ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:32

red wolf wrote:
omni wrote:Ne znam, i meni je ovo bezveze, mislim ok policija radi svoj posao ali ipak nije ovaj nacin u redu, stariji je covjek s djetetom. S druge strane i on je svoje godine i iskustvo trebao upotrijebiti da shvati da se ne bjezi od murije noseci dijete, osim naravno ako ne pucaju po njemu sto ovdje nije slucaj.
Gledaj to ovako...Zamisli da ti ili ja uđemo u neku zemlju bez dopuštenja...Mislim da se razumijemo, dok god postoje nacionalne države, to se treba poštivati...U budućnosti, kad države izgube na značaju, tad to više neće biti problem...
Znas zasto ce nacionalne drzave opstajati,sve do samog kraja?

Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:33

bogomdani wrote:
red wolf wrote:
omni wrote:Ne znam, i meni je ovo bezveze, mislim ok policija radi svoj posao ali ipak nije ovaj nacin u redu, stariji je covjek s djetetom. S druge strane i on je svoje godine i iskustvo trebao upotrijebiti da shvati da se ne bjezi od murije noseci dijete, osim naravno ako ne pucaju po njemu sto ovdje nije slucaj.
Gledaj to ovako...Zamisli da ti ili ja uđemo u neku zemlju bez dopuštenja...Mislim da se razumijemo, dok god postoje nacionalne države, to se treba poštivati...U budućnosti, kad države izgube na značaju, tad to više neće biti problem...
Znas zasto ce nacionalne drzave opstajati,sve do samog kraja?
Neće. One su gotove. Novi svijet je pred nama, ali nakon raspada ovog...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:36

red wolf wrote:
bogomdani wrote:
red wolf wrote:
omni wrote:Ne znam, i meni je ovo bezveze, mislim ok policija radi svoj posao ali ipak nije ovaj nacin u redu, stariji je covjek s djetetom. S druge strane i on je svoje godine i iskustvo trebao upotrijebiti da shvati da se ne bjezi od murije noseci dijete, osim naravno ako ne pucaju po njemu sto ovdje nije slucaj.
Gledaj to ovako...Zamisli da ti ili ja uđemo u neku zemlju bez dopuštenja...Mislim da se razumijemo, dok god postoje nacionalne države, to se treba poštivati...U budućnosti, kad države izgube na značaju, tad to više neće biti problem...
Znas zasto ce nacionalne drzave opstajati,sve do samog kraja?
Neće. One su gotove. Novi svijet je pred nama, ali nakon raspada ovog...
Sve t iovisi o eliti koja vlada...ne pise se ali podosta pobjeglica islamskih,glavom bez obzira bjeze gdje god stignu..nije svima Europa najbliza..znas kako to Rusi rjesavaju?? ;) ..vrlo brzo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:36

omni wrote:Ne znam, i meni je ovo bezveze, mislim ok policija radi svoj posao ali ipak nije ovaj nacin u redu, stariji je covjek s djetetom. S druge strane i on je trebao da shvati da se ne bjezi od murije noseci dijete, osim naravno ako ne pucaju po njemu sto ovdje nije slucaj.
To sam upravo i ja mislio, kakvo pokazivanje stava udaranjem djece....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:37

bogomdani wrote:Sve t iovisi o eliti koja vlada...
Točno...Sve je već riješeno...


Last edited by red wolf on 8/9/2015, 23:38; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by omni 8/9/2015, 23:37

red wolf wrote:
omni wrote:Ne znam, i meni je ovo bezveze, mislim ok policija radi svoj posao ali ipak nije ovaj nacin u redu, stariji je covjek s djetetom. S druge strane i on je svoje godine i iskustvo trebao upotrijebiti da shvati da se ne bjezi od murije noseci dijete, osim naravno ako ne pucaju po njemu sto ovdje nije slucaj.
Gledaj to ovako...Zamisli da ti ili ja uđemo u neku zemlju bez dopuštenja...Mislim da se razumijemo, dok god postoje nacionalne države, to se treba poštivati...U budućnosti, kad države izgube na značaju, tad to više neće biti problem...
Jasno je to, ovi idu preko granica samo tako. To pravo meni nije obezbjedjeno, ja ne mogu u Afriku ili Aziju bez vazecih putnih dokumenata, mislim mogu probat i najebat ako dodjem u bilo kakav kontakt s organima vlasti. To sto su izbjeglice ipak ne daje pravo da se coporativno krece kuda i kako se zeli nego postoji proces prijave, identifikacije, uvodjenja u sistem i sve ostalo sto slijedi.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:37

red wolf wrote:Neće se ponoviti...
Držim te za riječ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:39

omni wrote:
Jasno je to, ovi idu preko granica samo tako.
I to je to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:42

to nije to..domicili su sve agresivniji i bjesnji..nacionalne drzave su ipak jos prejake..to ak oje Mrkelica islamska quja,ne znaci da Rusija mora po istom..bogami Ruje opletu sa BMG-ima ispred pobjeglica pa ti probaj proci..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:43

bogomdani wrote:to nije to..domicili su sve agresivniji i bjesnji..nacionalne drzave su ipak jos prejake..
Ostatak starog svijeta koji još treba biti razmontiran... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:45

red wolf wrote:
bogomdani wrote:to nije to..domicili su sve agresivniji i bjesnji..nacionalne drzave su ipak jos prejake..
Ostatak starog svijeta koji još treba biti razmontiran... ;)
Dakle,Kina,Rusija,Amerika...tesko..prebrutalni su,a ovo sto ti govoris za Europu,u Americi se dogadja vec poduze,pa opet cvrsta vlast itekako ima sve pod kontrolom... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:46

@Sveče...Gledaj na to ovako, kako bi opstala ljudska vrsta, bit će potrebna ogromna žrtva...No, tada će čovječanstvo živjeti u skladu s prirodom, neće se razamnožavati u nedogled...Živjeti će u blagostanju i jednakosti...


Last edited by red wolf on 8/9/2015, 23:46; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by omni 8/9/2015, 23:46

Starhemberg wrote:
omni wrote:Ne znam, i meni je ovo bezveze, mislim ok policija radi svoj posao ali ipak nije ovaj nacin u redu, stariji je covjek s djetetom. S druge strane i on je trebao da shvati da se ne bjezi od murije noseci dijete, osim naravno ako ne pucaju po njemu sto ovdje nije slucaj.
To sam upravo i ja mislio, kakvo pokazivanje stava udaranjem djece....
To je sasvim nepotrebno, mislim gomila ih bjezi i sto se sad dobija ako sapletes starog s djetetom. Moguce da je to ova ucinila instiktivno u afektu da pokusa zaustavit bjegunce ne razmisljajuci ali s ruznim rezultatom.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:47

red wolf wrote:@Sveče...Gledaj na to ovako, kako bi opstala ljudska vrsta, bit će potrebna ogromna žrtva...No, tada. čovječanstvo će živjeti u skladu s prirodom, neće se razamnožavati u nedogled...Živjeti će u blagostanju i jednakosti...
nece,a znas zasto? jer je covjek covjeku vuk...ostavi ti svega 100 000 ljudi na planetu,i opet ce ici istim pravcem..ljudski mentalitet ne mozes promijeniti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:48

bogomdani wrote:
nece,a znas zasto? jer je covjek covjeku vuk...ostavi ti svega 100 000 ljudi na planetu,i opet ce ici istim pravcem..ljudski mentalitet ne mozes promijeniti..
Ne, ako ga discipliniraš...hehehehehehehehe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:48

Ma ti što bi "razmontiravali" i stvarali "novi svjetski poredak" su do ovoga svega i doveli. Nema sumnje da je sve ovo orkestrirano i da se planski sprovodi, a šuga koja vuče konce se skriva tako da su jedini eksponenti svega ta masa koja juri prema Njemačkoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:49

@sveče, pročitaj Platonovo djelo '' Država ''...Obrati pozornost na odgoj djece... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by prckov 8/9/2015, 23:51

red wolf wrote:
Neće. One su gotove. Novi svijet je pred nama, ali nakon raspada ovog...
a kaki je taj novi svijet, imas li kakvu predstavu
prckov
prckov

Posts : 34137
2014-04-19


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:53

red wolf wrote:@sveče, pročitaj Platonovo djelo '' Država ''...Obrati pozornost na odgoj djece... ;)
nemam ti ja vremena za to bas..a i treba opusten mozag i bezstresna dokolica...ali oke..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:54

prckov wrote:a kaki je taj novi svijet, imas li kakvu predstavu
Bez država, osim jedne jedine...Napredak znanosti do neslučenih granica...Nema gladi i siromaštva, vlada jednakost u socijalističkom uređenju ( onom pravom )...Na Zemlji je optimalan broj ljudi...Poštiva se priroda i u njoj flora i fauna...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:54

bogomdani wrote:
red wolf wrote:@sveče, pročitaj Platonovo djelo '' Država ''...Obrati pozornost na odgoj djece... ;)
nemam ti ja vremena za to bas..a i treba opusten mozag i bezstresna dokolica...ali oke..
A da malo vježbaš mozak za promjenu?... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop - Page 2 Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum