ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus 20/4/2017, 13:27

Ako uspiju to je kao što rekoh plus a ako neuspiju ja nisam dosptupan sve dok se projekt neuruši i stari arhihekti budu izbaceni iz svih kombinacija jer su shebali stvar.

Ja mogu samo stvarat projekte od početka nikako od sredine.

Znaci da ce EU nestati a to za Zloveniju znaci samo to da ce Nijemci i Italijani s njom obrisat pod.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus 20/4/2017, 13:38

Zlovenci se sad kurče ...eu ovo ono ...kao važni su.

---


25-godišnji Adrien Vergnaud, istetovirani i mišičavi 25-godišnji građevinski radnik koji ju je slušao iz publike, znao je da se obraća njemu. "Bez nje, naša zemlja nema budućnosti", rekao je novinaru Washington Posta. Nezaposlenost, imigracija, terorizam - samo ona može riješiti ove probleme, vjeruje veliki broj mladih Francuza čiji glasovi bi mogli biti presudni na skorim predsjedničkim izborima.
"Mladi ne vole ovaj sustav"
Francuski populistički val znatno se razlikuje od onog u drugim zemljama upravo u ovom aspektu. Brexit i pobjeda Donalda Trumpa u SAD-u dogodili su se unatoč glasovima mladih "milenijalaca", koji u pravilu simpatiziraju imigraciju, multikulturalizam i slobodnu trgovinu. Stariji glasači su bili ti koji su podržali nacionalistička rješenja za probleme globaliziranog svijeta.
Ali Francuska je zemlja mladenačke pobune, od Francuske revolucije 1789. do pariških studentskih prosvjeda 1968. A sada, sa stopom nezaposlenosti mladih od 25%, reakcionarni poziv Le Pen na povratak staroj slavi Francuske zatvaranjem granica, izlaskom iz Europske unije i povratkom na nacionalnu valutu raspalio je strasti mladih koji žele promjenu.
"Cijeli život govore nam da je sve zadano. Slobodna trgovina. Zaboravljanje na granice. Jedna valuta za cijelu Europu. Ništa se ne može promijeniti. Ali mladi ne vole ovaj sustav. Ovaj sustav je promašaj", komentira Gaetan Dussausaye, 23-godišnji lider mladeži FN-a.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/evo-zasto-bi-mladi-francuzi-mogli-odvesti-marine-le-pen-do-pobjede-na-izborima-u-nedjelju/964695.aspx

Domino efekt ...mogli bi im Talijani uskoro zapjevat nacionalisticku notu.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Guest 20/4/2017, 13:58

Neve wrote:sad, ontopic: Slovenci očito imaju jak lobi u EK, a Hrvatska još uvijek nije dovoljno poslušna i krotka prema Bruxellesu pa u tom slučaju Slovenija dođe kao odlično oruđe kazne, pritiska i 'pacifikacije'

http://vijesti.hrt.hr/377036/burne-reakcije-na-junckerovu-izjavu-o-hrvatsko-slovenskoj-arbitrazi

priča tome da EK traži čvrstu kontrolu granica očita je nebuloza: prvo su u EU nekontrolirano pozvali i pustili zilijun izbjeglica, mahom muškaraca u vitalnoj dobi, a onda su kao nametnuli brutalnu kontrolu na izlasku iz Schengena, tj. na SLO-HR granici?! ma naravno :D

Slovenci očito koriste priliku (po Asili, opet 'dobrosusjedski') pritiskati Hrvatsku, ne bi li nas primorali vratiti se u namještenu 'neovisnu arbitražu', a EK im sekundira
EK je vjerojatno potpuno svejedno kako će se spor riješiti, u korist SLO ili HR, bitno im je da se što brže i što jednostavnije riješi, i konačno skine sa stola

zašto RH-NDH nije ispunila kriterije za ulazak u šengensku zonu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus 20/4/2017, 14:00

Šengen nepostoji.


Spaseno oko 8.300 migranata u Sredozemnom moru
Srna | 17. 04. 2017 - 20:52h

Oko 8.300 migranata spaseno je sa brodova krijumčara tokom vikenda u Sredozemnom moru.

http://www.blic.rs/vesti/svet/spaseno-oko-8300-migranata-u-sredozemnom-moru/7lbte78
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus 20/4/2017, 14:09

Zlovenci su malo glupi , ocito razmišljaju ovako : mi smo šengen , boli nas kuraz za Balkan , pritiskat cemo one rvatice i tako.

Neznam ....jesu ...li ....oni ....shvatili ...da ....gužva ,,,,na ....Balkanu ....proizvodi ....Hitlera ....u ....Austriji.

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Hitler1
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus 20/4/2017, 14:13

Pogriješili su ...oni nesmiju dozvolit da imigranti dođu na slovensku granicu tj da u Hrvatskoj nastane kaos. To izgleda ovako na prvi pogled šema : mi cemo hebat one rvatice i to ....malo bolje pogledaj šta je nuspojava kaosa u rvackoj i bih.....a vezano je uz imigrante.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus 20/4/2017, 14:23

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Karta_Austrije

Ogromna geopoliticka greška Zlovenije koju ce shvatit naknadno ....kaos u Hrvatskoj znaci Hitler na vlasti u Austriji ....promjena geopolitcke ploče.

Malo mi bacaju na ....Gigu Bosnića.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus 20/4/2017, 14:33

Baš sam se nešto zamislio pa analiziram ....ima 20 km od hrvatske do austrije ....sad kad pogledaš nebi bilo toliko ni loše da imigranti upadnu u hr i stvore kaos jer to je samo 20 km udaljenosti i austrijancima zlovenija nije garancija da ovi nece to prec i upast u austriju ...dakle panika a u panici se glasa za ekstremno desne struje a ne liberale.

Mislim da ce ti zlovenci pojist sva govna koja su dosada izasrali prema hrvatskoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Guest 20/4/2017, 14:38

skanira se svaka putovnica,svaka osobna iskaznica..
no cuh da su slicni problemi na granici Županja-Orašje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus 20/4/2017, 15:00

pismejker wrote:skanira se svaka putovnica,svaka osobna iskaznica..
no cuh da su slicni problemi na granici Županja-Orašje
Ok al to su granicni prijelazi preko rijeke a nemoš baš preko noći napravit dodatne mostove tj ogranicen si prometnim trakama koliko ima mostova i traka na istima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Guest 20/4/2017, 15:03

ne ovaj put longi...znam kad idem standardno u Orasje,samo mi virnu u osobnu na obje strane i vozi..brzo ide..ovaj put su sve skenirali
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Guest 20/4/2017, 15:03

ne ovaj put longi...znam kad idem standardno u Orasje,samo mi virnu u osobnu na obje strane i vozi..brzo ide..ovaj put su sve skenirali
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Guest 20/4/2017, 15:04

ne ovaj put longi...znam kad idem standardno u Orasje,samo mi virnu u osobnu na obje strane i vozi..brzo ide..ovaj put su sve skenirali
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Guest 20/4/2017, 15:04

ne ovaj put longi...znam kad idem standardno u Orasje,samo mi virnu u osobnu na obje strane i vozi..brzo ide..ovaj put su sve skenirali
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Guest 20/4/2017, 15:05

Jesus..!!! sto ovo bilo???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus 20/4/2017, 15:05

pismejker wrote:ne ovaj put longi...znam kad idem standardno u Orasje,samo mi virnu u osobnu na obje strane i vozi..brzo ide..ovaj put su sve skenirali
Pa zato šta sad moraju sve pregledat ...i eu građane isto.

Nisi razumio šta sam tija reč : kad smo pričali kako se ovaj problem riješava sa Srbijom ja sam odma reka : proširiš postojece ili izgradiš nove granične prijelaze u Srijemu.

Primjeti da sam spomenija Srijem a ne Dunav ...to je zato jer preko Dunava moram radit mostove....a ovdje ti je Sava granica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus 20/4/2017, 15:06

pismejker wrote:ne ovaj put longi...znam kad idem standardno u Orasje,samo mi virnu u osobnu na obje strane i vozi..brzo ide..ovaj put su sve skenirali
Pa zato šta sad moraju sve pregledat ...i eu građane isto.

Nisi razumio šta sam tija reč : kad smo pričali kako se ovaj problem riješava sa Srbijom ja sam odma reka : proširiš postojece ili izgradiš nove granične prijelaze u Srijemu.

Primjeti da sam spomenija Srijem a ne Dunav ...to je zato jer preko Dunava moram radit mostove....a ovdje ti je Sava granica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Guest 20/4/2017, 15:09

nes sa Forumom rade,ne radi normalno..odoh nes pojis..ajd buk..!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus 20/4/2017, 15:11

Evo baš čitam u Tuzli napravili modernu autobusnu stanicu ...i ok ...al sa ovim novim pravilima bit ce zastoj preko Save jer granicni prijelazi su mostovi ...ograničen si prostorno.

https://www.klix.ba/biznis/investicije/autobuska-stanica-u-tuzli-postala-jedna-od-najmodernijih-u-bih/170420088

Tamo gdje je rijeka državna granica ovaj problem je kompliciran jer nemoš proširit granicni prijelaz dodavajuci mu nove trake a novi most nemoš izgradit preko noci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus 20/4/2017, 15:17

Una , Sava , Dunav ...granične rijeke ...sa Srbijom možemo lako riješit to preopterečenje na granici s dodatnim trakama il novim granicnim prijalazom i to na livadi u Srijemu i to je lako riješivo ...a Boga mi ova sjeverna Bosna od Une pa cijela Sava ...toš malo moj kuraz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus 20/4/2017, 15:20

Una plus Sava ...jbga nema im pomoči ...nemože nitko most napravit preko noči a dodatni prijelazi baš i nepomažu pošto je sve na rijekama i ograničen si s onoliko traka koliko ima neki most.

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Rijeke



Uglavnom oni su POPUŠILI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke - Page 4 Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum