ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by Stribor Fri 10 Mar - 12:53

vili40 wrote:a da usput identificiramo i kolonu koja je opljačkala narod i dovela ga na prosjački štap,radi koje je došlo do masovnog bijega iz zemlje ne od rata nego od nepravde i pljačke?
Hoće li ta kolona korumpiranih,uhljebljenih i povlaštenih u slučaju rata biti u prvim redovima ili očekuju da će ih braniti iscipelarena sirotinja?

Je l' to ona sirotinja ča ih prik 80 % ima nekretninu va vlašću?
Je l' to ona sirotinja ča va vlašću ima jedan ili dva automobila?
Je l' to ona sirotinja ča  nosi brendiranu opravu pred zavodom za zapošljavanje ter kad im se ponudi posal reču kako se oni za to nisu školali?
Je l' to ona sirotinja koj se neda zaorati vlastitu oranicu?
Je l' to ona sirotinja ča čeka jilo pred pučkom kuhinjom s mobitelom va ruki i drobinom do nosa?

Ako jest, jebem ***** toj ''sirotinji''!

Stribor

Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by Stribor Fri 10 Mar - 13:07

sitting_bull wrote:dečki iz MORH-a bi se igrali rata, a za vježbu pokušavaju igru lovice na novake.

pametnije bi bilo povećati broj profesionalnih vojnika na neki broj dobiven nekom stručnom analizom i uložiti lovu u modernizaciju naoružanja i opreme, nego spiskati gomilu love na jedan mjesec maltretiranja onih koji u vojsku ne žele.

izgleda kako je problem u tome što se kod ovakvog poludivljeg vojnog roka najlakše zamrači gomila love na raznoraznim stvarnim i izmišljenim stavkama.

možda sve bude i bez ikakve dokumentacije kako je i bilo dok antunovićka nije došla u morh...



Baš ste čudoviti vi titoisti, jugoslavi i (ex) komunisti. 'Si od reda ste postali pederčeki. Nigda biste na služenje vojske i drnčanje M-48 ponosni i dični bili, kričali kako onaj gdo vojsku ni služil, ni niti za ženiti!! A danaska se na spomen ''vojske'' userete kot grlice.

A ljudi moji .... B-)
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by michaellcmacha Fri 10 Mar - 13:08

na njuškalu se prodaje hrpetina automobila sa cijenom do davanja, i to ne u auto kućama... jedan frend iz osijeka mi veli da svaki put kad ide doma poveze i neku sklepu iz njemačke uglavnom s prodajnom cijenom do davanja da bude oko 3000 eura... uglavnom ne kužim zaš ljudi toliko jamraju što je mladost otišla van... od 10 njih koji su otišli van njih 7 je državi zahvalno što im se dogodilo to da su morali otići van... ni jedan medicinska sestra neće jaukati zbog odlaska, niti jedan strojar građevinskog stroja, niti jedan podopolagač (osim svetozara :)) a bogami ni knauf majstor... evo meni se nudi posao u njemačkoj, dhl, konkretno prepakiravanje pošte (posao u zatvorenom, radno vrijeme smjensko 8 sati, dnevnica je 80 eura, noćna 130 eura, a vikend plus noćna 140/150 eura, i plaćen smještaj, znači trošak samo hrana i luksuz... i sad kad odjebem terapiju, a hoću, odoh srca veselog bez trunke ljutnje na majčicu Domovinu...
:)))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by Stribor Fri 10 Mar - 13:13

michaellcmacha wrote:na njuškalu se prodaje hrpetina automobila sa cijenom do davanja, i to ne u auto kućama... jedan frend iz osijeka mi veli da svaki put kad ide doma poveze i neku sklepu iz njemačke uglavnom s prodajnom cijenom do davanja da bude oko 3000 eura... uglavnom ne kužim zaš ljudi toliko jamraju što je mladost otišla van... od 10 njih koji su otišli van njih 7 je državi zahvalno što im se dogodilo to da su morali otići van... ni jedan medicinska sestra neće jaukati zbog odlaska, niti jedan strojar građevinskog stroja, niti jedan podopolagač (osim svetozara :)) a bogami ni knauf majstor... evo meni se nudi posao u njemačkoj, dhl, konkretno prepakiravanje pošte (posao u zatvorenom, radno vrijeme smjensko 8 sati, dnevnica je 80 eura, noćna 130 eura, a vikend plus noćna 140/150 eura, i plaćen smještaj, znači trošak samo hrana i luksuz... i sad kad odjebem terapiju, a hoću, odoh srca veselog bez trunke ljutnje na majčicu Domovinu...
:)))


Njimi ne bi Hrvatska valjala da im teče med i mliko va zlatnih vrči. Znaju jambrati i jokati urami prik računala ili mobitela ča koštaju jedno tisuć €, ako ne i već. Sirotinja.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus Fri 10 Mar - 13:29

Stribor wrote:
vili40 wrote:a da usput identificiramo i kolonu koja je opljačkala narod i dovela ga na prosjački štap,radi koje je došlo do masovnog bijega iz zemlje ne od rata nego od nepravde i pljačke?
Hoće li ta kolona korumpiranih,uhljebljenih i povlaštenih u slučaju rata biti u prvim redovima ili očekuju da će ih braniti iscipelarena sirotinja?

Je l' to ona sirotinja ča ih prik 80 % ima nekretninu va vlašću?
Je l' to ona sirotinja ča va vlašću ima jedan ili dva automobila?
Je l' to ona sirotinja ča  nosi brendiranu opravu pred zavodom za zapošljavanje ter kad im se ponudi posal reču kako se oni za to nisu školali?
Je l' to ona sirotinja koj se neda zaorati vlastitu oranicu?
Je l' to ona sirotinja ča čeka jilo pred pučkom kuhinjom s mobitelom va ruki i drobinom do nosa?

Ako jest, jebem ***** toj ''sirotinji''!
Ha ha ha ...ok ja imam kucu tj dvije i dva stana ...za sad ...i to neracunajuci sestru koja ima svoje stanove i mater koja isto ima svoje stanove i nekretnine.

Cuj al ja cu se sam pojavit kad Arapi dolete ovamo ....iregularna doborovljna postrojba ....nikakve veze s ovim šta kradeze oce a nit me zanima ratovanje protiv obicnih ljudi da bi oni imali priliku krast.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus Fri 10 Mar - 13:34

RayMabus wrote:
Stribor wrote:
vili40 wrote:a da usput identificiramo i kolonu koja je opljačkala narod i dovela ga na prosjački štap,radi koje je došlo do masovnog bijega iz zemlje ne od rata nego od nepravde i pljačke?
Hoće li ta kolona korumpiranih,uhljebljenih i povlaštenih u slučaju rata biti u prvim redovima ili očekuju da će ih braniti iscipelarena sirotinja?

Je l' to ona sirotinja ča ih prik 80 % ima nekretninu va vlašću?
Je l' to ona sirotinja ča va vlašću ima jedan ili dva automobila?
Je l' to ona sirotinja ča  nosi brendiranu opravu pred zavodom za zapošljavanje ter kad im se ponudi posal reču kako se oni za to nisu školali?
Je l' to ona sirotinja koj se neda zaorati vlastitu oranicu?
Je l' to ona sirotinja ča čeka jilo pred pučkom kuhinjom s mobitelom va ruki i drobinom do nosa?

Ako jest, jebem ***** toj ''sirotinji''!
Ha ha ha ...ok ja imam kucu tj dvije i dva stana ...za sad ...i to neracunajuci sestru koja ima svoje stanove i mater koja isto ima svoje stanove i nekretnine.

Cuj al ja cu se sam pojavit kad Arapi dolete ovamo ....iregularna doborovljna postrojba ....nikakve veze s ovim šta kradeze oce a nit me zanima ratovanje protiv obicnih ljudi da bi oni imali priliku krast.
Dakle prevedeno ....ja sam još luđi nego šta bi oni tili za vojnika : poslušno topovsko glupo meso.

No to šta sam ja je posebna kategorija i opet sam za to da se ovakvu vlast i lopove netreba slušat.

Mene nesmiju niti zvat u vojsku jer pukne li me prvo cu izrešetat svog nadređenog u noge.

Ludog nemožeš kontrolirat ako on to nece.

A ako je taj ludi još i visoke inteligencije dakle bit ce pametniji od tebe onda si tek u problemima.




Sad me pozovi u vojsku jer to znaci da mi moraš dat pušku ...s mecima.

USUDI SE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus Fri 10 Mar - 13:49

Smješni ste ....i uostalom civilna služba ...znaš ....nemoraš ti meni nosit oružje dok stražariš oko imigranta u kamp logoru .....dovoljno je da jedan ima pušku ....ostali mogu bit i civilna zaštita.

Tri sistem ophodnja ....jedan naoružan ostala dvojica pratnja , oci i uši.

...



Objava: 3.2.2017 | 11:53
DRUGI SVJETSKI RAT
Državna radna služba NDH
Postupno je postala pomoćna služba oružanih snaga koja je sve češće išla u borbu protiv partizana, a na kraju je pretvorena u borbenu postrojbu, no upitne kvalitete

5059 pregleda







Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 7543ffb85c7ff34e8e243274a7c1cb31

Foto: dr. sc. Krunoslav Mikulan
  Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Author_unknown
Autor:
dr. sc. Krunoslav Mikulan

Tijekom Drugoga svjetskog rata sve države Trojnog pakta ustrojile su neku vrstu radne službe u kojoj je način vršenja službe mogao biti dobrovoljan, ali i prisilan, već prema razdoblju, unutarnjem uređenju ili potrebi, a slične su organizacije stvorene i na svim okupiranim područjima. Uzor za mnoge od njih bila je njemačka Državna radna služba (Reichsarbeitsdienst – RAD) koju je Hitler utemeljio 1934. godine i njeno zapovjedništvo povjerio Konstantinu Hierlu.

Služba je, zapravo, nastala združivanjem nekoliko već ranije postojećih radnih službi, a na temelju zakonskih propisa iz 1935. godine postala je obvezna i trajala je šest mjeseci. Smatrana je pomoćnom službom njemačkih oružanih snaga, a njeni su pripadnici dobili posebne odore i znakovlje. Služba je opskrbljivala vojsku, popravljala ceste i željezničke pruge, gradila i popravljala zračne luke i uzletišta i obavljala mnoge druge poslove važne za potporu ratnih napora. Kako je rat odmicao, sve se više pripadnika RAD-a uključivalo u borbene akcije, a od sredine 1944. godine njeni su pripadnici prolazili i obveznu vojnu izobrazbu s oružjem; u okviru RAD-a ustrojene su čak i bitnice protuzračne obrane. obzirom na njemačko-talijansku okupaciju nije nimalo čudno što je brzo nakon nastanka NDH odlučeno da se utemelji slična radna služba.
Zakonskom odredbom od 30. srpnja 1941. nastaje Državna časna radna služba (DČRS) kao opća i obvezatna služba za sve državljane obaju spolova od navršene 19. do navršene 25. godine života. Služba je trajala godinu dana, a na čelu joj je stajao „državni vođa rada“, koji je neposredno bio podređen poglavniku i kao takav sudjelovao na sjednicama vlade na kojima se raspravljalo o predmetima koji su se odnosili na DČRS. Za prvoga državnog vođu rada imenovan je intendantski pukovnik Ferdo pl. Halla, a kasnije ga je zamijenio Dušan Palčić.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus Fri 10 Mar - 13:53

a na temelju zakonskih propisa iz 1935. godine postala je obvezna i trajala je šest mjeseci. Smatrana je pomoćnom službom njemačkih oružanih snaga, a njeni su pripadnici dobili posebne odore i znakovlje. Služba je opskrbljivala vojsku, popravljala ceste i željezničke pruge, gradila i popravljala zračne luke i uzletišta i obavljala mnoge druge poslove važne za potporu ratnih napora.





OČEŠ U CIVILNU ZAŠTITU ?

NEMA PROBLEMA.

----


Chiren - The Leader of the Western Forces in WWIII

The great Chyren will be the Chief of the World,
after "Plus oultre" loved, feared and dreaded.
His fame and praise go beyond the heavens
and he will be greatly satisfied with the sole title of victor - VI.70

Of Trojan blood he will be born with a German heart
and will rise to a very great power.
He will drive out the foreign, Arabic nation
and return the Church to her early glory
- V.74

Selin king, Italy peaceful, kingdoms
united by the Christian King of the World.
When he dies he will want to lie in Blois territory,
having chased the pirates from the sea - IV.77

The great man led captive from a foreign land,
chained in gold, offered to King CHYREN.
He who in Ausonia, Milan will lose the war
and all his army put to fire and sword - IV.34

The king of Europe will come like a griffon,
accompanied by those of the North;
he will lead a great troop of red and white,
they will go against the king of Babylon - X.80
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by Guest Fri 10 Mar - 14:02

vili40 wrote:a da usput identificiramo i kolonu koja je opljačkala narod i dovela ga na prosjački štap,radi koje je došlo do masovnog bijega iz zemlje ne od rata nego od nepravde i pljačke?
Hoće li ta kolona korumpiranih,uhljebljenih i povlaštenih u slučaju rata biti u prvim redovima ili očekuju da će ih braniti iscipelarena sirotinja?


vili40 wrote:teško će ti služit i branit ovakvu državu sin majke koju su zbog 100 kuna duga za vodu sproveli u zatvor a sa druge strane nestaju milijuni ili milijarde pa nikom ništa.
U Hrvatskoj je 350 000 ovršenih od kojih bi većina već otplatila dug da nisu napravili takav divljački ovršni zakon pa kad tu pribrojiš članove obitelji broj seže do milijun.Vratili bi oni i te namete,kamate i ostala sranja koja su im uz dug nakalemili ali nemaju nikog na vlasti,županiji,gradu...da ih ubaci negdje znamo otprilike gdje.
Pa ti sad stvaraj vojsku koja je spremna i poginuti za ovo što danas imamo.Teška zadaća.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by sitting_bull Fri 10 Mar - 14:03

Stribor wrote:
sitting_bull wrote:dečki iz MORH-a bi se igrali rata, a za vježbu pokušavaju igru lovice na novake.

pametnije bi bilo povećati broj profesionalnih vojnika na neki broj dobiven nekom stručnom analizom i uložiti lovu u modernizaciju naoružanja i opreme, nego spiskati gomilu love na jedan mjesec maltretiranja onih koji u vojsku ne žele.

izgleda kako je problem u tome što se kod ovakvog poludivljeg vojnog roka najlakše zamrači gomila love na raznoraznim stvarnim i izmišljenim stavkama.

možda sve bude i bez ikakve dokumentacije kako je i bilo dok antunovićka nije došla u morh...



Baš ste čudoviti vi titoisti, jugoslavi i (ex) komunisti. 'Si od reda ste postali pederčeki. Nigda biste na služenje vojske i drnčanje M-48 ponosni i dični bili, kričali kako onaj gdo vojsku ni služil, ni niti za ženiti!! A danaska se na spomen ''vojske'' userete kot grlice.

A ljudi moji .... :B-):
ne može svatko biti domoljub, ne?

za biti domoljub trebaju ti dugi prsti, pripadnost plemenu, deficit poštenja i morala, sklonost etiketiranju svih koji ne lijepe članske iskaznice hdz-a na čelo i ne nose pola kile zlata oko vrata!

jedino pamet nije uvjet za biti domoljub...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus Fri 10 Mar - 14:05

SLužit ceš civilnu službu ...nema fronte nit puške a nisi izbjegao obvezu jer je i civilno služenje kategorija koja se gleda da nisi dezerter.

Koji cete mi vi kuraz na fronti i protiv koga bi ratovali ? 

Sirotinje iste ko šta ste i vi sami a kriminalci nek se bogate.

Dobit ceš lampandinu i elektrošoker i tokiwoki i stražari oko bodljikave žice unutar koje su uljezi ( Arapi i ostali imigranti).

Još najbolje da cu ih ja cuvat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus Fri 10 Mar - 14:07

RayMabus wrote:SLužit ceš civilnu službu ...nema fronte nit puške a nisi izbjegao obvezu jer je i civilno služenje kategorija koja se gleda da nisi dezerter.

Koji cete mi vi kuraz na fronti i protiv koga bi ratovali ? 

Sirotinje iste ko šta ste i vi sami a kriminalci nek se bogate.

Dobit ceš lampandinu i elektrošoker i tokiwoki i stražari oko bodljikave žice unutar koje su uljezi ( Arapi i ostali imigranti).

Još najbolje da cu ih ja cuvat.
Vidiš kako ja nađem za sve optimalno riješenje.

Vuk sit a ovce na broju.

Gdje piše da granicu moraš cuvat s puškom ?

Pa nigdje .....pošaljem te na granicu s tokiwokijem.....brzo ceš sam tražit pušku da imaš za svaki slucaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by Guest Fri 10 Mar - 14:07

RayMabus wrote:SLužit ceš civilnu službu ...nema fronte nit puške a nisi izbjegao obvezu jer je i civilno služenje kategorija koja se gleda da nisi dezerter.

Koji cete mi vi kuraz na fronti i protiv koga bi ratovali ? 

Sirotinje iste ko šta ste i vi sami a kriminalci nek se bogate.

Dobit ceš lampandinu i elektrošoker i tokiwoki i stražari oko bodljikave žice unutar koje su uljezi ( Arapi i ostali imigranti).

Još najbolje da cu ih ja cuvat.
daće ti i ćenu  cat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by L'âme Fri 10 Mar - 14:10

Za bit domoljub treba samo srce i hrabrost, a za to drugo treba puno vise osobina suprotnog predznaka.
To sto ti drugi koriste lazno domoljublje da bi im olaksalo profitiranje iz njihovih suprotnih osobina, ne moze negirati cinjenicu da je njih puno manje, a ovih prvih puno vise.
Kao i da se zbog te ljigave manjine ne moze vecinu iz prve grupe nazivati licemjerima.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus Fri 10 Mar - 14:10

Yoda ce u civilnu službu ...a onda ako zagusti nenaoružan ide na granicu ....na Dinaru ...onda mu pustimo jedan hit od baje malog kninđe i ostavimo ga da prenoci ....sam ce ujutro tražit pušku ...nek se nađe.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by Guest Fri 10 Mar - 14:12

RayMabus wrote:Yoda ce u civilnu službu ...a onda ako zagusti nenaoružan ide na granicu ....na Dinaru ...onda mu pustimo jedan hit od baje malog kninđe i ostavimo ga da prenoci ....sam ce ujutro tražit pušku ...nek se nađe.


gle neću ja ratovati za uhljebe, hdz, sdp, onoga što krade dnevnice, plenkovića, lopove, ratne profitere itd. 

kakva civilna, prije bi odrezao kitu nego bio civilna pederska vojska, nego jednostavno neslužim kvislinge neznam u čemu je problem.
to je isto kao da recimo partizana 1941 iz Splita, ideš mobilizirati u musolinijevu vojsku , takav je meni mentalni sklop u glavi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus Fri 10 Mar - 14:13

maggie13 wrote:Za bit domoljub treba samo srce i hrabrost, a za to drugo treba puno vise osobina suprotnog predznaka.
To sto ti drugi koriste lazno domoljublje da bi im olaksalo profitiranje iz njihovih suprotnih osobina, ne moze negirati cinjenicu da je njih puno manje, a ovih prvih puno vise.
Kao i da se zbog te ljigave manjine ne moze vecinu iz prve grupe nazivati licemjerima.
Naravno ....zato svi u civilnu službu ....kad mi navale Arapi i ostala gamad ....cuvat cete ih ....ja necu ....budem li ih ja cuva ....pobit cu ih jer mi ih se necuva ...ili pustit u Zloveniju ...pa nek se Zlovenci s njima kače.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by RayMabus Fri 10 Mar - 14:16

Pinochet wrote:
RayMabus wrote:Yoda ce u civilnu službu ...a onda ako zagusti nenaoružan ide na granicu ....na Dinaru ...onda mu pustimo jedan hit od baje malog kninđe i ostavimo ga da prenoci ....sam ce ujutro tražit pušku ...nek se nađe.


gle neću ja ratovati za uhljebe, hdz, sdp, onoga što krade dnevnice, plenkovića, lopove, ratne profitere itd. 

kakva civilna, prije bi odrezao kitu nego bio civilna pederska vojska, nego jednostavno neslužim kvislinge neznam u čemu je problem.
to je isto kao da recimo partizana 1941 iz Splita, ideš mobilizirati u musolinijevu vojsku , takav je meni mentalni sklop u glavi.
Odsluži civilnu , ne kači se s državom ...skini ih s kurza.

Idite svi u civilnu a budale koje oce ginit za kradeze ....nek budale ginu ...vi pametniju u civilnu.

Neceš vidit frontu.......malo ceš stražarit ...osam sati smjena ....tri u 24 sata treba plus zamjena vikendom ....to ti je cijela služba ,,,,bar šta se mene tice.

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 514PGBWYMEL._SX258_BO1,204,203,200_
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by Guest Fri 10 Mar - 14:17

Nesvaćaš- 

Ako je služim ovim kvislinzima i anti-Hrvatima na vlasti, onda sam i sam kvisling i Anti-Hrvat. 
Jesu li Splitski partizani 1941, išli služili Musoliniju "eto da ih skinu sa kurca". Nisu. 
Tako ni ja.  Pogotovo ne pedersku civilnu vojsku, takvu glupost treba ukinuti. 

Niti Zrno Žita Okupatoru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by Guest Fri 10 Mar - 14:19

Pinochet wrote:Nesvaćaš- 

Ako je služim ovim kvislinzima i anti-Hrvatima na vlasti, onda sam i sam kvisling i Anti-Hrvat. 
Jesu li Splitski partizani 1941, išli služili Musoliniju "eto da ih skinu sa kurca". Nisu. 
Tako ni ja.  Pogotovo ne pedersku civilnu vojsku, takvu glupost treba ukinuti. 

Niti Zrno Žita Okupatoru
a što ne? konačno bi mogo lupat pečate i reć da si odslužio vojni rok :)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by Guest Fri 10 Mar - 14:21

Noor wrote:
Pinochet wrote:Nesvaćaš- 

Ako je služim ovim kvislinzima i anti-Hrvatima na vlasti, onda sam i sam kvisling i Anti-Hrvat. 
Jesu li Splitski partizani 1941, išli služili Musoliniju "eto da ih skinu sa kurca". Nisu. 
Tako ni ja.  Pogotovo ne pedersku civilnu vojsku, takvu glupost treba ukinuti. 

Niti Zrno Žita Okupatoru
a što ne? konačno bi mogo lupat pečate i reć da si odslužio vojni rok :)))
takve glupsti bi ja ukinuo.

ja ne želim služiti izdajice i kvislinge. kao što Rusi 1941 (većina) nije htjela služiti Hitlera, ili Dalmatinci (barem ovdje gdje je musoloniji okupira) nije htjela služiti fašističku Italiju. 

kakva civilna vojska, 

meni je ideološki sukob u glavi, oni su kvislninzi, i svatko tko služi kvislinge je i sam kvisling.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje - Page 2 Empty Re: Ovo je peta kolona koja podriva obranu Hrvatske a rade za nase neprijatelje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum