ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by RayMabus 9/4/2017, 21:49

RayMabus wrote:Šta sad koji kua ovi Plenković opet radi u Dubrovniku tj dole ?
Vrati se u Brisel pizdha ti malterina.

lol!

RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by Eroo 9/4/2017, 21:59

RayMabus wrote:Šta sad koji kua ovi Plenković opet radi u Dubrovniku tj dole ?
Kako dole, valjda gore.
Za gospae smo mi "dole". :)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by RayMabus 9/4/2017, 22:01

Eroo wrote:
RayMabus wrote:Šta sad koji kua ovi Plenković opet radi u Dubrovniku tj dole ?
Kako dole, valjda gore.
Za gospae smo mi "dole". :)
Neznam za tebe al ja sam na istoj nadmorskoj razini s Dubrovnikom tako da ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by RayMabus 9/4/2017, 22:06

pizzon wrote:msm da je ovaj kosmonaut malo podalje od trampa,
da nisu bas bliski, ko ranije.
plus, na njen poziv. pozvati osobu koja nije u milosti
vrha vlasti, ne znam !?
nisam siguran  da on zastupa stavove trampa i njegove vlade.
Ma to je neka balkanska turneja , ništa bitno.



Senatora Mekejna primio je i hrvatski premijer Andrej Plenkovii je priredio ručak u Dubrovniku, navodi Index.hr.
Kako je navedeno na stranici premijera Plenkovica razgovarali su o bilateralnim odnosima, situaciji u jugoistocnoj Evropi i bezbednosnoj saradnji.
Mekejn je u Hrvatsku dosao iz Slovenije gde je juče bio u poseti slovenačkom premijeru Borutu Pahoru, a sutra dolazi u Beograd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by mutava baštarda 9/4/2017, 22:22

RayMabus wrote:
pizzon wrote:msm da je ovaj kosmonaut malo podalje od trampa,
da nisu bas bliski, ko ranije.
plus, na njen poziv. pozvati osobu koja nije u milosti
vrha vlasti, ne znam !?
nisam siguran  da on zastupa stavove trampa i njegove vlade.
Ma to je neka balkanska turneja , ništa bitno.



Senatora Mekejna primio je i hrvatski premijer Andrej Plenkovii je priredio ručak u Dubrovniku, navodi Index.hr.
Kako je navedeno na stranici premijera Plenkovica razgovarali su o bilateralnim odnosima, situaciji u jugoistocnoj Evropi i bezbednosnoj saradnji.
Mekejn je u Hrvatsku dosao iz Slovenije gde je juče bio u poseti slovenačkom premijeru Borutu Pahoru, a sutra dolazi u Beograd.
@SenJohnMcCain 8. tra


Great meeting #Slovenia's service members who will soon deploy to #Latvia as part of #NATO's Enhanced Forward Presence
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by RayMabus 9/4/2017, 22:28

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 C86luc4WAAUTTXi

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Srpska_avijacija
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by Guest 9/4/2017, 22:37

ray kaj je ovo? Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by RayMabus 9/4/2017, 22:43

Noor wrote:ray kaj je ovo?  Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 1f602
Pa slovenska avijacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by Guest 9/4/2017, 22:44

RayMabus wrote:
Noor wrote:ray kaj je ovo?  Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 1f602
Pa slovenska avijacija.

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by rigbi 9/4/2017, 22:52

Na sjeveru smrtno je zima
na jugu pingvini jedu ljude
na zapadu ljudi ljude
a, istok se trudi da kao zapad bude :)
rigbi
rigbi

Posts : 625
2015-08-02


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by Guest 9/4/2017, 23:23

RayMabus wrote:
Eroo wrote:
RayMabus wrote:Šta sad koji kua ovi Plenković opet radi u Dubrovniku tj dole ?
Kako dole, valjda gore.
Za gospae smo mi "dole". :)
Neznam za tebe al ja sam na istoj nadmorskoj razini s Dubrovnikom tako da ....

ja sam na 45. paraleli točno na pola puta između ekvatora i sjevernog pola.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by sitting_bull 9/4/2017, 23:24

RayMabus wrote:Šta sad koji kua ovi Plenković opet radi u Dubrovniku tj dole ?
ulizuje se kao i plavuša.

obzirom na situaciju u zemlji traži novi posao, a u irsku mu se ne ide...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by Guest 10/4/2017, 08:49

[size=11]Tanjug | 10. 04. 2017 - 07:15h Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Cat_icn_more [size=11]08:05h[/size][/size]
Komentara: 6
Američki senator Džon Mekejn doputovaće danas u Beograd, gde će se sastati sa premijerom Srbije Aleksandrom Vučićem. Vučić je rekao da će sa Mekejnom razgovarati o položaju Srbije i Kosovu.

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 OshktkqTURBXy82YTEwN2FlMWNjYWNlZGQ4MWEwNDE2NmEzODhhMWMxZS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Foto: Tanjug/AP
Džon Mekejn

Premijer Srbije je, na konferenciji za novinare u nedelju, rekao da pretpostavlja da će biti i reči o odnosu prema Siriji, odnosno o tome šta je deo spoljnopolitičke orijentacije Srbije.

Naglasio je da će svakako biti reči i o bilateralnoj saradnji, jer je Mekejn uticajni senator čija reč mnogo znači u SAD.





Vučić je rekao da će i Kosovo biti jedna od tema, ali i dodao da nije lako voditi razgovor sada, jer, kako je kazao, šta "reći posle ovakvih izjava Dauta Haradinaja i Hašima Tačija, kao i poziva Albancima u Makedoniji da uzmu stvari u svoje ruke".

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 UPcktkqTURBXy81MGU0MGM5OWExMzY3NmZkMDQ2ZDhmZjhmZjA3ZTczNC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Foto: P. Dimitrijević / RAS Srbija
Aleksandar Vučic

Sastanak Mekejna i Vučića biće održan u Vili Mir u 13 sati, posle čega su predviđene izjave za predstavnike medija.



sta ovaj covek sad muti ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by Guest 10/4/2017, 08:51

tomu odavno niko ne zarezuje !?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by mutava baštarda 10/4/2017, 08:57

Eroo wrote:

Predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović u Opatiji se sastala s američkim senatorom Johnom McCainom koji je na njen poziv došao u Hrvatsku, navodi se na službenoj stranici predsjednice.
lol!
ovaj došao pokupit reket u regionu
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by vuksadinare 10/4/2017, 08:58

..mislim prije ispitat teren...politicka situacija u 'regionu' se mjenja iz sata u sat...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by vuksadinare 10/4/2017, 08:59

...mislim da mcain nije ovdje dosao samo na poziv..nego poziv ej vise bio formalan da se ispuni forma.....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by mutava baštarda 10/4/2017, 09:01

vuksadinare wrote:...mislim da mcain nije ovdje dosao samo na poziv..nego poziv ej vise bio formalan da se ispuni forma.....
ti čitaš srpske novine, pviri tamo piše li vučić da je senator došao na njegov poziv :)))
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by vuksadinare 10/4/2017, 09:04

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:...mislim da mcain nije ovdje dosao samo na poziv..nego poziv ej vise bio formalan da se ispuni forma.....
ti čitaš srpske novine, pviri tamo piše li vučić da je senator došao na njegov poziv :)))
...ma jebe mi se za njih...oni imaju svoje probleme..vucic ima precih poslova da nekako sacuva forelju ili fotelje jer prosvjedi ne jenjavaju..nego se pojacavaju...mi imamo svoje probleme..a to je sad agrokor...gdje se vodi borba kako da se ogranici da ruje preko agrokora nemaju prevelik utjecaj u hravtskoj i da hrvatska ostane cvrsto u amero-eu rukama...ili interesna zona...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by Guest 10/4/2017, 09:07

10.04.2017. | 13:00

Sastanak Vučića sa američkim senatorom Džonom Mekejnom
Predsednik Vlade Republike Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sa američkim senatorom Džonom Mekejnom u ponedeljak, 10. aprila, u 13 časova, u Vili "Mir", Konavljanska 2.

Snimateljima i fotoreporterima biće omogućeno snimanje početka sastanka, nakon kojeg su predviđene izjave za medije.

Akreditacije za praćenje ovog događaja su obavezne. Molimo vas da pisane akreditacije na memorandumu redakcije, koje treba da sadrže ime i prezime, broj lične karte i zanimanje, dostavite do ponedeljka, 10. aprila, najkasnije do 9 časova, na imejl adresu 

Kontakt osoba je Tanja Dojčinović, broj telefona ....................
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by catabbath 10/4/2017, 09:39

RayMabus wrote:Šta sad koji kua ovi Plenković opet radi u Dubrovniku tj dole ?

Došao popušiti McCainov mlohavi qrac.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom - Page 2 Empty Re: Neočekivan sastanak predsjednice: u Opatiji se susrela s američkim senatorom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum