ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/4/2017, 20:00

jalnirajko wrote:
fridrih_niche wrote:Nikad niste znali sta je humor...
;)
bolje da se glazbe drže :)
A za to im skidan kapu...
Alternativa im je uvik bila dobra...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/4/2017, 21:18

dinamo = Santa Anna
hajduk, rijeka = texas
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 15/4/2017, 22:06

fridrih_niche wrote:
sat2 wrote:http://www.index.hr/sport/clanak/hajduk-brutalno-izvrijedjan-i-u-makarskoj-gubo-vodi-vas-banda-orjunaska-jugoslavenska-i-komunisticka/963313.aspx
A Makarska oduvik crvena da ne može bit crvenija, lol...
Shizofrenija je ušla u sve pore ovog društva...
;)

Doduše Hajduk je čini mi se, baš zacahurio tamo na Poljudu...Zapostavlja se baza, a to je cijela Dalmacija...Ljudima je lagano i puna kapa promašenih pokušaja vođenja kluba...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/4/2017, 01:00

jasambrend wrote:
fridrih_niche wrote:
sat2 wrote:http://www.index.hr/sport/clanak/hajduk-brutalno-izvrijedjan-i-u-makarskoj-gubo-vodi-vas-banda-orjunaska-jugoslavenska-i-komunisticka/963313.aspx
A Makarska oduvik crvena da ne može bit crvenija, lol...
Shizofrenija je ušla u sve pore ovog društva...
;)

Doduše Hajduk je čini mi se, baš zacahurio tamo na Poljudu...Zapostavlja se baza, a to je cijela Dalmacija...Ljudima je lagano i puna kapa promašenih pokušaja vođenja kluba...
Kako, potpisivanjem suradnje s čitavim nizom klubova po Dalmaciji? :roll

Ova dva primjera iz Kaštela i Makarske - par pojedinaca s IQ manjim od 25 su zanemarivi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/4/2017, 01:01

Zeko wrote:
amper1950 wrote:Zbog jedne ljubavi
s kojom se rodimo
(koja ne prestaje
zivot ti postane
i ne mozes bez nje) x2

Volim te Hajduce
odkad znam za sebe
(i nakon pobjede
i kad ti ne ide
uvijek sam uz tebe) x2

Kazu mi da sam lud
da trosim zivot uzalud
(grlo, zivce, sve
i noci besane
ne mogu drukcije) x2

Moji snovi, zelje sve
za tebe su vezane
(zato igraj ti 
prvak postani
snove mi ostvari) x2

To sto trazim od tebe
nisu cak ni pobjede
(samo srce to
tvoje Hajducko 
svima poznato) x2

Jednom kada ostarim
i zadnji put te pozdravim
(umrijet cu ti ja
a ti nikada
to vec svatko zna) x2

Tu na tvome sjeveru
odakle te bodrim ja
neka nova ce lica stajati 
iste zelje imati
neka nova ce lica stajati 
iste snove imati
Krasna pjesmica, no ja bi promijenio ovu strofu da bude sasvim realna:

Jednom kada ostarim
i zadnji put te pozdravim
(umrijet cu ti ja
a ti prvak nećeš biti
nikada pa ni tada) x8
Di si črmlja? Jesi skužil koja je druga riječ?  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 16/4/2017, 15:55

amper1950 wrote:
jasambrend wrote:
fridrih_niche wrote:
sat2 wrote:http://www.index.hr/sport/clanak/hajduk-brutalno-izvrijedjan-i-u-makarskoj-gubo-vodi-vas-banda-orjunaska-jugoslavenska-i-komunisticka/963313.aspx
A Makarska oduvik crvena da ne može bit crvenija, lol...
Shizofrenija je ušla u sve pore ovog društva...
;)

Doduše Hajduk je čini mi se, baš zacahurio tamo na Poljudu...Zapostavlja se baza, a to je cijela Dalmacija...Ljudima je lagano i puna kapa promašenih pokušaja vođenja kluba...
Kako, potpisivanjem suradnje s čitavim nizom klubova po Dalmaciji? :roll:

Ova dva primjera iz Kaštela i Makarske - par pojedinaca s IQ manjim od 25 su zanemarivi...
a e.

na plotu pisalo pićka pa si mnogi nepismeni tovari kurac podrapali...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 16/4/2017, 19:28

amper1950 wrote:
Zeko wrote:
amper1950 wrote:Zbog jedne ljubavi
s kojom se rodimo
(koja ne prestaje
zivot ti postane
i ne mozes bez nje) x2

Volim te Hajduce
odkad znam za sebe
(i nakon pobjede
i kad ti ne ide
uvijek sam uz tebe) x2

Kazu mi da sam lud
da trosim zivot uzalud
(grlo, zivce, sve
i noci besane
ne mogu drukcije) x2

Moji snovi, zelje sve
za tebe su vezane
(zato igraj ti 
prvak postani
snove mi ostvari) x2

To sto trazim od tebe
nisu cak ni pobjede
(samo srce to
tvoje Hajducko 
svima poznato) x2

Jednom kada ostarim
i zadnji put te pozdravim
(umrijet cu ti ja
a ti nikada
to vec svatko zna) x2

Tu na tvome sjeveru
odakle te bodrim ja
neka nova ce lica stajati 
iste zelje imati
neka nova ce lica stajati 
iste snove imati
Krasna pjesmica, no ja bi promijenio ovu strofu da bude sasvim realna:

Jednom kada ostarim
i zadnji put te pozdravim
(umrijet cu ti ja
a ti prvak nećeš biti
nikada pa ni tada) x8
Di si črmlja? Jesi skužil koja je druga riječ?  Basketball
Glupane, ti svoju drugu riječ, prenesenu u mom potpisu, tražiš već 15 dana. Kad ju pronađeš, tek tada imaš pravo glasa. I tek tada imaš pravo postavljat protupitanja.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/4/2017, 11:32

Zeko wrote:
amper1950 wrote:
Zeko wrote:
amper1950 wrote:Zbog jedne ljubavi
s kojom se rodimo
(koja ne prestaje
zivot ti postane
i ne mozes bez nje) x2

Volim te Hajduce
odkad znam za sebe
(i nakon pobjede
i kad ti ne ide
uvijek sam uz tebe) x2

Kazu mi da sam lud
da trosim zivot uzalud
(grlo, zivce, sve
i noci besane
ne mogu drukcije) x2

Moji snovi, zelje sve
za tebe su vezane
(zato igraj ti 
prvak postani
snove mi ostvari) x2

To sto trazim od tebe
nisu cak ni pobjede
(samo srce to
tvoje Hajducko 
svima poznato) x2

Jednom kada ostarim
i zadnji put te pozdravim
(umrijet cu ti ja
a ti nikada
to vec svatko zna) x2

Tu na tvome sjeveru
odakle te bodrim ja
neka nova ce lica stajati 
iste zelje imati
neka nova ce lica stajati 
iste snove imati
Krasna pjesmica, no ja bi promijenio ovu strofu da bude sasvim realna:

Jednom kada ostarim
i zadnji put te pozdravim
(umrijet cu ti ja
a ti prvak nećeš biti
nikada pa ni tada) x8
Di si črmlja? Jesi skužil koja je druga riječ?  Basketball
Glupane, ti svoju drugu riječ, prenesenu u mom potpisu, tražiš već 15 dana. Kad ju pronađeš, tek tada imaš pravo glasa. I tek tada imaš pravo postavljat protupitanja.
:D :D :D :D Gramatičaru,pričamo o tvojoj drugoj riječi. ;) Ja nigdje nisam tvrdio da nisam pogriješio u pravopisu,za razliku od tebe tupsona Basketball Basketball Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/4/2017, 22:52

Slaven Marasović (predsjednik Nadzornog odbora Hajduka): "Prije godinu dana smo rekli što radimo i zašto, a sada mogu konstatirati da smo na putu kojega smo i zacrtali. Za neke stvari očekujemo da će biti bolje, a neke smo već odradili. Prije godinu dana je bila situacija da imamo struku koja nam kaže da nemamo odgovarajuću infrastrukturu, da će se ozljeđivati igrači, da ne možemo iz njih izvući maksimum. Čekalo nas je još vraćanje kredita, pa kroz svoj omladinski pogon stvaranje djece. Odlučili smo se poraditi na uvjetima i strateško stvaranje djece koja će preuzeti kostur momčadi i na takvim temeljima imati kontinuirani uspjeh. Nemojmo zanemariti da smo radili u okolnostima gdje se stalno borimo za ukupno bolje stanje u hrvatskom nogometu. Ne zaboravimo da se naši juniori prije godinu dana nisu plasirali u 1. HNL. Sada radimo doselektivne procese, edukaciju struke. Otvorena škola nam ovisi o infrastrukturi, nudili smo Dalmatincu umjetnu travu i reflektore. Njima to nije odgovaralo te radimo na alternativnom planu, izgradnji dva nova terena. Prošle godine kad smo mi napravili promjene u klubu na računu je bilo gotovo ništa novca, a u momčadi više nismo imali Caktaša ili Milovića. Mi smo slagali momčad i borili se s dubiozama, baš kao i naši prethodnici, odlučili smo popraviti infrastrukturu, te pokušati barem ponoviti rezultat kao prethodne godine. Smatram uspjehom i što smo dogovorili s gradom način i model vraćanja kredita."
"Kreće izgradnja dva pomoćna terena za otvorenu školu i uređenje pomoćnoga s pravom travom. Sredili smo sve svlačionice, dvoranu, teren s umjetnom travom, uređujemo prostorije za Akademiju. Pedagoška služba je kvalitetnija, a osim u psihologiju, ulažemo i u nutricionizam. Razrađuje se i dugoročna strategija kluba, gdje smo angažirali dva konzultanta, jednog domaćeg i jednog stranog, a koliko sam upoznat, bit ćemo jedini hrvatski klub koji ima strategiju. Potpisujemo ugovore o suradnji s klubovima u Dalmaciji i cijeloj regiji. Napravili smo inicijativu da se obnovi infrastruktura u Dalmaciji, pri čemu bi klubovima za infrastrukturu trebalo pripasti do 30 milijuna kuna, a Hajduk od toga neće dobiti ni kune, ali će platiti konzultante. Prepoznali su to i drugi, pa nas zovu iz cijele Hrvatske."
"Najlakše mi je reći da će Kos ostati zapisan kao trofejni predsjednik. Ali to su sve populističke stvari. Nama je cilj bio osvojiti Kup i nismo uspjeli u tome. Svi radimo na tome da sportski rezultat bude uspješan, te da budemo kvalitetniji i konkurentniji. Osigurali smo budžet za plaćanje odšteta, odnosno kupnju igrača u šesti mjesec. Imamo 20 milijuna kuna dobiti u poslovnoj 2016. godini. Pritom nisu uključena dva transfera Kalinića i Šimića s početka ove godine. Hajduk je došao u situaciju da može ulagati u prvu momčad, za to smo osigurali sredstva."
"Sportski direktor ima svoj budžet, za svakog igrača napiše obrazac zašto on dolazi u Hajduk. Što god mi pitamo, on objasni. Smatram da Mario Branco radi izniman posao, ali prvenstveno je stvar predsjednika Kosa da to ocijeni. Mi sve glede struke pitamo sportskog direktora Branca, on to strpljivo razjasni i objasni. Vrhunski je profesionalac, takvi ljudi nam trebaju."
"Radimo na suradnji s veteranima, surađujemo sa Splitskim sveučilištem, želimo povlačiti novac iz EU fondova, educiramo vlastite kadrove, rješavamo problem Kampa, osnivamo internat, pokrećemo otvorenu školu... To je dugoročno, ali znam da mnogi neće odmah razumjeti. Hajduk je otvorio vrata pozajmici drugim klubovima, sad imamo novca za to. Dugoročno smo orijentirani na razvoj kluba iz našeg najvećeg potencijala, a to je ono što se nalazi i što će se nalaziti u našoj Akademiji. Da, uvjeren sam da radimo jako dobre stvari za Hajduk. I smatram da će oni koji dođu iza nas biti zahvalni. Nakon 12 mjeseci Hajduk je puno bliže održivom i velikom klubu kakvog svi priželjkujemo. Čast je svima u NO-u što imamo priliku biti aktivni dio te priče."
________________________

Ok, navedene su dobre stvari (a dobit od 20-ak milijuna kuna u 2016-oj je ipak uvelike ostavština bivše Uprave) no A momčad će morati puno bolje,jer ako tu zakažeš sve drugo pada u vodu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/4/2017, 22:56

Mali Vlašić se diže, to je dobro...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 17/4/2017, 22:56

Ovaj sitting kreten je na kubik po navodnoj zadnjoj analizi ispada da su najobrazovaniji ljudi hrvatske dalmosi... i sta je najace 28 imocana kirurzi u dubravi .... samo dubravi... toliko o zagrebackoj pameti. Na kraju krajeva i najveci igraci najveceg hrvatskog kluba su bili dalmatinci... kaco rora drazan jerkovic luka modric zvone boban pa i bobek je hercegovac.. u biti prvaci zagrebackog sporta su bili dalmatinci drazen petrovic perica bukic ivano balic... da nije dalmatinaca zagrebacki sport bi bio lokalna prcija poput rijeke

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/4/2017, 22:58

Heinrich_Himmler wrote:Ovaj sitting kreten je na kubik po navodnoj zadnjoj analizi ispada da su najobrazovaniji ljudi hrvatske dalmosi... i sta je najace 28 imocana kirurzi u dubravi .... samo dubravi... toliko o zagrebackoj pameti. Na kraju krajeva i najveci igraci najveceg hrvatskog kluba su bili dalmatinci... kaco rora drazan jerkovic luka modric zvone boban pa i bobek je hercegovac.. u biti prvaci zagrebackog sporta su bili dalmatinci drazen petrovic perica bukic ivano balic... da nije dalmatinaca zagrebacki sport bi bio lokalna prcija poput rijeke
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 17/4/2017, 23:00

a bajdo?  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 17/4/2017, 23:01

Izdajnik i smecar koji je igra za kmecavce iz splita ...

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 17/4/2017, 23:02

Heinrich_Himmler wrote:Izdajnik i smecar koji je igra za kmecavce iz splita ...
:)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 17/4/2017, 23:04

Ante Gotovina i Mirko Norac i Andrija Matijas Pauk su dalmatinci a poznato je koliko su ta trojica samarcina i kaisanja podilila srbima i sad ih uhvati paranoja kad im spomenes tu trojicu....eno vam opancar prvi svjedok straha od dalmatinaca ..

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/4/2017, 23:05

Heinrich_Himmler wrote:Ovaj sitting kreten je na kubik po navodnoj zadnjoj analizi ispada da su najobrazovaniji ljudi hrvatske dalmosi... i sta je najace 28 imocana kirurzi u dubravi .... samo dubravi... toliko o zagrebackoj pameti. Na kraju krajeva i najveci igraci najveceg hrvatskog kluba su bili dalmatinci... kaco rora drazan jerkovic luka modric zvone boban pa i bobek je hercegovac.. u biti prvaci zagrebackog sporta su bili dalmatinci drazen petrovic perica bukic ivano balic... da nije dalmatinaca zagrebacki sport bi bio lokalna prcija poput rijeke
Ajde, prestani lokat više, lupetaš gluposti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 17/4/2017, 23:08

jalnirajko wrote:
Heinrich_Himmler wrote:Izdajnik i smecar koji je igra za kmecavce iz splita ...
:)
Meni ta podila na dalmatince licane istrane itd je glupa... svi smo mi hrvati.. uostalom netriba gledat odakle je tko nego kakav je tko osim po pitanju srpske nacionalnosti tu odmah znas da se u 97% slucajeva radi o cetnicima.. i sva ta prica koju sprovode shitting glupko i onaj skupstinar samo dokazuje da vridjanjem drugih regionalnih skupins prikrivaju svoju bosansku pripadnost

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 17/4/2017, 23:09

Vincent Vega wrote:
Heinrich_Himmler wrote:Ovaj sitting kreten je na kubik po navodnoj zadnjoj analizi ispada da su najobrazovaniji ljudi hrvatske dalmosi... i sta je najace 28 imocana kirurzi u dubravi .... samo dubravi... toliko o zagrebackoj pameti. Na kraju krajeva i najveci igraci najveceg hrvatskog kluba su bili dalmatinci... kaco rora drazan jerkovic luka modric zvone boban pa i bobek je hercegovac.. u biti prvaci zagrebackog sporta su bili dalmatinci drazen petrovic perica bukic ivano balic... da nije dalmatinaca zagrebacki sport bi bio lokalna prcija poput rijeke
Ajde, prestani lokat više, lupetaš gluposti.
Ti ces glupane dobit samarcibu cin te vidin.. glup si ko kurac srica tvoja da si ozenija dalmatinku koja te je unapridila i civilizirala seljacino

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/4/2017, 23:10

jalnirajko wrote:a bajdo?  :)
Gospodin purger koji je najbolji nas igrač svih vrimena...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 17/4/2017, 23:11

fridrih_niche wrote:
jalnirajko wrote:a bajdo?  :)
Gospodin purger koji je najbolji nas igrač svih vrimena...
<3
i najbolji hr sportaš 20 stoljeća  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum