ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by Eva_ 3/4/2017, 15:02

Triny wrote:
Eva_ wrote:Zar ne plaćate porez državi koju volite?
Tako šta ne postoji. :coffee
S tobom se ne slažu oni s krvavim gaćama, a ni one koje ih ne skidaju ni pred kime.

Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by Guest 3/4/2017, 15:05

asilovski wrote:
Eva_ wrote:Kak će Todorić platit porez na Kulmerove dvore?

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Captur12
neće, prebacit će sve na neke zaklade i fondove, a marić će staviti rupu u zakonu i stvar rješena, ma kako god ovaj narod treba jebati svaki dan

jok.

IZVAN DOSEGA VJEROVNIKA

Todorić očistio Kulmerove dvore i osigurao djecu

Pater familias u srpnju 2015. darovnim ugovorom vlasništvo nad imanjem i dvorcem podijelio je između sebe i djece, kćeri Ive Balent i sinova Ante i Ivana Todorića. Svaki od njih sada drži po četvrtinu vlasništva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by Eva_ 3/4/2017, 15:06

No, ima i tužbu nasljednice Kulmer.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by Guest 3/4/2017, 15:08

marcellus wrote:
Gnječ wrote:
marcellus wrote:i što ako crkva ne plati porez na đakovačku katedralu, država će je zaplijenit i preselit u nju ured agencije za opremu pod tlakom? I preuzet na sebe trošak održavanja koji je btw ekstreman

pa ima zilion religija i sekti koje bi odma kupile tu halu. možda je kupe srbi ili muslimani  možda postane pravoslavna katedrala ili džamija. jebiga biznis je biznis...

halu? Arhitektonsko remek djelo no dobro jebe se tebi mamutica u NZ ti je vrhunac arhitekture

da, hala sa dimnjacima. ustvari tvornica za pranje mozgova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by debotoijusto 3/4/2017, 15:13

asilovski wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:ako se uvodi porez na nekretnine, kojeg smatram manjim zlom od spomenuta dva, onda svakako prvo treba ukinuti porez na promet nekretninama
Baš, hadeze je naumio istrijebiti ovaj narod zajedno sa Crkvom, tako da očekujem do 2020.g. punu dahiju i otimačinu.  Što se tiče prometa nekretnina zbog poreza i rasula će biti puno veća ponuda od potražnje tako da će drastično pasti cijene, a ljudi većinom neće moći prodati nekretnine osim ako ih daju u becijenjenje št će povećati špekulaciju, odlazak iz države, ovrhe i oduzimanje nekretnina, vrlo jednostavno...

di ti vidiš crkvu ko problem... uostalom njih ionako niko niš ne pita
hi hi i jos jedan hi , grohotom
veselim se ovom porezu vise od mogucnosti da kamera uhvati hasana kako gura zadnje noge koze u cizmu
jer si sirotinja, a želiš da druge osiromaše i tako se približe tvojoj bijedi, zanimljivo jako puno ljudi ne želi tolko sebi dobro koliko želi svima drugima zlo, nije niti čudo što odavde ljudi masovno bježe

glupost , zasto bi zaduzivao se za nekretninu u "agrokorovskim" kamatama s rizikom od 50% na neki od zajeba , pravno/novcano/graditeljski
dok mogu zivjeti za sitno € gdje me posao nosi ?
drugo , ja ne posjedujem jer to moj izbor sto ne znaci da moji roditelji ne posjeduju , jednog dana budem morao brinuti o tom 3 mirovinskom stupu , zakaci me taj porez svejedno
a hasan s kozom/cizmom...sjajno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30623
2014-04-12


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by Guest 3/4/2017, 15:13

Eva_ wrote:No, ima i tužbu nasljednice Kulmer.

Imanje u Šestinama koje se prostire na nekih 40.000 metara kvadratnih u Ulici Himper Todorić je kupio 1999. Trebalo mu je četiri godine da pribavi sve dozvole i okonča sudski spor oko zemljišta. Naime, povrat imanja tražila je Barbara Kulmer, nasljednica grofa Ferdinanda Kulmera, posljednjeg vlasnika imanja prije Drugog svjetskog rata.

ali

IAKO SU DANAS TODORIĆEVI

Barbara Kulmer ne odustaje od Kulmerovih dvora

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/barbara-kulmer-ne-odustaje-od-kulmerovih-dvora-20130130
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by Eva_ 3/4/2017, 15:17

Da, pravna država HR.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by prckov 3/4/2017, 15:22

Eva_ wrote:Zar ne plaćate porez državi koju volite?
placaju, otkud ti da ne placaju
jes ti olabavila malo uglavu
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by Guest 3/4/2017, 16:27

Zemlje bivse Juge imaju daleko najvise privatnih nekretnina u vlasnistvu u odnosu na broj stanovnika..
reklo bi se..u Juga je vise bila okrenuta cuvanju privatnog vlasnistva..
Sjetih se da je jednom i neki svapski politicar to prigovorio Vlastima RH,a ovi su izgleda cim prije to krenuli ispraviti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by RayMabus 3/4/2017, 16:30

Da Švabe ce nas ispravit ....bude opet Berlin pao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by Guest 3/4/2017, 16:31

asilovski wrote:
marcellus wrote:ako se uvodi porez na nekretnine, kojeg smatram manjim zlom od spomenuta dva, onda svakako prvo treba ukinuti porez na promet nekretninama
Baš, hadeze je naumio istrijebiti ovaj narod zajedno sa Crkvom, tako da očekujem do 2020.g. punu dahiju i otimačinu.  Što se tiče prometa nekretnina zbog poreza i rasula će biti puno veća ponuda od potražnje tako da će drastično pasti cijene, a ljudi većinom neće moći prodati nekretnine osim ako ih daju u becijenjenje št će povećati špekulaciju, odlazak iz države, ovrhe i oduzimanje nekretnina, vrlo jednostavno...

Ti imas ovako neovisno od toga koliko netko ima veze s necim. Kad ti se nesto ne svida sve optuziti za to?

Ono...nema bioaktiva nego samo sensia....prokleti HDZ,crkva,Darth Vader,Josipa Lisac,tetka Andrijana i klinika Svjetlost...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by Guest 3/4/2017, 16:32

Kakogod Longi,u Jugi,kolikogod nam se nije svidjala radi ovog i onog,NITKO nije bio ugrozen time,da ce ostati bez krova nad glavom...jebote,kod Menea,su cak jednog puknutog u glavu,preselili u novosagradjenu kuću,iz njegove čatrlje,u kojoj su zivjele i koze,kokoshi i slicno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by Eva_ 3/4/2017, 16:38

Pa ova simbioza Crkve i HDZ traje već 27 godina. A zna se na koga su se prištekali i sišu dok domaćin ne krepa od nametnika.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by RayMabus 3/4/2017, 16:41

Daleko je 2020 , vec sam neke stvari objasnija prije na ovoj temi , da vam punim glavu detaljima nema smisla tako da eto kad bude 2019 spomenite taj porez opet .....
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by Guest 3/4/2017, 16:42

Ma jebat im mrtvu mater lopovsku...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by Guest 3/4/2017, 16:52

MaximusDecimusMiridije wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:ako se uvodi porez na nekretnine, kojeg smatram manjim zlom od spomenuta dva, onda svakako prvo treba ukinuti porez na promet nekretninama
Baš, hadeze je naumio istrijebiti ovaj narod zajedno sa Crkvom, tako da očekujem do 2020.g. punu dahiju i otimačinu.  Što se tiče prometa nekretnina zbog poreza i rasula će biti puno veća ponuda od potražnje tako da će drastično pasti cijene, a ljudi većinom neće moći prodati nekretnine osim ako ih daju u becijenjenje št će povećati špekulaciju, odlazak iz države, ovrhe i oduzimanje nekretnina, vrlo jednostavno...

Ti imas ovako neovisno od toga koliko netko ima veze s necim. Kad ti se nesto ne svida sve optuziti za to?

Ono...nema bioaktiva nego samo sensia....prokleti HDZ,crkva,Darth Vader,Josipa Lisac,tetka Andrijana i klinika Svjetlost...

Moja podrška Asili svakako jer uštedio mi je vrijeme, živce, tipkovnice i stotine tisuća postova koje bih morao napisati i spasio me tko zna koliko tisuća i tisuća banova.

A ti Max ono što ti ove dane prosipaš po forumu, to ti je copy/paste mojih postova za koje si mi ti djelio banove ono ajde uništimo ovog istrijana iredentu on će proti nas rvatina nas ćeš ti krit'zirat jel? evo ti ban...klik!

e...onda sam ja na kraju tebi začavlao ban. obećao sam ti i ja ispunjavam sva moja obećanja. smijao si se prije desetak godina ehhh baš ćeš mi ti dat ban to bih volio vidjet. eto vidio si. popušio si ban ja sam ti ga začavlao. hehehe koji gušti sa guštom sam kliknuo na botun.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by kic 3/4/2017, 16:53


:D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by L'âme 3/4/2017, 16:54

K'o da slusam desetogodisnjaka :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by RayMabus 3/4/2017, 17:00

Baš nešto mozgam ...ispade da smo svi Banovi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by Guest 3/4/2017, 17:07

maggie13 wrote:K'o da slusam desetogodisnjaka :D

s tobom nisam završio. ne izazivaj nemoj da ti zajašem za vrat neće ti se sviđati pa ćeš vidjeti što je "desetogodišnjak" u stanju napraviti.

dakle, mon cheri ne zaklanjaj mi Sunce šetaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by prckov 3/4/2017, 17:20

maggie13 wrote:K'o da slusam desetogodisnjaka :D
:tu :troll1
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina - Page 4 Empty Re: Do 2020.g. puno oporezivanje nekretnina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum