ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Kermit 8/9/2015, 20:43

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Novinari-lesinari
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Kermit 8/9/2015, 20:44

Dobro mi je ovo po zapadnim medijima, more suza olili nad malim Kurdom, a nitkom ništa što Turčad tamani ih svaki dan, žene, djecu, slea gradove hahaha Evropa je šaka jada majkomila
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by kic 8/9/2015, 20:51

konstruirana agitacija lazi..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by kic 8/9/2015, 20:51

iako, ove plaze mi se cine drugacije.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Yehudi 8/9/2015, 20:53

A točno sam pomislio da je tijelo micano i namišteno za slikanje.

Ništa nova.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by omni 8/9/2015, 20:58

EU politicarima treba glasacko tijelo da se drze na vlasti a najbolje ce ga dobiti ako ga uvezu s naglaskom na "Ja sam te doveo, dao ti bolji zivot i gledaj da ti budem Bog otac u buduce".  Jbg, sve ovo nije slucajno, nisu oni tek tako budale pa da im ulijecu stotine tisuca ljudi u zemlje tek tako. Ukazala se dobra prilika koju svakako nece propustit.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 21:02

omni wrote:EU politicarima treba glasacko tijelo da se drze na vlasti a najbolje ce ga dobiti ako ga uvezu s naglaskom na "Ja sam te doveo, dao ti bolji zivot i gledaj da ti budem Bog otac u buduce".  Jbg, sve ovo nije slucajno, nisu oni tek tako budale pa da im ulijecu stotine tisuca ljudi u zemlje tek tako. Ukazala se dobra prilika koju svakako nece propustit.
Jasno kao dan...Politicarima Europe su vlastite pozicije bitnije nego sudbina europskih naroda..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 22:58

Ne znam, ima tu svega, ali za ovo moraš biti govno s dna septičke jame da napraviš...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:06

Starhemberg wrote:Ne znam, ima tu svega, ali za ovo moraš biti govno s dna septičke jame da napraviš...
Jer ženska ima muda branit granicu svoje države? Nije beskičmenjak?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:08

ostrakon wrote:
Starhemberg wrote:Ne znam, ima tu svega, ali za ovo moraš biti govno s dna septičke jame da napraviš...
Jer ženska ima muda branit granicu svoje države? Nije beskičmenjak?
Ima muda isto kao i ti (pošto si žensko, jel).. ono, sapliće noge čovjeku s djetetom...neš ti muda i "kičmenjaštva"...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:11

Starhemberg wrote:
Ima muda isto kao i ti (pošto si žensko, jel).. ono, sapliće noge čovjeku s djetetom...neš ti muda i "kičmenjaštva"...
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:11

Starhemberg wrote:Ima muda
Zae nema muda?...Jasno  brani svoj stav.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:13

A ti si odlučio opet komunicirati sa mnom? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:14

Starhemberg wrote:ono, sapliće noge čovjeku s djetetom...neš ti muda i "kičmenjaštva"...
dok bi ih ti unio na svojim rukama, da ne muče svoje noge
ionako neš imati djece, izbaci starce iz roditeljske kuće te ju ponudi izbjeglici

pa će ti svi reći kako si dobar i velikodušan čovjek, ideš ravno u raj jer si pomogao siromahe, gdje će te Isus osobno pogladiti po glavi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:16

ostrakon wrote:
Starhemberg wrote:ono, sapliće noge čovjeku s djetetom...neš ti muda i "kičmenjaštva"...
dok bi ih ti unio na svojim rukama, da ne muče svoje noge
ionako neš imati djece, izbaci starce iz roditeljske kuće pa ju ponudi izbjeglici

pa će ti svi reći kako si dobar i velikodušan čovjek, ideš ravno u raj jer si pomogao siromahe, gdje će te Isus osobno pogladiti po glavi
Ne saplićem noge ljudima koji nose djecu u naručju, toliko. Rekoh, to rade samo strugotine sa sanitarnih čvorova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:18

Starhemberg wrote:A ti si odlučio opet komunicirati sa mnom? :)
Pa kad ne vidiš da piše kao muško...A nisi niti sposoban uvidjeti da netko ima stav...Bilo je jače od mene...Ispričavam se...Neće se ponoviti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by omni 8/9/2015, 23:25

Ne znam, i meni je ovo bezveze, mislim ok policija radi svoj posao ali ipak nije ovaj nacin u redu, stariji je covjek s djetetom. S druge strane i on je trebao da shvati da se ne bjezi od murije noseci dijete, osim naravno ako ne pucaju po njemu sto ovdje nije slucaj.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:28

omni wrote:Ne znam, i meni je ovo bezveze, mislim ok policija radi svoj posao ali ipak nije ovaj nacin u redu, stariji je covjek s djetetom. S druge strane i on je svoje godine i iskustvo trebao upotrijebiti da shvati da se ne bjezi od murije noseci dijete, osim naravno ako ne pucaju po njemu sto ovdje nije slucaj.
Gledaj to ovako...Zamisli da ti ili ja uđemo u neku zemlju bez dopuštenja...Mislim da se razumijemo, dok god postoje nacionalne države, to se treba poštivati...U budućnosti, kad države izgube na značaju, tad to više neće biti problem...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:31

Budimo jasni do kraja...Sve se raspada pred našim očima...Neće proći dugo vremena kad će ljudi zahtijevati nova rješenja...I dobit će ih...Tamo, u budućnosti već postoji rješenje, novi svjetski poredak...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Guest 8/9/2015, 23:32

red wolf wrote:
omni wrote:Ne znam, i meni je ovo bezveze, mislim ok policija radi svoj posao ali ipak nije ovaj nacin u redu, stariji je covjek s djetetom. S druge strane i on je svoje godine i iskustvo trebao upotrijebiti da shvati da se ne bjezi od murije noseci dijete, osim naravno ako ne pucaju po njemu sto ovdje nije slucaj.
Gledaj to ovako...Zamisli da ti ili ja uđemo u neku zemlju bez dopuštenja...Mislim da se razumijemo, dok god postoje nacionalne države, to se treba poštivati...U budućnosti, kad države izgube na značaju, tad to više neće biti problem...
Znas zasto ce nacionalne drzave opstajati,sve do samog kraja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop Empty Re: Slika malog mrtvog Kurda je čisti agitprop

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum