ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by Oh_Femder 16/4/2017, 19:40

http://m.avaz.ba/clanak/287162/ekskluzivno-za-dnevni-avaz-dzoni-stulic-moje-pjesme-su-kao-suho-zlato-audio



Da je Đoni napisao dobrih pjesama, to stoji. Da je imao karizmu koju se pušilo na Balkanu, i to debelo stoji. Ali da je kretenčuga na entu potenciju, to od svega najviše stoji. Jer eto, i Bregović je napisao dobrih pjesama i to više od njega. Međutim, da li iz Brege curkom curi takva bolesna, radioaktivnog otpada prepuna negativnost i mržnja na sve i sva? Ma ni iz daleka. 

Idiot Štulić je sam sebi pucao u nogu i izgubio zbog svoje tovarske balkanske tupoglavosti ne milijune, nego stotine milijuna novaca :) i sad je gnjevan na samog sebe čim se ujutro probudi. Tužno, ali tako balkanski jadno. Titula najvećeg balkančerosa u povijesti svih balkanskih balkančerosa zasigurno ide u njegove ruke. Još jednom za kraj: pretužno i prejadno No


Last edited by Oh_Femder on 16/4/2017, 19:43; edited 1 time in total
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by Eva_ 16/4/2017, 19:42

Malo je asocijalan. Al, dobro bar prevodi Homera, ni mu dosadno.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by Oh_Femder 16/4/2017, 19:45

Eva_ wrote:Malo je asocijalan. Al, dobro bar prevodi Homera, ni mu dosadno.
Jest, na mješavinu kajkavske i srpske ekavice affraid  Istina, i Tesla je idiotski bio poderao onaj ugovor s Westinghouseom koji bi ga učinio prvim dolarskim milijarderom na svijetu, ali nisi ga poslije čuo da se tako jadno otresa na čitav svijet koji mu nije bio kriv za njegovu dostojevštinu.
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by marcellus 16/4/2017, 19:52

kurči se i on pa šta, na kurčenju je i napravio karijeru

_________________
Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by Eva_ 16/4/2017, 19:56

Ravnodušan nije, jer su mu interview-i patetična naricanja o potkradanju, i premda bi štel takav dojam ostavit,  sve pršti baš suprotnim.


Last edited by Eva_ on 16/4/2017, 19:57; edited 1 time in total
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by Guest 16/4/2017, 19:57

balkan i ne mos podvesti pod Karijerom..lokalni uspjeh i to je to..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by Oh_Femder 16/4/2017, 20:05

pismejker wrote:balkan i ne mos podvesti pod Karijerom..lokalni uspjeh i to je to..
U njegovom slučaju je Balkan njegova karijera. Ali i Bregoviću je Balkan bio, ali samo početak karijere. Danas radi više para nego ikada. I da je Brega gangster, mafiozo, podmuklica i prije svega bestidni lopov, jest, ali nije dozlaboga patetičan kukumavčevac (uostalom, sam mi je rekao da su oni zapravo nekad bili Bergeri, Efa će shvatiti, he-he).

Đoni je nedvojbeni talent, ali disproporcionalni ego, ego, ego, ego, ego i samo EGO. Sad kad je shvatio da ipak nije najpametniji čovjek na svijetu (on sebe ide uspoređivati s Leonardom!!!), sad si to ne može sam sebi priznati. Jasno da ga boli.
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by Guest 16/4/2017, 20:06

Oh_Femder wrote:
pismejker wrote:balkan i ne mos podvesti pod Karijerom..lokalni uspjeh i to je to..
U njegovom slučaju je Balkan njegova karijera. Ali i Bregoviću je Balkan bio, ali samo početak karijere. Danas radi više para nego ikada. I da je Brega gangster, mafiozo, podmuklica i prije svega bestidni lopov, jest, ali nije dozlaboga patetičan kukumavčevac (uostalom, sam mi je rekao da su oni zapravo nekad bili Bergeri, Efa će shvatiti, he-he).

Đoni je nedvojbeni talent, ali disproporcionalni ego, ego, ego, ego, ego i samo EGO. Sad kad je shvatio da ipak nije najpametniji čovjek na svijetu (on sebe ide uspoređivati s Leonardom!!!), sad si to ne može sam sebi priznati.
Slazem se sa ovim u potpunosti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by Eva_ 16/4/2017, 20:11

Kaj mu je stari pokršten?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by Oh_Femder 16/4/2017, 20:16

Eva_ wrote:Kaj mu je stari pokršten?
Nije stari, nego neki od predaka po muškoj liniji. To je naime njegova teorije, ali ne znam koliko u tome ima istine. Doduše, ako je suditi po njegovom odnosu prema pajsi, nema potrebe sumnjati :P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by Eva_ 16/4/2017, 20:19

Moguće, a ima i loknice, još jedan adut u prilog dat Moše ve Jisrael:)
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by Guest 16/4/2017, 23:23

bejdevej..lik ima glas kao promukli ćukov,a sluh za pjevanje,kao moja gluva baba..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by Oh_Femder 17/4/2017, 00:38

pismejker wrote:bejdevej..lik ima glas kao promukli ćukov,a sluh za pjevanje,kao moja gluva baba..
Nije istina da nema sluha. Što se glasa tiče, on je ono, što bi se reklo, anti-pjevač. Ali to u kontekstu njegove poetike i tako nije bitno, ili još bolje reći, to je upravo ono što se traži: nepatvoreni balkanski diletantizam i amaterizam (kako glasovni, tako i svirački i produkcijski). Zato je jedino u okviru Jugoslavije nešto i mogao napraviti, ali također je istina da je u tim okvirima bio nedvojbeno karizmatska pojava. Nije prodavao muda pod bubrege, vjerovao je u ono što je trubadurčio. Što je u tom uvjerenju dobar dio zauzimao stav: - Niko, niko, kao ja, to je već drugi par opanaka.
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by Guest 17/4/2017, 00:55

Oh_Femder wrote:
pismejker wrote:bejdevej..lik ima glas kao promukli ćukov,a sluh za pjevanje,kao moja gluva baba..
Nije istina da nema sluha. Što se glasa tiče, on je ono, što bi se reklo, anti-pjevač.

Ni prvi ni posljednji takav u povijesti moderne rock, pop ili kako ćemo već nazvati takvu vrstu glazbe. Jedan od njih je dobio i Nobela, doduše za književnost, ali je kvaka u tome da zapravo nikada nije pravo naučio pjevati, onako baš pjevački, a i u svojim najboljim pjevačkim danima sedamdesetih nije u smislu kvalitete glazbe i poezije napravio ništa posebno u odnosu na veći dio karijere. Dobro, ta ocjena je doduše možda i previše subjektivna i stvar mog osobnog ukusa.
O Leonardu Cohenu, kojemu bih ja radije dao Nobela za književnost (makar ga je i Dylan po meni zaslužio) da se i ne govori, on je više recitirao nego pjevao, pa to nikome nije smetalo pogotovo poklonicima njegove ne samo poezije nego niti glazbe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by Guest 17/4/2017, 01:04

Oh_Femder wrote:Nije prodavao muda pod bubrege, vjerovao je u ono što je trubadurčio.

Za razliku od plagijatora Bregovića.
Da druge poput Parnog Valjka i Prljavog Kazališta ne spominjem, ali Bregović je tu reklo bi se s jedne strane paradigma, a s druge role model. Njemu je novac ipak bio na prvom mjestu, a neku ulogu u smislu motivacije su igrale i stvari poput groupie djevojaka, medijske popularnosti itd. Da sad ne spominjemo kako je svoju viziju šefa ciganskog orkestra u kojem će se naknadno uključiti na koncert neobrijan i u bijelom odijelu te malo onako šefovski sviruckati, pa malo pjevuckasti, pa malo s...uckati, a u biti ne raditi ništa posebno i konkretno nego samo glumiti šefa, zapravo pokupio upravo od Džonija Štulisona. Doduše, ne baš s njegovog virtualnog peterostrukog albuma: Pustite radničku klasu da radi!, ali svejedno.
Da ne spominjem kako je i u toj fazi Bregović uredno isplagirao neke kreativne ciganske autore poput Šabana Bajramovića, ali tako nešto se od njega i očekuje, onako skoro pa kao po definiciji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by Guest 17/4/2017, 02:31

Opus Dei bull.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by vuksadinare 17/4/2017, 06:49

stulic?...budala...ni sam nije znao ni za sto je ni protiv koga je...skrtac...egotriper...i na koncu koliki nije znao je gdje i kamo pripada u sustini duse on je ioak bio i ostao-snob..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99174
2015-09-08


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by jastreb 17/4/2017, 07:20

slidingdoorsoperator wrote:
Oh_Femder wrote:Nije prodavao muda pod bubrege, vjerovao je u ono što je trubadurčio.

Za razliku od plagijatora Bregovića.
Da druge poput Parnog Valjka i Prljavog Kazališta ne spominjem, ali Bregović je tu reklo bi se s jedne strane paradigma, a s druge role model. Njemu je novac ipak bio na prvom mjestu, a neku ulogu u smislu motivacije su igrale i stvari poput groupie djevojaka, medijske popularnosti itd. Da sad ne spominjemo kako je svoju viziju šefa ciganskog orkestra u kojem će se naknadno uključiti na koncert neobrijan i u bijelom odijelu te malo onako šefovski sviruckati, pa malo pjevuckasti, pa malo s...uckati, a u biti ne raditi ništa posebno i konkretno nego samo glumiti šefa, zapravo pokupio upravo od Džonija Štulisona. Doduše, ne baš s njegovog virtualnog peterostrukog albuma: Pustite radničku klasu da radi!, ali svejedno.
Da ne spominjem kako je i u toj fazi Bregović uredno isplagirao neke kreativne ciganske autore poput Šabana Bajramovića, ali tako nešto se od njega i očekuje, onako skoro pa kao po definiciji.
Bregović ne spada u tu branšu. Mislim u ove koji vjeruju u to što pjevaju.

Štulić,Bora Čorba i Balašević ,oni spadaju u tu skupinu glazbenika koji u svojim pjesmama interpretiraju i svoja vjerovanja.Donekle i Bajaga,te grupa Galija.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by vuksadinare 17/4/2017, 07:41

jastreb wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Oh_Femder wrote:Nije prodavao muda pod bubrege, vjerovao je u ono što je trubadurčio.

Za razliku od plagijatora Bregovića.
Da druge poput Parnog Valjka i Prljavog Kazališta ne spominjem, ali Bregović je tu reklo bi se s jedne strane paradigma, a s druge role model. Njemu je novac ipak bio na prvom mjestu, a neku ulogu u smislu motivacije su igrale i stvari poput groupie djevojaka, medijske popularnosti itd. Da sad ne spominjemo kako je svoju viziju šefa ciganskog orkestra u kojem će se naknadno uključiti na koncert neobrijan i u bijelom odijelu te malo onako šefovski sviruckati, pa malo pjevuckasti, pa malo s...uckati, a u biti ne raditi ništa posebno i konkretno nego samo glumiti šefa, zapravo pokupio upravo od Džonija Štulisona. Doduše, ne baš s njegovog virtualnog peterostrukog albuma: Pustite radničku klasu da radi!, ali svejedno.
Da ne spominjem kako je i u toj fazi Bregović uredno isplagirao neke kreativne ciganske autore poput Šabana Bajramovića, ali tako nešto se od njega i očekuje, onako skoro pa kao po definiciji.
Bregović ne spada u tu branšu. Mislim u ove koji vjeruju u to što pjevaju.

Štulić,Bora Čorba i Balašević ,oni spadaju u tu skupinu glazbenika koji u svojim pjesmama interpretiraju i svoja vjerovanja.Donekle i Bajaga,te grupa Galija.
...smijesno..osim balasevica bas nitko se nije drzao sasma matrice o kojoj su napisali ili pjevali pjesme...pogotovo corba i stulic...ovaj drugi potonji kao bio 'borac' protiv navodno vise klase..a sam se tako ponosao...bio je skrt..novac mu je ipak bio bog...a nije da nije se bas volio malo gurati u snobovska drustva
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99174
2015-09-08


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by Guest 17/4/2017, 07:44

SonieGee wrote:Opus Dei bull.

Pozdrav, dudette. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun" Empty Re: Johnny se oglasio nakon dugo vremena: "Ljudi su govna, kurče se na moj račun"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum