ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav - Page 2 Empty Re: Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav

Post by Guest 27/2/2017, 11:59

Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav - Page 2 Foto-printskrin-you-tube-1488189412-1115595
BORA CVETKOVIĆ ZA KURIR: U šoku sam! Idem sad da ispratim brata...
Borislav Bora Cvetković, rođeni brat Zvezdana Cvetkovića, bivšeg fudbalera Dinama, koji je jutros pronađen mrtav u garaži u Zagrebu u potpunom je šoku!

Bora Cvetković, brat tragično nastradalog Zvezdana, u šoku je posle iznenadne smrti starijeg brata.
- Tragedija! Strašno! U šoku sam! Čuo sam se sa Zvezdanovim sinom i on mi kaže da je bratu poslednjih dana bilo loše. Jutros je oko 7.30 sati pao ispred kuće, valjda blizu garaže i udario direktno glavom o ivičnjak. Kaže mi da je na mestu ostao mrtav - rekao je za Kurir Bora Cvetković.
Zagrebački mediji pišu da je Zvezdan na glavi imao neke hematome.
- Pre nekoliko dana mu se takoše slošilo, pa je pao u kući. Povredio je glavu. Otuda ti hematomi, kaže mi bratanac. Nije mi se žalio da je imao zdravstvenih problema. Nije imao problema sa srcem. Bratanac mi kaže da je umro od udarca glavom o ivičnjak.
Boru Cvetkovića pronašli smo dok se spremao za put, za glavni grad Hrvatske.
- Spremam se jer uskoro krećem za Zagreb. Šta, ću... Idem da ispratim brata - kazao je Bora.

Guest
Guest


Back to top Go down

Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav - Page 2 Empty Re: Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav

Post by vuksadinare 27/2/2017, 12:00

..sjecam se jedne njegove utakmice tamo sezona 1986/87..mislim njegova posljednja sezona u dinamu..igrao je dinamo sa vojvodinom u novom sadu..1:1...dinamu je trebao bod da se plasira u kup uefe....vojvodina tada bila u formiranju jake momcadi koja je za dvije sezone bilqa prvak juge..1989 godine...zabila vojvodina vec na pocetku utakmice u 5 minuti gol za 1-0....i bila definitivno bolja od dinama gotovo citavu utakmicu..imali su fulan jedanaesterac,stativu,dvije,tri stopostotne prilike..dinamo jako slabo igrao...do 89 minute....uzeo zvjezdan cvetkovic loptu negdje na polovici terena i ravno prema golu..prosao jednog,drugog igraca bio onako iskosa na rubu protivnickog sesnaesterca...jedna finta kao da ce dodat svom igracu vojvodin igrac ispadne iz igre a zvjezdan cvetkovic topovski iskosa sa dvadesetak metara po zemlji u desni kut gola...golman se tek bacio kad je lopta u golu zavrsila...i taj gol je dinamu donio plasman u kup uefa...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav - Page 2 Empty Re: Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav

Post by vuksadinare 27/2/2017, 12:05

inace zvjezdan cvetkovic je svoje najbolje partije za dinamo odigrao zapravo psoljednje tri sezone prije nego sto je otisao van 1987 godine...ne 1982..mada je i tu odigrao dobru sezonu...tamo od sezone 1984 do 1987 su bile njegove sezone kad dinamo i nije bio nesto dobar..jedne sezone 1985 su se cak u posljeednjim kolima spasili da ne ispadnu..iako bek te sezone zvjezdan cvetkovic je prakticno bio ponajbolji dinamov strelac i jedan od nositelja igre dinama...uz mlinarica...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav - Page 2 Empty Re: Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav

Post by Guest 27/2/2017, 12:08

zvezda je ipak bila mancester ex yuge
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav - Page 2 Empty Re: Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav

Post by vuksadinare 27/2/2017, 12:11

pizzon wrote:zvezda je ipak bila mancester ex yuge
jedino im je hajduk stajao na zulj..i jedino je hajduk sa zvezdom imao pozitivan omjer u međusobnim utakmicama..eh dai iskra iz bugojna..ali ona ej odigrala samo jednu utakmicu protiv zvezde u kupu i dobila 2-1 na domacem terenu tamo polovicom osamdesetih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav - Page 2 Empty Re: Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav

Post by Guest 27/2/2017, 12:14

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:zvezda je ipak bila mancester ex yuge
jedino im je hajduk stajao na zulj..i jedino je hajduk sa zvezdom imao pozitivan omjer u međusobnim utakmicama..eh dai iskra iz bugojna..ali ona ej odigrala samo jednu utakmicu protiv zvezde u kupu i dobila 2-1 na domacem terenu tamo polovicom osamdesetih

ti vrlo dobro znas da mi nismo zbog toga mrzeli hajduk,
jer nismo znali koliko oni nas mrze, sad znamo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav - Page 2 Empty Re: Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav

Post by vuksadinare 27/2/2017, 12:14

....inace hajduk je sa svezdom uvijek igrao bolje u beogradu nego kod kuce...ne znam zasto je tako bilo ali lakse je sa zvezdom igrao na marakani nego na poljudu ili starom placu prije toga...evo tamo u prvoj polovici osamdesetih u tri sezone zaredom imali su cetri pobjede nad zvezdom zaredom u beogradu(racunam tu jednu kup utakmicu)..dakle tri prvenstvene i ejdnu kup utakmicu u beogradu a istovremeno sa zvezdom sitih sezona...na domacem terenu su odigrali tri nerjesene na poljdu i tek jedna pobjeda na poljudu opet u kupu da bi tjedan dana iza pobjedili opet u beogradu u kupu golom bake sliskovica iz kornera
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav - Page 2 Empty Re: Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav

Post by Guest 27/2/2017, 12:27

gledam ja letnju ligu, poljud, haduk_zvezda,
tribine, ful, bilo dosta i stranaca, dosli,
zvezda je ipak bila ime, 
a ni hajduk nije bio nepoznat
na eu nivou.
svi oko mene ukapirali da sam srbin i da aplaudiram zvezdi.
u jednom trenutku, decko,  desetak godina, nosi zastavu
hajduka i prolazi pored mene, ono izmedju redova.
kad,  bas ispred mojih nogu zastava je zapela, zakacila se,
ne moze da nastavi, strasno:):) umesto da bilo ko otkaci zastavu,
da dete nastavi svoj put, neee, oni gledaju u mene, kako cu ja da
odreagujem :)) ja lepo oslobodim decku zastavu, on nastavi setnju,
a zvezda je pobedila !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav - Page 2 Empty Re: Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav

Post by Guest 27/2/2017, 15:45

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:hm, cale ubijen, znamo da su srbi, 
ne znam zasto nije dosao da zivi u bg ??
nije ubijen..pise sad na index-u..obdukcijom umro prirodnom smrcu..herc..izgleda..voli je on zadubiti se u casicu i pojest....a i stresan zivot trenera,sportasa..
ajde vucko, sad je moguce i za porodicu zec neko da napise dosije da su izvrsili kolektivno samoubistvo
luđace....daj odjebi vise sa takvim verzijama...mts u onu stvar...oce li ovog kretena makar zbog ovog banirat..covjek umro sto ej utvrđemno obdukcijom prirodnom smrcu..a on lupeta da ej ubijen zatosto je srbin..

dobro, umro, samo ja bih da pok. zvezdana pregledaju bg lekari !?

Ja bi da ti shvatis konacno da si idiot,kretencina i manijak i da konacno ucinis nesto lijepo u zivotu i prosviras si mozak.

Nece biti ni tebi ni meni na kraju.

Idiote.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav - Page 2 Empty Re: Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav

Post by prckov 27/2/2017, 15:53

pizzon wrote:hm, cale ubijen, znamo da su srbi, 
ne znam zasto nije dosao da zivi u bg ??
nadam se da je bora u bg.u !?
ma sigurno su ga bacili lavovima
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav - Page 2 Empty Re: Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav

Post by michaellcmacha 27/2/2017, 17:01

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:hm, cale ubijen, znamo da su srbi, 
ne znam zasto nije dosao da zivi u bg ??
nije ubijen..pise sad na index-u..obdukcijom umro prirodnom smrcu..herc..izgleda..voli je on zadubiti se u casicu i pojest....a i stresan zivot trenera,sportasa..
ajde vucko, sad je moguce i za porodicu zec neko da napise dosije da su izvrsili kolektivno samoubistvo
idi u pičku materinu više ti i tvoje spominjanje srpskih žrtava... 100 000 ljudi ste poubijali ko stoku od čega 15 000 djece koja se eto samo ne zovu aleksandra... aj marš više jebo te de odi kući malo ovdje si već dozlogrdio i Bogu i narodu kako hrvatskom tako i tom tvom srpskom...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav - Page 2 Empty Re: Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav

Post by jastreb 1/3/2017, 08:44

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:hm, cale ubijen, znamo da su srbi, 
ne znam zasto nije dosao da zivi u bg ??
nije ubijen..pise sad na index-u..obdukcijom umro prirodnom smrcu..herc..izgleda..voli je on zadubiti se u casicu i pojest....a i stresan zivot trenera,sportasa..
Ne znam za Zvjezdana,ali ako je iko volio popit,to je bio Boro. Sjećam se kad su iz reprezentacije zbog toga otjerani Milko,Boro i Ranko Stojić.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav - Page 2 Empty Re: Bivši nogometaš Dinama Zvjezdan Cvetković pronađen mrtav

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum