ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Ekonomski' um Petrov:'Sve Hrvatske kompanije trebaju sudjelovati u kupnji Agrokora

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

'Ekonomski' um Petrov:'Sve Hrvatske kompanije trebaju sudjelovati u kupnji Agrokora - Page 3 Empty Re: 'Ekonomski' um Petrov:'Sve Hrvatske kompanije trebaju sudjelovati u kupnji Agrokora

Post by marcellus 11/4/2017, 20:02

mislim da bi čak i ludi milanović pomeo ovu vlast na izborima da se ponovo kandidira ma kako dokazano lijen i nesposoban bio

bar nije radio preveliku štetu

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

'Ekonomski' um Petrov:'Sve Hrvatske kompanije trebaju sudjelovati u kupnji Agrokora - Page 3 Empty Re: 'Ekonomski' um Petrov:'Sve Hrvatske kompanije trebaju sudjelovati u kupnji Agrokora

Post by Guest 11/4/2017, 20:03

nije mi samo jasno, kada drzava isplati potrazivanja svim poveriocima agrokora-kome ce isti posle ponovo plasirati svoju robu? hoce li i dalje davati robu agrokoru, a da sve to drzava plati?
jbt, a toliko ste se devedesetih borili protiv komunizma i jugoslavije-a poslovanje u jugoslaviji je bilo pravi kapitalizam za ono sto se sada desava... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Ekonomski' um Petrov:'Sve Hrvatske kompanije trebaju sudjelovati u kupnji Agrokora - Page 3 Empty Re: 'Ekonomski' um Petrov:'Sve Hrvatske kompanije trebaju sudjelovati u kupnji Agrokora

Post by marcellus 11/4/2017, 20:13

Prele wrote:nije mi samo jasno, kada drzava isplati potrazivanja svim poveriocima agrokora-kome ce isti posle ponovo plasirati svoju robu? hoce li i dalje davati robu agrokoru, a da sve to drzava plati?
jbt, a toliko ste se devedesetih borili protiv komunizma i jugoslavije-a poslovanje u jugoslaviji je bilo pravi kapitalizam za ono sto se sada desava... Basketball

baš sam nešto napisao o tome

http://www.dnevno.hr/kolumnisti/marcel_holjevac/socijalizam-2-0-drzava-je-preuzevsi-agrokor-ostvarila-san-hrvata-o-tome-da-sve-opet-bude-nase-1016326/


inače ovako država neće isplatiti potraživanja nikom jer nema od čega, oni će vjerojatno agrokoru ubuduće davati robu samo uz plaćanje unaprijed ili pri isporuci "keš na ruke", a da je ovo komunizam je... ni meni nije jasno zašto smo se borili, pitaj ove što su za nacionalizaciju, meni isto nije jasno... dobro, šešelj je nešto spominjo srbiju do kavlovca i kavlobaga i te stvari pa valjda za to eto...

_________________
'Ekonomski' um Petrov:'Sve Hrvatske kompanije trebaju sudjelovati u kupnji Agrokora - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

'Ekonomski' um Petrov:'Sve Hrvatske kompanije trebaju sudjelovati u kupnji Agrokora - Page 3 Empty Re: 'Ekonomski' um Petrov:'Sve Hrvatske kompanije trebaju sudjelovati u kupnji Agrokora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum