ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga - Page 3 Empty Re: GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga

Post by RayMabus 28/4/2017, 12:23

Oporba nece glasat za Marica , MOST isto ....

Kradeze , manjine , Bandic ....fali im cetri ruke a to je od HNSa i te ekipe .....

Al opet nemaju dovoljno ruku ...Maric pada.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga - Page 3 Empty Re: GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga

Post by RayMabus 28/4/2017, 12:26

Jbga kradeze misli da može silom na štetu i ispred tog istog naroda spašavat svog Gazdu i da je to normalno.

Ocito ekipa misli da su svemoguci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga - Page 3 Empty Re: GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga

Post by Guest 28/4/2017, 12:27

kic wrote:
spalit poreznu, ona je izvor svih problema.

to nije porezna to je udružena zločinačka organizacija kriminalaca i gulikoža. na lomaču s njima!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga - Page 3 Empty Re: GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga

Post by RayMabus 28/4/2017, 12:29

Gostujući na zboru Udruge hrvatskih sudaca u Šibeniku Šprlje je kazao i da bi ponovno glasovao protiv prijedloga da Vlada odbije zahtjev SDP-a za pokretanjem povjerenja ministru financija.

"Apsolutno nemam problem da me Sabor razriješi dužnosti ministra. Na kraju krajeva, Sabor je predstavničko tijelo naroda, a ne pojedinaca ili interesnih skupina. Glasovao sam po savjesti i glasovao bih opet isto. Odgovornost za nastalu situaciju moraju snositi ljudi koji su bili odgovorni za tu situaciju. Republika Hrvatske je putem HBOR-a dala 379 milijuna kuna kredita, a netko nas je uvjeravao da je to u redu i da nema problema. Netko za to mora snositi odgovornost, a na kraju krajeva možda odgovornost bude snosio i onaj tko je takvu situaciju podržavao", kazao je Šprlje.

Na pitanje novinara misli li pod time na premijera Plenkovića Šprlje je odgovorio da će tu procjenu prepustiti narodu te da neće ulaziti u takve ocjene.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ponosan-sam-zbog-toga-sprlje-objasnio-zasto-je-glasao-protiv-marica/966514.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga - Page 3 Empty Re: GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga

Post by RayMabus 28/4/2017, 12:32

Iskreno ja mislim da ovaj kradeze izaziva neku vrst građanske oružane pobune protiv njih jer ovakvo ponašanje je ono šema : ja sam krimos koji je ugrabio vlast i radit cu šta god ocu a vi mi nemožete ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga - Page 3 Empty Re: GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga

Post by RayMabus 28/4/2017, 12:38

Dobra stvar je šta ghovna isplivavaju na površinu a druga dobra stvar je šta nakon ove objave pada povjerenje u Agrokor u regionu tj ovo je tocka na i jel se to može spasit.

Sad svi znaju odgovor : NEMOŽE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga - Page 3 Empty Re: GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga

Post by RayMabus 28/4/2017, 12:42

Ovo je točka na i Agrokoru jer on ne posluje samo u Hr nego i okolo ....ova objava je samo to da je to teško korumpirana privatna firma kojoj ce kad tad uletit porezna inspekcija na vrata i da je to brod koji tone i buducnost mu je samo jedna.

Agrokor je definitivno potopljen ....ako je netko i mislio da ima šanse da preživi sad mu je savršeno jasno i poruceno preko saborske govornice da nema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga - Page 3 Empty Re: GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga

Post by RayMabus 28/4/2017, 12:47

MOST ih je razvalio ...Ivica Todoric stoji u sjeni i pokušava Marica tu uvalit i našim novcem spasit svoju privatnu korporaciju a ovi su preko saborske govornice urušili povjerenje regiona i drugih u Agrokor kao neke normalne kompanije.

Agrokoru je reputacija u regionu s ovom izjavom STUČENA DO TEMELJA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga - Page 3 Empty Re: GRMOJA OTKRIO Poreznici nisu provjeravali Agrokor od 2007., a Marića i Plenkovića nije briga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum