ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos - Page 2 Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by vuksadinare Wed 15 Mar - 14:38

ray..ja ti kazem i ne samo tebi..puska rjesava stvar...u grubost..od njonjavosti nitko nikad nije imao koristi osim pedera..pa ni oni vise ne

vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos - Page 2 Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by RayMabus Wed 15 Mar - 14:40

vuksadinare wrote:ray..ja ti kazem i ne samo tebi..puska rjesava stvar...u grubost..od njonjavosti nitko nikad nije imao koristi osim pedera..pa ni oni vise ne
Bit ce puška kad im shebu sezonu ( citaj izgube lovu od turizma ) a vide da ce to isto bit i iduce godine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176012
2014-04-11


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos - Page 2 Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by vuksadinare Wed 15 Mar - 14:42

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:ray..ja ti kazem i ne samo tebi..puska rjesava stvar...u grubost..od njonjavosti nitko nikad nije imao koristi osim pedera..pa ni oni vise ne
Bit ce puška kad im shebu sezonu ( citaj izgube lovu od turizma ) a vide da ce to isto bit i iduce godine.
samo ovako se rjesava neprijatelja i agresije ma koje vrste sa istoka..samo ovako i nikako drugacije..kad pokazes zube onda te cijene..

https://www.youtube.com/watch?v=pJYNTUSBzZY
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos - Page 2 Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by RayMabus Wed 15 Mar - 14:44

Vuce ,,,,bmk ...nemam ja apartmane i neživim nit od turizma i državnog proracuna ...nije moj problem ...NJIHOV JE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176012
2014-04-11


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos - Page 2 Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by vuksadinare Wed 15 Mar - 14:51

RayMabus wrote:Vuce ,,,,bmk ...nemam ja apartmane i neživim nit od turizma i državnog proracuna ...nije moj problem ...NJIHOV JE.
svejedno morat ces se borit da sacuvas glavu na ramenu..a to je ipak najvaznije..

https://www.youtube.com/watch?v=ofg8UuF7bf4
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos - Page 2 Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by vuksadinare Wed 15 Mar - 14:53

živis da umres a umres da živis vjecno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos - Page 2 Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by RayMabus Wed 15 Mar - 14:55

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Vuce ,,,,bmk ...nemam ja apartmane i neživim nit od turizma i državnog proracuna ...nije moj problem ...NJIHOV JE.
svejedno morat ces se borit da sacuvas glavu na ramenu..a to je ipak najvaznije..

Mogu ja i u Njemačku nešto drkeljat za kikiriki par godina dok to neprođe ....nisu to moja posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176012
2014-04-11


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos - Page 2 Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by RayMabus Wed 15 Mar - 15:03

Hebe me se za imigrante ...uđe ih tisucu ..Slovenija šengen , Njemačka i Austrija nema više politike otvorenih vrata ...šta ti uđe vracaj u BiH ili stavi u azilantske centre ...onda ih opet uđe tisucu ...nema mjesta u postojecim azilantskim centrima ...ok ...stavi ih ljudima pokraj kuce il ih pusti da šetaju ...šta to mene boli kuraz ono.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176012
2014-04-11


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos - Page 2 Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by epikur37 Wed 15 Mar - 15:09

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos - Page 2 649c639a6337db70a0a3220e62be9b45

Kraljica :D

Bopkte bio je dočekan u Hrvatskoj kao sultan...al doslovce...

precjednici stigla direktiva
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos - Page 2 Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by RayMabus Wed 15 Mar - 15:17

Meni ti imigranti nesmetaju a i evo razlog .....prema Splitu mogu dolazit samo iz pravca meke granice :

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos - Page 2 Split.12

Klis patrola ..Žrnovnica patrola Omiš patrola ...i nek idu preko Zagore ...jednostavno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176012
2014-04-11


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos - Page 2 Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum