ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by Eva_ 5/4/2017, 14:18

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:vi krivite plenkija a sto je on kriv?..poslan je kao namjesnik od brisela i cdu-a....i sad on kriv,...krivite brisel.merkel..maknuli ste karamrleta a htjeli ste nekog finog,dobrog,uglađenog koji govori pet jezika..a zna i nabrojiti do pet..kako je zborila ovdje eva.. :)
nije ljiga kriv što je ljiga.

krivi su oni što su ga izabrali i dali mu poziciju na kojoj se nalazi.

sad idu lokalni izbori pa se sve može još ljepše i bolje zacementirati glasovanjem za hdz i most...
plenkovic nije kriv za agrokor...sto se te strane tice..svega je par mjeseci premijer vlade..linic je to lijepo nekidan objasnio...agrokor i todoric su najvise benefita imali u vrijeme milanoviceve vlade..i sad bi plenki trebao spasavati govna koju je napravila ta valda..ne volim plenkija ali on ima najmanje krivnje u propasti agrokora..mozemo razgovarati o krivnji prethodnih vlada..

El lupo de las piedras del dinero no tiene cerebro. Toma, se te cayo. Antes de hablar: Por favor conecte la lengua al cerebro!
O jebote, pa uvest će nam i dinar!

Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by sitting_bull 5/4/2017, 14:18

vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:vi krivite plenkija a sto je on kriv?..poslan je kao namjesnik od brisela i cdu-a....i sad on kriv,...krivite brisel.merkel..maknuli ste karamrleta a htjeli ste nekog finog,dobrog,uglađenog koji govori pet jezika..a zna i nabrojiti do pet..kako je zborila ovdje eva.. :):
nije ljiga kriv što je ljiga.

krivi su oni što su ga izabrali i dali mu poziciju na kojoj se nalazi.

sad idu lokalni izbori pa se sve može još ljepše i bolje zacementirati glasovanjem za hdz i most...
plenkovic nije kriv za agrokor...sto se te strane tice..svega je par mjeseci premijer vlade..linic je to lijepo nekidan objasnio...agrokor i todoric su najvise benefita imali u vrijeme milanoviceve vlade..i sad bi plenki trebao spasavati govna koju je napravila ta valda..ne volim plenkija ali on ima najmanje krivnje u propasti agrokora..mozemo razgovarati o krivnji prethodnih vlada..
daj ne seri!

gdje je danas marić koji je iz Agrokora delegiran kako bi preko državne kase održao Agrokor.

ljiga drži štangu mariću i suučesnik je u zločinu koji je u tijeku...
drzi se ti mamica,sukera...bolej ti je da onda ne zboris o postenju....i muljanju...bolje da se uopce ne javis kad se takvih drzis..lopov vice dr'z lopova
i onda ti kažeš kako nisi hdz govno.

daj se skuliraj i štancaj vasine pamflete jer ste toliko usrali motku da samo lažima još možete zaluđivati stoku sitnog zuba koja glasuje za vas...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by vuksadinare 5/4/2017, 14:20

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
nije ljiga kriv što je ljiga.

krivi su oni što su ga izabrali i dali mu poziciju na kojoj se nalazi.

sad idu lokalni izbori pa se sve može još ljepše i bolje zacementirati glasovanjem za hdz i most...
plenkovic nije kriv za agrokor...sto se te strane tice..svega je par mjeseci premijer vlade..linic je to lijepo nekidan objasnio...agrokor i todoric su najvise benefita imali u vrijeme milanoviceve vlade..i sad bi plenki trebao spasavati govna koju je napravila ta valda..ne volim plenkija ali on ima najmanje krivnje u propasti agrokora..mozemo razgovarati o krivnji prethodnih vlada..
daj ne seri!

gdje je danas marić koji je iz Agrokora delegiran kako bi preko državne kase održao Agrokor.

ljiga drži štangu mariću i suučesnik je u zločinu koji je u tijeku...
drzi se ti mamica,sukera...bolej ti je da onda ne zboris o postenju....i muljanju...bolje da se uopce ne javis kad se takvih drzis..lopov vice dr'z lopova
i onda ti kažeš kako nisi hdz govno.

daj se skuliraj i štancaj vasine pamflete jer ste toliko usrali motku da samo lažima još možete zaluđivati stoku sitnog zuba koja glasuje za vas...
zasto sam govno ako javno ovdje kazem da podrzavas mamica i sukera a kao ful si neki ljevicar..neka znaju...da si dvolican..ja nisam hdz-ovac i napadam i hdz i plenkija..samo sam rekao nije glavni krivac za agrokor jer je tek par mjeseci u vladi...a sto se tice marica on ga je naslijedio iz oreskoviceve vlade..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by vuksadinare 5/4/2017, 14:22

..isto je od eve dvolicno da napada plenkija..a hvalila ga je prije preuzimanja hdz-a i vlade...mogu ej i citirat ako treba...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by Guest 5/4/2017, 14:22

Eva_ wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:vi krivite plenkija a sto je on kriv?..poslan je kao namjesnik od brisela i cdu-a....i sad on kriv,...krivite brisel.merkel..maknuli ste karamrleta a htjeli ste nekog finog,dobrog,uglađenog koji govori pet jezika..a zna i nabrojiti do pet..kako je zborila ovdje eva.. :)
nije ljiga kriv što je ljiga.

krivi su oni što su ga izabrali i dali mu poziciju na kojoj se nalazi.

sad idu lokalni izbori pa se sve može još ljepše i bolje zacementirati glasovanjem za hdz i most...
plenkovic nije kriv za agrokor...sto se te strane tice..svega je par mjeseci premijer vlade..linic je to lijepo nekidan objasnio...agrokor i todoric su najvise benefita imali u vrijeme milanoviceve vlade..i sad bi plenki trebao spasavati govna koju je napravila ta valda..ne volim plenkija ali on ima najmanje krivnje u propasti agrokora..mozemo razgovarati o krivnji prethodnih vlada..

El lupo de las piedras del dinero no tiene cerebro. Toma, se te cayo. Antes de hablar: Por favor conecte la lengua al cerebro!
O jebote, pa uvest će nam i dinar!

to je vuk sa dinare na espanol.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by Eva_ 5/4/2017, 14:27

vuksadinare wrote:..isto je od eve dvolicno da napada plenkija..a hvalila ga je prije preuzimanja hdz-a i vlade...mogu ej i citirat ako treba...
Porque mi amigo?

Moju bezuvjetnu podršku nema nitko, pa ni Plenky.

Možda sad oživi dance scena u HR sa dolaskom Hulija.

Nije svako zlo za zlo:))
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by Eva_ 5/4/2017, 14:28

Gnječ wrote:
Eva_ wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
nije ljiga kriv što je ljiga.

krivi su oni što su ga izabrali i dali mu poziciju na kojoj se nalazi.

sad idu lokalni izbori pa se sve može još ljepše i bolje zacementirati glasovanjem za hdz i most...
plenkovic nije kriv za agrokor...sto se te strane tice..svega je par mjeseci premijer vlade..linic je to lijepo nekidan objasnio...agrokor i todoric su najvise benefita imali u vrijeme milanoviceve vlade..i sad bi plenki trebao spasavati govna koju je napravila ta valda..ne volim plenkija ali on ima najmanje krivnje u propasti agrokora..mozemo razgovarati o krivnji prethodnih vlada..

El lupo de las piedras del dinero no tiene cerebro. Toma, se te cayo. Antes de hablar: Por favor conecte la lengua al cerebro!
O jebote, pa uvest će nam i dinar!

to je vuk sa dinare na espanol.
Si, si, el lupo = il lupo, le pecore e il cavolo. (to je bila jedna priča na talijnskom koju sam učila) Ovce i zelje smo svi mi ostali.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by L'âme 5/4/2017, 14:34

marcellus wrote:stečajni upravitelj rh
dolazi prstekidam racunecistimoto iz Japana?
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by Guest 5/4/2017, 14:34

Eva_ wrote:
vuksadinare wrote:..isto je od eve dvolicno da napada plenkija..a hvalila ga je prije preuzimanja hdz-a i vlade...mogu ej i citirat ako treba...
Porque mi amigo?

Moju bezuvjetnu podršku nema nitko, pa ni Plenky.

Eva wrote:Patite, gledat ćete Plenkya kao premijera slijedećih 4 godine. Neprocjenjivo.

Eva wrote:Meni je važno da hrvatski premijer ima kulturu ophođenja i da ni ustašofil, tak da mi je Plenky idealan.

Eva wrote:Plenky jebe i ne vadi!

Eva wrote:Plenky zna kaj dela. I radi to S A V R Š E N O.  Kome smeta neka pati!

Eva wrote:Plenky i ja poznajemo se još od studenog 2007 kad je on delal u Parisu u HR veleposlanstvu i kad nam je pomogel jer smo u FR bili tek 4 mjeseca. Oduvijek je imal moje simpatije jer izuzetno srdačan i ljubazan čovjek.

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by vuksadinare 5/4/2017, 14:41

mislim ono napadaju plenkija likovi koji su ga hvalili na sva usta kad ej bio kandidat na celno mjesto hdz-a i vlade...u stilo..'karamrle gotov si..plnkiju palac gore'...'plenki je europejac,uglađen,uljudan a ne karamrko koji ne zan ni do pet nabrojiti'..itd,itd..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by Eva_ 5/4/2017, 14:43

vuksadinare wrote:mislim ono napadaju plenkija likovi koji su ga hvalili na sva usta kad ej bio kandidat na celno mjesto hdz-a i vlade...u stilo..'karamrle gotov si..plnkiju palac gore'...'plenki je europejac,uglađen,uljudan a ne karamrko koji ne zan ni do pet nabrojiti'..itd,itd..
I dalje je 8 štengi iznad Tutleka, no nije broj 1 kod mene. I di je problem?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by vuksadinare 5/4/2017, 14:48

Eva_ wrote:
vuksadinare wrote:mislim ono napadaju plenkija likovi koji su ga hvalili na sva usta kad ej bio kandidat na celno mjesto hdz-a i vlade...u stilo..'karamrle gotov si..plnkiju palac gore'...'plenki je europejac,uglađen,uljudan a ne karamrko koji ne zan ni do pet nabrojiti'..itd,itd..
I dalje je 8 štengi iznad Tutleka, no nije broj 1 kod mene. I di je problem?
..u nicem... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by Eva_ 5/4/2017, 14:58

Eto, viš kak je jednostavno za skopčat. Ljudi evoluiraju, niš nije od sada pa za navek.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by Oh_Femder 5/4/2017, 14:59

Noor wrote:
Eva_ wrote:
vuksadinare wrote:..isto je od eve dvolicno da napada plenkija..a hvalila ga je prije preuzimanja hdz-a i vlade...mogu ej i citirat ako treba...
Porque mi amigo?
Moju bezuvjetnu podršku nema nitko, pa ni Plenky. 
Eva wrote:Patite, gledat ćete Plenkya kao premijera slijedećih 4 godine. Neprocjenjivo.
Eva wrote:Meni je važno da hrvatski premijer ima kulturu ophođenja i da ni ustašofil, tak da mi je Plenky idealan.
Eva wrote:Plenky jebe i ne vadi!
Eva wrote:Plenky zna kaj dela. I radi to S A V R Š E N O.  Kome smeta neka pati!
Eva wrote:Plenky i ja poznajemo se još od studenog 2007 kad je on delal u Parisu u HR veleposlanstvu i kad nam je pomogel jer smo u FR bili tek 4 mjeseca. Oduvijek je imal moje simpatije jer izuzetno srdačan i ljubazan čovjek.
Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 1f602
Ma to je pitanje opće kulture, moći namah prepoznati da je Čava trolerica. Bubne i ostane živa, a onda si još zatakne vlastito nogu u usta (vidi gore). Međutim, ima žena instinkta za nanjušiti s koje strane moćnici pušu, u konkretnom slučaju 'velika nam braća' ;P 

Tak' i ovaj Ajvarez, došel je tu nešto ko neka pičkica pjevušiti nekakve ženskaste dance-pop pjesmuljke, ali ako na brzaka ne nauči plesati ras, dva, tri, Kaza-čok ;P dobil bu promptno 'ponudu koju ne bu mogel odbiti'  :)

_________________
Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by Oh_Femder 5/4/2017, 15:06

vuksadinare wrote:vi krivite plenkija a sto je on kriv?..poslan je kao namjesnik od brisela i cdu-a....i sad on kriv,...krivite brisel.merkel..maknuli ste karamrleta.... :)
E, da, da nam je sad neandertalac Karačmarko i njegovi pitekantropi a la Mujo nad Mujama Crnoja, sakrili bi oni Agrokor u neku drvenjaru/daščaru na kakvoj ledini i još bi zašvajsali švajs apartom katanac pregolemi, tak da to bogatstvo Rusi nikad ne bi pronašli. 

Mislim ono, Efa je bar trol, ali ti si takav komad naivne budaletine, da bi ti i francuska sobarica pozavidjela :D
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by vuksadinare 5/4/2017, 15:11

Oh_Femder wrote:
vuksadinare wrote:vi krivite plenkija a sto je on kriv?..poslan je kao namjesnik od brisela i cdu-a....i sad on kriv,...krivite brisel.merkel..maknuli ste karamrleta.... :)
E, da, da nam je sad neandertalac Karačmarko i njegovi pitekantropi a la Mujo nad Mujama Crnoja, sakrili bi oni Agrokor u neku drvenjaru/daščaru na kakvoj ledini i još bi zašvajsali švajs apartom katanac pregolemi, tak da to bogatstvo Rusi nikad ne bi pronašli. 

Mislim ono, Efa je bar trol, ali ti si takav komad naivne budaletine, da bi ti i francuska sobarica pozavidjela :D
nije bitno kakav je karamarko....kakav god bio nad njim je jedna vrst puca izvedena...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by Eva_ 5/4/2017, 15:13

Sam zbog prošlosti, odsviral si nam na svojedobno Cause We've Ended As Lovers, opraštam ti ove grube riječi.


Nam nužna adna pobjeda:)


Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by sitting_bull 5/4/2017, 15:28

vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
plenkovic nije kriv za agrokor...sto se te strane tice..svega je par mjeseci premijer vlade..linic je to lijepo nekidan objasnio...agrokor i todoric su najvise benefita imali u vrijeme milanoviceve vlade..i sad bi plenki trebao spasavati govna koju je napravila ta valda..ne volim plenkija ali on ima najmanje krivnje u propasti agrokora..mozemo razgovarati o krivnji prethodnih vlada..
daj ne seri!

gdje je danas marić koji je iz Agrokora delegiran kako bi preko državne kase održao Agrokor.

ljiga drži štangu mariću i suučesnik je u zločinu koji je u tijeku...
drzi se ti mamica,sukera...bolej ti je da onda ne zboris o postenju....i muljanju...bolje da se uopce ne javis kad se takvih drzis..lopov vice dr'z lopova
i onda ti kažeš kako nisi hdz govno.

daj se skuliraj i štancaj vasine pamflete jer ste toliko usrali motku da samo lažima još možete zaluđivati stoku sitnog zuba koja glasuje za vas...
zasto sam govno ako javno ovdje kazem da podrzavas mamica i sukera a kao ful si neki ljevicar..neka znaju...da si dvolican..ja nisam hdz-ovac i napadam i hdz i plenkija..samo sam rekao nije glavni krivac za agrokor jer je tek par mjeseci u vladi...a sto se tice marica on ga je naslijedio iz oreskoviceve vlade..
govno si zato što opet, kao i idiot amper, izokrećeš ono što ja govorim.

još ću jedamput ponoviti kako zdravka mamića cijenim kao izuzetno sposobnog meneđera u nogometnom klubu s kojim je taj klub stabiliziran i dignut na nivo kakav želim i ostalim hrvatskim klubovima. dio priče koji se nalazi na sudovima i vezan je uz optužnice o eventualnoj šteti koja prema optužnici nanesena i državi i klubu.  to nema nikakve veze sa političkim opredijeljenjem zdravka mamića i s mojim stavom o političkoj opciji koju zdravko mamić podupire.

kaj se šukera tiče pokušavaš alternativnim činjenicama i njega uvući u svoju priču kako bi dobila na težini i kako bi me pokušao diskreditirati.

ljiga Plenković je taj koji drži štangu mariću i nije marića ljiga naslijedio, nego ga je još u kampanji kooptirao u svoj tim.
k+ ministar je ljigin izbor i on je time  preuzeo barem  dio marićeve odgovornosti, ma što god ti pričao...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by vuksadinare 5/4/2017, 16:01

...a đubar ti nisu sdpovci koji su itekako pomagali todi i agrokoru na racun drzave..pa im ej zato toda pola rodbine zaposlio...nije sigurno za đabe i lijepe oci..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by L'âme 5/4/2017, 16:03

Ajde, mir..istina je na pola.
U prijevodu, i HDZ i SDP su Todoricu drzali lojtre.
Lako dokazivo, i novcem i kadroviranjem.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by vuksadinare 5/4/2017, 16:07

maggie13 wrote:Ajde, mir..istina je na pola.
U prijevodu, i HDZ i SDP su Todoricu drzali lojtre.
Lako dokazivo, i novcem i kadroviranjem.
da ..ali jedni vjeruju da je to samo hdz..a kad se proceslja po agrokoru naci ces vecinom ljude povezane sa sdp-om i hns-om..zato je vrdoljak nedavno grlato navijao da se agrokor spasi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret - Page 3 Empty Re: Đubar od premijera Plenkovića obrazlaže dekret

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum