ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liberalna štampa ostala šokirana u budističkom hramu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Liberalna štampa ostala šokirana u budističkom hramu - Page 2 Empty Re: Liberalna štampa ostala šokirana u budističkom hramu

Post by BB-8 28/2/2017, 09:51

RayMabus wrote:Zapadnjaci cim nema love odma ih pere panika i nervoza ....ja sad dobio otkaz al ono vidiš da me cisto boli kuraz ....stari vec nervozan i prenosi to na mene , svi oko mene nervozniji nego ja sam , prenose mi nervozu , idu mi na kuraz ono.

I to ti je zapadno društvo ono ....ti nađeš pichku a ona te mjerka koliko imaš para.

MA MRŠ U PM.
to ti je zato jer si veleposjednik...mene moja gleda kao siroče jer zna da nemam prebijene pare... :D

BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Liberalna štampa ostala šokirana u budističkom hramu - Page 2 Empty Re: Liberalna štampa ostala šokirana u budističkom hramu

Post by RayMabus 28/2/2017, 09:56

Roy_Bean wrote:
RayMabus wrote:Zapadnjaci cim nema love odma ih pere panika i nervoza ....ja sad dobio otkaz al ono vidiš da me cisto boli kuraz ....stari vec nervozan i prenosi to na mene , svi oko mene nervozniji nego ja sam , prenose mi nervozu , idu mi na kuraz ono.

I to ti je zapadno društvo ono ....ti nađeš pichku a ona te mjerka koliko imaš para.

MA MRŠ U PM.
to ti je zato jer si veleposjednik...mene moja gleda kao siroče jer zna da nemam prebijene pare... :D
Nema to veze s time , nikad negovorim unaprijed šta imam , tek poslije kad vidim da joj je bitnija stavka materije od ostalih stvari tj kalkulira jel lik zgodna udavača ili ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Liberalna štampa ostala šokirana u budističkom hramu - Page 2 Empty Re: Liberalna štampa ostala šokirana u budističkom hramu

Post by RayMabus 28/2/2017, 09:59

Ma to je no komment , jednostavno zapadno društvo je toliko zaglavilo u tom materijalizmu i optereceno je s parama da to niti nevidi.

Zato meni budisti pašu ....ono boli me kuraz za sve ekipa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Liberalna štampa ostala šokirana u budističkom hramu - Page 2 Empty Re: Liberalna štampa ostala šokirana u budističkom hramu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum