ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb

Go down

Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb Empty Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Fri 10 Sep - 13:25

Malo da popričaju oko toga šta se to doli dešava.

https://www.google.com/amp/s/www.index.hr/amp/vijesti/clanak/predsjednik-crne-gore-iduci-tjedan-stize-u-zagreb-zvao-ga-milanovic/2303029.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb Empty Re: Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Fri 10 Sep - 13:29

Sastat će se s predsjednikom države, premijerom i predsjednikom Sabora dakle sa svim predstavnicima vlasti u Hrvatskoj.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/prihvatio-milanovicev-poziv-milo-dukanovic-iduci-tjedan-stize-u-zagreb-15101262
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb Empty Re: Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb

Post by vuksadinare Fri 10 Sep - 13:30

Garant glavna tema kako pokoriti srbiju :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb Empty Re: Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb

Post by crvenkasti Fri 10 Sep - 13:32

Kod nas može osnovati crnogorsku srpsku pravoslavnu crkvu.

Mi smo već osnovali takvu hrvatsku, pa znamo.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb Empty Re: Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb

Post by AssadNaPodmornici Fri 10 Sep - 13:33

inače protiv sam mješanja u odnose sa drugim državama, ali ovdje su ludi srbi u pitanju.. imamo nažalost bolna iskustva, pa je dobro znati što oni tamo spremaju.. a njihovi političari pričaju o srpskim svjetovima, kupuju oružje, a dosta srba(ne svi ali nazi partija je osvojila totalnu vlastu uz svega 30% glasova) zaziva nove ratove i osvete za poraze koje su doživjeli.. treba paziti.. obavještajne službe držati na niovu, i održavati +2% BDPa u vojni proračun..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb Empty Re: Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Fri 10 Sep - 13:40

Posjet predsjednika jedne države drugom baš i nije samo po sebi miješanje u drugu državu. Plenkovic će ono to standardno kako podržava CG na putu ka euroatlantskim itd , neće taj puno ulazit u to.

A Milanović koji ga je i pozva , a šta ja znam , taj ako mu se jezik uključi bit će svašta. lol!

No uglavnom ne očekujem ništa tu sad posebno. Štaviše mislim da će pričanje o Srbiji izbjegavati jer to nije primjereno
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb Empty Re: Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Fri 10 Sep - 13:50

Ne mišamo se mi u to doli koliko neki misle da jesmo. Nismo uopće.

Da jesmo ne bi taj Porfirije uopće doša do te vojarne odakle je poletija s tim helikopterom a kamo li išta drugo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb Empty Re: Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Fri 10 Sep - 14:01

crvenkasti wrote:Kod nas može osnovati crnogorsku srpsku pravoslavnu crkvu.

Mi smo već osnovali takvu hrvatsku, pa znamo.
Ako se može scinetološka crkva osnovat u Hrvatskoj ni njemu nitko ne brani da se registira. lol!

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/najmocnija-svjetska-sekta-scijentolozi-su-vjerska-zajednica-u-rh-u-njemackoj-ih-progone-kao-kriminalce-90307

Imaš zakon o vjerskim zajednicama. Šta će se neko bavit s time šta će il neće oni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb Empty Re: Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Fri 10 Sep - 14:19

Ne bavimo se s time nit se mislimo s time baviti. Koliko sam ja vidija u Hrvatskoj od pravoslavni crkava ima SPC , makedonska i bugarska. Makedonaca ima dosta u Zagrebu a ima nešto i Bugara u Hrvatskoj , recimo ode kod mene od ove jedne cure par godina starije od mene muž je Bugarin pravi , on je neki inžinjer i valjda doša radit u Split i tako su se oni valjda upoznali.

Ovo ostalo Rumunji i Rusi oni su sjevernije , ne gravitiraju toliko ovamo. Ova ukrajinska to je sad tek nedavno vraćena autokefalnost.

Uglavnom imaš zakon i ako ispunjavaš one minimalne uvjete to ti je to i registiraš se i eto to je to. Nema potrebe da se mi bavimo s tim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb Empty Re: Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Fri 10 Sep - 18:05

Oglasio se Milanović :

https://avaz.ba/globus/region/680415/milanovic-ne-ustolicavam-vladike-i-arhiepiskope-podrzavam-koncept-gradanske-sekularne-crne-gore

Pa građanska je. Ljudi su demokratski izabrali tu vlast. A to šta ovi ne može na Cetinje pješke pa mora zrakom pod punom policijskom pratnjom da se ustoliči i pokaže kako SPC vlada Cg , to je neka druga priča.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb Empty Re: Predsjednik Crne Gore idući tjedan dolazi u Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum