ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Alternativne metode

Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Vote_lcap67%Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Vote_rcap 67% 
[ 4 ]
Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Vote_lcap33%Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Vote_rcap 33% 
[ 2 ]
 
Total Votes : 6
 
 
Poll closed

Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Empty Re: Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka

Post by aben Thu 10 Sep - 20:01

tako je. marihuana liči samo dosadu.

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Empty Re: Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka

Post by debotoijusto Thu 10 Sep - 20:02

neoliberalni_placenik wrote:naravno da sam fan "službene medicine" jer dokazano jest da kemoterapija i ostale stvari ipak pomažu. isto tako postotak uspješnosti je ipak veći danas nego prije 20godina. 

što se tiče te alternativne medicine, naravno alternativna + službena tko hoće.. od alternativne medicine mi se onako najbolje čini valjda ta trava kanabis.. naravno službena +malo alternativne (pa makar i placebo pomogao)
ae...i meni
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Empty Re: Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka

Post by Guest Thu 10 Sep - 20:03

ako nekim ljudima pomogne nakon kemoterapije zapaliti joint, why not. to mi je čak i jedna osoba potvrdila a čitam komentare da to ljudima pomaže.. što se tiče te sode i tog sranja, ima li itko da zna ikoga da je ikome ikada ta jebena soda pomogla.. nema.. to je mid koji je Zrinka K i ostala ekipa raširila
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Empty Re: Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka

Post by Riplex Thu 10 Sep - 20:14

neoliberalni_placenik wrote:ako nekim ljudima pomogne nakon kemoterapije zapaliti joint, why not. to mi je čak i jedna osoba potvrdila a čitam komentare da to ljudima pomaže.. što se tiče te sode i tog sranja, ima li itko da zna ikoga da je ikome ikada ta jebena soda pomogla.. nema.. to je mid koji je Zrinka K i ostala ekipa raširila


Pušenjem se uništavaju molekule koje bi mogle pomoći. Eventualno mogu pomoći ulja. Hladno prešana.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Empty Re: Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka

Post by Riplex Thu 10 Sep - 20:15

P.S. Pušenje može pomoć u suzbijanju mučnine poslje kemo, ako nije rak pluća ili vam se jednostavno gadi marica kao meni

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Empty Re: Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka

Post by Guest Thu 10 Sep - 20:18

dobro čuo sam za ulja da pomažu(naravno i dalje je klasična medicina no1 + pomoć ovoga) .. znam par ljudi koji su liječili lakše probleme tim uljima.. nije valjda za džabe da se to legalizira svugdje i uvodi u medicinu..

ali kao dobra pomoć, ali da ćete uljima i sodom liječiti rakove nevirujem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Empty Re: Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka

Post by abraham Thu 10 Sep - 20:25

Po meni je bit da se ljude ubjedjuje u sasvim neprovjerene i cesto idiotske stvari. Naslov u novinama "Dugo cuvana tajna, doktori kriju da soda bikarbona lijeci rak". Niti manje niti vise???Zatim svakodnevno iskopavanje neke biljke koju su koristile Inke, Kinezi i pizde materine protiv svih bolesti, te kako prokleta farmaceutska industrija to taji??. Dakle, kod Inki je prosjecni zivotni vijek bio 38 godina. Kod Kineza par dulje. Poanta je da se neki rezultat moze postici preko noci. Ne treba rad, vec biti snalazljiv ili sto.Tako se prodaju revolucionarni patenti iz garaza i sto cuda. Ta su vremena prosla. Timovi i timovi obrazovanih i obucenih ljudi mukotrpno rade na novim stvarima sa zadnjom tehnologijom. Rezultati su primjetni ali da mi hocemo brze , hocemo. Moze li ?? Koliko love toliko muzike ili kako je ono islo....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Empty Re: Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka

Post by Riplex Thu 10 Sep - 20:25

neoliberalni_placenik wrote:dobro čuo sam za ulja da pomažu(naravno i dalje je klasična medicina no1 + pomoć ovoga) .. znam par ljudi koji su liječili lakše probleme tim uljima.. nije valjda za džabe da se to legalizira svugdje i uvodi u medicinu..

ali kao dobra pomoć, ali da ćete uljima i sodom liječiti rakove nevirujem


Rak je toliko komplocirana bolest da bez sekvencioniranja genoma bolesnok čovjeka, ne može se pričati o ljeku. Kao npr. Steve Jobs, 10 godina je duže živio za isto toliko milijuna $. Treba spomenuti da je ta terapija u povojima, s jedne strane zahvaljujući takvoj cijeni.

CDC spoj u marici napada strana tkiva, npr. Kronični osipo se odlično tretiraju i uljem od konoplje.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Empty Re: Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka

Post by abraham Thu 10 Sep - 20:28

Gledao dokumentarac gdje sveucilisni profesor i (nisam siguran dobitnik Nobela) prica svoju tragediju i borbu sa bolescu sina od 12-13 godina. Prica da je mali pusio marihuanu nakon terapija i da mu je to pomagalo i u smanjenju boli ali popravljanju raspolizenja i apetita. Na zalost , sin mu je umro.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Empty Re: Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka

Post by darth_vader Thu 10 Sep - 20:38

asilovski wrote:
jasambrend wrote:Mog oca je kemoterapija spasila 
Ne znam to više ide ako uspije onda je ona spasila a ako nije onda je neizlječiv, a i obratno, po meni količina novca je proporcionalna uspjehu i preživljavanju...

Moš mislit...taman je bez posla bio ostao...nema pravila, ali najgore je sve prepustiti slučaju i bez adekvatne skrbi...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Empty Re: Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka

Post by Yehudi Thu 10 Sep - 21:12

abraham wrote:Gledao dokumentarac gdje sveucilisni profesor i (nisam siguran dobitnik Nobela) prica svoju tragediju i borbu sa bolescu sina od 12-13 godina. Prica da je mali pusio marihuanu nakon terapija i da mu je to pomagalo i u smanjenju boli ali popravljanju raspolizenja i apetita. Na zalost , sin mu je umro.

Šta ga pregazio autobus...........aj,  bitno da je on živ a sinova će biti još.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Empty Re: Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka

Post by marcellus Fri 11 Sep - 14:54

debotoijusto wrote:soda b. je dobra za ocistit bizuteriju i odlicna za zelucane tegobe i jos pregrst sitnica...ako netko misli da lijeci i rak to je njegovo pravo kao sto je pravo nekih sekti da ne primaju tudju krv i to nitko ne proziva kazneno...trava je dobra za hedonizam i bezbroj gospodarstveno znacajnih stavki , u kombinaciji vjerovanja da lijeci zasigurno pomaze

evo da se u nečem s tobom slažem... s tim da mislim da trava ipak ne pomaže osim što se osjećaš bolje...  afro
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Empty Re: Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka

Post by Guest Fri 11 Sep - 15:05

Forum je pun primarijusa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Empty Re: Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka

Post by crvenkasti Fri 11 Sep - 15:10

Seronja je tu!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Empty Re: Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka

Post by v_vlado Fri 11 Sep - 17:22

Soda je dobra za gašenje požara,ali među nogama ne,tu pomaže kita....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka - Page 5 Empty Re: Liječili sina soda bikarbonom i kanabisom od raka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum