ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dnevnik snova

Page 22 of 27 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Next

Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 8/4/2019, 14:53

U sebi samima ponekad....puno je promjena u mome zivotu,i ja se bojim da cu u zanosu razvoja povrijediti ljude oko sebe,a ne zelim se kociti,zelim ici dalje,medjutim moj mozak,koristi moj strah i radi protiv mene,cak i u snovima,zmija i zelja da ne povrijedim nikoga.....


Eto protumacih..... :|


Svejedno me zanima tvoje misljenje ithildin....

Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 9/4/2019, 08:00

Moxy wrote:Ja sam imala strasan san,ne mogu ga zaboraviti,ispricat cu ga,molim te za savjet sta ti mislis,ja sam pre subjektivna u svom kosmaru....


Dolazim u rodnu kucu,u dvoristu ooooogroman piton,ubijen,iskasapljen skoro,u sredini lezi muz,bespomican,pregledavam ga,ogroman ugriz na vratu,izvlacim ga od zmije,pokusavam ozivjet,ne ide,trcim kod susjede i zovem hitnu,ona mi kaze ja sam ubila pitona,ja ju pitam sta si mi muza samo tako ostavila,ne dobivam odgovor,vracam se muzu i pokusavam dobit reakciju od njega,prolazi hitna,nije nasa,briga me,istrcavam pred njih,moraju stati,uzimaju muza,on je tu vec pri svijesti,nesto ponavlja,ne razumijem,preko puta njega sjedi muskarac po kojeg je zapravo hitna dosla,oci upaljene i crvene,ima neku zaraznu upalu ociju,ja se samo mislim da muz ne pokupi...ulazim u kucu,uza zid dvije male zmijice gmizu i pokusavaju pobjeci,valjda bebe od ove velike zmije vani,govorim treba to ubit one skacu i pokusavaju pobjeci....



Budim se preznojena i prestravljena! :|


Hej... :) Ma ja ti uvijek poticem ljude da si sami pokusaju pojasniti sto im se desava i da im u tom tumacenju osjecaji budu vodic. Dakle, za razliku od sanjarica koje namecu tumacenja prizorima, odredjenim ljudskim i zivotinjskim likovima, ti si ta kojoj emotivna reakcija na njih odredjuje znacenje. Zmije same po sebi nisu lose, ne predstavljaju nuzno neprijatelje, katkada stoje i za seksualnu energiju, odnosno pozudu, npr., ali mogu imati bilo koje znacenje koje im tvoj um prida...

U ovom snu znakovito je da si sanjala rodnu kucu, vlastitog supruga ondje, pitone i ugriz pa mi prolazi umom da je glavna prica ovdje bila o izlasku iz utocista, sigurnosne mreze, o egzistencijalnom strahu. Zapravo, san bi mogao predstavljati odjeke prijasnjih strahova iz razdoblja kad je tvoja egzistencija (vasa egzistencija) bila ugrozena pa se putem ovog sna konacno oslobadjas tog nagomilanog stresa s kojim se nisi mogla nositi u to vrijeme (jer si morala djelovati, biti prisebna, ne prepustati se ocajavanju).

Nocne more, iako mogu biti izuzetno neugodne, nisu nuzno lose. Pomazu nam da "probavimo" ono sto smo potiskivali, a sto bi se moglo na fizickoj razini pojaviti u obliku kakvih tegoba ili, cak, bolesti. Tibetanski budisti, primjerice, govore o karmickoj razini snova - o snovima u kojima odradjujemo ono s cime bi se morali na daleko bolnije nacine nositi na javi.


Da zakljucim pricu: ti si okej. :) Rijesavas se zaostalih strahova. Ali to si i sama uvidjela. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 9/4/2019, 08:38

Ok,ako znija predstavlja seksualnu energiju,sad razumijem ogromnog pitona! :^0


Mene ti je uvijek strah da ne povrijedim druge a moram nauciti gedati na sebe.....to mi prvo govori san....

Drugo je filtriranje proslih mjeseci i egzistencijalnog straha zbog odlaska u privatnike....

Hvala ti puno,tvoje misljenje jako cijenim!  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 9/4/2019, 10:27

uffff....cesto sanjam Medjeda,i to ne bilo kakvog,nego zločestog Grizzlyija..stalka me onako iz prikrajka i prati,ali jos nisam sanjao da me doista i napao..najvise u urbanoj okolini,ne sumama..
osjecaj bas i nije ugodan..
Neki kazu..Medvjed je moćan neprijatelj..e sad..u Rusiji,Medjeda zovu Miško ili Miška i odnose se prema njima kao prema pesima..cesto ih i imaju kao kucne ljubimce..

Gladao sam videje gdje se Medvjed zaleti prema 2 ili 3 Rusa,a ovi se pocnu smijati i tepati mu..OOOOOO Miška..!!! a Medjed se zbuni stane,kasnije i povuce..
Imaju i ti Rusi čelična joojca..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 9/4/2019, 10:30

Mda,u Rusiji je Medvjed simbol mudrosti i jako je cijenjen..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by kic 9/4/2019, 10:42


zašto bi medvjed bio simbol mudrosti?

u Indiji je slon simbol mudrosti npr, i postoji objašnjenje za to, kao i u drevnom Egiptu za pticu-

ali medvjed i mudrost?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 9/4/2019, 13:53

Ne bih znao..prokopam malo..

A cuj,bolje da me stalka neki mudrac,nego neki killer..cist logika..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by kic 9/4/2019, 14:38


ajd..

mada je ligeja dobro opisala to za simbole, potrebno je razmisliti o obilježjima elemenata i u ovom slučaju životinja koje vizualiziramo kad smo u nesvjesnom stanju - tj spavamo

medvjed - bi bio ratnik prije svega, predstavnik planine, a na neki način i čovjekov prednik (mjesecima leži u mračnoj špilji, kao u dijete u utrobi).. itd..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 9/4/2019, 15:39

zanimljivo..nikad me nije napao samo salkao i pratio,na neopasnoj razdaljini..Malo zazirem od medjeda,jerbo su zivine toliko nadmocne covjeku,da ga strgaju ko krpu..a na poziciju nemoci nisam bas navikao..mozda opisuje situaciju koju ne mogu kontrolirati i imati u svojim rukama..a to me cini malo nesigurnim..no bitno je reci da sve ostalo ide upravo po planu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 9/4/2019, 16:38

Eto vidis,sam si protumacio ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Noor 9/4/2019, 18:28

Moxy, super ti je av :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 10/4/2019, 07:50

Hvala...predivna je ona! Zena u pravom smislu rijeci.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 10/4/2019, 10:17

fala,fala,na smjernicama... :wine
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 10/4/2019, 14:37

Moxy wrote:Ok,ako znija predstavlja seksualnu energiju,sad razumijem ogromnog pitona! :^0


Mene ti je uvijek strah da ne povrijedim druge a moram nauciti gedati na sebe.....to mi prvo govori san....

Drugo je filtriranje proslih mjeseci i egzistencijalnog straha zbog odlaska u privatnike....

Hvala ti puno,tvoje misljenje jako cijenim!  :x

Ma sto hvala, sve si sama obavila. :) E da, zmije znaju predstavljati i cuvarice kucnog praga. :)

Trenutno sam jako uzbudjena jer su konacno uslikali crnu rupu. :) Velik korak u povijesti astronomije!


Pozdrav! :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by betty.boop 2/5/2019, 19:36

toliko mi se zvaka zalijepila po cijeloj unutrasnjosti usta da sam si, kad sam ju pocela odlijepljivat, iscupala poneki zub

neki nepoznati ljudi, s kojima sam lumpovala tu noc, su mi ponudili pomoc da me odvedu na hitnu jer mi se cijelo zubalo poremetilo i skoro svo ispalo van, nisam mogla ni pricat kako spada

jedna moja osoba me u tom trenu pokusava kontaktirat, ja joj nikako ne uspijevam istipkat poruku ‘na hitnoj sam’ jer sam usput nadrogirana ko guzica (?)
osoba na moj neodgovor misli da ju ignoriram, te me blokira i ja ju vise nikako ne mogu dobit i to me frustrira

odvratan san ...
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Counter-Strike 2/5/2019, 20:36

bas neki nezgodan san

_________________
dnevnik snova - Page 22 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 2/5/2019, 21:04

To ti sve sve ukazuje na tvoju zelju da uradis neke stvari u svom zivotu a ne uspijevas,iz nekog razloga,to te sputava i frustrira....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 3/5/2019, 07:34

betty.boop wrote:toliko mi se zvaka zalijepila po cijeloj unutrasnjosti usta da sam si, kad sam ju pocela odlijepljivat, iscupala poneki zub

neki nepoznati ljudi, s kojima sam lumpovala tu noc, su mi ponudili pomoc da me odvedu na hitnu jer mi se cijelo zubalo poremetilo i skoro svo ispalo van, nisam mogla ni pricat kako spada

jedna moja osoba me u tom trenu pokusava kontaktirat, ja joj nikako ne uspijevam istipkat poruku ‘na hitnoj sam’ jer sam usput nadrogirana ko guzica (?)
osoba na moj neodgovor misli da ju ignoriram, te me blokira i ja ju vise nikako ne mogu dobit i to me frustrira

odvratan san ...


Odlican san! Vrlo direktan! Zamijeti kako se sve svodi na problem komunikacije... Prvo zapocinje s usnom supljinom - zvakaca ju je toliko oblijepila da moras cupati zube da bi izrekla ono sto zelis. Nakon toga pokusavas pisati o tome no opet nailazis na zapreku - omamljenost lijekovima (jakim analgeticima) pa i to neslavno zavrsava.



Nas je um pravi komedijas. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 3/5/2019, 08:01

opet sam sanjala da letim, ali ovaj put sam imala i nove sposobnosti utjecanja na ljude..
bila sam svjesna da te sposobnosti dolaze od Isusa s kojim sam stalno bila u kontaktu..
imala sam 4 neprijateljski raspoložena lika, vrlo ružnih vanjština koji su me pokušavali ubiti ali sam ih ja kratkim bockanjima koja su bila jako šaljiva i zabavljala su me uspijevala toliko utjecati na njih da više nisu imali ni mogućnosti ni snage da mi naude.. 
postali su ljubazni mada sam im u očima vidjela da me još uvijek žele ubiti...
stalno sam se smijala...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Counter-Strike 3/5/2019, 09:11

ja sam to sanjao kad sam bio klinac,da letim,mada nisam bas visoko,skocim malo letim pa opet tako,ko skakavac  pirat

_________________
dnevnik snova - Page 22 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 3/5/2019, 09:22

Ja cesto sanjam zvaku,i ne mogu ju iscupati,zalijepila se za nepce i grlo,boli kad cupam,i uvijek ostane nesto....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 22 Empty Re: dnevnik snova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 27 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum