ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stiže nova linija kredita za Agrokor

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Stiže nova linija kredita za Agrokor - Page 2 Empty Re: Stiže nova linija kredita za Agrokor

Post by vuksadinare 10/4/2017, 09:17

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:..znas koji ej najveci problem nasih dobavljaca?...sto su ograniceni...sto se ne zele uduziti i tako puno lakse izasli na vece trziste...

Evo im sad dobre prilike da promjene paradigmu u svoju korist.
ka'k da ne....pa da moraju dijeliti trziste.....sve trci orbico da se druzi sa atlanticom i obrnuto..ili opg-ovi....dijeljenje trzsita manje love i utjecaja....ja sam htio osnovati opg-e...ako se udruzim jos sa par opg-a i tako se ukrupnimo i lakse nađemop trziste..dobio sam-figu...i odgovor...'nisam glup da ne mogu bez tebe'....to bilo prije 5 gopdina..a oni koji su osnovali opg-e na bazi samostalnosti...a bili protiv mog prijedloga sada kukaju kako imaju slab plasman robe i jaka konkurencije..e jbg baja kad si htio biti baja i glavni..

vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Stiže nova linija kredita za Agrokor - Page 2 Empty Re: Stiže nova linija kredita za Agrokor

Post by Guest 10/4/2017, 09:20

vuksadinare wrote:e jbg baja kad si htio biti baja i glavni..

Pa kažem, eto im sad prilike da makar sa debelim zakašnjenjem nekog vraga nauče barem iz vlastitih pogrešaka. Kad već nisu htjeli iz tuđih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stiže nova linija kredita za Agrokor - Page 2 Empty Re: Stiže nova linija kredita za Agrokor

Post by vuksadinare 10/4/2017, 09:23

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:e jbg baja kad si htio biti baja i glavni..

Pa kažem, eto im sad prilike da makar sa debelim zakašnjenjem nekog vraga nauče barem iz vlastitih pogrešaka. Kad već nisu htjeli iz tuđih.
tesko..koga jebe debeli ego ili mu ej genetski usađen...nece on promjeniti mislejnje radije nece se baviti a time nego da dijeli dobit ili ne bude baja....jer je eto on sam po sebi 'pametniji' od onih drugih pa sto bi mu oni drugi krojili arsine...nii prisustvovao takvim sastancima...ili ako jesi znas kako to ide...prvo su svi za razgovor i dogovor dok odmah ne iskoci netko ili neki sa svojim 'idejama'...ali nema veze demokratski je to..no problem je sto takvi obicno tesko ili nikako ne pristanu makar na kompromis ili probu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Stiže nova linija kredita za Agrokor - Page 2 Empty Re: Stiže nova linija kredita za Agrokor

Post by Guest 10/4/2017, 11:19

slidingdoorsoperator wrote:
marcellus wrote:da sam ja Putin zavrnuo bi im pipu isti čas

Eh da si ti. Ali nisi ti. Pogrešno si procjenio ruske motive, makar si dobrim dijelom pogodio njihove interese.
Rusi će ovdje zapravo biti najkooperativniji od svih, čak puno više od malih dobavljača koji se bune jer ne žele da ih se izgura u zapećak i onda zaboravi, pa sad galame.
Govorim o tvojim prijašnjim komentarima sa kojima se nisi proslavio što pokazuje i ova nova situacija.

marcelus se svaki put nada pravdi i poštenju, a pravde i poštenja nema pa nema, i onda prognoza bude kriva :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stiže nova linija kredita za Agrokor - Page 2 Empty Re: Stiže nova linija kredita za Agrokor

Post by marcellus 10/4/2017, 11:50

"Ponosan sam na hrvatsku Vladu da je imala mudrosti donijeti zakon koji je dao mogućnost da se stare obveze Agrokora prema dobavljačima stave ispred interesa banaka i financijskih institucija. Stanje gospodarstva i briga hrvatske Vlade za poslovne subjekte, prije svega briga za proizvođače i trgovce je primarna i mislim da je to dobro", zaključio je Tedeschi.


zakon koji daje jedino mogućnost da agrokor propadne nekontrolirano i povuče za sobom u ambis sve ostalo u državi

_________________
Stiže nova linija kredita za Agrokor - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Stiže nova linija kredita za Agrokor - Page 2 Empty Re: Stiže nova linija kredita za Agrokor

Post by Kermit 10/4/2017, 12:06

marcellus wrote:"Ponosan sam na hrvatsku Vladu da je imala mudrosti donijeti zakon koji je dao mogućnost da se stare obveze Agrokora prema dobavljačima stave ispred interesa banaka i financijskih institucija. Stanje gospodarstva i briga hrvatske Vlade za poslovne subjekte, prije svega briga za proizvođače i trgovce  je primarna i mislim da je to dobro", zaključio je Tedeschi.


zakon koji daje jedino mogućnost da agrokor propadne nekontrolirano i povuče za sobom u ambis sve ostalo u državi
Ovo moze i funkcionirati recimo do lipnja
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Stiže nova linija kredita za Agrokor - Page 2 Empty Re: Stiže nova linija kredita za Agrokor

Post by Kermit 10/4/2017, 12:19

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:e jbg baja kad si htio biti baja i glavni..

Pa kažem, eto im sad prilike da makar sa debelim zakašnjenjem nekog vraga nauče barem iz vlastitih pogrešaka. Kad već nisu htjeli iz tuđih.
Ne, ovo se radi da se nastavi po starom, da se dio dugova otpise i da se sprijeci otkrivanje hobotnice, naravno tu je i politika odnosno da se sto duze vrijeme drzi voda dok ne prođu lokalni izbori. Nakon ovoga mi cemo biti u rangu Bugarske ako vec nismo...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Stiže nova linija kredita za Agrokor - Page 2 Empty Re: Stiže nova linija kredita za Agrokor

Post by Sabina Spielrein 10/4/2017, 14:12

marcellus wrote:"Ponosan sam na hrvatsku Vladu da je imala mudrosti donijeti zakon koji je dao mogućnost da se stare obveze Agrokora prema dobavljačima stave ispred interesa banaka i financijskih institucija. Stanje gospodarstva i briga hrvatske Vlade za poslovne subjekte, prije svega briga za proizvođače i trgovce  je primarna i mislim da je to dobro", zaključio je Tedeschi.


zakon koji daje jedino mogućnost da agrokor propadne nekontrolirano i povuče za sobom u ambis sve ostalo u državi

Fascinira me kak se sad i promovira uz Ramljaka :D
Koliko sam shvatila, novi stari ulagači imaju prednost, banke, naše strane koje ulože novi novac imaju zaštićeno svoje ulaganje, tu je moguć dogovor s Rusima.
Oni koji su dali, a nemaju što više dati, redom prijatelji obitelji, piši kući propalo.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Stiže nova linija kredita za Agrokor - Page 2 Empty Re: Stiže nova linija kredita za Agrokor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum