ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke

Go down

Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke Empty Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke

Post by Guest 20/3/2017, 17:00

http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-iva-balent-se-moli-u-medjugorju-dok-ivica-todoric-gubi-kontrolu-nad-agrokorom/957857.aspx

Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke IVAALENUDUD84

IVA BALENT, direktorica marketinga Agrokora i kćer vlasnika koncerna Ivice Todorića, turbulentan vikend u kojem je najavljeno da upravljanje kompanijom preuzimaju Rusi, provela je u Međugorju.

Fotografije Ive Balent pronašli smo na međugorskim portalima, kamera ju je uhvatila u trenutku zajedničke molitve s poznatom vidjelicom Mirjanom Dragičević, koja tvrdi da joj se Gospa ukazala još dok je imala 15 godina.
"Moja želja je da vaša srca budu ispunjena mirom, da vam duše budu čiste. Djeco moja, ja znam da ste žedni utjehe, nade, zaštite", navodno su riječi koje je Gospa preko vidjelice uputila prisutnima.

U subotu je podsjetimo, ruski bankar Maxim Poletajev priznao da žele preuzeti upravljanje Agrokorom koji im je dužan oko 1,3 milijardi eura. Dan kasnije, Agrokor je objavio da s vjerovnicima raspravlja o novom poslovnom modelu. Dug bankama i investitorima iznosi oko 26 milijardi kuna, dok je dobavljačima dužan oko 17 milijardi kuna.

Po svemu sudeći, obitelj Todorić ostat će i bez vlasništva nad kompanijom, Rusi su najavili da će tražiti nove investitore za dijelove koncerna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke Empty Re: Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke

Post by Guest 20/3/2017, 17:02

kakav narod takva i elita :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke Empty Re: Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke

Post by Kermit 20/3/2017, 17:06

deda wrote:
0:07 počinje golemi ruski golden shower
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke Empty Re: Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke

Post by debotoijusto 20/3/2017, 17:08

ajme ima i video , sjajno
koja naslada
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke Empty Re: Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke

Post by mutava baštarda 20/3/2017, 17:21

samo se vi zajebajite, gospa nas je već spašavala od turskih osvajača...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke Empty Re: Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke

Post by neva 20/3/2017, 18:20

evo, izvozni proizvod, Vickina 'viđenja' u Nazaretu, Betlehemu, Getsemanu...

neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke Empty Re: Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke

Post by max123 20/3/2017, 18:24

bogtejebo,a mi se smijemo nigerima i njiovom voodu.a vidi ovih zaludjenih pajsera kru ti ebem...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke Empty Re: Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke

Post by Guest 20/3/2017, 19:07

max123 wrote:bogtejebo,a mi se smijemo nigerima i njiovom voodu.a vidi ovih zaludjenih pajsera kru ti ebem...
:chiefi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke Empty Re: Todorićeva kćer u Međugorju moli Gospu za spas tatine tvrtke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum