ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by debotoijusto 15/12/2021, 20:32

ROK za prikupljanje potpisa za raspisivanje referenduma je do petka, a Grmoja kaže kako je do sada skupljeno 300 tisuća potpisa.


"Ako upregnemo koliko god možemo do kraja još ova tri dana, uz pomoć ljudi i sve ono što nam još treba doći s terena, evo i Domovinski pokret je uzeo listi za 50 tisuća potpisa, vidjet ćemo koliko će oni skupiti. Ja mislim da ako damo sve od sebe imat ćemo referendum usprkos ovim silnim napadima, opstrukcijama i svemu čemu smo izloženi. HDZ nikako ne želi ovaj referendum", rekao je.
Podsjetimo, kako je Ministarstvo pravosuđa objavilo, potrebno im je 368.446 potpisa.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/grmoja-otkrio-koliko-su-potpisa-za-referendum-dosad-skupili/2325975.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by debotoijusto 15/12/2021, 20:35

evo i Domovinski pokret je uzeo listi za 50 tisuća potpisa

igraju se a bez problema se provjere potpisi starog prikupljanja
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by epikur37 15/12/2021, 20:37

yoda, mutavi i ekipa podbacili a digli cijelu familiju na noge
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by RayMabus 15/12/2021, 20:39

Ja san reka da to neću potpisat jer ako bez mene ne mogu skupit dovoljnom potpisa onda u kurac i taj referendum. Ma. Sve je to neki igrokaz. Da su izbori za po godine pa aj aj al nisu pa mi se ne da uopće trošit pažnja na njihove gluposti. Kad kažem njihove onda mislim općenito svih političkih stranaka u saboru.

Šta bi se reklo : Ja volim sve šta vole i mladi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by AssadNaPodmornici 15/12/2021, 20:40

taman 420 000

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by vuksadinare 15/12/2021, 20:44

RayMabus wrote:Ja san reka da to neću potpisat jer ako bez mene ne mogu skupit dovoljnom potpisa onda u kurac i taj referendum. Ma. Sve je to neki igrokaz. Da su izbori za po godine pa aj aj al nisu pa mi se ne da uopće trošit pažnja na njihove gluposti. Kad kažem njihove onda mislim općenito svih političkih stranaka u saboru.

Šta bi se reklo : Ja volim sve šta vole i mladi.
ma trazis ti drugu opciju..dojadio ti mist otisli sa ovim covidom na kvasinu :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by RayMabus 15/12/2021, 20:47

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ja san reka da to neću potpisat jer ako bez mene ne mogu skupit dovoljnom potpisa onda u kurac i taj referendum. Ma. Sve je to neki igrokaz. Da su izbori za po godine pa aj aj al nisu pa mi se ne da uopće trošit pažnja na njihove gluposti. Kad kažem njihove onda mislim općenito svih političkih stranaka u saboru.

Šta bi se reklo : Ja volim sve šta vole i mladi.
ma trazis ti drugu opciju..dojadio ti mist otisli sa ovim covidom na kvasinu :)
Pa ako im prođe referendum glasat ću al mi se nije dalo ovo pratit oko skupljanja. Objasnija sam zašto nepratim tu temu uopće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by mutava baštarda 15/12/2021, 22:01

Potpisa jučer...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by michaellcmacha 15/12/2021, 22:19

Ogroman broj ljudi boji se za egzistenciju, malo tko iz državne uprave i javnih poduzeća se usuđuje potpisati jer znaju da prilikom provjere popisnih lista  bi se mogli njihovi podaci koristiti za utvrđivanje viškova u državnoj upravi i
 poduzećima

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by aben 15/12/2021, 22:23

michaellcmacha wrote:Ogroman broj ljudi boji se za egzistenciju, malo tko iz državne uprave i javnih poduzeća se usuđuje potpisati jer znaju da prilikom provjere popisnih lista  bi se mogli njihovi podaci koristiti za utvrđivanje viškova u državnoj upravi i
 poduzećima
Odlično:) 
Još da je objasniti umirovljenicima kako će mirovine kasniti ako potpišu, imomo repliku izbornog glasovanja.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by AssadNaPodmornici 15/12/2021, 22:33

mutava baštarda wrote:Potpisa jučer...
ja trenutno gdje se nalazim, na dvije lokacije nema za potpisat a trebalo je biti . 

nema veze morat ću reći sestri ili boljoj polovici, ili frendu da me potpišu u STu. a planira sam dovesti još par osoba . ovako ću sam biti potpisan u STu od strane nekog drugog
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by T. 15/12/2021, 23:07

Nemam pojma di ti ljudi uopće sakupljaju potpise...
Skoro svaki dan sam na rivi nema nikakvog štanda za vidit...
Ladno je i bura ali to nije razlog da nema nikoga...
Podbačaj totalni što se tiče moga sela...

_________________
Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by T. 15/12/2021, 23:09

AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:Potpisa jučer...
ja trenutno gdje se nalazim, na dvije lokacije nema za potpisat a trebalo je biti . 

nema veze morat ću reći sestri ili boljoj polovici, ili frendu da me potpišu u STu. a planira sam dovesti još par osoba . ovako ću sam biti potpisan u STu od strane nekog drugog
Kako misliš da ćeš bit potpisan od strane nekog drugog?
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by AssadNaPodmornici 15/12/2021, 23:13

T. wrote:Nemam pojma di ti ljudi uopće sakupljaju potpise...
Skoro svaki dan sam na rivi nema nikakvog štanda za vidit...
Ladno je i bura ali to nije razlog da nema nikoga...
Podbačaj totalni što se tiče moga sela...
loše se organizirala. 

prvo su trebali se ne oslanjati na volontere koji s smrzavaju, nego prikupljati pare za ljude koji će stati za 200kn  10h dnevno i uzimati potpise..  to je neka je dnevno 1000 takvih koji će biti na plaći i dio volontera, to je 200 000kn dnevno, u 14 dana, 3 milijuna kn.. neka ih je 2000 , 6milijuna kn.. nego ih je 3000 volontera tako da imaju rotacije, to je manje od 10milijuna kn za solidne plaće. .. pa za jedno bolesno dijete ova država skupi desetke milijuna kn, našlo bi se donatora za to..  prvo imaju stranačke fondove, drugo bilo bi donatora, uletila bi i neka veća firma sa par desetaka tisuća kn, itd. 


a onda imaš ljudstvo, i ako ima viška love uloži se u marketing itd.. a ovaj as putuje državom i traži dobrovoljce u drugom tjednu organizacije... mislim , ili ulaziš ozbiljno ili nikako. 

kada je bilo za one šugave autoceste koje treba privatizirati, na svakom koraku je bilo ekipe koji su te vukli za rukav itd.. ovdje gdje sam trenutno na edukaciji, trebalo bi u dva susjedna gradića biti dva štanda, nema niti jednog. pitam čak i ljude po trgovini itd, nitko nikoga nije vidio.. tu su popušili sigurno par stotina potpisa


ovo je drljavo organizirano.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by AssadNaPodmornici 15/12/2021, 23:16

T. wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:Potpisa jučer...
ja trenutno gdje se nalazim, na dvije lokacije nema za potpisat a trebalo je biti . 

nema veze morat ću reći sestri ili boljoj polovici, ili frendu da me potpišu u STu. a planira sam dovesti još par osoba . ovako ću sam biti potpisan u STu od strane nekog drugog
Kako misliš da ćeš bit potpisan od strane nekog drugog?
pa za prijašnje referendune, recimo kada je bio onaj protiv pederskih brakova, potpisao sam cijelu familiju.. uzmeš OIB ili koji se već dokument traži, upišeš od svojih ime prezime i datum rođenja i udreš potpis.. 

tako će i netko sada umjesto mene, jer ovdje gdje je u dva gradića trebalo biti dva štanda, ja tražim, pitam , nitko pojma nema. čak i nemaju neku svoju centralnu jedinicu, gdje se ljudi mogu obratitit za informacije. 

trebali su organiirati neku facebook grupu, gdje ljudi mogu dobiti informacije.. a ne Grmoja putuje i na svom statusu stavlja svoj broj mobitela da mu se ljudi jave kao volonteri.. čak za onu šugavu kunu sam vidio štand ovdje nisam gdje sam trenutno(a dva su susjedna gradića trebala su biti dva štanda)..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by aben 15/12/2021, 23:46

Je se sićoš ka si reko da hdz ne će moći ukrasti glasove?

How do you feel now?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by niels 16/12/2021, 00:09

Ne osjećam previše entuzijazma kod Grmoje.

Činjenica je da se ljudi boje potpisati, teško je tako skupiti 10% potpisa. DP je morao uzeti više lista i puno prije, a ne zadnjih par dana.
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by Guest 16/12/2021, 09:05

Ne sumnjam da bu hadezej mnoge vlastoručne potpise utvrdil kak nečitke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by debotoijusto 16/12/2021, 14:38

Sovak wrote:Ne sumnjam da bu hadezej mnoge vlastoručne potpise utvrdil kak nečitke.
HDZ je vec okupio tim za analitiku potpisa no nekako slutim da nece biti potrebe
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by immortal 16/12/2021, 23:08

AssadNaPodmornici wrote:
loše se organizirala. 




ovo je drljavo organizirano.
ne nego ste strašno nezainteresirani
nije to pizza da će vam je donijeti na vrata
 pokrenite se

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili Empty Re: Grmoja otkrio koliko su potpisa za referendum dosad skupili

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum