ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Potpuna propast i raseljavanje Slavonije

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Potpuna propast i raseljavanje Slavonije - Page 2 Empty Re: Potpuna propast i raseljavanje Slavonije

Post by aben Wed 2 Sep - 23:20

slavoniju triba pustit da propadne.

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Potpuna propast i raseljavanje Slavonije - Page 2 Empty Re: Potpuna propast i raseljavanje Slavonije

Post by Guest Wed 2 Sep - 23:24

i onda jeftino pokupovati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potpuna propast i raseljavanje Slavonije - Page 2 Empty Re: Potpuna propast i raseljavanje Slavonije

Post by aben Wed 2 Sep - 23:25

preuzet za kunu.
al, nemamo pravo biti optimisti, to se ne će dogoditi.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Potpuna propast i raseljavanje Slavonije - Page 2 Empty Re: Potpuna propast i raseljavanje Slavonije

Post by Trinity Thu 3 Sep - 6:19

Čisto mi te žao .
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Potpuna propast i raseljavanje Slavonije - Page 2 Empty Re: Potpuna propast i raseljavanje Slavonije

Post by aben Thu 3 Sep - 7:00

ah, šta ćeš, you cant always get what you want...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Potpuna propast i raseljavanje Slavonije - Page 2 Empty Re: Potpuna propast i raseljavanje Slavonije

Post by Kermit Thu 3 Sep - 7:37

Trinity wrote:Tamo radi samo onaj tko je zaposlen u državnoj službi. Možda još poneko.
A policija ih tlači za svaku glupost i izvlači novce.
Policija je ovdje ko okupaciona sila isto je sa inspekcijama, ološ i gnoj najgore vrste
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Potpuna propast i raseljavanje Slavonije - Page 2 Empty Re: Potpuna propast i raseljavanje Slavonije

Post by Kermit Thu 3 Sep - 7:41

neoliberalni_placenik wrote:
Trinity wrote:
plaćenik wrote: konobari , kuvari, recepcioneri...

To ti je za Slavonce mačji kašalj.
upoznao sam nekoliko ljudi iz slavonije koji rade ovdje.. nekoliko.. a mjenjao sam dosta tih sezonskih poslova, 98% rade lokalni a 1% slavonci a 1% ostali.. 

kamo sreće da turizam generira još više poslova da jadni slavonci mogu doći i raditi.. iako i ovdje je gadna situacija u dalmaciji.. ekipa koji su šefovi tipa hotela restorana i kafića, sve jedno iskorištava radnike, radi se po 10-12 sati bez slobodnih dana, vrlo često ekipa ne plaća sve dane i sate - i onda ovaj se pobuni - gazda te otpusti - i odmah na burzi rada nađe novoga nesretnika...


tako ja dolazim u nekim kafić na plaži svako 3 dana novi konobari.. to je normalno.  posao je gadan, stresan, nije nešto plaćen, a šefovi su još gadniji.. 


ja sam ovo ljeto znao imati po mjesecu 220radnih sati doslovno(samo taj 1 posao).. a kao normalno je 160 kao ... + radio sam još svoj business sa strane... totalno sam se ocidio ovo lito, bogami zadnje gdje sam se tako ubio od dva posla + druge obaveze(aj barem imam para) ... iduće ljeto ću imati bogami svoj stalni business , razvit ću nešto , najbolje tako
Neće više biti tako eo u Rogoznici u kampu koji je kupio Todorić rade sve Meksikanci za 2000 kn stan i hranu i to cijeli dan svaki dan, ovaj ih našao preko agencije i doveo vamo, tako da očekujem još veću nezaposlenost i jad u sezoni...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Potpuna propast i raseljavanje Slavonije - Page 2 Empty Re: Potpuna propast i raseljavanje Slavonije

Post by aben Thu 3 Sep - 7:48

stvarno? 
super, jeftinije kampiranje!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Potpuna propast i raseljavanje Slavonije - Page 2 Empty Re: Potpuna propast i raseljavanje Slavonije

Post by Trinity Thu 3 Sep - 9:18

asilovski wrote:
Trinity wrote:Tamo radi samo onaj tko je zaposlen u državnoj službi. Možda još poneko.
A policija ih tlači za svaku glupost i izvlači novce.
Policija je ovdje ko okupaciona sila isto je sa inspekcijama, ološ i gnoj najgore vrste
Ma znam , moji žive tamo. Ne daju vam disat'.
Telefonom se razgovara u šiframa.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Potpuna propast i raseljavanje Slavonije - Page 2 Empty Re: Potpuna propast i raseljavanje Slavonije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum