ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

najveca gospa na balkanu

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by Guest 6/5/2017, 23:04

slidingdoorsoperator wrote:
Doppelgänger wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Doppelgänger wrote:I ti i mnogi drugi ismijavali ste forumaše koje ste stigmatizirali kao Srbe iz Hrvatske ili Srbe iz Srbije, nebitno.

Kad sam ja to činio? Možeš navesti neki primjer?
Konstantno. A da ću ići guglati nekome tko sve ima pohranjeno na hard diskovima ne pada mi na pamet.

To nije istina. Slobodno guglaj, nećeš naći nikakvih iole ozbiljnih dokaza, nebitno što ja imam arhivirano na disku ili ne.
To je istina. A ti i dalje vjeruj u svoj forumski lik i djelo. To je ipak i prije svega samo tvoj doživljaj.

Guest
Guest


Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by Guest 6/5/2017, 23:05

slidingdoorsoperator wrote:
Doppelgänger wrote:To su sami tvoji jalovi i patetični pokušaji trolanja jer tvoja mora biti zadnja.

Vjeruj u što te volja. Nije me briga. No, dokaza nećeš naći jednostavno zato jer to nije istina.

I sad ću prepustiti tebi da tvoja bude posljednja, a ja se kupim sa teme.
Ugodnu večer i laku noć ti želim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by Guest 6/5/2017, 23:06

slidingdoorsoperator wrote:
Doppelgänger wrote:To su sami tvoji jalovi i patetični pokušaji trolanja jer tvoja mora biti zadnja.

Vjeruj u što te volja. Nije me briga. No, dokaza nećeš naći jednostavno zato jer to nije istina.
Kao što rekoh ne pada mi na pamet trošiti vrijeme na dokaze forumskom trollu ili botu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by Guest 6/5/2017, 23:14

slidingdoorsoperator wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Doppelgänger wrote:To su sami tvoji jalovi i patetični pokušaji trolanja jer tvoja mora biti zadnja.

Vjeruj u što te volja. Nije me briga. No, dokaza nećeš naći jednostavno zato jer to nije istina.

I sad ću prepustiti tebi da tvoja bude posljednja, a ja se kupim sa teme.
Ugodnu večer i laku noć ti želim.
Pa ok je da se kupiš jer kad nisi uspio dokazati i pokazati urbi et urbi da si Hrvat, a tvrdio si da imaš dokaz o tome, odmah spremno tražiš dokaze za moje tvrdnje nevezane za nacionalno opredjeljenje, a ne bi li odvratio pažnju na nešto drugo. Dobro uhodana šema za trollove i botove koji ubijaju vrijeme na forumu. Nadam se da bar kakva pinka kapne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by prckov 7/5/2017, 00:43

bome ako jos jedan ovakav naprave debo ce zavrsit na kardiologiji

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by Guest 7/5/2017, 08:10

crvenkasti wrote:Svrstati samog sebe u neki klub znači ne samo poštivati pravila kluba, nego i prihvatiti da ono što definira klub definira i tebe. Dakle, lijepiš na sebe etikete za koje nisi ni zaslužan ni kriv. To znači svjesno se okovati i oduzeti sebi slobodu. Odnosno, javno objaviti svoju nemoć i predaju.

Nema opravdanog razloga za pretjerivanje. Društvo određuje naš svjetonazor u velikoj mjeri, puno većoj nego to uobičajeno mislimo. U prosjeku čak oko 50% kod odraslih mentalno zrelih ljudi. 40% je utjecaj biologije odnosno vlastitog genetskog materijala, a 10% otpada na direktni utjecaj roditeljskog odgoja. Čovjek nije samo individua nego i biće zajednice.
Dakle, utjecaj društva je ogroman i neminovan, a klub, ako nije sinonim za društvo, tu predstavlja samo neku vrstu podskupa ili mikrozajednice.
Prihvatiti tu činjenicu ne znači automatski potpisati nemoć i predaju nego shvatiti svoju intrizičnu prirodu i prihvatiti svoju ulogu i odgovornost u sukreiranju kulture zajednice koja nas dramatično određuje, a sjetimo se i kako je um prije svega kulturološki fenomen, a tek onda biološki.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by Regoč 7/5/2017, 09:20

slidingdoorsoperator wrote:
Regoč wrote:Džentlvumensko povjerenje.

Prvi glas. Za žene se u zapadnoj kulturi podrazumjeva da su gentle.
Ante, šala, šala! No ovo se podrazumievalo, s feminizmom žene ogrubljuju pa ih i muškarci počinju tako tretirati. Hoćeš biti ravnopravna? Onda sama nosaj vreću cementa!

_________________
najveca gospa na balkanu - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by Regoč 7/5/2017, 09:23

pismejker wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Pa to je istina. Dovoljno je se na popisu stanovništva deklarirati na određeni način i gotovo. Nema posebnog testa koji bi to opredjeljenje doveo u pitanje.
Poanta svega,zato se i smijem..da sam jace stisnu Kemijskom i napisao HRVAT velikim fontom,bio bi veci Hrvat nego Regoč.. :cleanteeth

Ovdje govoriš o konceptu hrvatstva, a ne hrvatskog nacionalnog opredjeljenja, a to nije isto.
sad pazi..osobno mislim da je ovo boldano istinski idiotluk..Zasto,jerbo taj termin je nemoguce naci bilo gdje jos drugdje osim na Balkanu..
Obicno se govori koncept Patriotizma..
Ovdje se hrvatsstvo stavlja na neki uzviseni pijadestal,visi od nivoa drugih gradjana,e da bi se nekome zacepila usta,jer ga se pozivanjem na taj temin,moze lako staviti u poziciju neprijatelja "hrvatstva"..tme i neprijatelja drzave..
Tko je veci hrvat,tko je manji,i na tome se zasniva i danas politicka utrka,prilicno velikih primitivaca..
ako si na ovo mislio..
Koncept patriotizma u hrvatskoj državi jest istovjetan s konceptom hrvatstva. Posve je jasno da su lievi i liberalni Hrvati uviek bili korak do nacionalne izdaje, samo su pravaši dosljedno bili za hrvatsku državnu neovisnost bez obzira na politički poredak.

_________________
najveca gospa na balkanu - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by Regoč 7/5/2017, 09:24

Doppelgänger wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Doppelgänger wrote:Dobro, to kad me karta krene i dzentlemensko povjerenje, to mi je jasno. Ali i dalje ne razumijem čime i kako osim deklariranjem na popisu stanovništva dokazuješ da si Hrvat. Hrvatsvo je druga priča. To lako možeš dokazati i ako si Srbin. To je osjećaj za dom i hrvatsku slogu.
Džentlemensko povjerenje je ovdje ipak unisex koncept. Ne znam kako bi se moglo posebno nazvati u ženskoj varijanti.
O unisex konceptu ti si najupućeniji na forumu. A da si Hrvat i dalje ne možeš dokazati nikakvim hard evidence osim što si imao mogućnost izjasniti se Hrvatom na popisu stanovništva.
Kako će njetko na forumu dokazati svoju narodnost osim da objavi privatne podatke?

_________________
najveca gospa na balkanu - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by Regoč 7/5/2017, 09:26

crvenkasti wrote:Možeš se izjasniti kako želiš, ali definirati i ograničiti sebe tako što ćeš staviti na sebe značku kojom ćeš svakome na prvi pogled pokazivati u koje pleme spadaš je ponižavajuće i dokaz je tvoje bijede.
A to čini svatko onaj tko se ponosi svojom državom i ističe svoju nacionalnu pripadnost.
Kozmopolit je onaj tko voli Tatare da ne bi moral voljeti svoga susjeda.

_________________
najveca gospa na balkanu - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by Regoč 7/5/2017, 09:28

pismejker wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Ovdje govoriš o konceptu hrvatstva, a ne hrvatskog nacionalnog opredjeljenja, a to nije isto.
sad pazi..osobno mislim da je ovo boldano istinski idiotluk..Zasto,jerbo taj termin je nemoguce naci bilo gdje jos drugdje osim na Balkanu..
Obicno se govori koncept Patriotizma..

Ne, to je univerzalni koncept u kojem se rodoljublje i domoljublje podrazumjevaju
. Nisu tu ni Hrvati ni Srbi ništa posebno izmislili, čak niti pretjerivanje u nacionalnom zanosu. Sve smo to vidjeli pa i prekopirali od drugih, moguće samo doveli na neku orginalnu razinu.
I objedinjeno je po rjecju PATRIOTIZAM..neces svakako cuti amerikanstvo,britanstvo,francustvo..cut ces u svakom izrazaju rijec PATRIOTIZAM..ovo je manipulacija i igra rijecima..kako se ja mogu pozvati na taj termin hrvatstva,posto nisam Hrvat,a patriot sam i branio sam Hrvatsku,kolikogod voli RH ne mogu se pozvati na hrvatstvo,jer nisam Hrvat,nego samo Patriot..enivej,svakom normalnom i dovoljno..da ne drzis do neke drzave,neces bogami niti uniformu za nju odjenuti..
Možeš se pozivati na hrvatstvo kao na nacionalni koncept, na političku zajednicu kojoj pripadaš (zapravo ne pripadaš jer tako sam tvrdiš, ali u teoriji), hrvatstvo nije samo narodnosni koncept.

_________________
najveca gospa na balkanu - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by epikur37 7/5/2017, 09:28

regoch je jamačno hrvat, doduše forsira, možda ima neku drugu etničku pozadinu..

pogle hasančeta nema većeg hrvata ;) :p
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by epikur37 7/5/2017, 09:28

ili crvenkasti...on je toliki hrvat da probija već
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by Regoč 7/5/2017, 09:29

Doppelgänger wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
crvenkasti wrote:Možeš se izjasniti kako želiš, ali definirati i ograničiti sebe tako što ćeš staviti na sebe značku kojom ćeš svakome na prvi pogled pokazivati u koje pleme spadaš je ponižavajuće i dokaz je tvoje bijede.
A to čini svatko onaj tko se ponosi svojom državom i ističe svoju nacionalnu pripadnost.

Također i svaki onaj koji se zbog kojekakvih frustracija i predrasuda odbija nacionalno opredijeliti i izjasniti. To je ista vrsta bijede, samo sa suprotnim predznakom.
Riješenje je biti spontan u svojem opredjeljenju bilo koje vrste.
Najgora bijeda je sramiti se svog podrijetla.
Dakle, Crvenkasti je najgori biednik.

_________________
najveca gospa na balkanu - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by veber 7/5/2017, 09:32

epikur37 wrote:regoch je jamačno hrvat, doduše forsira, možda ima neku drugu etničku pozadinu..

pogle hasančeta nema većeg hrvata ;) :p
regoc je kao i ero.
regoc se klice mujo hadzislamovic

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by Regoč 7/5/2017, 09:33

pismejker wrote:naglasava se taj nacionalni karakter.a uvjetno receno pokazali su ga mnogi Madjari,Srbi,Zidovi i ostali..
a isto tako,mnogo Hrvatah je izbjeglo duznost,bjezeci u druge drzave,kao studirajuci,pa studenti ne moraju braniti drzavu..blago mamino..skrivajuci se od poziva i nadalje..iako Hrvati,ne mogu se pozvat ina hrvatstvo,ali niti na patriotizam..
Ovdje ne znam što bih zamjeril pa se slažem. Svaki Mađar, Srbin, Židov, Albanac koji je branil Hrvatsku diel je hrvatske nacije, makar ne i naroda. Oni koji su izbjegli obrambenu dužnost Hrvati su samo narodnošću. No, po tvojih svakodnevnih riečiih, ti su i pametniji jer nisu stradali za Todu i Anemiju Minor.

_________________
najveca gospa na balkanu - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by epikur37 7/5/2017, 09:34

veber wrote:
epikur37 wrote:regoch je jamačno hrvat, doduše forsira, možda ima neku drugu etničku pozadinu..

pogle hasančeta nema većeg hrvata ;) :p
regoc je kao i ero.
regoc se klice mujo hadzislamovic

to je ta sorta 1rb* znao sam ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by veber 7/5/2017, 09:39

bogmec jest :)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by Regoč 7/5/2017, 09:41

epikur37 wrote:regoch je jamačno hrvat, doduše forsira, možda ima neku drugu etničku pozadinu..

pogle hasančeta nema većeg hrvata ;) :p
Kako me skužil! Zapravo sam Vasilije Zulfikarpašić, od otca rumunjskoga pravoslavnoga Bugarina i majke grčke muhamedanske Albanke.

_________________
najveca gospa na balkanu - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by epikur37 7/5/2017, 09:43

Regoč wrote:
epikur37 wrote:regoch je jamačno hrvat, doduše forsira, možda ima neku drugu etničku pozadinu..

pogle hasančeta nema većeg hrvata ;) :p
Kako me skužil! Zapravo sam Vasilije Zulfikarpašić, od otca rumunjskoga pravoslavnoga Bugarina i majke grčke muhamedanske Albanke.

važnon da si primio hrvatsku nacionalnost....

to je naš asimilacijski potencijal...još među vašim redovima ima i najgorljivijih Hrvata...dobro morate se dokazati i to, al na dobro je ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by Regoč 7/5/2017, 09:47

epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:regoch je jamačno hrvat, doduše forsira, možda ima neku drugu etničku pozadinu..

pogle hasančeta nema većeg hrvata ;) :p
regoc je kao i ero.
regoc se klice mujo hadzislamovic

to je ta sorta 1rb* znao sam ;)
Kažu mi da po obliku glave spadam u te, a sad tko će znati sa sigurnošću.

_________________
najveca gospa na balkanu - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

najveca gospa na balkanu - Page 6 Empty Re: najveca gospa na balkanu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum