ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by Guest 10/3/2017, 14:21

Noor wrote:
Pinochet wrote:Nesvaćaš- 

Ako je služim ovim kvislinzima i anti-Hrvatima na vlasti, onda sam i sam kvisling i Anti-Hrvat. 
Jesu li Splitski partizani 1941, išli služili Musoliniju "eto da ih skinu sa kurca". Nisu. 
Tako ni ja.  Pogotovo ne pedersku civilnu vojsku, takvu glupost treba ukinuti. 

Niti Zrno Žita Okupatoru
a što ne? konačno bi mogo lupat pečate i reć da si odslužio vojni rok :)))
takve glupsti bi ja ukinuo.

ja ne želim služiti izdajice i kvislinge. kao što Rusi 1941 (većina) nije htjela služiti Hitlera, ili Dalmatinci (barem ovdje gdje je musoloniji okupira) nije htjela služiti fašističku Italiju. 

kakva civilna vojska, 

meni je ideološki sukob u glavi, oni su kvislninzi, i svatko tko služi kvislinge je i sam kvisling.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus 10/3/2017, 14:23

Pinochet wrote:Nesvaćaš- 

Ako je služim ovim kvislinzima i anti-Hrvatima na vlasti, onda sam i sam kvisling i Anti-Hrvat. 
Jesu li Splitski partizani 1941, išli služili Musoliniju "eto da ih skinu sa kurca". Nisu. 
Tako ni ja.  Pogotovo ne pedersku civilnu vojsku, takvu glupost treba ukinuti. 

Niti Zrno Žita Okupatoru
Ti neshvacaš da ceš sebi napravit probleme ...ok ako moš iskemijat poštedu al ako nemoš odslužiš civilnu ...tako si najmirniji , svoju obavezu po zakonu si obavija , nesmiju ti dati pušku i to ....dakle to si postiga ...budale nek ginu za te njihove ciljeve šta bi oni ratovali protiv iste takve sirotinje po Balkanu i šire.

Poslušaj mene ....imam nešto soli u glavi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus 10/3/2017, 14:25

Pinochet wrote:
Noor wrote:
Pinochet wrote:Nesvaćaš- 

Ako je služim ovim kvislinzima i anti-Hrvatima na vlasti, onda sam i sam kvisling i Anti-Hrvat. 
Jesu li Splitski partizani 1941, išli služili Musoliniju "eto da ih skinu sa kurca". Nisu. 
Tako ni ja.  Pogotovo ne pedersku civilnu vojsku, takvu glupost treba ukinuti. 

Niti Zrno Žita Okupatoru
a što ne? konačno bi mogo lupat pečate i reć da si odslužio vojni rok :)))
takve glupsti bi ja ukinuo.

ja ne želim služiti izdajice i kvislinge. kao što Rusi 1941 (većina) nije htjela služiti Hitlera, ili Dalmatinci (barem ovdje gdje je musoloniji okupira) nije htjela služiti fašističku Italiju. 

kakva civilna vojska, 

meni je ideološki sukob u glavi, oni su kvislninzi, i svatko tko služi kvislinge je i sam kvisling.
Slušaj ....necu ti više objašnjavat.

Mogu ti jedino objasnit to da ako i dođe stani pani i zovu te u civilnu ....lijepo u doktora i ispricnica i opet si miran.

Nekaci se s državom ....zaobiđi ih al po zakonu.

Pamet u glavu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by Guest 10/3/2017, 14:27

treba u tu civilnu sad fino zakonski natrpat stvari da gorko požalite što ste uložili prigovor savjesti Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus 10/3/2017, 14:28

Ja sam odslužija vojsku , šest mjeseci a trebalo je devet ....pocelo ljeto ja izbacija cijelu sobu vanka ...ujutro u psihijatrice a u podne preko kapije i iša se kupat doma ...taman lito počelo.

Najveca baza šta mi to nije bija prvi izgred nego deseti po redu al ovaj je bilo teško prikrit od mojih nadređenih.

E to ti se zove mozak.

I sad mogu oni mene zvat ....al im nije baš pametno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus 10/3/2017, 14:30

Noor wrote:treba u tu civilnu sad fino zakonski natrpat stvari da gorko požalite što ste uložili prigovor savjesti Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 1f602
U praksi on se s civilnom zakonski ograđuje od toga da ga smiju poslat na front a nije dezerter.

Najelegantnije riješenje.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by vili40 10/3/2017, 14:57

Stribor wrote:
vili40 wrote:a da usput identificiramo i kolonu koja je opljačkala narod i dovela ga na prosjački štap,radi koje je došlo do masovnog bijega iz zemlje ne od rata nego od nepravde i pljačke?
Hoće li ta kolona korumpiranih,uhljebljenih i povlaštenih u slučaju rata biti u prvim redovima ili očekuju da će ih braniti iscipelarena sirotinja?

Je l' to ona sirotinja ča ih prik 80 % ima nekretninu va vlašću?
Je l' to ona sirotinja ča va vlašću ima jedan ili dva automobila?
Je l' to ona sirotinja ča  nosi brendiranu opravu pred zavodom za zapošljavanje ter kad im se ponudi posal reču kako se oni za to nisu školali?
Je l' to ona sirotinja koj se neda zaorati vlastitu oranicu?
Je l' to ona sirotinja ča čeka jilo pred pučkom kuhinjom s mobitelom va ruki i drobinom do nosa?

Ako jest, jebem ***** toj ''sirotinji''!
ti si sigurno neki dobro obaviješteni savjetnik nekog korumpiranog govna na vlasti koji zbog jednog stabla ne vidi šumu ili glavu ko noj drži zakopanu u pijesku.Ako ne vidiš što se danas događa moraš biti slijep ko krtica ili pokvareno korumpirano lopovsko govno.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by Guest 10/3/2017, 14:58

Vili koji su ovo? peta kolona ili neko drugo pleme?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by govinda 10/3/2017, 15:00

Nece ljudi u vojsku pa sta? Ionako vam je to kampovanje preko ljeta a sto nazivate vojnim rokom smijurija..ili uvedite vojni rok kako treba il nemojte nikako...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by sitting_bull 10/3/2017, 15:04

Noor wrote:treba u tu civilnu sad fino zakonski natrpat stvari da gorko požalite što ste uložili prigovor savjesti Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 1f602
dosjetiti će se već domoljubi kako treba uvesti u pravilo službe da osobe na civilnom služenju vojnog roka koje ne nose oružje moraju vojnicima nositi svu drugu opremu osim oružja i municije ma gdje ovi išli.

domišljati su domoljubi...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus 10/3/2017, 15:05

sitting_bull wrote:
Noor wrote:treba u tu civilnu sad fino zakonski natrpat stvari da gorko požalite što ste uložili prigovor savjesti Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 1f602
dosjetiti će se već domoljubi kako treba uvesti u pravilo službe da osobe na civilnom služenju vojnog roka koje ne nose oružje moraju vojnicima nositi svu drugu opremu osim oružja i municije ma gdje ovi išli.

domišljati su domoljubi...
Ocito si procitao šta sam ja napisao he he he

Nebrini se , nemaju im dati pravo da uzmu oružje i pucaju a to ti blokira napadačke ambicije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by Eroo 10/3/2017, 15:08

vuksadinare wrote:http://narod.hr/hrvatska/inicijativa-vojnog-roka-iza-koje-se-kriju-dobro-poznate-organizacije-poziva-prigovor-savjesti

Za početak im ukineš lovu, pa neka cvile na Markovom trgu koliko ih volja... :]
Eroo
Eroo

Posts : 74962
2016-07-22


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by govinda 10/3/2017, 15:09

Eroo wrote:
vuksadinare wrote:http://narod.hr/hrvatska/inicijativa-vojnog-roka-iza-koje-se-kriju-dobro-poznate-organizacije-poziva-prigovor-savjesti

Za početak im ukineš lovu, pa neka cvile na Markovom trgu koliko ih volja... :]
sta se ti javljas, dezerter? Jos jedan bosanski domoljub koji bi da drugi ratuju za njega?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by Eroo 10/3/2017, 15:12

govinda wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:http://narod.hr/hrvatska/inicijativa-vojnog-roka-iza-koje-se-kriju-dobro-poznate-organizacije-poziva-prigovor-savjesti

Za početak im ukineš lovu, pa neka cvile na Markovom trgu koliko ih volja... :]
sta se ti javljas, dezerter? Jos jedan bosanski domoljub koji bi da drugi ratuju za njega?
Trudimo se da vas držimo na okupu, dok i nama ne dosadi... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74962
2016-07-22


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus 10/3/2017, 15:14

RayMabus wrote:
sitting_bull wrote:
Noor wrote:treba u tu civilnu sad fino zakonski natrpat stvari da gorko požalite što ste uložili prigovor savjesti Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 1f602
dosjetiti će se već domoljubi kako treba uvesti u pravilo službe da osobe na civilnom služenju vojnog roka koje ne nose oružje moraju vojnicima nositi svu drugu opremu osim oružja i municije ma gdje ovi išli.

domišljati su domoljubi...
Ocito si procitao šta sam ja napisao he he he

Nebrini se , nemaju im dati pravo da uzmu oružje i pucaju a to ti blokira napadačke ambicije.
I nemaju ih pravo poslati na teritorij druge države šta inace mogu s obicnim ročnicima po šemi da su dio postrojbe pa se ista šalje van države ....a civilnu službu nemogu poslati na tu bazu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus 10/3/2017, 15:19

Jedini nacin da se civilna služba pošalje van države tj na tuđi teritorij je .....ukrcaš ih na vojni brod pa brod isplovi ...jer tehnicki gledano oni obavljaju civilnu službu na brodu ....to šta je brod ratni pa plovi morima ...

I to nemogu napravit s civilnim službama na kopnu ni po kojim zakonima pa da ih izmisle miljon i pesto puta.

Vojne ročnike mogu poslat van države tj ove šta služe vojsku pa poslije ih se pozove jer su dio postrojbe pa se postrojba šalje van.

Rupa u zakonu.

Civilnima to nemogu napravit ....osim rupe u zakonu s slanjem na rad na ratni brod.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus 10/3/2017, 15:24

Vojna postrojba ili vojna jedinica je organizacijska cijelina u granama, rodovima i službama oružanih snaga, namjenjena za obavljanje borbenih i neborbenih zadaća. Oružane snage podjeljenje su na vojne postrojbe radi lakšeg zapovjedanja i svrhovitije uporabe u ratu i miru, bojnog djelovanja, logističkog osiguranja i izobrazbe pripadnika (vojnika). Sastav svake postrojbe utvrđuje se odlukom o ustroju.
Vojna postrojbe sastavljene su od vojnika, dočasnika i časnika. Postrojbom zapovijeda zapovjednik postrojbe.

---

Civilna služba nije vojna postrojba.

Moš ti bit i sanitet al moraš znat rukovat oružjem ....vojni sanitet ....ne civilni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus 10/3/2017, 15:27

No zato cete na brod ....pridržavat i donosit municiju.

---


25
The Arab Prince Mars, Sun, Venus, Leo,
The rule of the Church will succumb by sea:
Towards Persia very nearly a million men,
The true serpent will invade Byzantium and Egypt.

26
The slavish people through luck in war

Will become elevated to a very high degree:
They will change their Prince, one born a provincial,
An army raised in the mountains to pass over the sea.

27
Through fire and arms not far from the Black Sea,
He will come from Persia to occupy Trebizond:
Pharos, Mytilene to tremble, the Sun joyful,
The Adriatic Sea covered with Arab blood.

---




RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus 10/3/2017, 15:36

Jedina grana vojske gdje se civilna služba preko rupe u zakonu mogu ukljucit u napadacke operacije na drugu državu je mornarica ...sve druge nemogu.

Da bi bio dio vojne postrojbe koja se šalje negdje ti cak i ako si sanitet moraš proc temeljnu vojnu obuku ...to je ono šta civilna neprolazi ....moraš znat pucat ...bez obzira šta si lijecnik ....neceš pucat al moraš to znat.

Dakle ne postoji zakonski okvir da te pošalju da napadaš drugu državu ...mogu te stavit na granicu da donosiš streljivo ...to je maksimum ...dakle izbijaš im iz glave napadacke kopnene operacije.

Mornarica ...međunarodne vode ...civilna služba na brodu ...pomorske bitke u međunarodnim vodama.

Jedina grana vosjke gdje je to izvedio da sudjeluješ u cistokrvnim bitkama a civilna si služba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus 10/3/2017, 15:47

Pa lijepo nemojte se kačit s državom jer to nit je pametno nit ima smisla , odete u civilnu i elegantno ih odhebete jer niste nit dezerter nit išta a nit vam smiju dat oružje u ruke nit vas slat po bilo kojem zakonu van države ( citaj u napad na neku drugu državu ) ....a onda kad navale Arapi preko mora ....onda cete lijepo u mornaricu.

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 46b1482bab47777173d7

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Maxresdefault

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 9k=
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by Stribor 10/3/2017, 19:11

sitting_bull wrote:
Stribor wrote:
sitting_bull wrote:dečki iz MORH-a bi se igrali rata, a za vježbu pokušavaju igru lovice na novake.

pametnije bi bilo povećati broj profesionalnih vojnika na neki broj dobiven nekom stručnom analizom i uložiti lovu u modernizaciju naoružanja i opreme, nego spiskati gomilu love na jedan mjesec maltretiranja onih koji u vojsku ne žele.

izgleda kako je problem u tome što se kod ovakvog poludivljeg vojnog roka najlakše zamrači gomila love na raznoraznim stvarnim i izmišljenim stavkama.

možda sve bude i bez ikakve dokumentacije kako je i bilo dok antunovićka nije došla u morh...



Baš ste čudoviti vi titoisti, jugoslavi i (ex) komunisti. 'Si od reda ste postali pederčeki. Nigda biste na služenje vojske i drnčanje M-48 ponosni i dični bili, kričali kako onaj gdo vojsku ni služil, ni niti za ženiti!! A danaska se na spomen ''vojske'' userete kot grlice.

A ljudi moji .... B-)
ne može svatko biti domoljub, ne?

za biti domoljub trebaju ti dugi prsti, pripadnost plemenu, deficit poštenja i morala, sklonost etiketiranju svih koji ne lijepe članske iskaznice hdz-a na čelo i ne nose pola kile zlata oko vrata!

jedino pamet nije uvjet za biti domoljub...

Lako za njih. Ali vi ste kot grlice ke se useru od straha kad vidu pukšu. Ne dal Bog ako još pukša i pukne usrat ćete i sebe i 'se okolo sebe. Kako biste ondar revoluciju dvizali? Znal sam da ste salonski pizdeki, ali da ste baš takovi kmečavci .... a ljudi moji!

:)
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 3 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum