ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Guest 25/2/2017, 01:34

da, upravu si... ukratko u situaciji smo u-se-i-u-svoje kljuse.. (tko nema HDZove kljuse da ga pokriva)

Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by sitting_bull 25/2/2017, 02:17

michaellcmacha wrote:pazi ove bičine... on se poziva na čaušeskua.... pa ako je tko trebao završiti ko rumunj onda ti je to drug Ivica zvani odlučno možda i svi koji su bili sa njim u igri i 90-te i 2000-te....vi bi revoluciju dizali i strijeljali... hoćete kurac, znate vi dobro kako bi u tom slučaju prvo vi završili... ;)....
ne seri!
znaš ti dobro zašto ja govorim o čaušeskuu.

da su lopovi koji su unakazili, unazadili, devastirali i pokrali hrvatsku na vrijeme bili tretirani kako treba bilo bi ih vrlo malo jer se poslije nitko ne bi usudio krasti, devastirati i raditi što hoće bez straha od sankcija!

Sanader bi u ex.yugi dobio metak u čelo čim bi se otkrilo što radi, kalmeta, kutle, rajić i ostala svita koja je pljačkala, ili napravila kriminalnu pretvorbu bi se bavili kiparstvom na golom otoku i hrvatska bi nečemu sličila.

pogledaj danas: Sanaderu sude već 8 godina, bandić se razvlači i izvlači smicalicama, kutle je zbrisao u bosnu, rajić je u švicarskoj, kalmetu pokriva šeks i njegovi suci.

stari moj, kad narodu dopizdi frcati će perje, a gotovo da sam siguran kako će plavuša i društvo koje sad dovršava posao uništavanja imati neku dojavu i zbrisati iz zemlje.

neka netko objasni za koji je kurac ove godine državni proračun za 6 milijardi veći nego 2015???

opet pijani milijarderi vježbaju pljačkanje uz blagoslov psihijatra i ekipe iz doline neretve...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by vili40 25/2/2017, 06:00

sitting_bull wrote:
michaellcmacha wrote:neka netko objasni za koji je kurac ove godine državni proračun za 6 milijardi veći nego 2015???
a tko će ti to objasniti,to ne razumije ni Plenković koji se ionako ne razumije u brojke.Upravo je tih 6 milijardi dokaz da tu nema nikakvih reformi i da će taj novac zapravo održati postojeće stanje,nevjerojatan broj izmišljenih radnih mjesta u državi,raznih izmišljenih agencija kurcapalca u kojima su plaće kao da su u Irskoj,ti ne moraju van trbuhom za kruhom jer bi vani za taj novac morali i dobrano raditi.
A sve to časti narod kojemu će opet sve poskupjeti iako već ni sada ne mogu na kraj sa time pa ih onda preuzme Hanžeković i kompanija pa onda oni deru dalje.hahaha koja gnjusna država,ne možeš platiti 100 kuna pa te prepuste lavovima i dug ti naraste 10 puta,valjda ćeš onda imati.Ludnica.
Ljudi bježe van,baš se pitam zbog čega ili koga?
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by vili40 25/2/2017, 06:02

greška,to iznad nije mihino nego sittingovo
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by vili40 25/2/2017, 06:10

ministri objasnili da neće cijenu plina spašavati sniženjem pdv-a kao što su učinili sa strujom jer plin ne koriste u Metkoviću,tamo se griju na struju pa ne bi bilo fer da se spašava samo slavonija,podravina i zagorje.kažem,luđaci totalni
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by michaellcmacha 25/2/2017, 06:16

sitting_bull wrote:
michaellcmacha wrote:pazi ove bičine... on se poziva na čaušeskua.... pa ako je tko trebao završiti ko rumunj onda ti je to drug Ivica zvani odlučno možda i svi koji su bili sa njim u igri i 90-te i 2000-te....vi bi revoluciju dizali i strijeljali... hoćete kurac, znate vi dobro kako bi u tom slučaju prvo vi završili... ;)....
ne seri!
znaš ti dobro zašto ja govorim o čaušeskuu.

da su lopovi koji su unakazili, unazadili, devastirali i pokrali hrvatsku na vrijeme bili tretirani kako treba bilo bi ih vrlo malo jer se poslije nitko ne bi usudio krasti, devastirati i raditi što hoće bez straha od sankcija!

Sanader bi u ex.yugi dobio metak u čelo čim bi se otkrilo što radi, kalmeta, kutle, rajić i ostala svita koja je pljačkala, ili napravila kriminalnu pretvorbu bi se bavili kiparstvom na golom otoku i hrvatska bi nečemu sličila.

pogledaj danas: Sanaderu sude već 8 godina, bandić se razvlači i izvlači smicalicama, kutle je zbrisao u bosnu, rajić je u švicarskoj, kalmetu pokriva šeks i njegovi suci.

stari moj, kad narodu dopizdi frcati će perje, a gotovo da sam siguran kako će plavuša i društvo koje sad dovršava posao uništavanja imati neku dojavu i zbrisati iz zemlje.

neka netko objasni za koji je kurac ove godine državni proračun za 6 milijardi veći nego 2015???

opet pijani milijarderi vježbaju pljačkanje uz blagoslov psihijatra i ekipe iz doline neretve...
pa što špiljak onda nije dobio metak u čelo, nego je đureković dobio sjekiru u potiljak... što niste potamanili 500 komunističkih direktora koji su si razdijelilil društvena poduzeća 1989 i 1990. evo kod mene drug stojanović kvalitetno jaše u zlatnoj igli siscia sve ove godine a radnice rade za kikiriki, ajde jebite se sa svojom trulom spikom vi bi nekog vodili pred streljački vod... ajde de da i to vidimo... pičketine jedne... naravno ne pada mi na pamet podržavati HDZ-ovu politiku jer je katastrofalna, ali netko je dobro rekao koja je alternativa a ja se nadovezao, ostane nam još posljednji srbin u hrvatskoj, a onda je bolje da se priča završi, spuste roletne, ugasi svjetlo i kaže laku noć... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by vili40 25/2/2017, 06:21

stvari su se iskristalizirale:
-Plenković nema pojma,on skakuće okolo i glumi eu državnika dok je brod prepustio štakorima
-K+ ministar radi što hoće,ionako ga ovi oko njega ne razumiju.Samo da uzmu svoj dio pa mir
-Dalićka heh,njoj je u politici uzor Margaret Thatcher što god to za nju značilo,ali oni koji je prate od prije znaju za koga radi,za narod sigurno ne
-Ovi ostali,strava.Svaka čast onom ko ih okupi.
-Most?Njima tutnuli u usta dudu varalicu pa njomnjomnjaknjak lokalni njomnjak izbori..
Dno dna
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Sora 25/2/2017, 07:35

asilovski wrote:
Sabina Spielrein wrote:Nisu normalni.
Jesu, pa nitko se ne buni, ja bi uveo prvu bračnu noć svima tko nije iz hadezea i Bosne jebo mi majku Hrvatima hehehe
Losa ideja 
Mlade su ti curke u Irskoj a babe preko 6 banki se rijetko zene 
Ma, ako bas hocete ja cu podrzati taj zakon 
Ide mi u korist svakako :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Sora 25/2/2017, 07:37

Ja bum glasala za hdz u lokalnim izborima 
Otvireno vam kazem 
Jest da su bili meta svih mojih kritika ali mi narod volimo da patimo 
I plus se mozda uvlecem u njihove redove pa ih iznutra poktkopavam

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by vili40 25/2/2017, 07:57

rejting raste ahahahaha...valjda od afričke šljive ili neke druge ludare za ishlapjele konjske glave
Lokalne izbore sada odlučuju dvije ekipe:
1.uhljebljeni Team1+Klasa optimist1+Slijepci1
2.uhljebljeni Team2+Klasa optimist2+Čoravi 2
netko mora pobijediti
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by vili40 25/2/2017, 08:02

opet će odzvanjati:Molimo građane da se odazovu u što većem broju na ovaj festival demokracije i sami odluče o svojoj sudbini :D
u to vrijeme fašnika više neće biti pa shvatite to ozbiljno
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Guest 25/2/2017, 08:12

vili40 wrote:u to vrijeme fašnika više neće biti

Čuj njega. Kak neće biti fašnika? Živimo ga svaki dan...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by debotoijusto 25/2/2017, 08:22

Hrvatska demokratska zajednica u veljači uživa potporu od 35,1 posto potpore birača i tako raste već treći mjesec. Taj je drugi najbolji rezultat koji je HDZ ostvario nakon dugog niza godina, a još u listopadu su imali 35,5 posto potpore.

luda svita
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Guest 25/2/2017, 09:32

vili40 wrote:prema posljednjim saznanjima,Most izlazi iz vlade jer ne želi više u tome sudjelovati...

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Guest 25/2/2017, 09:37

sitting_bull wrote:pozdrav od čaušeskua...

Eh da. :)
Da bi se u Hrvatskoj dogodilo nešto slično slučaju Ceauşescu bilo bi neophodno da vojska stane na stranu ustanika, zapravo da organizira sama taj puč.
Mislim da je svakome jasno kako to HV nikada neće učiniti tako da je jasno kako od ponavljanja rumunjskog scenarija u Hrvatskoj neće biti ništa. :)
Dakako, bilo bi krajnje neozbiljno potpuno isključiti mogućnost snažnijeg uplitanja vojske u službenu politiku u Hrvatskoj, ali ne u skoro vrijeme i ne u ovakvoj konstelaciji političkih snaga odnosno raspodjele političke moći.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Guest 25/2/2017, 09:42

debotoijusto wrote:
Hrvatska demokratska zajednica u veljači uživa potporu od 35,1 posto potpore birača i tako raste već treći mjesec. Taj je drugi najbolji rezultat koji je HDZ ostvario nakon dugog niza godina, a još u listopadu su imali 35,5 posto potpore.

luda svita

Jes' vidio što su ti Hrvati, a? :)
A što reći na činjenicu kako praktički svako ispitivanje javnosti pokazuje kako javnost od institucija ima najviše povjerenja u HV, pa onda uglavnom KC, pa predsjednika države pa onda...
Doduše, posljednje 2 institucije tu znaju povremeno zamijeniti mjesta.
Dakle, ništa od irskog scenarija u Hrvatskoj. :)
Jedini irski scenarij koji se ovdje može dogoditi je daljnje hodočašćenje hrvatske radne snage u Irsku i slijedećih godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by debotoijusto 25/2/2017, 09:42

speare_shaker wrote:
sitting_bull wrote:pozdrav od čaušeskua...

Eh da. :)
Da bi se u Hrvatskoj dogodilo nešto slično slučaju Ceauşescu bilo bi neophodno da vojska stane na stranu ustanika, zapravo da organizira sama taj puč.
Mislim da je svakome jasno kako to HV nikada neće učiniti tako da je jasno kako od ponavljanja rumunjskog scenarija u Hrvatskoj neće biti ništa. :)
Dakako, bilo bi krajnje neozbiljno potpuno isključiti mogućnost snažnijeg uplitanja vojske u službenu politiku u Hrvatskoj, ali ne u skoro vrijeme i ne u ovakvoj konstelaciji političkih snaga odnosno raspodjele političke moći.

slazem se , nema bojazni od prevrata drzavnog
samo se vecina jedno jutro probudi i sretna sto radi za 300€
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by vili40 25/2/2017, 09:43

speare_shaker wrote:
vili40 wrote:prema posljednjim saznanjima,Most izlazi iz vlade jer ne želi više u tome sudjelovati...

lol!
kako se sad svako malo ljigavo ispričavaju hdz-ovcima u borbi za jug:pa nemojte to zamjeriti,ne mislimo mi zaozbiljno,pa ovo su drugačiji izbori,to su samo lokalni,pa izvinite lijepo vas molim,mi to tako onako a nemamo ništa protiv vas,pa znate ovoono...Ma mrš...
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Guest 25/2/2017, 09:45

debotoijusto wrote:sretna sto radi za 300€

Svakako sretna što uopće ima posao, što ne gladuje i ima krov nad glavom. Koliko sretna odnosno nesretna, to je dobro pitanje. Međutim, daleko je to od kritične mase radikalno nezadovoljnih koja bi bila neophodna za nekakvo nasilno svrgavanje vlasti pa čak i poretka, kao što je to bio slučaj u Rumunjskoj.


Last edited by speare_shaker on 25/2/2017, 09:54; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Guest 25/2/2017, 09:53

vili40 wrote:kako se sad svako malo ljigavo ispričavaju hdz-ovcima u borbi za jug:pa nemojte to zamjeriti,ne mislimo mi zaozbiljno,pa ovo su drugačiji izbori,to su samo lokalni,pa izvinite lijepo vas molim,mi to tako onako a nemamo ništa protiv vas,pa znate ovoono...Ma mrš...

Eto vidiš. :)
A gle, kada bi sada izašli iz vladajuće koalicije na državnoj razini što bi izazvalo prijevremene izbore na državnoj razini, nema sumnje kako bi ih birači kaznili na novim prijevremenim izborima na način da je vrlo upitno da li bi uopće ušli u Sabor, jer naše biračko tijelo u pravilu kažnjava one koje okrivljuje za raspisivanje novih prijevremenih izbora.
Doduše, to je do nedavno bio slučaj samo na lokalnim razinama.
Na posljednjim državnim izborima su izbjegli tu sudbinu samo zato jer je biračko tijelo optužilo Karamarka za raspisivanje prijevremenih izbora. Kažem Karamarka, ne HDZ, jer je novo lice na čelu HDZ-a amortiziralo taj pritisak. A kako je Milanović tada bio već potpuno potrošen kao političar, SDP realno nije imamo nikakvih ozbiljnih šansi, bez obzira na predizborne ankete.
Inače je prošla godina bila ekstremno teška za anketne kuće, jer su prvo potpuno promašili u prognozama ishoda Brexita, pa naših izbora, pa onda što je još najbolnije onih američkih.
Pokazalo se kako nitko normalan više ne treba vjerovati anketnim prognozama, jer je evidentno kako iste uglavnom služe kao sastavni dio predizborne kampanje određene političke opcije, one koja dominira u današnjem svijetu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Kermit 25/2/2017, 09:54

speare_shaker wrote:
debotoijusto wrote:sretna sto radi za 300€

Svakako sretna što uopće ima posao, što ne gladuje i ima krov nad glavom. Koliko sretna odnosno nesretna, to je dobro pitanje. Međutim, daleko je to od kritične mase radikalno nezadovoljnih koja bi bila neophodna za nekakvo nasilno svrgavanje vlasti pa čak i poretka, kao što je bio slučaj u Rumunjskoj.
Nije samo to, ovaj narod nije društvo i nije ga briga za bilo koga osim sebe samog, nikada nije digao protiv ikoga pobunu osim 1991.g, a kamoli sada kada mladi masovno odlaze, kmetski karakter i snishodljivost i ne talasaj je dio DNK strukture ovoiga puka, pa neče regi zapaliti svoj katastar ko ivica kičmanović
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana... - Page 3 Empty Re: Nakon plina raste nafta, benzin, voda, struja, hrana...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum