ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dalić s Jadrana poručila: Mi smo protiv interesa Ivice Todorića

Go down

Dalić s Jadrana poručila: Mi smo protiv interesa Ivice Todorića Empty Dalić s Jadrana poručila: Mi smo protiv interesa Ivice Todorića

Post by Oh_Femder Sat 29 Apr - 19:10

http://www.index.hr/vijesti/clanak/dalic-s-jadrana-porucila-da-u-sukobu-interesa-smo-jer-smo-protiv-interesa-ivice-todorica/966775.aspx

Ha-ha, žena je legenda  :vaultboy1

'Ja vam se bez imalo stida smijem u lice, a vi to pušite, so let's bring it a notch up: sad bum vam rekla da sunce izlazi na zapadu pa da vidim kaj mi morete :P'
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Dalić s Jadrana poručila: Mi smo protiv interesa Ivice Todorića Empty Re: Dalić s Jadrana poručila: Mi smo protiv interesa Ivice Todorića

Post by mutava baštarda Sat 29 Apr - 20:02

A dobra je bila, okrenula je pilu naopako. Rusi su bili protiv Lex Agrokor, SDP je bio protiv Lex Agrokor, SDP = Rusi. Mogla je još pred izbore ubaciti i Rusi = Srbi = SDP.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Dalić s Jadrana poručila: Mi smo protiv interesa Ivice Todorića Empty Re: Dalić s Jadrana poručila: Mi smo protiv interesa Ivice Todorića

Post by Oh_Femder Sat 29 Apr - 20:22

mutava baštarda wrote:A dobra je bila, okrenula je pilu naopako. Rusi su bili protiv Lex Agrokor, SDP je bio protiv Lex Agrokor, SDP = Rusi. Mogla je još pred izbore ubaciti i Rusi = Srbi = SDP.
Jebe se njoj za sve po redu: Ruse, Hrvate, SDP... you name it. Njoj je iz Kulmerovih dvora kapnula dobra parica za posprdni podmjeh poslovičnoj stoki sitnih gebisa, tak da si sad može turiti prst u dlakavo prkno i veselo fućkati: - Mi smo dečki, kaj moremo stoječki...
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Dalić s Jadrana poručila: Mi smo protiv interesa Ivice Todorića Empty Re: Dalić s Jadrana poručila: Mi smo protiv interesa Ivice Todorića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum