ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by RayMabus 15/3/2017, 13:36

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ako-se-erdogan-odlucio-osvetiti-europi-u-hrvatskoj-bi-mogao-nastati-ogroman-kaos-/956834.aspx

RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by RayMabus 15/3/2017, 13:40

Nikad nepostam na Indexu ili bilo kojem drugom portalu Nostradamusa a danas sam to napravio .....ima razlog.

Johnakan Kether ·
Split, Croatia
Nostradamus :
Redak 84 , stranica 2 :

The strange tongue in the Dalmatian land,
It will overrun, devastating the entire land.


---


Sad lagano na kapaljku dajem nešto ...širim masama ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by RayMabus 15/3/2017, 13:43

Vrijeme sukoba je sve bliže ....sad iz zabacenog internet prostora se polako prelazi u javnost al bez puno price ....cisto ono da netko ubere i to.

Vrijeme sukoba je sve bliže.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by Guest 15/3/2017, 13:52

jel Napoleon donio one ogromne kruške na Baniju i Kordun?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by RayMabus 15/3/2017, 13:52

Ono šta se treba desit na globalnom oni nece zaustavit al mene to nezanima ....vrlo kratko i jasno tocan redak i stranica gdje to piše a Dalmacija je turizam dakle proracun plus jedna žestoka regija u Hr.

Nek se sad misle jer jednom obicnom pretragom ovako navođen ovaj dio teksta može svatko nac A TO CE SE POCET DEŠAVAT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by vuksadinare 15/3/2017, 13:56

Petrov priznao:'Ne mozemo se obraniti nemamo sa cim'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by Guest 15/3/2017, 13:57

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos 649c639a6337db70a0a3220e62be9b45

nema zašto da strahujete od brata erdogana... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by RayMabus 15/3/2017, 14:02

Nebitan je Erdogan ...može doci opet do puca i kaos u Turskoj i eto ti belaja ...anarhija , nitko nekontrolira izbjeglice u takvoj situaciji.

Opustimo se ...sama cinjenica da ce se to desit govori o tome da sadašnji Hrvati nevjeruju u taj scenarij nego su ko nojevi zabili glavu u pijesak.

Zato to treba tako da se desi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by Guest 15/3/2017, 14:05

RayMabus wrote:Nebitan je Erdogan ...može doci opet do puca i kaos u Turskoj i eto ti belaja ...anarhija , nitko nekontrolira izbjeglice u takvoj situaciji.

Opustimo se ...sama cinjenica da ce se to desit govori o tome da sadašnji Hrvati nevjeruju u taj scenarij nego su ko nojevi zabili glavu u pijesak.

Zato to treba tako da se desi.


nema šanse trenutno za puč u turskoj. mudžahedin je mnogo oprezniji nego prošli put kada je pokušan puč.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by RayMabus 15/3/2017, 14:06

Šta je zapisano nemože se mjenjat ...zato se ja i netrudim ...cisto na kapaljku dajem samo jedan dio sad i širim masama ( nikad nepostam Nostradamusa nigdje nego ovdje ).

Cisto da dobiju na znanje a ne zato šta mislim da ce shvatit pa sprijecit to jer NECE.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by RayMabus 15/3/2017, 14:08

Beli wrote:
RayMabus wrote:Nebitan je Erdogan ...može doci opet do puca i kaos u Turskoj i eto ti belaja ...anarhija , nitko nekontrolira izbjeglice u takvoj situaciji.

Opustimo se ...sama cinjenica da ce se to desit govori o tome da sadašnji Hrvati nevjeruju u taj scenarij nego su ko nojevi zabili glavu u pijesak.

Zato to treba tako da se desi.


nema šanse trenutno za puč u turskoj. mudžahedin je mnogo oprezniji nego prošli put kada je pokušan puč.
Opusti se ...vrijeme ide samo linearlno prema naprijed ....od tu ja crpim svoju moc.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by vuksadinare 15/3/2017, 14:13

petrov kaze:'jeftinije je propustit migrante  nije da puno kosta usteda je velika ne trebamo trositi ogromna sredstva na zicu i policiju tj vojsku..ta sredstva se mgu na puno vaznije stvari utrositi recimo na dovrsenje krovista od kuce petrov ili kao dar za krstenje sina plenkovica'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by RayMabus 15/3/2017, 14:14

Kad imaš tocne podatke šta te brige šta ce u 2017 svi reci nešto ovako :

Johnakan Kether ·
Split, Croatia

Nostradamus :
Redak 84 , stranica 2 :

The strange tongue in the Dalmatian land,
It will overrun, devastating the entire land.
Like · Reply · 34 mins
 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos 1381542_10208955306379673_2167390806685908107_n
Roko PaicBunika ili nešto jače?


---

Nije te brige ...jer vrijeme ide linearno prema naprijed .....2018 ....ce malo stat i zamislit se i tako svake iduce godine ....

TO JE MOJA MOC.

VRIJEME UVIJEK IDE LINEARLNO PREMA NAPRIJED.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by RayMabus 15/3/2017, 14:17

Znanje je moc.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by RayMabus 15/3/2017, 14:30

U Hr ima puno nojeva ...puno iznajmljivaca apartmana oni jednostavno nežele vjerovati u taj scenarij ...al to nije moj problem njihov je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by vuksadinare 15/3/2017, 14:31

RayMabus wrote:U Hr ima puno nojeva ...puno iznajmljivaca apartmana oni jednostavno nežele vjerovati u taj scenarij ...al to nije moj problem njihov je.
inace u hrvatskoj zivi bar 90% nojeva..koji zabijaju glavu u pijesak dok ne dođe noz pod grlo..sto ces tradicija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by RayMabus 15/3/2017, 14:34

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:U Hr ima puno nojeva ...puno iznajmljivaca apartmana oni jednostavno nežele vjerovati u taj scenarij ...al to nije moj problem njihov je.
inace u hrvatskoj zivi bar 90% nojeva..koji zabijaju glavu u pijesak dok ne dođe noz pod grlo..sto ces tradicija
To nije moj problem.

Moja taktika je jednostavna ....tekst star 500 godina , tocan redak i stranica gdje to piše ....vjeruj nevjeruj BOLI ME KURAZ.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by RayMabus 15/3/2017, 14:35

Kad im propadne sezona i izgube lovu od iznajmljivanja onda ce to bit njihov problem ...NECE MOJ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by RayMabus 15/3/2017, 14:38

Ono ekipa ima pet do deset apartmana i sad bi se ja morao zabrinit zato šta oni nece da vjeruju u taj scenarij ???!!!???

Pa zaboli me kuraz , meni nit iz đepa nit u đep.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by vuksadinare 15/3/2017, 14:38

ray..ja ti kazem i ne samo tebi..puska rjesava stvar...u grubost..od njonjavosti nitko nikad nije imao koristi osim pedera..pa ni oni vise ne
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

 Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos Empty Re: Ako se Erdogan odlučio osvetiti Europi, u Hrvatskoj bi mogao nastati ogroman kaos

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum