ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 12/3/2017, 12:05

amper1950 wrote:Ima ih više, jedno par somova...  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
znači svi osim tebe

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/3/2017, 12:06

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/3/2017, 12:08

Koju sliku sam stavija? :D Još pod alhoholom pa dobro ne vidi. Ko što mamićevac stavi sliku mamićevog igrača koji je pokrao Cibaliju u korist Dinama. i ko što mamićevac kaže"sve pokrali daboda", ja kažem:"sve lopove pretukli dabogda" ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 12/3/2017, 12:13

amper1950 wrote:To ti znaš, ja sam pisa u kontekstu onog što bi mamićevac priča da Rijeka nije ispred Dinama :;):
idiot priznaje kako izmišlja, a da nije toga svjestan (zato i jeste idiot). 


270.000.000 kuna bačenih u bunar.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/3/2017, 12:23

Ja za razliku od "pametnog" profesora nisam zna rezultat jučerašnje utakmice, ali sam zna da Hajduk ima šanse i da Rijeka nije tako veliki favorit kako je pričao on, šitingtupkosvetina i slični. Ja ne znam što je i tko točno ovaj pojedinac koji je uletio u teren, dok neki očito znaju sve. Znam samo da nije nikog napao (ko što je netko pogodio kamenom suca u Rijeci) i da mu za napad sigurno neće suditi, točnije presuditi! Isto tako znam da Hajduk nije jedini klub kojem je dug prema državi po zakonu o šdd i preoblikovanju sportskih klubova pretvoren u dionice kluba. NK Rijeka, NK Osijek, KK Zadar su klubovi koji su primjerice napravili isto ko što to ne zna šitingtupkosvetina. Nije šitingtupkosvetina znao da se novi zakon o sportu primjenjuje na HNS, pa je mjesecima tu trubio kako se na HNS ne odnosi zakon, a sad kad je neki dan ured za sport ipak donio rješenje da se odnosi na HNS, e sad šitingtupkosvetina glup kako je udrija po čmrljici cheers

Na sreću po vas, moram ići. Stavite hladne obloge na obraze, vrati ću se večeras ili ujutro :balloons
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 12/3/2017, 12:28

poanta čitave ove priče oko ovog penala je ta, da sudac kad pogriješi u korist dinama onda je to isklkučivo namjerno a kad pogriješi u korist nekog drugog, u ovom slučaju je to rijeka, onda je to sudački previd. i onda svi portali da ne bi doveli teoriju mamićeve zavjere u pitanju, ovaj sudački previd, pokušavaju čak staviti u kontekst da je penal u sferi slobodnog sudaćkog uvjerenja jer se kao ne vidi dobro jel bio ili nije. no pustimo čak i to na stranu. pričalo se danima kako će sudac pomoći dinamu na način da će suditi protiv rijeke. pa kako nam je onda pomogao ako je sudio nepostojeći penal. uzmimo čak i da je dvojben penal, tko mu je mogao išta prigovoriti da ga nije sudio. isto tako nam je mogao pomoći da je sudio penal nad igračem hajuka, ne sjećam se kojeg., u drugom ppol. kod 1:0. bilo bi 2:0 i čao đaci. sad kad je tekma prošla je lagana čmrljica svih onih koji su zagovarali teoriju zebecove pomoći dinamu. i sad rečani mudro šute jer su se i igrom i sudačkim previdom provukli u splitu gdje mi godinama imamo 70% loptu u posjedu.
i dalje mislim da će mala reka biti prva i do sada su to igrama i zaslužili ali malo manje licemjerstva ne bi škodilo.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 12/3/2017, 12:33

http://www.index.hr/sport/clanak/hajduk-je-ubio-svoju-povijest-i-kup-protiv-rijeke-koji-mu-je-donio-srpski-sudac/956090.aspx

kako se zvonko alač ispišao sam po sebi okretanjem kako vitar puše!

pucaju čirevi, piskaralo zvonko, koje si sam obilato gnojio!
ti, dea, gojčeta, holiga, karin i ostalo društvo koje je sustavno ložilo vatru netrpeljivosti i mržnje između navijača hajduka i ostalih sada je doživjelo da vidi što ste to hranili i u što je to izraslo!
ne sviđa vam se, ali od svoje odgovornosti nećete pobjeći pisanjem isprika.

nije novinarski posao za one koji nemaju pameti i odgovornosti...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 12/3/2017, 12:35

sitting_bull wrote:http://www.index.hr/sport/clanak/hajduk-je-ubio-svoju-povijest-i-kup-protiv-rijeke-koji-mu-je-donio-srpski-sudac/956090.aspx

kako se zvonko alač ispišao sam po sebi okretanjem kako vitar puše!

pucaju čirevi, piskaralo zvonko, koje si sam obilato gnojio!
ti, dea, gojčeta, holiga, karin i ostalo društvo koje je sustavno ložilo vatru netrpeljivosti i mržnje između navijača hajduka i ostalih sada je doživjelo da vidi što ste to hranili i u što je to izraslo!
ne sviđa vam se, ali od svoje odgovornosti nećete pobjeći pisanjem isprika.

nije novinarski posao za one koji nemaju pameti i odgovornosti...
Ljudina!
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 12/3/2017, 12:36

no sve to dođe na svoje, samo treba čekati, nekad kraće nekad duže  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 12/3/2017, 12:45

jalnirajko wrote:poanta čitave ove priče oko ovog penala je ta, da sudac kad pogriješi u korist dinama onda je to isklkučivo namjerno a kad pogriješi u korist nekog drugog, u ovom slučaju je to rijeka, onda je to sudački previd. i onda svi portali da ne bi doveli teoriju mamićeve zavjere u pitanju, ovaj sudački previd, pokušavaju čak staviti u kontekst da je penal u sferi slobodnog sudaćkog uvjerenja jer se kao ne vidi dobro jel bio ili nije. no pustimo čak i to na stranu. pričalo se danima kako će sudac pomoći dinamu na način da će suditi protiv rijeke. pa kako nam je onda pomogao ako je sudio nepostojeći penal. uzmimo čak i da je dvojben penal, tko mu je mogao išta prigovoriti da ga nije sudio. isto tako nam je mogao pomoći da je sudio penal nad igračem hajuka, ne sjećam se kojeg., u drugom ppol. kod 1:0. bilo bi 2:0 i čao đaci. sad kad je tekma prošla je lagana čmrljica svih onih koji su zagovarali teoriju zebecove pomoći dinamu. i sad rečani mudro šute jer su se i igrom i sudačkim previdom provukli u splitu gdje mi godinama imamo 70% loptu u posjedu.
i dalje mislim da će mala reka biti prva i do sada su to igrama i zaslužili ali malo manje licemjerstva ne bi škodilo.
kad ja pišem o specijalnom ratu gnoja iz redova sportskih piskarala (uključivo i joška jeličića koji se samo parcijalno srami kad sudačke greške koriste dinamu, a nema se potrebe oglasiti kad koriste Dinamovim konkurentima), onda je to pretjerivanje.

obzirom na zebecov kriterij tijekom tekme, opet spominjem nasrtaj rijekinog igrača s leđa na hamzu kao primjer, kontakt između nižića i Andrijaševića nema niti p od penala.

kek ovaj puta nema komentara, osim kako je sigurno bio penal jer ga je sudac svirao, a poslije svake tekme dinama gdje postoji samo malo dilema je sarkastičan i ciničan.

ne, neće rijeka biti prvak jer tekme u kojima se već u nizu izvlače se neće stalno dešavati, a kad ih dinamo za mjesec dana prizemlji sve će biti puno jasnije...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 12/3/2017, 12:49

pa to je dio rečke taktike da se stalno kmeči na suđenje i da se pritišće. uigran je duo kek i mance, prvo se kek buni a onda ga sudac opomene. onda kek sjedne a mance nastavi šou dok ga sudac ne isključi. nakon toga opet kek lagano prigovara jel zna da ne bude isključen i on. i oni to rade namjerno. stalni pritisak urodi plodom. njima je to već drugi poklonjeni penal dok mi imamo samo taj jedan. tak da bi bilo dobro da i naši više kmeče
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/3/2017, 13:02

znaju sa kakvim lopovima imaju posla... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 12/3/2017, 14:33

sitting_bull wrote:http://www.index.hr/sport/clanak/hajduk-je-ubio-svoju-povijest-i-kup-protiv-rijeke-koji-mu-je-donio-srpski-sudac/956090.aspx

kako se zvonko alač ispišao sam po sebi okretanjem kako vitar puše!

pucaju čirevi, piskaralo zvonko, koje si sam obilato gnojio!
ti, dea, gojčeta, holiga, karin i ostalo društvo koje je sustavno ložilo vatru netrpeljivosti i mržnje između navijača hajduka i ostalih sada je doživjelo da vidi što ste to hranili i u što je to izraslo!
ne sviđa vam se, ali od svoje odgovornosti nećete pobjeći pisanjem isprika.

nije novinarski posao za one koji nemaju pameti i odgovornosti...
evo i link na deicino pišanje po samoj sebi:
http://www.index.hr/sport/clanak/svi-podnesite-ostavke-navijac-vitla-sipkom-a-policija-redari-i-hajduk-ga-grle-i-gledaju/956081.aspx

eto, gospođice dea, i vama su plodovi vašeg gnojenja iznenada postali degutantni i ogavni.
mislite kako se taj kvazi-junak prešetavao po stadionu jer mu je to iznenada puhnulo u glavu?
ne, gospođice dea, vi i vaši kolege ste stvarali te gnojne čireve zagovarajući od slobodana Miloševića preuzete tzv. vaninstitucionalne metode djelovanja.

sad glumite poncija pilata, i vi  i zvonko alač.

šteta što vas se pravosuđe neće sjetiti kao podstrekača kad bude sudilo ovom vašem "junaku"...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 12/3/2017, 14:43

"Stanje u hrvatskom nogometu je zatrovano, frustrirajuće i posljedice su pogubne, no mi kao organizator ne smijemo dozvoliti da se ovakav propust ponovi." stoji u hajdukovu priopćenju kao reakcija na uletavanje besprizornog tovara na teren.

dakle, svi su krivi, samo je hajduk ispravan.

bolesnici!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 12/3/2017, 15:00

Kmeci cijela redakcija Indeksa, već dva dana... Nisam siguran da li je to zbog toga što Hajduk nije pustio ili zbog malo kreativnijeg izražavanja, ali mi je drago da pozeri polako gube interes za nogomet...Jebes nogomet bez malo huliganskog začina...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 12/3/2017, 15:06

Žao mi je samo što sudac nije pobrao šipku, ali više sreće drugi put... Čisto dok im ne prijeđe u refleks da se u Splitu Hajduka ne krade, a tko će biti prvak je najmanje bitna stvar u svemu tome...Dakle na Poljudu se svakom sucu treba govno stisnuti u supku kad dođe...Svatko nalazi svoj put do postenijeg suđenja...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 12/3/2017, 15:21

izgleda da je ovima u indexu dosadilo raditi prek student servisa

:roflrofl :roflrofl :roflrofl
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/3/2017, 15:26

jasambrend wrote:Žao mi je samo što sudac nije pobrao šipku, ali više sreće drugi put... Čisto dok im ne prijeđe u refleks da se u Splitu Hajduka ne krade, a tko će biti prvak je najmanje bitna stvar u svemu tome...Dakle na Poljudu se svakom sucu treba govno stisnuti u supku kad dođe...Svatko nalazi svoj put do postenijeg suđenja...
Tako je, treba biti ko nekad u Podgorici...ili Rudešu...nema da domaćin izgubi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 12/3/2017, 15:38

jalnirajko wrote:poanta čitave ove priče oko ovog penala je ta, da sudac kad pogriješi u korist dinama onda je to isklkučivo namjerno a kad pogriješi u korist nekog drugog, u ovom slučaju je to rijeka, onda je to sudački previd. i onda svi portali da ne bi doveli teoriju mamićeve zavjere u pitanju, ovaj sudački previd, pokušavaju čak staviti u kontekst da je penal u sferi slobodnog sudaćkog uvjerenja jer se kao ne vidi dobro jel bio ili nije. no pustimo čak i to na stranu. pričalo se danima kako će sudac pomoći dinamu na način da će suditi protiv rijeke. pa kako nam je onda pomogao ako je sudio nepostojeći penal. uzmimo čak i da je dvojben penal, tko mu je mogao išta prigovoriti da ga nije sudio. isto tako nam je mogao pomoći da je sudio penal nad igračem hajuka, ne sjećam se kojeg., u drugom ppol. kod 1:0. bilo bi 2:0 i čao đaci. sad kad je tekma prošla je lagana čmrljica svih onih koji su zagovarali teoriju zebecove pomoći dinamu. i sad rečani mudro šute jer su se i igrom i sudačkim previdom provukli u splitu gdje mi godinama imamo 70% loptu u posjedu.
i dalje mislim da će mala reka biti prva i do sada su to igrama i zaslužili ali malo manje licemjerstva ne bi škodilo.
:cru
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 12/3/2017, 15:40

Ne trebaju nikakvi poklon i, ali učestali "slučajni" previdi poput onih zadnjih godina bi se trebali znatnije prorijediti...Eura baš i nemamo za pošteno suđenje, ali šipki se da još pronaći...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 12/3/2017, 15:42

jasambrend wrote:Žao mi je samo što sudac nije pobrao šipku, ali više sreće drugi put... Čisto dok im ne prijeđe u refleks da se u Splitu Hajduka ne krade, a tko će biti prvak je najmanje bitna stvar u svemu tome...Dakle na Poljudu se svakom sucu treba govno stisnuti u supku kad dođe...Svatko nalazi svoj put do postenijeg suđenja...
Za sada ste to postigli kod vlastite uprave i igrača ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum