ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Kermit Thu 20 Apr - 10:25

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nakon-dva-tjedna-kaosa-na-granicama-kolinda-pisala-europskim-celnicima-zali-se-na-slovence/964642.aspx
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Kermit Thu 20 Apr - 10:26

Bitno da je jučer Orepić prezadovljan sa sigurnosnim napucima EU, ne da na mjere, ali eo Slovenija ne valja, heheh koji smo mi šupci i kmetovi to vasiona nije vidjela
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Kermit Thu 20 Apr - 10:31

Ako Vam se ne sviđa EU idite Azimovu pod noge heheheh vidim sada su i Mađari dobri, pa zar nisu rekli da je Hrvatska kompatibilna samo sa Luxemburgom, Austrijom i Belgijom a ne istočni blok koji nije saživio Europske integracije
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by catabbath Thu 20 Apr - 10:33

Svima je jasno da su Slovencima sigurnosne mjere samo isprika jer su najavili blokadu granice još prije tog naputka iz EU. 

Šta se Orepića tiče on je tipični uhljeb, metalno podkapacitiran za posao koji obavlja njemu normalno nije frka kad on prolazi granicu sa rotirkom.


Last edited by catabbath on Thu 20 Apr - 10:40; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by catabbath Thu 20 Apr - 10:41

Inače to pisanje EU komisiji je qurac od ovce ali šta očekivati od tajnice.

_________________
Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Kermit Thu 20 Apr - 10:42

catabbath wrote:Svima je jasno da su Slovencima sigurnosne mjere samo isprika jer su najavili blokadu granice još prije tog naputka iz EU. 

Šta se Orepića tiče on je tipični uhljeb, metalno podkapacitiran za posao koji obavlja njemu normalno nije frka kad on prolazi granicu sa rotirkom.
Čekaj pa zar nije Plenković car careva tata mata diplomacije naš Kissinger lično i osobno??? A kolinda zvijezda Nato pakta?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by catabbath Thu 20 Apr - 10:44

asilovski wrote:Čekaj pa zar nije Plenković car careva tata mata diplomacije naš Kissinger lično i osobno??? A kolinda zvijezda Nato pakta?

Toliko su sposobni da ih guzi tko se sjeti, od Rusa do Slovenaca...
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Kermit Thu 20 Apr - 10:45

catabbath wrote:Inače to pisanje EU komisiji je qurac od ovce ali šta očekivati od tajnice.
Kako sada? Pa zar nisu to multilateralni kanali integralnih održivih razvoja heheheh sada i Mađari trebaju blokirati prvo na ponašanje Hrvatske kad su navalili arapi, gdje su Hrvati ispali neviđeni šupci i nezahvalnici, a drugo jer stalno gube arbitraže
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Kermit Thu 20 Apr - 10:45

catabbath wrote:
asilovski wrote:Čekaj pa zar nije Plenković car careva tata mata diplomacije naš Kissinger lično i osobno??? A kolinda zvijezda Nato pakta?

Toliko su sposobni da ih guzi tko se sjeti, od Rusa do Slovenaca...
Kolinda bolje da je otišla kod Azimova i u 4 oka, on možda voli debele tajnice
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus Thu 20 Apr - 10:54

Šaka jada ....mi ne Zlovenci....mada su i oni al mi smo posebna šaka jada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Kermit Thu 20 Apr - 10:59

RayMabus wrote:Šaka jada ....mi ne Zlovenci....mada su i oni al mi smo posebna šaka jada.
Slovnija je državica mi smo zečje jebalište
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus Thu 20 Apr - 11:01

Odhebali su nas i to je cijela prica , lakše je branit šengen ( Njemačku ) u Zloveniji nego u Hr s ovakvom granicom prema Bosni ( Balkanu ) a situacija s Erdoganom nije obečavajuca.


---



84
Between Campania, Siena, Florence, Tuscany,
Six months nine days without a drop of rain:
The strange tongue in the Dalmatian land,
It will overrun, devastating the entire land.

http://www.crystalinks.com/quatrainscentury2.html



Međutim postoji jedno filozofsko pitanje a glasi : Čemo biti pesimista ili optimista ako nije to realno za očekivat ?


Otkrit cu vam tajnu ; budite veseli pesimista.

Pjevajte.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus Thu 20 Apr - 11:02

asilovski wrote:
RayMabus wrote:Šaka jada ....mi ne Zlovenci....mada su i oni al mi smo posebna šaka jada.
Slovnija je državica mi smo zečje jebalište
jocolor lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Kermit Thu 20 Apr - 11:02

RayMabus wrote:Odhebali su nas i to je cijela prica , lakše je branit šengen ( Njemačku ) u Zloveniji nego u Hr s ovakvom granicom prema Bosni ( Balkanu ) a situacija s Erdoganom nije obečavajuca.


---



84
Between Campania, Siena, Florence, Tuscany,
Six months nine days without a drop of rain:
The strange tongue in the Dalmatian land,
It will overrun, devastating the entire land.

http://www.crystalinks.com/quatrainscentury2.html



Međutim postoji jedno filozofsko pitanje a glasi : Čemo biti pesimista ili optimista ako nije to realno za očekivat ?


Otkrit cu vam tajnu ; budite veseli pesimista.

Pjevajte.

2025.g. u Splitu dočekuju Erodogana ko onomad Kralja Aleksndra
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus Thu 20 Apr - 11:04

Ma nezamaram se , pa ja sve ove stvari znam ima deset godina ...eto samo su sad došle vremnski da se dešavaju.

Meni to nije ništa novo pa da mi je šok ili nepoznanica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus Thu 20 Apr - 11:09

catabbath wrote:Inače to pisanje EU komisiji je qurac od ovce ali šta očekivati od tajnice.
Ništa ....Hrvatska nece iznijedriti nikakvog vođu al oče Njemačka uskoro a kako smo mi tampon a taj vođa je nabrijan na Arape ko HIćo na Židove....

Pjesma ce ti reči sve :

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by neva Thu 20 Apr - 11:18

asilovski wrote:Kako sada? Pa zar nisu to multilateralni kanali integralnih održivih razvoja heheheh sada i Mađari trebaju blokirati prvo na ponašanje Hrvatske kad su navalili arapi, gdje su Hrvati ispali neviđeni šupci i nezahvalnici, a drugo jer stalno gube arbitraže
što se tiče Mađarske, tvoja perspektiva je uobičajeno iskrivljena i kratkog pamćenja.. ipak si ti Hun, a krv nije voda :D

ustvari, Mađarska se tijekom navale Arapa ponašala jako 'dobrosusjedski' prema Hrvatskoj, kad nije izbjeglice vraćala odakle su i došli, tj. u Srbiju, nego im je lijepo na granci podijelila karte s ucrtanim putem prema Zapadnoj Europi i to, zamisli, kroz Hrvatsku!

to je fkt bilo ponašanje Mađara koje zaslužuje visoki orden s (b)lentom za 'dobrosusjedske' odnose, no Hrvati to ne uviđaju i ful su nezahvalni.. umjesto da iz zahvalnosti odmah Mađarima prepišu Međimurje i Baranju :P
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Kermit Thu 20 Apr - 11:24

Neve wrote:
asilovski wrote:Kako sada? Pa zar nisu to multilateralni kanali integralnih održivih razvoja heheheh sada i Mađari trebaju blokirati prvo na ponašanje Hrvatske kad su navalili arapi, gdje su Hrvati ispali neviđeni šupci i nezahvalnici, a drugo jer stalno gube arbitraže
što se tiče Mađarske, tvoja perspektiva je uobičajeno iskrivljena i kratkog pamćenja.. ipak si ti Hun, a krv nije voda :D

ustvari, Mađarska se tijekom navale Arapa ponašala jako 'dobrosusjedski' prema Hrvatskoj, kad nije izbjeglice vraćala odakle su i došli, tj. u Srbiju, nego im je lijepo na granci podijelila karte s ucrtanim putem prema Zapadnoj Europi i to, zamisli, kroz Hrvatsku!

to je fkt bilo ponašanje Mađara koje zaslužuje visoki orden s (b)lentom za 'dobrosusjedske' odnose, no Hrvati to ne uviđaju i ful su nezahvalni.. umjesto da iz zahvalnosti odmah Mađarima prepišu Međimurje i Baranju :P
Orban je više puta nudio Hrvatskoj da zajedno organiziraju obranu, međutim Hrvati su sve to odbili i slušali Merkelicu i govorili da su Mađari đubar što ne žele divne pakistance, lifrali su iste vlakovima za Mađarsku, te u medijima organizirano blatili istu državu i to iako je Mađarska jedina država koja bila pravi saveznik Hrvatskoj za vrijeme DR-a
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by RayMabus Thu 20 Apr - 11:29

Neve wrote:

to je fkt bilo ponašanje Mađara koje zaslužuje visoki orden s (b)lentom za 'dobrosusjedske' odnose, no Hrvati to ne uviđaju i ful su nezahvalni.. umjesto da iz zahvalnosti odmah Mađarima prepišu Međimurje i Baranju :P
Mislim da ih to baš nezanima toliko jer imaju svojih livada dovoljno a natalitet im je krahirao ...možda Baranja al radi Dunava i jer mi imamo teritorij s onu stranu Dunava a oni grizu na sjevernu Vojvodinu.

Opcenito imamo slabu politiku prema Mađarskoj tj ono li la je ok al mogla bi biti puno bolja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Kermit Thu 20 Apr - 11:32

RayMabus wrote:
Neve wrote:

to je fkt bilo ponašanje Mađara koje zaslužuje visoki orden s (b)lentom za 'dobrosusjedske' odnose, no Hrvati to ne uviđaju i ful su nezahvalni.. umjesto da iz zahvalnosti odmah Mađarima prepišu Međimurje i Baranju :P
Mislim da ih to baš nezanima toliko jer imaju svojih livada dovoljno a natalitet im je krahirao ...možda Baranja al radi Dunava i jer mi imamo teritorij s onu stranu Dunava a oni grizu na sjevernu Vojvodinu.

Opcenito imamo slabu politiku prema Mađarskoj tj ono li la je ok al mogla bi biti puno bolja.
Mi smo zapadna gospoda ono transverzala Brisel London Minken a ne prijetelji nekih Huna ili jadnih Čeha u sandalama, aloooo
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke Empty Re: Kolinda tuži Sloveniju Bruxellu jer isti provode EU naputke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum