ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 12/3/2017, 20:00

Zeko wrote:
muckodjubre wrote:
sat2 wrote:Torcidaši se i dalje bore ... brend je zadovoljan .... http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/obracun-kod-vinodolskog-torcidasi-postavili-barikade-kako-bi-kamenovali-vozila-s-navijacima-rijeke-na-kraju-demolirali-kombi-s-rukometasima-iz-labina/5754363/
hns pederi...

Sve su to samo i isključivo višegodišnje frustracije, nazovimo ih, navijča hajdučića. Oni se nemogu pomiriti sa činjenicom da više nisu ni drugi, a kako sad stvari stoje ni treći klub u državi, a s druge strane uprave njihoog klubića obećavaju im brda i doline. Na način kako se u hajdučiću radi jedino se i može silaznom putanjom. Profesionalni sport ne podnosi rad od danas do sutra, a upravo tako hajdučić funkcionira. Sve svoje financijske i igračke neuspjehe skrivaju iza tzv. navijača koji im iz džepa izbijaju i ono malo novaca kaj imaju. Najsmiješnije je to, kaj za ljude iz hajdučća nisu krivi ti navjačii već su krivi ljudi iz HNS-a koji ih, kao, mrze, a to paše i navijačima. Mogu raditi kaj hoće a krivca za svoje pizdarije imaju.
Jesu to frustracije, ali one, koje stvaraju huligane ... huligani su bili i prije 10 i prije 20 godina pa i sada! Institucije, psiholozi i sociolozi neka se bave uzrocima, a država ih treba zakonom okarakterizirati kao teroriste i tako se prema njima odnositi! U navijačke skupine, u kojima su nekada bile glavne "šore", ulaze problematični (granični) tinejđeri kako bi bez identiteta mogli liječiti frustracije i dokazivati se!
Navijanje grlom, koreografijama pa i pirotehnikom da, ali fizičko nasilje NE!

sat2

Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 12/3/2017, 20:16

sitting_bull wrote:
jasambrend wrote:
sat2 wrote:Torcidaši se i dalje bore ... brend je zadovoljan .... http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/obracun-kod-vinodolskog-torcidasi-postavili-barikade-kako-bi-kamenovali-vozila-s-navijacima-rijeke-na-kraju-demolirali-kombi-s-rukometasima-iz-labina/5754363/

To su lokalne čarke...cuj kod Vinodolskog... Možda je netko, nekom ljubio curu, ženu, sestru, a bez odobrenja... Svašta može biti...

a e.
vinodolski i labin dva susjedna gradića...

Primorje i Istra...Lokalni derbi, dašta...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/3/2017, 20:31

Svi komentiraju sporedne stvari, a nitko utakmicu. Sve u svemu loše, jedni i drugi bez igre. Hajduk se uspio nametnuti trkom i borbenošću, spriječili su Rijekinu igru, ali ni oni nisu ništa posebno odigrali, uglavnom duge lopte na Futacsa i pridodavanje napadu. Vidjelo se koliko je Rijeci falila ta desna strana. Sveukupno od 90 minuta bolji su bili u 15-ak i tad su i gol zabili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 12/3/2017, 20:46

Vincent Vega wrote:Svi komentiraju sporedne stvari, a nitko utakmicu. Sve u svemu loše, jedni i drugi bez igre. Hajduk se uspio nametnuti trkom i borbenošću, spriječili su Rijekinu igru, ali ni oni nisu ništa posebno odigrali, uglavnom duge lopte na Futacsa i pridodavanje napadu. Vidjelo se koliko je Rijeci falila ta desna strana. Sveukupno od 90 minuta bolji su bili u 15-ak i tad su i gol zabili.
Rijeka ima problem kada na njoj vrše pritisak agresivnom igrom ... to je njihov forte pa imaju problem kad se stvar okrene! Bit će zanimljiva utakmica na Rujevici ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 12/3/2017, 20:47

Do tada Dinamo mora još više ubrzati igru sa što manje kontakta ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/3/2017, 22:44

jasambrend wrote:Kmeci cijela redakcija Indeksa, već dva dana... Nisam siguran da li je to zbog toga što Hajduk nije pustio ili zbog malo kreativnijeg izražavanja, ali mi je drago da pozeri polako gube interes za nogomet...Jebes nogomet bez malo huliganskog začina...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/3/2017, 22:46

muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:
sat2 wrote:Hajduk Split - Page 5 Krisss

Znaći Šuker i Mamić su krivi ...
Normalno. Kao i za napad na hajdukove navijace u prostorijama u zg.
:D :D :D
A di si ti vidio tu napad? Da je htio napasti, to bi i napravio. Na kraju mu nitko neće suditi za napad, u to možeš biti siguran ;)
heroj,borac protiv hns-a i mamića,isto kao i dečki koji su upali u prostorije hajduka na trešnjevci...performeri
Nisi se javio kad su rječani pogodili suca kamenom. :D
Ovaj bar nikog nije napao ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/3/2017, 22:49

Demo, jeli tebi i ovaj:

Hajduk Split - Page 5 300px-Zvonimir_Boban_napada_milicionara

huligan? :D :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/3/2017, 22:51

amper1950 wrote:Demo, jeli tebi i ovaj:

Hajduk Split - Page 5 300px-Zvonimir_Boban_napada_milicionara

huligan? :D :D :D
Neusporedivo

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/3/2017, 22:53

muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:Demo, jeli tebi i ovaj:

Hajduk Split - Page 5 300px-Zvonimir_Boban_napada_milicionara

huligan? :D :D :D
Neusporedivo
:D :D :D 
Kako neusporedivo, pa udario je službenu osobu, dok s druge strane ovaj momak nikog nije udario? Oćeš reći ipak je ovo Bobanovo puno teže? :roll
:popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/3/2017, 22:54

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:Demo, jeli tebi i ovaj:

Hajduk Split - Page 5 300px-Zvonimir_Boban_napada_milicionara

huligan? :D :D :D
Neusporedivo
:D :D :D 
Kako neusporedivo, pa udario je službenu osobu, dok s druge strane ovaj momak nikog nije udario? Oćeš reći ipak je ovo Bobanovo puno teže? :roll
:popcorn
To moze usporedjivati samo amper i.nitko drugi,tako da se ne cudim tome

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 12/3/2017, 22:55

muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:Demo, jeli tebi i ovaj:

Hajduk Split - Page 5 300px-Zvonimir_Boban_napada_milicionara

huligan? :D :D :D
Neusporedivo
:D :D :D 
Kako neusporedivo, pa udario je službenu osobu, dok s druge strane ovaj momak nikog nije udario? Oćeš reći ipak je ovo Bobanovo puno teže? :roll
:popcorn
To moze usporedjivati samo amper i.nitko drugi,tako da se ne cudim tome
:lol: :lol: :lol:
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/3/2017, 22:56

Oni na tresnjevci su u biti zabrinuta skupina gradjana koja je izvela performans kako bi ukazala na probleme u hnsu isto kao i ovaj s fantomkom na polju

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/3/2017, 22:57

muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:Demo, jeli tebi i ovaj:

Hajduk Split - Page 5 300px-Zvonimir_Boban_napada_milicionara

huligan? :D :D :D
Neusporedivo
:D :D :D 
Kako neusporedivo, pa udario je službenu osobu, dok s druge strane ovaj momak nikog nije udario? Oćeš reći ipak je ovo Bobanovo puno teže? :roll
:popcorn
To moze usporedjivati samo amper i.nitko drugi,tako da se ne cudim tome
:D :D :D haha

U prvom postu uopće nisam uspoređivao, pitao sam te jeli huligan? ;)
Jeli ili nije huligan, ili opet nećeš odgovoriti? lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/3/2017, 22:59

Neces zaspinati prebacivanjem i amperisanjem o necemu neusporedivom

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/3/2017, 23:00

muckodjubre wrote:Neces zaspinati prebacivanjem i amperisanjem o necemu neusporedivo.
:D :D
Dakle, ipak nećeš odgovoriti jeli huligan ili ne. Ipak teško pitanje za tebe :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 12/3/2017, 23:00

muckodjubre wrote:Neces zaspinati prebacivanjem i amperisanjem o necemu neusporedivo.
pošto si ga propisno našamarao hvata se za slamku  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/3/2017, 23:02

Kad mu ovaj alhoholičar drži ljestve...  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/3/2017, 23:03

Novčana kazna plus koja utakmica bez gledatelja i narušava se financijska stabilnost kluba. :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/3/2017, 23:07

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:Neces zaspinati prebacivanjem i amperisanjem o necemu neusporedivo.
:D :D
Dakle, ipak nećeš odgovoriti jeli huligan ili ne. Ipak teško pitanje za tebe :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
Spin majstore,ne bu ti proslo. Na amperizme hvataj nekoga drugoga.

Momak s fantomkom i sipkom u ruci zabrinuti gradjanin koji je poput poput tresnjevackih performera samo ukazao na probleme u hr nogometu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/3/2017, 23:09

Vincent Vega wrote:Novčana kazna plus koja utakmica bez gledatelja i narušava se financijska stabilnost kluba. :coffee
Hns pederi. Mozda to nije navijac hajduka,mozda je placen da nasteti hajduku...jel nisi cuo kako su ga vecina izvizdali jer znaju da je to na stetu hajduka?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum