ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 3 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by Guest 21/3/2017, 11:17

prckov wrote:
catabbath wrote:
Eroo wrote:Grabar-Kitarović zove Hrvate iz Švedske da se vrate
Hrvatska predsjednica rekla da je na vlastima u Zagrebu da osiguraju kvalitet života kakav postoji u Švedskoj,

LOL sjećam se lika koji se 90tih odlučio vratiti iz Švedske. Nakon cca. godinu dana razočarano se vratio u Švedsku. A znam i par njih koji su otišli gori i baš se ne namjeravaju vratiti tako da vrhovnica opet jede govna po običaju.
ja sam se vratio sa djecom prije koju godinu,

morali smo uplacivat 200 eura mjesecno za nas cetvoro za zdravstveno osiguranje
a kolinda ne jede govna kako ti rece

tebi I takvima kao ti svaki pokusaj da se nesto pozitivno napravi za hrvatsku vi nazivate jedenjem govana,
onda najbolje da ne cinite nista, ufatite se ladovine, malo prilegnete i cekate da vidite sta ce bit
al sve mi se cini da cete ipak vi na kraju jest ta govna
sposobni ljudi koji rade u privatnom sektoru , takvi neće jesti govna. takvi mogu sutra napustiti i RH i boli ih kurac. Jesti će govna uhljebi iz HDZ/SDPa koji sada žive i parazitiraju ,a u roku par godina će jesti govna. 

Kolinda neradi kurca, samo radi štetu,  imamo 21 ministarstvo, žele novo ministarstvo, političari godišnje pojedu 5% BDPa time smo daleko najskuplji u Europi, prvo ako Kolinda želi pomoći Hrvatskoj, prvo bi trebala zapaliti svoju stranku HDZ(i SDP da se ne zaboravi) , a onda bi bilo nade.. ovako samo šibaj vanka

iako nije sve niti tako crno, tko ima veze i vezice, tko zna rupe u zakonu, može u RH živjeti dobro

Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 3 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by prckov 21/3/2017, 11:31

Pinochet wrote:
prckov wrote:
catabbath wrote:
Eroo wrote:Grabar-Kitarović zove Hrvate iz Švedske da se vrate
Hrvatska predsjednica rekla da je na vlastima u Zagrebu da osiguraju kvalitet života kakav postoji u Švedskoj,

LOL sjećam se lika koji se 90tih odlučio vratiti iz Švedske. Nakon cca. godinu dana razočarano se vratio u Švedsku. A znam i par njih koji su otišli gori i baš se ne namjeravaju vratiti tako da vrhovnica opet jede govna po običaju.
ja sam se vratio sa djecom prije koju godinu,

morali smo uplacivat 200 eura mjesecno za nas cetvoro za zdravstveno osiguranje
a kolinda ne jede govna kako ti rece

tebi I takvima kao ti svaki pokusaj da se nesto pozitivno napravi za hrvatsku vi nazivate jedenjem govana,
onda najbolje da ne cinite nista, ufatite se ladovine, malo prilegnete i cekate da vidite sta ce bit
al sve mi se cini da cete ipak vi na kraju jest ta govna
sposobni ljudi koji rade u privatnom sektoru , takvi neće jesti govna. takvi mogu sutra napustiti i RH i boli ih kurac. Jesti će govna uhljebi iz HDZ/SDPa koji sada žive i parazitiraju ,a u roku par godina će jesti govna. 

Kolinda neradi kurca, samo radi štetu,  imamo 21 ministarstvo, žele novo ministarstvo, političari godišnje pojedu 5% BDPa time smo daleko najskuplji u Europi, prvo ako Kolinda želi pomoći Hrvatskoj, prvo bi trebala zapaliti svoju stranku HDZ(i SDP da se ne zaboravi) , a onda bi bilo nade.. ovako samo šibaj vanka

iako nije sve niti tako crno, tko ima veze i vezice, tko zna rupe u zakonu, može u RH živjeti dobro
odrasti
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 3 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by RayMabus 21/3/2017, 11:41

Nema potrebe za prepucavanjem ...ako je rijec o cistoj demografiji statistike su tu i ako laže koza nelaže rog ....šta se tice ekonomije a ono mislim neš ti problema uvozit radnu snagu , to znam i ja napravit tj takve mjere donit za dovuc nekoga da uskoci radit tamo gdje nema na domacem tržištu radne snage ...neš ti velike filozofije i mjere.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175900
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 3 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by catabbath 21/3/2017, 11:57

prckov wrote:tebi I takvima kao ti svaki pokusaj da se nesto pozitivno napravi za hrvatsku vi nazivate jedenjem govana,
onda najbolje da ne cinite nista, ufatite se ladovine, malo prilegnete i cekate da vidite sta ce bit
al sve mi se cini da cete ipak vi na kraju jest ta govna

Pa dok je broj onih koji od laze puno veći od onih koji se vraćaju izgleda da će govna i dalje jesti barbika i naivci koji su se pokušali vratiti.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 3 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by vuksadinare 21/3/2017, 11:58

catabbath wrote:
prckov wrote:tebi I takvima kao ti svaki pokusaj da se nesto pozitivno napravi za hrvatsku vi nazivate jedenjem govana,
onda najbolje da ne cinite nista, ufatite se ladovine, malo prilegnete i cekate da vidite sta ce bit
al sve mi se cini da cete ipak vi na kraju jest ta govna

Pa dok je broj onih koji od laze puno veći od onih koji se vraćaju izgleda da će govna i dalje jesti barbika i naivci koji su se pokušali vratiti.
mora da si i ti ejdan od prevarenih.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 3 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by catabbath 21/3/2017, 12:02

vuksadinare wrote:mora da si i ti ejdan od prevarenih.. :)

Ja se nikad nisam odselio iz RH (za sada) iako je debela barbika rekla da slobodno svi mogu otići dok s druge strane zagovara trpačinu arapima i nagovara naivne dijasporce da se vrate. A do sada svi koji su se vratili su se zajebali osim ako nisu kriminalci ili HDZ uhljebi (kao onaj lik iz Australije uhljeb iz HEPa).
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 3 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by vuksadinare 21/3/2017, 12:09

catabbath wrote:
vuksadinare wrote:mora da si i ti ejdan od prevarenih.. :)

Ja se nikad nisam odselio iz RH (za sada) iako je debela barbika rekla da slobodno svi mogu otići dok s druge strane zagovara trpačinu arapima i nagovara naivne dijasporce da se vrate. A do sada svi koji su se vratili su se zajebali osim ako nisu kriminalci ili HDZ uhljebi (kao onaj lik iz Australije uhljeb iz HEPa).
...a sto ce reci...zna da vise ne moze nesto racunati na bosance i sipce...jer ni oni vise nisu zadovoljni sa 500-tinjak eura u đepu...nego i oni gledaju najvecim dijelom zdimit u njemacku i na zapad.....prosla vremena..ostaju ti crnje,žuti i arapi...kad ne mos birat onda bolje kinezi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 3 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by prckov 21/3/2017, 12:19

catabbath wrote:
prckov wrote:tebi I takvima kao ti svaki pokusaj da se nesto pozitivno napravi za hrvatsku vi nazivate jedenjem govana,
onda najbolje da ne cinite nista, ufatite se ladovine, malo prilegnete i cekate da vidite sta ce bit
al sve mi se cini da cete ipak vi na kraju jest ta govna

Pa dok je broj onih koji od laze puno veći od onih koji se vraćaju izgleda da će govna i dalje jesti barbika i naivci koji su se pokušali vratiti.
yoda vrati se
sve ti je oprosteno
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 3 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum