ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by vuksadinare Tue 21 Mar - 8:28

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:pa u biti je realna..sto ako erdi pusti 4 milijuna migranata..?..a sto vise nije nemoguca opcija bez obzira na reket...mozes ih zaustaviti ejdino da pucas u njih..a tko se usudi izvrsiti masovnu likvidaciju bez posljedica

Radi se vuče o tome da ih okruglica nastoji zadržati, ako dobije dozvolu i zapucati, na mađarskoj i slovenskoj granici, a hrvate bez problema pušta preko granice.
ona nema utjecaja kao predjsednica..daj naucite da ima ogranicene ovlasti tu ej glavni plenkovic sa najvecim ovlastima...svi gledate samo u nju...pa jebote vlada je najglavnija..

Kako je onda uspila srušiti bivšeg guvernera karamrlu.
ona ga nije srusila..nego buzin i brisel..instalirajuci svog covjeka plenkija ucjenom prema hdz-u..ako ne srusite karamarka hdz ce biti izbacen iz demokrscanske opcije u eu parlament ui svrstan u radikalno desnu opciju u eu parlamentu...supci iz hdz-a su pristali na ucjenu...pa sad kusaju

vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by mutava baštarda Tue 21 Mar - 8:36

vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:pa u biti je realna..sto ako erdi pusti 4 milijuna migranata..?..a sto vise nije nemoguca opcija bez obzira na reket...mozes ih zaustaviti ejdino da pucas u njih..a tko se usudi izvrsiti masovnu likvidaciju bez posljedica

Radi se vuče o tome da ih okruglica nastoji zadržati, ako dobije dozvolu i zapucati, na mađarskoj i slovenskoj granici, a hrvate bez problema pušta preko granice.
ona nema utjecaja kao predjsednica..daj naucite da ima ogranicene ovlasti tu ej glavni plenkovic sa najvecim ovlastima...svi gledate samo u nju...pa jebote vlada je najglavnija..

Kako je onda uspila srušiti bivšeg guvernera karamrlu.
ona ga nije srusila..nego buzin i brisel..instalirajuci svog covjeka plenkija ucjenom prema hdz-u..supci iz hdz-a su pristali na ucjenu...pa sad kusaju
a da, koli kao predsjednica nije članica HDZ/a nego je predsjednica svih hrvata. Bit će zamrzla i članstvo u trilaterali.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by vuksadinare Tue 21 Mar - 8:38

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:

Radi se vuče o tome da ih okruglica nastoji zadržati, ako dobije dozvolu i zapucati, na mađarskoj i slovenskoj granici, a hrvate bez problema pušta preko granice.
ona nema utjecaja kao predjsednica..daj naucite da ima ogranicene ovlasti tu ej glavni plenkovic sa najvecim ovlastima...svi gledate samo u nju...pa jebote vlada je najglavnija..

Kako je onda uspila srušiti bivšeg guvernera karamrlu.
ona ga nije srusila..nego buzin i brisel..instalirajuci svog covjeka plenkija ucjenom prema hdz-u..supci iz hdz-a su pristali na ucjenu...pa sad kusaju
a da, koli kao predsjednica nije članica HDZ/a nego je predsjednica svih hrvata. Bit će zamrzla i članstvo u trilaterali.
...koli kao predsjednica vise nije clan stranke po ustavu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by RayMabus Tue 21 Mar - 9:24

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:pa u biti je realna..sto ako erdi pusti 4 milijuna migranata..?..a sto vise nije nemoguca opcija bez obzira na reket...mozes ih zaustaviti ejdino da pucas u njih..a tko se usudi izvrsiti masovnu likvidaciju bez posljedica
ne lupetaj, nije ona pričala o erdi već o demografiji čitaj vuče nećeš dobiti tumor na mozgu
pa zato ej i to rekla..jer je svjesna da ce doci do migrantskog vala..pa jbg moras imati neki izgovor da ih primis..
Koga ceš primit ? Nežele ovdje , hr jezik im se neuci .....
to sto ne zele je drugi par opanaka..no kad stigne naredba..da ih moras zadrzati inace ide ovrha..nemas izbora bas puno.. :D
Da samo to su konc logori i ništa više , jeftina fizicka radna snaga uglavnom na crno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175882
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by RayMabus Tue 21 Mar - 9:26

Treba razlikovati uvoz jeftine radne snage i demografiju ....sezonci u turizmu i bauštela nisu demografija nego neka vrst uvezenih robova najamnika.


Najlakše je dignit kvote i dovuc jeftinu radnu snagu za privremeno povecanje da popuni rupe u nedostatku radne snage ....no to nije demografija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175882
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by catabbath Tue 21 Mar - 9:33

Eroo wrote:Grabar-Kitarović zove Hrvate iz Švedske da se vrate
Hrvatska predsjednica rekla da je na vlastima u Zagrebu da osiguraju kvalitet života kakav postoji u Švedskoj,

LOL sjećam se lika koji se 90tih odlučio vratiti iz Švedske. Nakon cca. godinu dana razočarano se vratio u Švedsku. A znam i par njih koji su otišli gori i baš se ne namjeravaju vratiti tako da vrhovnica opet jede govna po običaju.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by RayMabus Tue 21 Mar - 9:43

Hr uopce nema nisku nezaposlenost , to je negdje oko 15% ..u splitsko dalmatinskoj je najveca u Županiji ( svi se bosančerosi i vlaji nasrali u ovaj bazen ) tako da ono imaš nezaposlenu radnu snagu na birou dakle to bi bila ona koja želi radit cim je tamo , prekvalifikacije pa ce jedan dio tih lakše nalazit poslove koji se traže na tržištu rada.

Drugi problem je vezan uz cijenu rada pa ako ce kvotama riješavat manjak snage u sezoni i na baušteli onda logicno ni ta domaca radna snaga nema para za obitelji kreirat nit posla i onda praše na zapad pomalo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175882
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by RayMabus Tue 21 Mar - 9:49

Uglavnom poanta price ti je ova : tek su došli na vlast , imaju pametnijeg posla , prakticki cijela zapadna Evropa je više manje otvorena za ic radit , ljudi nerade , vrijeme ide , imaju nekog negdje vani , povlace veze , raspituju se i onda donesu odluku i odu ....tako da za ovu 2017 ce prica bit ko i za onu prošlu tj negdje oko 30 do 50 tisuca uglavnom mladih ce iselit ....a Kolinda nek prica šta god oce , nece nitko njih cekat da se oni sjete kad se sjete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175882
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by RayMabus Tue 21 Mar - 9:57

Za jednu zemlju od 4 miljona i 200 tisuca ljudi li la odlazak od oko 30 do 50 tisuca uglavnom mladih godišnje je ogroman udarac ....nije to samo pitanje radne snage jer u biti mi nemamo nisku nezaposlenost nit je to pitanje sezonaca koje je lako uvest po potrebi dizanjem kvota al je pitanje nataliteta i tko ce kasnije uopce ovdje pomlađivat išta tj imaš fenomen starenja nacije......bude njima prosjek uskoro i 45 godina ....staracko stanovništvo.

Fenomen staracog stanovništva kad mu prosjek bude oko 45 godina je u suštini u tome da to nije generacija za reproduktivnost tako da KOLAPS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175882
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by RayMabus Tue 21 Mar - 10:10

Sad je trenutno u prvom planu ekonomija , nezaposlenost , iseljavanje ( uglavnom mladih ) i te teme ....starenje stanovništva se spominje tek usput ...prava istina je da nakon šta ovo iseli šta ima iselit dolazi stvarni problem a zove se : ostarijelo stanovništvo.

Ostarijelo stanovništvo nisu penzioneri tj samo penzioneri nego i srednje generacije jer imati 32 i imati 42 sa stanovišta reprodukcije i želje za potomstvom i kreiranjem obitelji baš i nije ista stvar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175882
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by RayMabus Tue 21 Mar - 10:14

Uglavnom bude to lijep kolapsic ...to su vam ove generacije od 30 do 40 kojima i sam pripadam ( 37 godina uskoro 38 ) ....kako im to bude starilo a njih ima više nego ovih ispod tako se i taj reproduktivni potencijal smanjuje ....tek onda ce se uvatit za glavu kad skuže da je to prestaro za reprodukciju u vecini slucajeva.

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Croatia-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 175882
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by prckov Tue 21 Mar - 10:16

catabbath wrote:
Eroo wrote:Grabar-Kitarović zove Hrvate iz Švedske da se vrate
Hrvatska predsjednica rekla da je na vlastima u Zagrebu da osiguraju kvalitet života kakav postoji u Švedskoj,

LOL sjećam se lika koji se 90tih odlučio vratiti iz Švedske. Nakon cca. godinu dana razočarano se vratio u Švedsku. A znam i par njih koji su otišli gori i baš se ne namjeravaju vratiti tako da vrhovnica opet jede govna po običaju.
ja sam se vratio sa djecom prije koju godinu,

morali smo uplacivat 200 eura mjesecno za nas cetvoro za zdravstveno osiguranje
a kolinda ne jede govna kako ti rece

tebi I takvima kao ti svaki pokusaj da se nesto pozitivno napravi za hrvatsku vi nazivate jedenjem govana,
onda najbolje da ne cinite nista, ufatite se ladovine, malo prilegnete i cekate da vidite sta ce bit
al sve mi se cini da cete ipak vi na kraju jest ta govna

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by Sora Tue 21 Mar - 10:17

asilovski wrote:Zanimljivo ne mari za odlazak mladih, ali bi dovela potpune strance iz afrike i to bez ikakve škole, kulture ili bilo čega drugoga, osim toga zašto bi itko došao ovdje kad smo mi iseljenička država koja ne može niti seljake zadržati, a ne tražitelje socijale

Jeftinije je .
Inace ako mi jos netko tvrdi da su hdz domoljubi, razbit cu mu nos virtualni :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by Sora Tue 21 Mar - 10:18

Prcko , crni prcko, pa ti imas djece .. cheers
A ja reko neki mladić

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by RayMabus Tue 21 Mar - 10:23

prckov wrote:

tebi I takvima kao ti svaki pokusaj da se nesto pozitivno napravi za hrvatsku vi nazivate jedenjem govana,
onda najbolje da ne cinite nista, ufatite se ladovine, malo prilegnete i cekate da vidite sta ce bit
al sve mi se cini da cete ipak vi na kraju jest ta govna
Ja se baziram na statistikama ...ako netko misli il ima neku ideju pa se vrati u Hr pa to realizira ok super , nisam protiv toga ....samo gledano opcenito to je sve manje od KOLAPSA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175882
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by prckov Tue 21 Mar - 10:25

Sora wrote:Prcko , crni prcko, pa ti imas djece .. cheers
A ja reko neki mladić
sore moja sad sam sretno razveden, mogu i tebi napravit koje ako os
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by prckov Tue 21 Mar - 10:27

prckov wrote:
Sora wrote:Prcko , crni prcko, pa ti imas djece .. cheers
A ja reko neki mladić
sore moja sad sam sretno razveden, mogu i tebi napravit koje ako os
a od ove piletine ispod inkubatora nema ti neke vajde, sve kilavo
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by RayMabus Tue 21 Mar - 10:33

Demografski kolaps je sadašnjost i buducnost Hrvatske ...sad je to Slavonija a sad je to pocela bit i cijela jadranska regija od Prevlake do Rijeke.

I to bi bilo to.

Stvar nebitna dok nedođe stani pani i kako cemo punit proracun i onda ako misle uvest porez na nekretnine tj je zadnji cavao u lijes Hrvatima kao narodu ....slijedi izumiranje i nestanak ....za sto godina postojat ce samo na papiru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175882
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by Eroo Tue 21 Mar - 10:48

Hrvatskoj je presušio demografski baze u BiH...Govorio sam o tome zavrijeme Mesićevog carevanja...Ne bih sad o tome, a i ne bi imalo smisla. Sjetit će se Kobac kad sam o tome pričao, ali će izbjeći govoriti o tome. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74728
2016-07-22


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by RayMabus Tue 21 Mar - 10:49

Ovo s Agrocorom ti je nekakva privatizacija Hr , toga ce bit sve više, stranci kupuju hr kapital , onda dovlace svoj menađment i ljude , sutra kad budu dovlacili radnu snagu hebega se odakle je , nema domaceg stanovništva a nemože prostor ostat prazan ....bit ce oko 20% stanovništva u Hr koje nisu Hrvati , multikulti , razbijanje nacije .....i to je sve još uvijek ok ...onda balkanske zemlje ulaze u EU , granice se brišu ....Hrvatska pojedena .....šaptom pala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175882
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by Guest Tue 21 Mar - 11:17

prckov wrote:
catabbath wrote:
Eroo wrote:Grabar-Kitarović zove Hrvate iz Švedske da se vrate
Hrvatska predsjednica rekla da je na vlastima u Zagrebu da osiguraju kvalitet života kakav postoji u Švedskoj,

LOL sjećam se lika koji se 90tih odlučio vratiti iz Švedske. Nakon cca. godinu dana razočarano se vratio u Švedsku. A znam i par njih koji su otišli gori i baš se ne namjeravaju vratiti tako da vrhovnica opet jede govna po običaju.
ja sam se vratio sa djecom prije koju godinu,

morali smo uplacivat 200 eura mjesecno za nas cetvoro za zdravstveno osiguranje
a kolinda ne jede govna kako ti rece

tebi I takvima kao ti svaki pokusaj da se nesto pozitivno napravi za hrvatsku vi nazivate jedenjem govana,
onda najbolje da ne cinite nista, ufatite se ladovine, malo prilegnete i cekate da vidite sta ce bit
al sve mi se cini da cete ipak vi na kraju jest ta govna
sposobni ljudi koji rade u privatnom sektoru , takvi neće jesti govna. takvi mogu sutra napustiti i RH i boli ih kurac. Jesti će govna uhljebi iz HDZ/SDPa koji sada žive i parazitiraju ,a u roku par godina će jesti govna. 

Kolinda neradi kurca, samo radi štetu,  imamo 21 ministarstvo, žele novo ministarstvo, političari godišnje pojedu 5% BDPa time smo daleko najskuplji u Europi, prvo ako Kolinda želi pomoći Hrvatskoj, prvo bi trebala zapaliti svoju stranku HDZ(i SDP da se ne zaboravi) , a onda bi bilo nade.. ovako samo šibaj vanka

iako nije sve niti tako crno, tko ima veze i vezice, tko zna rupe u zakonu, može u RH živjeti dobro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike - Page 2 Empty Re: Kolinda za masovnu imigraciju sa Bliskog istoka i Afrike

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum