ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Telegram proglasio Plenkovića opasnijim od Karamarka samo zato što je-šonjo i političar ograničenih kapaciteta

Go down

Telegram proglasio Plenkovića opasnijim od Karamarka samo zato što je-šonjo i političar ograničenih kapaciteta Empty Telegram proglasio Plenkovića opasnijim od Karamarka samo zato što je-šonjo i političar ograničenih kapaciteta

Post by vuksadinare 21/3/2017, 10:46

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/zasto-bi-se-andrej-plenkovic-za-hrvatsko-drustvo-mogao-pokazati-daleko-opasnijom-pojavom-nego-sto-je-to-ikada-bio-karamarko/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Telegram proglasio Plenkovića opasnijim od Karamarka samo zato što je-šonjo i političar ograničenih kapaciteta Empty Re: Telegram proglasio Plenkovića opasnijim od Karamarka samo zato što je-šonjo i političar ograničenih kapaciteta

Post by vuksadinare 21/3/2017, 10:47

ja sam štrumfe prodajem niš me drugo ne zanima... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Telegram proglasio Plenkovića opasnijim od Karamarka samo zato što je-šonjo i političar ograničenih kapaciteta Empty Re: Telegram proglasio Plenkovića opasnijim od Karamarka samo zato što je-šonjo i političar ograničenih kapaciteta

Post by Kermit 21/3/2017, 10:58

Ljudi masovno odlaze, 15% ekonomije je pod velikim znakom pitanja, rasulo po svim nivoima  a oni raspravljaju o ustašama hehehe jedino telegram i jutarnji imaju ovakve idiote
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Telegram proglasio Plenkovića opasnijim od Karamarka samo zato što je-šonjo i političar ograničenih kapaciteta Empty Re: Telegram proglasio Plenkovića opasnijim od Karamarka samo zato što je-šonjo i političar ograničenih kapaciteta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum