ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by RayMabus 25/2/2017, 10:44

HDZ/SDP uhljebi i ekipa vladaju po sistemu : samo mi.

Hebe se njih za ove ostale , možete i na Mars ako hočete.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Kermit 25/2/2017, 10:45

Pinochet wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:
speare_shaker wrote:
debotoijusto wrote:nema podrske , evo prvo od sebe pogledaj

Nema kritične mase radikalno nezadovoljnih, a nije izgledno da će se takva i pojaviti.
Ovi odlasci na rad u Irsku, Njemačku i drugdje u EU zapravo samo smanjuju socijalni pritisak u Hrvatskoj pa time i mogućnost stvaranja te kritične mase.
o tome se radi.. da je ovih 200 000 - 300 000 mladih ostalo u RH, kurac bi ovi poskupljivali.. mislim jebeš takvu vlast kojoj odgovara iseljavanje , tako da mogu lagano krasti bez da se tresu, onda možeš misliti koja je HDZ pošast parazita..
Hadeze je daleko gora i malicioznija pošast nego četnici, samo hadezeu lojtre drži Crkva i to već 25 godina i to zbog vlastite dobiti

ono doslovno Srbi se ratovali za granicu Karlobag, Karlovac, Virovitica, sada centralizacijom si dobija doslovno to. Doduše nas ovdje na obali izvlači obala, more i sunce, ali da nema toga, doslovno bi imao tu granicu,gdje sve ispod Karlobag,Karlovac, Virovitica propada i iseljava se, a  u ZGu Bandić gradi fontane, ministarstva zavodi kurci palci, skijanje.
ostatak države je posve zapuštem zaboravljen a u svakom selu lokalni kriminalac dijeli pravdu, maltene za 10 godina neće biti pola sela i gradića, ali dođeš u Zagreb kao Pjongjang napravljeno da sve blješti i pršti  i normalno zagrebčani govore kako nije toliko loše bit će bolje ima se hehehe odi ti u Županju, Beli, Vukovar, Vinkovce da vidiš. Da ne govorim o Vukovaru gdje nitko nije kurca napravio, ali svake godine na pad grada svi se foliraju sa lampijonima, baš baš odron
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Kermit 25/2/2017, 10:46

RayMabus wrote:HDZ/SDP uhljebi i ekipa vladaju po sistemu : samo mi.

Hebe se njih za ove ostale , možete i na Mars ako hočete.
Njima drago, pa oni bi najradije da se uspostavi neki feudalni model pa na miru da mogu sve rasprćiti
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Guest 25/2/2017, 10:49

asilovski wrote:
Pinochet wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:
speare_shaker wrote:

Nema kritične mase radikalno nezadovoljnih, a nije izgledno da će se takva i pojaviti.
Ovi odlasci na rad u Irsku, Njemačku i drugdje u EU zapravo samo smanjuju socijalni pritisak u Hrvatskoj pa time i mogućnost stvaranja te kritične mase.
o tome se radi.. da je ovih 200 000 - 300 000 mladih ostalo u RH, kurac bi ovi poskupljivali.. mislim jebeš takvu vlast kojoj odgovara iseljavanje , tako da mogu lagano krasti bez da se tresu, onda možeš misliti koja je HDZ pošast parazita..
Hadeze je daleko gora i malicioznija pošast nego četnici, samo hadezeu lojtre drži Crkva i to već 25 godina i to zbog vlastite dobiti

ono doslovno Srbi se ratovali za granicu Karlobag, Karlovac, Virovitica, sada centralizacijom si dobija doslovno to. Doduše nas ovdje na obali izvlači obala, more i sunce, ali da nema toga, doslovno bi imao tu granicu,gdje sve ispod Karlobag,Karlovac, Virovitica propada i iseljava se, a  u ZGu Bandić gradi fontane, ministarstva zavodi kurci palci, skijanje.
ostatak države je posve zapuštem zaboravljen a u svakom selu lokalni kriminalac dijeli pravdu, maltene za 10 godina neće biti pola sela i gradića, ali dođeš u Zagreb kao Pjongjang napravljeno da sve blješti i pršti  i normalno zagrebčani govore kako nije toliko loše bit će bolje ima se hehehe odi ti u Županju, Beli, Vukovar, Vinkovce da vidiš. Da ne govorim o Vukovaru gdje nitko nije kurca napravio, ali svake godine na pad grada svi se foliraju sa lampijonima, baš baš odron
a deficit trgovinske bilance Zagreba - 55 milijardi kuna.. 
dakle imaju izvoz 20milijardi kuna tipa, a uvoz 75 milijardi kuna(a tu razliku pokrije turizam), normalno kada lupači pečata ništa ne proizvode samo lupaju pečate, ovrhe, ministarstva, ona agencija koja tuži Marca , ona kuraba koja na račun poreznih obveznika ždere za 5000kn, gledam u HAKOm agenciji imaju automobilski par težak nekoliko milijuna kuna, onda normalno da tu niču šoping centri i autosaloni za uvoz robe za uhljebe.. 

ministarstvo obrane u ZGu gradi novu maskirnu zgradu od 50milijuna kuna gdje će natrpati par stotina novih uhljeba.. što nisu negdje van ZGa to sagradili?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by RayMabus 25/2/2017, 10:51

asilovski wrote:
RayMabus wrote:HDZ/SDP uhljebi i ekipa vladaju po sistemu : samo mi.

Hebe se njih za ove ostale , možete i na Mars ako hočete.
Njima drago, pa oni bi najradije da se uspostavi neki feudalni model pa na miru da mogu sve rasprćiti
Cuj ja ovaj narod nežalim , kako su glasali tako im je i pošteno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by rigbi 25/2/2017, 10:57

sitting_bull wrote:
rigbi wrote:
sitting_bull wrote:
rigbi wrote:Premijer i tim koji stoji iza njega znaju sta rade dajte im malo vremena
zašto?

zato sto nemamo alternative confused
imamo alternativu, ali vlada nema pameti.

sve se svelo na spašavanje Todorića i optužene hdz-ove vrhuške.

zadnjih mjeseci milanovićeve vlade bankari su drečali neprestano, isti oni koji u državi koja nije imala rast BDP-a su zarađivali enormno.
danas od bankara nema glasa: vlast im je pustila da rade što hoće u zamjenu za kredite kojima će vlast preživjeti lokalne izbore i koji mjesec poslije.

imamo vladu koja jedino zna derati građane, a kad puku pukne film neće biti mirnih prosvjeda - rumunjski model obračuna sa vrhom vlasti.
pozdrav od čaušeskua...
ako mislis na sdp u njihov vrh se uvukla crkva tako da je ovo jos dobro
rigbi
rigbi

Posts : 625
2015-08-02


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by sitting_bull 25/2/2017, 11:02

rigbi wrote:
sitting_bull wrote:
rigbi wrote:
sitting_bull wrote:
rigbi wrote:Premijer i tim koji stoji iza njega znaju sta rade dajte im malo vremena
zašto?

zato sto nemamo alternative :confused1:
imamo alternativu, ali vlada nema pameti.

sve se svelo na spašavanje Todorića i optužene hdz-ove vrhuške.

zadnjih mjeseci milanovićeve vlade bankari su drečali neprestano, isti oni koji u državi koja nije imala rast BDP-a su zarađivali enormno.
danas od bankara nema glasa: vlast im je pustila da rade što hoće u zamjenu za kredite kojima će vlast preživjeti lokalne izbore i koji mjesec poslije.

imamo vladu koja jedino zna derati građane, a kad puku pukne film neće biti mirnih prosvjeda - rumunjski model obračuna sa vrhom vlasti.
pozdrav od čaušeskua...
ako mislis na sdp u njihov vrh se uvukla crkva tako da je ovo jos dobro
a e.
u zadnjih pola godine Bozanić se neprestano druži s bernardićem, čak su četiri službena sastanka imali.

sorry, zajeb.
nije bernardić, već ljiga Plenković...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Guest 25/2/2017, 11:05

i ti si mi ja, sitting bull, rješenje za HDZove lopine vidiš u instaliranju SDPovih lopina.. ono nije govno nego se pas posra
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by RayMabus 25/2/2017, 11:06

Pinochet wrote:i ti si mi ja, sitting bull, rješenje za HDZove lopine vidiš u instaliranju SDPovih lopina.. ono nije govno nego se pas posra
:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by rigbi 25/2/2017, 11:09

sitting_bull wrote:
a e.
u zadnjih pola godine Bozanić se neprestano druži s bernardićem, čak su četiri službena sastanka imali.

sorry, zajeb.
nije bernardić, već ljiga Plenković...

ima zescih igraca od Bere zvanog "prvi medju jednakim"
rigbi
rigbi

Posts : 625
2015-08-02


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by RayMabus 25/2/2017, 11:14

Ljevica u Hr nema šta radit iz cistog razloga jer je ona 100% za trpačinu a mi smo mala zemlja na putu balkanskoj ruti i vec mali broj imigranata ovdje stvara otpor takvim idejama plus imamo i sami veliku nezaposlenost i niske plače.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by RayMabus 25/2/2017, 11:30

Ovo su vam podaci o izborima :

https://hr.wikipedia.org/wiki/Hrvatski_parlamentarni_izbori_2016.

Cuj skoro 48% građana Hr taj dan nije iskoristilo svoje građansko pravo i sad ce mi isti kukat iduce 4 godine

MA SINE TKO TE HEBE , CRKNI
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Guest 25/2/2017, 11:41

Pinochet wrote:kao što je Tito htio smanjiti "Hrvatski pritisak" pa je 1971 otvorio granice, tako i ovi isto.. jebe se HDZu za domoljublje i interese zajednice, njima je interes vlastitog džepa.. šteta Tuđmana koji je bio iskren domoljub, navukli ga udbaši i lopovi da napraviti državu gdje će tisuće ljudi poginuti ili biti osakaćeni a ovi se bogatiti


SDP i Račan su bili u pravu kada su govorili da treba pričekati sa cijepanjem Yuge, prvo sam to gledao kao "veleizdajnike" a s obzirom šta nam se desilo, 100% su bili u pravu,

Kao prvo, Tito nije otvorio granice 1971. nego 1962. nakon čuvenog govora u Splitu. No, nebitno, princip je ako ne isti, a ono svakako vrlo sličan, ostalo su nijanse.
Međutim, HDZ nije sada otvorio granice, to se ne baš automatski ali ipak dogodilo ulaskom RH u EU.
Što se tiče Račana, nije on bio u krivu kada je rekao da bi bilo bolje sačekati sa izlaskom iz SFRJ, jer bi nas sve sto skupa ipak manje koštalo, ali je problem da nije imao inicijativu jednostavno zato jer Srbija i Crna Gora i pogotovo JNA nisu htjeli ništa čekati. Također ni Slovenija kojoj je Milošević ionako ranije otvoreno poručio: "Idite bre, što pre." i jasno da se Hrvatska nije htjela naći u krnjoj Jugoslaviji bez svojeg tada jedinog saveznika Slovenije.
Dakle, Račan je platio cijenu dvadesetogodišnje hrvatske šutnje ili preciznije rečeno šutnje SKH kada se nijih nije pitalo ni za što a pogotovo ne ono što se ticalo sudbine Jugoslavije.
On je to doduše mogao govoriti na razini rasprava sa svojim prijateljima kod Žnidaršića (Tko pjeva zlo ne misli), ali je u odnosu na stvarnu političku inicijativu bio potpuni outsider.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Guest 25/2/2017, 11:58

asilovski wrote:Ovaj odlazak nema veze sa onim, naime onda su ljudi otišli sami a ostavljali porodice u Jugi, sada svi idu trajno

A ti stvarno misliš da će oni trajno ostati u inozemstvu? :)
Pa dobro, svatko ima pravo na svoje mišljenje.
Također, neki će vjerojatno i ostati trajno, pogotovo oni koji imaju vrhunska primanja u inozemstvu, ali će velika većina koji su ionako šljakeri radije doći ponovo u Hrvatsku ako ništa a ono da ovdje uživaju u boljem standardu za mirovinu koju će primati iz inozemstva, a koja će im vani predstavljati crkavicu.
Također ne treba zaboraviti na činjenicu kako će život u nekim zemljama EU postati jako neugodan za takvu populaciju kada se tamo naseli još milijune i milijune imigranata iz Afrike i sa Bliskog istoka, a Martin Schulz se otvoreno zalaže da im se bez većih problema da državljanstvo i dopusti glasovanje na izborima što će značajno smanjiti atraktivnost prema hrvatskoj radnoj snazi za rad i posebno trajni boravak u zemljama EU.
Tu je naravno riječ o onima koji idu na rad u zemlje EU, a ne o iseljenicima u prekomorske zemlje makar ja osobno znam pojedinačne primjere ljudi koji se vraćaju u Hrvatsku nakon što i u tim zemljama zarade mirovinu, jednostavno zato jer je ovdje život puno jeftinij, a i sredina im je poznata i navikli su na Hrvatsku.
Što se tiče stanja duha, varaš se ako misliš da je puno gori nego prije. Imali smo rodijački socijalizam, a sad imamo rodijački kapitalizam, a lokalni šerifi su i prije radili po malim mjestima što ih je volja i nitko im nije stao na put, osim ako se nisu teško ogriješili o partiju, a slično je kako vidimo i danas i po tom pitanju.
Jedini realni problem koji se u međuvremenu pogoršao je onaj s demografijom, ali i to ima više veze sa kulturološkim fenomenima odnosno sa danas poželjnim stilom života koji smo uvezli sa zapada pa vid'la žaba...
Kada se stanje na zapadu, prije svega u SAD-u u tom smislu promjeni, do promjene će doći i kod nas, a nekako mislim, makar nisam profesionalni optimist kao što si ti profesionalni pesimist :P da nećemo baš jako dugo vremena čekati na takve promjene.
Promjena paradigme u tom smislu je praktički pitanje opstanka čitave zapadne civilizacije, a nekako ne mislim da su oni baš toliko pobenavili da će namjerno ići u vlastito uništenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by crvenkasti 25/2/2017, 12:08

Zašto toliko kukate?
Srbi su još gore prošli. Iselili su se puno prije od nas i to gdje - u Srbiju.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Brain32 25/2/2017, 12:09

Pinochet wrote:

ministarstvo obrane u ZGu gradi novu maskirnu zgradu od 50milijuna kuna gdje će natrpati par stotina novih uhljeba.. što nisu negdje van ZGa to sagradili?
Zato kaj državna vlast ne može podmititi lokalnu vlast da bi se nešto sagradilo ili napravilo  lol!
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Guest 25/2/2017, 12:20

crvenkasti wrote:Iselili su se puno prije od nas i to gdje - u Srbiju.

Zapravo se nisu iselili nego su evakuirani sa područja "Krajine" i to po zapovjedi vlastitog civilnog i vojnog vodstva izdanoj još prije početka Oluje.
Međutim, i to je manji problem, jer se Srbi u priličnoj mjeri iseljavaju i iz Srbije praktički po cijelom svijetu, a da Srbija još nije ni ušla u EU. Lako je zamisliti što bi se tek tada dogodilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by sitting_bull 25/2/2017, 13:09

Pinochet wrote:i ti si mi ja, sitting bull, rješenje za HDZove lopine vidiš u instaliranju SDPovih lopina.. ono nije govno nego se pas posra
jebiga, ako ste vi zadovoljni hdz lopinama onda uživajte i plešite skupa s njima.

također, sdp lopine su smanjile državni proračun u zadnje četiri godine za 6 milijardi, a hdz lopine su odmah tih 6 milijardi kuna stavile u opticaj za novo rasipanje i pljačku.

ukratko: nabijem vas na ideološki kurac kad kod zdravih očiju i svega što se dešava još uvijek se držite stereotipa svi su isti i sdp lopine su iste kao i hdz lopine.
karikirano: vama je saucha isti kao i Sanader i kalmeta!

nema toga koji može ovako razjebane moralne kriterije i vrijednosne sustave. za to je isključivi i glavni krivac popovska banda koja ima poslanje brinuti o isusovu nauku i moralnim vrijednostima, a popovsko smeće brine samo o svojim užicima i dijelu vlasti koji žeku ta sebe.

proces oporavka će biti spor i dugačak i jednim dijelom je započeo s kukurikavcima, a sada su domoljubi sve opet vratili ne na početak, nego prije početka.
ne daj bože da nam kihne turistička sezona, jer onda će grčka biti raj o kojem će hrvati sanjati.

naravno: plavuša, ljiga, stier, Petrov i ostali koji dovode do toga će se diskretno povući u ameriku, brisel, argentinu, metković i u kaptolske dvore...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Guest 25/2/2017, 13:21

sitting_bull wrote:
Pinochet wrote:i ti si mi ja, sitting bull, rješenje za HDZove lopine vidiš u instaliranju SDPovih lopina.. ono nije govno nego se pas posra
jebiga, ako ste vi zadovoljni hdz lopinama onda uživajte i plešite skupa s njima.

također, sdp lopine su smanjile državni proračun u zadnje četiri godine za 6 milijardi, a hdz lopine su odmah tih 6 milijardi kuna stavile u opticaj za novo rasipanje i pljačku.

ukratko: nabijem vas na ideološki kurac kad kod zdravih očiju i svega što se dešava još uvijek se držite stereotipa svi su isti i sdp lopine su iste kao i hdz lopine.
karikirano: vama je saucha isti kao i Sanader i kalmeta!

nema toga koji može ovako razjebane moralne kriterije i vrijednosne sustave. za to je isključivi i glavni krivac popovska banda koja ima poslanje brinuti o isusovu nauku i moralnim vrijednostima, a popovsko smeće brine samo o svojim užicima i dijelu vlasti koji žeku ta sebe.

proces oporavka će biti spor i dugačak i jednim dijelom je započeo s kukurikavcima, a sada su domoljubi sve opet vratili ne na početak, nego prije početka.
ne daj bože da nam kihne turistička sezona, jer onda će grčka biti raj o kojem će hrvati sanjati.

naravno: plavuša, ljiga, stier, Petrov i ostali koji dovode do toga će se diskretno povući u ameriku, brisel, argentinu, metković i u kaptolske dvore...

a šta će SDP? 
oni postaju kao i zapadni ljevičari.. bave se isto uhljebima, zagovaraju trpačinu.. 

mislim jedina prava opozicija lopovima iz HDZa je ŽZ , SDP je isto lopovska stranka , MOST drži ljestve HDZu dakle njih sam prekrižio.. dok se u RH ne pojavi neka libertarijanska ili republikanska stranka koja vodi se ideologijom Libertarijanaca li Republikanca D.Trumpa, do tada ću radije glasovat za ŽZ da gledam pernara kako se ruga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by aben 25/2/2017, 13:26

Pinochet wrote:
sitting_bull wrote:
Pinochet wrote:i ti si mi ja, sitting bull, rješenje za HDZove lopine vidiš u instaliranju SDPovih lopina.. ono nije govno nego se pas posra
jebiga, ako ste vi zadovoljni hdz lopinama onda uživajte i plešite skupa s njima.

također, sdp lopine su smanjile državni proračun u zadnje četiri godine za 6 milijardi, a hdz lopine su odmah tih 6 milijardi kuna stavile u opticaj za novo rasipanje i pljačku.

ukratko: nabijem vas na ideološki kurac kad kod zdravih očiju i svega što se dešava još uvijek se držite stereotipa svi su isti i sdp lopine su iste kao i hdz lopine.
karikirano: vama je saucha isti kao i Sanader i kalmeta!

nema toga koji može ovako razjebane moralne kriterije i vrijednosne sustave. za to je isključivi i glavni krivac popovska banda koja ima poslanje brinuti o isusovu nauku i moralnim vrijednostima, a popovsko smeće brine samo o svojim užicima i dijelu vlasti koji žeku ta sebe.

proces oporavka će biti spor i dugačak i jednim dijelom je započeo s kukurikavcima, a sada su domoljubi sve opet vratili ne na početak, nego prije početka.
ne daj bože da nam kihne turistička sezona, jer onda će grčka biti raj o kojem će hrvati sanjati.

naravno: plavuša, ljiga, stier, Petrov i ostali koji dovode do toga će se diskretno povući u ameriku, brisel, argentinu, metković i u kaptolske dvore...

a šta će SDP? 
oni postaju kao i zapadni ljevičari.. bave se isto uhljebima, zagovaraju trpačinu.. 

mislim jedina prava opozicija lopovima iz HDZa je ŽZ , SDP je isto lopovska stranka , MOST drži ljestve HDZu dakle njih sam prekrižio.. dok se u RH ne pojavi neka libertarijanska ili republikanska stranka koja vodi se ideologijom Libertarijanaca li Republikanca D.Trumpa, do tada ću radije glasovat za ŽZ da gledam pernara kako se ruga
kad bi svi hrvatski libertarijanci izašli na izbore, ota  stranka bi osvojila svih 8 glasova:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by n_razbojnik 25/2/2017, 13:26

Yoda glasamo za Čirka i GO :D


_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 5 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum