ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Idući tjedan počinju uhićenja?

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Idući tjedan počinju uhićenja? - Page 3 Empty Re: Idući tjedan počinju uhićenja?

Post by kaya 15/4/2017, 15:59

Sabina Spielrein wrote:Zaboravio je reći kako je na tom sastanku prvu stvar koju je uvjetovao bila da on preuzme AG.
Kad je stari odbio, krenula je osveta.

Isto tako, Tedeschi je radio sa starim godinama, počeo dizati cijene, stari ga izbacio.
Nakon par godina ipak se dogovorili, mirmirmirnitkonijekriv, pravio se najodanijem prijateljem.
Kad se uz Petrova ukazala prilika, obezglavio se od želje da se osveti.
Toliko da je tuđoj maloj djeci prijetio, a ne misli kako i on ima djecu.


Stari je kriv za svašta, ali ovo je jalno i gladno do boli, nema tog novca na kojem bi stali i koji bi tu rupu popunio.
a tko je stari?

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Idući tjedan počinju uhićenja? - Page 3 Empty Re: Idući tjedan počinju uhićenja?

Post by Sabina Spielrein 15/4/2017, 16:06

Pa Todorić.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Idući tjedan počinju uhićenja? - Page 3 Empty Re: Idući tjedan počinju uhićenja?

Post by kaya 15/4/2017, 16:10

Sabina Spielrein wrote:Pa Todorić.
aha...a ti ga braniš?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Idući tjedan počinju uhićenja? - Page 3 Empty Re: Idući tjedan počinju uhićenja?

Post by Sabina Spielrein 15/4/2017, 16:22

Zašto misliš da ga branim?
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Idući tjedan počinju uhićenja? - Page 3 Empty Re: Idući tjedan počinju uhićenja?

Post by kaya 15/4/2017, 16:23

Sabina Spielrein wrote:Zašto misliš da ga branim?
pa stekla sam dojam..da su petrov i orepić i bulj grozni i jedu malu djecu jer hoće da ga hapse..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Idući tjedan počinju uhićenja? - Page 3 Empty Re: Idući tjedan počinju uhićenja?

Post by Sabina Spielrein 15/4/2017, 16:28

Mguće nisi čitala sve što sam pisala.
Ukratko, poanta je kako se danas Todorić, sutra ti ili ja možemo naći na udaru političkog progona.
U tu svrhu mogu se koristiti apsolutno sve moguće neustavnosti, mediji i tajne službe.
Tko je tu kriv ili nije, nevažno, važan je interes, nakon toga počinje 1984.

Sad će to učiniti s privatnim vlasništvom običnih građana, malo po malo.
Jesi vidjela link o oduzimanju zemlje?
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Idući tjedan počinju uhićenja? - Page 3 Empty Re: Idući tjedan počinju uhićenja?

Post by Sabina Spielrein 15/4/2017, 16:30

Ljudi uvijek misle kako se njih ne tiče kad se ukliže u neustavnost, političko nasilje, zlouporabu institucija, dok ne bude kasno.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Idući tjedan počinju uhićenja? - Page 3 Empty Re: Idući tjedan počinju uhićenja?

Post by kaya 15/4/2017, 16:30

Sabina Spielrein wrote:Mguće nisi čitala sve što sam pisala.
Ukratko, poanta je kako se danas Todorić, sutra ti ili ja možemo naći na udaru političkog progona.
U tu svrhu mogu se koristiti apsolutno sve moguće neustavnosti, mediji i tajne službe.
Tko je tu kriv ili nije, nevažno, važan je interes, nakon toga počinje 1984.

Sad će to učiniti s privatnim vlasništvom običnih građana, malo po malo.
Jesi vidjela link o oduzimanju zemlje?
nisam sve čitala, točno , zato sam se ogradila da mi se učinilo da ga braniš
al bez brige, ti i ja se ne možemo naći na političkom progonu
a toco je zaslužio svaki progon i sankciju jer se svime služio
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Idući tjedan počinju uhićenja? - Page 3 Empty Re: Idući tjedan počinju uhićenja?

Post by kaya 15/4/2017, 16:31

Sabina Spielrein wrote:Ljudi uvijek misle kako se njih ne tiče kad se ukliže u neustavnost, političko nasilje, zlouporabu institucija, dok ne bude kasno.
kada netko drugi bude meta uključit ću se
dok se kriminalci pozivaju na ustavnost i pravicu neću..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Idući tjedan počinju uhićenja? - Page 3 Empty Re: Idući tjedan počinju uhićenja?

Post by Sabina Spielrein 15/4/2017, 16:33

kaja wrote:
Sabina Spielrein wrote:Ljudi uvijek misle kako se njih ne tiče kad se ukliže u neustavnost, političko nasilje, zlouporabu institucija, dok ne bude kasno.
kada netko drugi bude meta uključit ću se
dok se kriminalci pozivaju na ustavnost i pravicu neću..

Ovo što si napisala dokazuje ono što sam napisala, ne povezuješ neustavnost sa sobom.
Nisi ti meta, pa onda super.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Idući tjedan počinju uhićenja? - Page 3 Empty Re: Idući tjedan počinju uhićenja?

Post by crvenkasti 15/4/2017, 16:35

Idem ja tu napisati da sam ja Hrvat: ja sam Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

Idući tjedan počinju uhićenja? - Page 3 Empty Re: Idući tjedan počinju uhićenja?

Post by kaya 15/4/2017, 16:37

Sabina Spielrein wrote:
kaja wrote:
Sabina Spielrein wrote:Ljudi uvijek misle kako se njih ne tiče kad se ukliže u neustavnost, političko nasilje, zlouporabu institucija, dok ne bude kasno.
kada netko drugi bude meta uključit ću se
dok se kriminalci pozivaju na ustavnost i pravicu neću..

Ovo što si napisala dokazuje ono što sam napisala, ne povezuješ neustavnost sa sobom.
Nisi ti meta, pa onda super.
povezujem, al ne povezujem pozivanje kriminalaca na ustav i ljudska prava
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Idući tjedan počinju uhićenja? - Page 3 Empty Re: Idući tjedan počinju uhićenja?

Post by kaya 15/4/2017, 16:37

crvenkasti wrote:Idem ja tu napisati da sam ja Hrvat: ja sam Hrvat.
ok.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Idući tjedan počinju uhićenja? - Page 3 Empty Re: Idući tjedan počinju uhićenja?

Post by Sabina Spielrein 15/4/2017, 16:42

kaja wrote:
Sabina Spielrein wrote:
kaja wrote:
Sabina Spielrein wrote:Ljudi uvijek misle kako se njih ne tiče kad se ukliže u neustavnost, političko nasilje, zlouporabu institucija, dok ne bude kasno.
kada netko drugi bude meta uključit ću se
dok se kriminalci pozivaju na ustavnost i pravicu neću..

Ovo što si napisala dokazuje ono što sam napisala, ne povezuješ neustavnost sa sobom.
Nisi ti meta, pa onda super.
povezujem, al ne povezujem pozivanje kriminalaca na ustav i ljudska prava

Vidim.
Osobito ne povezuješ pozadinu događanja.

Problem je što takav politički habitus ubija državotvornost i svodi uređenje na plemenske ratove.
Platit ćeš i ti, tako nezainteresirana, ukoliko živiš u Hrvatskoj.

Kužim i da te nije briga, sve pet, tvoje pravo.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Idući tjedan počinju uhićenja? - Page 3 Empty Re: Idući tjedan počinju uhićenja?

Post by michaellcmacha 15/4/2017, 16:45

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Božo Petrov, Vlaho Orepić i Miro Bulj ne skrivaju zamisao da uhite Todorića, a možda i neke članove njegove obitelji te ljude od povjerenja. Premijer Plenković suprotstavio se takvom planu.
Inace,ovo se zove grubo krsenje zakona i Ustava,mjesanje Zakonodavnog u Izvrsno tijelo Drzave..u Uljudjenim drzavama,bi u najmanju ruku bilo očekivano da politicar da ostavku na to mjesto..no ovdje je rijec o svemu drugom,samo ne zakonski uredjenoj drzavi..PROCEED..
šta blebaš ti koji kurac...to što si boldao je izvršni segment vlasti, i po tekstu se izvršna vlast miješa u pravosudnu a ne zakonodavna u izvršnu... koji je kurac sa tim tvojim doškolovanjem... de više završi bar tu osnovnu a ne da se stalno blamiraš... e i sretan ti uskrs svetozare tebi i tvojoj toj koja li je već... :)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Idući tjedan počinju uhićenja? - Page 3 Empty Re: Idući tjedan počinju uhićenja?

Post by Sabina Spielrein 15/4/2017, 16:45

crvenkasti wrote:Idem ja tu napisati da sam ja Hrvat: ja sam Hrvat.

Opet se mučiš confused
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Idući tjedan počinju uhićenja? - Page 3 Empty Re: Idući tjedan počinju uhićenja?

Post by Guest 15/4/2017, 17:26

michaellcmacha wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Božo Petrov, Vlaho Orepić i Miro Bulj ne skrivaju zamisao da uhite Todorića, a možda i neke članove njegove obitelji te ljude od povjerenja. Premijer Plenković suprotstavio se takvom planu.
Inace,ovo se zove grubo krsenje zakona i Ustava,mjesanje Zakonodavnog u Izvrsno tijelo Drzave..u Uljudjenim drzavama,bi u najmanju ruku bilo očekivano da politicar da ostavku na to mjesto..no ovdje je rijec o svemu drugom,samo ne zakonski uredjenoj drzavi..PROCEED..
šta blebaš ti koji kurac...to što si boldao je izvršni segment vlasti, i po tekstu se izvršna vlast miješa u pravosudnu a ne zakonodavna u izvršnu... koji je kurac sa tim tvojim doškolovanjem... de više završi bar tu osnovnu a ne da se stalno blamiraš... e i sretan ti uskrs svetozare tebi i tvojoj toj koja li je već... :)
no,no..sto si se odmah unervozio,kod vas je kako kazes,sve u sridu,ne mos promasiti,kad kazes,tko se sve negdje ne petlja...
jebote,daj koji dan za blagdane da se covjek odmori od knjige..
sretno i tebi ,zelim ti jos 40 godina zivota na genericima... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Idući tjedan počinju uhićenja? - Page 3 Empty Re: Idući tjedan počinju uhićenja?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum