ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 5 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by prckov Mon 3 Apr - 17:20

maggie13 wrote:K'o da slusam desetogodisnjaka :D
:tu :troll1

prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 5 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by L'âme Mon 3 Apr - 17:23

Gnječ wrote:
maggie13 wrote:K'o da slusam desetogodisnjaka :D

s tobom nisam završio. ne izazivaj nemoj da ti zajašem za vrat neće ti se sviđati pa ćeš vidjeti što je "desetogodišnjak" u stanju napraviti.

dakle, mon cheri ne zaklanjaj mi Sunce šetaj.
ne prijeti, gnjec.
Hvala :-)
I nisam 'mon cheri', vec 'ma chérie'.
Zvucis k'o Del iz Mucki.
Bonjour.
:D
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 5 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by Guest Mon 3 Apr - 17:53

maggie13 wrote:
Gnječ wrote:
maggie13 wrote:K'o da slusam desetogodisnjaka :D

s tobom nisam završio. ne izazivaj nemoj da ti zajašem za vrat neće ti se sviđati pa ćeš vidjeti što je "desetogodišnjak" u stanju napraviti.

dakle, mon cheri ne zaklanjaj mi Sunce šetaj.
ne prijeti, gnjec.
Hvala :-)
I nisam 'mon cheri', vec 'ma chérie'.
Zvucis k'o Del iz Mucki.
Bonjour.
:D

eto i ti ko prckov vidiš radnju koja se nije desila. tebi je svako obraćanje prijetnja a ja sam ti samo napisao da me ostaviš na miru, kloni me se barem to nije teško ali ti si se ufurala da si forumski policajac i komunalni redar za red i ćudored pa tako ne smeta ti kad druge opanjkavaš i podjebavaš ali kad se netko drugi usudi tebi zabit gol onda odmah kmečanje kod kica itd itd. ne bi li isprovocirala da ja dobijem ban.

i sad tko se od nas dvoje ponaša kao desetogodišnjak? ti. zato sam ti i napisao mon cheri jer je to muški rod a ne ma cherie koji je ženski rod. a ono na kraju mon cherie ie je dodatak za deminutiv umanjenicu. tako da jesam dobro napisao jer sam ti se obratio kao malom dječaćiću jer nisi ni žena ni muškarac ono srednji rod mentalno mislim još si u ranom pred pubertetu. preeteen bi se reklo. zato mon cheri(e)

:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 5 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum