ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni?

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni? - Page 3 Empty Re: Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni?

Post by RayMabus 27/2/2017, 14:52

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Pa rade za manje ...zato ti ako imaš muža i on radi posao u koje se može stavit i neka ženska poslodavac odma uvali njih nekoliko ....zaboravi na povecanje placa jer ti je to poruka ; vidiš ja mogu tebe zamjenit i jeftinijim radnikom koji sluša.

Rezultat : tvoj kucni buđet PADA.
No ti tako to nevidiš jer imaš dijete/djecu i racunaš trebaju mi dvije plače.

ODLICNO.

A gdje da ja radim ?
A tu smo znaci ?

Ti i tvoj muž , dvije plače i dvoje djece .....ja niks i neka ženska niks il samo jedno

OČEŠ DA VIDIŠ NEŠTO ?

EVO TI PA GLEDAJ :

 Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni? - Page 3 Croatia-population-pyramid-2014

RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

 Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni? - Page 3 Empty Re: Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni?

Post by RayMabus 27/2/2017, 14:54

Papila maca jezik jer sam ti upravo objasnio pravi razlog pada nataliteta ....jedan par oboje radi al žena uzela posao jednom muškome i onda drugi par je samac il jedno djete .....kad zbrojiš generaciju od prije i koliko djece dobiješ pad nataliteta.

Al da se nelažemo hebe se tebe tebi je tvoj dijete bitnije od mene i društva ...zato to tebe nezanima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

 Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni? - Page 3 Empty Re: Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni?

Post by Trinity 27/2/2017, 15:00

RayMabus wrote:Papila maca jezik jer sam ti upravo objasnio pravi razlog pada nataliteta ....jedan par oboje radi al žena uzela posao jednom muškome i onda drugi par je samac il jedno djete .....kad zbrojiš generaciju od prije i koliko djece dobiješ pad nataliteta.

Al da se nelažemo hebe se tebe tebi je tvoj dijete bitnije od mene i društva ...zato to tebe nezanima.
Točno.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

 Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni? - Page 3 Empty Re: Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni?

Post by RayMabus 27/2/2017, 15:02

RayMabus wrote:Papila maca jezik jer sam ti upravo objasnio pravi razlog pada nataliteta ....jedan par oboje radi al žena uzela posao jednom muškome i onda drugi par je samac il jedno djete .....kad zbrojiš generaciju od prije i koliko djece dobiješ pad nataliteta.

Al da se nelažemo hebe se tebe tebi je tvoj dijete bitnije od mene i društva ...zato to tebe nezanima.
A nagradno pitanje glasi : Koliko dugo misliš da ce njemački narod i svi oni koji se tako osjecaju iako nisu Nijeci ili nisu cisti Nijemci trpit da se manjak domace radne snage dovlaci iz uvoza a nije nit radišan nit kompaktibilan s društvom u koje je došao/lo ?

To pitanje je bitno jer ce onda Njemačka morat jako podignit porodiljne naknade ....a onda nece bit viška para za finaciranje ....Grka npr il hrvatske vlade koja bi lovila u mutnom i pretakala iz šupljeg u prazno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

 Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni? - Page 3 Empty Re: Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni?

Post by RayMabus 27/2/2017, 15:03

Triny wrote:
RayMabus wrote:Papila maca jezik jer sam ti upravo objasnio pravi razlog pada nataliteta ....jedan par oboje radi al žena uzela posao jednom muškome i onda drugi par je samac il jedno djete .....kad zbrojiš generaciju od prije i koliko djece dobiješ pad nataliteta.

Al da se nelažemo hebe se tebe tebi je tvoj dijete bitnije od mene i društva ...zato to tebe nezanima.
Točno.
Znam al to je normalno ponašanje majke spram vlastitog djeteta.

To je normalno ponašanje , sve drugo bi bilo nepriordno tako da nije to ništa šta ja osporavam nego je tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

 Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni? - Page 3 Empty Re: Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni?

Post by RayMabus 27/2/2017, 15:10

To da je majkama bitnije njivo vlastito dijete / djeca od društva bi svi trebali znati jer to znaci da je majka spremna uništiti društvo radi svoga vlastitoga potomstva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

 Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni? - Page 3 Empty Re: Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni?

Post by RayMabus 27/2/2017, 15:15

RayMabus wrote:To da je majkama bitnije njivo vlastito dijete / djeca od društva bi svi trebali znati jer to znaci da je majka spremna uništiti društvo radi svoga vlastitoga potomstva.
Onog trena kad svi muškarci ovo shvate vi cete izgubit pravo glasa na izborima.

DO JEDNA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

 Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni? - Page 3 Empty Re: Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni?

Post by RayMabus 27/2/2017, 15:25

I sad uživajte u svom štakorskom mentalitetu gdje majka štakor ocajnicki brani svoje potomstvo .....no onda se nemojte cudit zašto pada natalitet ( objasnio sam zašto ) i zašto morate trpati.

Još niti jedna država zapadne Evrope nije zabranila uvoz kozohebima a hoce i onda ide domino efekt.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

 Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni? - Page 3 Empty Re: Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni?

Post by RayMabus 27/2/2017, 15:30

Štakori vam inace odgrizu svoju nogu da bi se oslobodili kad upadnu u zamku , cisto opis tog nagona za preživljavanjem ....toliko je jak da kad islamisiti počmu ubijat po ulicama Evrope upravo ce majke biti te koje ce htjeti da ih se makne od njihove vlastite djece jer ih ugrožavaju.

Obožavam vas ....

DAT CETE MI VLAST.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

 Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni? - Page 3 Empty Re: Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni?

Post by RayMabus 27/2/2017, 16:00

Za ISIL želimo ubijati u EU

Teritorijalni nestanak tzv. Islamske države mogao bi biti dvostruki mač te bi i zemlje Balkana mogle postati meta napada povratnika

http://www.vecernji.hr/svijet/za-isil-zelimo-ubijati-u-eu-1152445
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

 Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni? - Page 3 Empty Re: Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni?

Post by n_razbojnik 27/2/2017, 16:11

Naravno da nismo iznenađeni, od multikultija se samo uska grupa ljudi kruha najede...kao i od karnevala i srdelica i graha za prvi maj...ObiLand pred propašću

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

 Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni? - Page 3 Empty Re: Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni?

Post by RayMabus 27/2/2017, 16:13

Ja se nadam da ce ISIL ubijati po Evropi ...Trinty ima neku djecu ....kad se ISILovci raznesu na nekom kolodvoru proci je joj kroz glavu da se i njeno dijete moglo slucajno tu naci na ovaj ili onaj nacin ....bude ona veci fašista od mene i tebe zajedno vjeruj mi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

 Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni? - Page 3 Empty Re: Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni?

Post by RayMabus 27/2/2017, 16:24

Inace vam ja na Hr neracunam tj nikad nisam racunao na nju nego na Njemačku plus eventualno Austrija , Danska možda Nizozemska a razlog je vrlo jednostavan ...ljudi rade , nemaju puno djece i sad da im jedan ISILovac to sve odnese u sekundi.

Ono na šta ja racunam tj znam da ce se desit jer potreba Njemacke da dovuce radnu snagu al ne Arape i ostale kozohebe nego ovu kompaktibilnu ....u prevodu ispraznit ce Balkan po pitanju radne snage.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

 Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni? - Page 3 Empty Re: Demograf otkrio koji dijelovi Hrvatske najbrže izumiru. Jeste iznenađeni?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum