ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Empty Re: Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU

Post by RayMabus 24/2/2017, 00:04

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Money-classic

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 9k=

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Five-conditions-classic

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Empty Re: Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU

Post by RayMabus 24/2/2017, 00:06

No to sam ja a ovaj Maric ce usrat motku jer kopira Škegru jer je kradeze uhljebima to najdraži model pošto oni ostaju u fotelji al Škegro je to da za ZATVORENO TRŽIŠTE RADA.

ŽIVIMO U OTVORENOM TRŽIŠTU RADA I OVO CE BIT ŽEŠČA KATASTROFA SAD.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Empty Re: Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU

Post by RayMabus 24/2/2017, 00:09

Sve ce razhebat , onda ce doc ljeto pa ce se hvalit kako je odlicna sezona a oni odlicni ekomisti i politicari ...pa dolazi zima a nemaš koga oprezovat jer je još 50 tisuca ljudi uteklo pa opet diži poreze i guši ove šta su ostali i cekaj iducu sezonu.

Krhne jedna GOTOVI SMO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Empty Re: Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU

Post by RayMabus 24/2/2017, 00:19

Šta više oni ovu formulu koju je Škegro da al za zatvoreno tržište rada primjenjuju to cemo mi više tonit : odlijev radne snage dakle i potrošaca , pad nataliteta i šta je još bitnije kad budemo htjeli vratit industriju domaci se nece više htjet vrtit a uvozna radna snaga nije više placa nego plača plus podstanarstvo dakle skupa radna snaga , nismo konkuretni plus morali bi rezat poreze dakle pada punjenje proracuna.

APOKALIPSA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Empty Re: Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU

Post by Guest 24/2/2017, 00:29

deda wrote:koliko imamo tu na forumu ovih koji su bliski neoliberalizmu u teoriji, a u praksi onda jebu mater državi jer ih neoliberalne metode čine siromašnijima i uništavaju ekonomiju?

slično je tako i u društvu, velika većina zagovara se štednju, smanjenje državnog deficita, otplatu javnog duga, traži se deregulacija tržišta rada kako bi poslodavcima bilo jeftinije poslovati...

kad primjene tu svoju teoriju u praksi, onda prc. :^0


pa opet u krug, ne mogu ljudi shvatiti u čemu je problem, ne mogu gledati van svog svjetonazora, robuju ideologiji i ponavljaju iste greške jer ne mogu naučiti na njima, izgubili su mogućnost logičkog razmišljanja :D

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Blind_followers
ja samo želim niže poreze, po mogućnosti da država ne diže poreze ako već ne može sniziti, i manje regulacija, to jest više sloboda ljudima da rade i zarađuju. i većina drugih to želi. 
totalno me boli kurac za državu koliko će trošiti samo da se makne od mene
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Empty Re: Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU

Post by darth_vader 24/2/2017, 00:40

sitting_bull wrote:zakaj je ova tema otvorena na ovoj temi?

naslov savršeno paše kao teški crnjak na temi vicevi...

ljiga, plavuša, psihijatar, popovi i reforme???

dajte najte...

Idem komentirati s ciljem jebavanja majki vladajućima, skuzim tvoj post i ubije mi volju...I jedni i drugi ste toliko blentavi da kad vidite drugu stranu kako radi pizdarije, vraćate ih u život baš svojiim nebulozama...Nepristrano postreljati sve to treba...javi se vojvodi ti i ekipa iz središnjice, ja ću dovabiti neke HDZ-ovce lokalne...Dosta je bilo kurbinog pira više...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Empty Re: Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU

Post by Kermit 24/2/2017, 06:33

deda wrote:
deda wrote:Internal devaluation is an economic and social policy option whose aim is to restore the international competitiveness of some country mainly by reducing its labour costs – either wages or the indirect costs of employers

što radi Marić i ostala klika sad sa uvođenjem ovog stažiranja do 30e godine života nego upravo to?
provode unutrašnju devaluaciju rušenjem cijene rada
upravo to, samo prekasno i u krivom trenu, jer to može raditi srbija koja nije u EU a ne mi gdje svi već masovno odlaze to je suicid
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Empty Re: Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU

Post by Kermit 24/2/2017, 06:34

Pinochet wrote:
deda wrote:koliko imamo tu na forumu ovih koji su bliski neoliberalizmu u teoriji, a u praksi onda jebu mater državi jer ih neoliberalne metode čine siromašnijima i uništavaju ekonomiju?

slično je tako i u društvu, velika većina zagovara se štednju, smanjenje državnog deficita, otplatu javnog duga, traži se deregulacija tržišta rada kako bi poslodavcima bilo jeftinije poslovati...

kad primjene tu svoju teoriju u praksi, onda prc. :^0


pa opet u krug, ne mogu ljudi shvatiti u čemu je problem, ne mogu gledati van svog svjetonazora, robuju ideologiji i ponavljaju iste greške jer ne mogu naučiti na njima, izgubili su mogućnost logičkog razmišljanja :D

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Blind_followers
ja samo želim niže poreze, po mogućnosti da država ne diže poreze ako već ne može sniziti, i manje regulacija, to jest više sloboda ljudima da rade i zarađuju. i većina drugih to želi. 
totalno me boli kurac za državu koliko će trošiti samo da se makne od mene
Pinoče od kada ti klošariš i piješ na zidiću?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Empty Re: Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU

Post by Guest 24/2/2017, 07:21

Od nedavno ekipa iz kvarta je vrh je vrh otkria sam zidic . Najbolje druzenje isusami
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Empty Re: Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU

Post by Kermit 24/2/2017, 07:31

Pinochet wrote:Od nedavno ekipa iz kvarta je vrh je vrh otkria sam zidic . Najbolje druzenje isusami
hehehe a kad sam ti ja pričao, umjesto što si bilda mogao si godinama cirkati pivo i raspredati sa drugarima
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Empty Re: Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU

Post by Guest 24/2/2017, 07:40

Sa istom ekipom i bildam a veceras zidic. P.s pogledaj onu moju temu o efikasnoj policiji i sudovima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Empty Re: Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU

Post by RayMabus 24/2/2017, 08:05

Yoda otkrio zidic ....mi u Kaštelima smo od malih nogu na zidicu . dobro ja sad više nisam mulac al ovo je  Jamajka posebno ljeti .....sve puno ...đoja i alkohol samo kruže.

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Mul01

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 2Q==


Dok policija dođe do ovog dijela na kraju mi sve đointe popušimo ....vidiš ih kad dolaze ...mogu ti popušit ...ako neznaš di ceš samo baciš iza na kavale ( stine ) il u more ....tko te hebe ono.


RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Empty Re: Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU

Post by sitting_bull 24/2/2017, 10:11

deda wrote:koliko imamo tu na forumu ovih koji su bliski neoliberalizmu u teoriji, a u praksi onda jebu mater državi jer ih neoliberalne metode čine siromašnijima i uništavaju ekonomiju?

slično je tako i u društvu, velika većina zagovara se štednju, smanjenje državnog deficita, otplatu javnog duga, traži se deregulacija tržišta rada kako bi poslodavcima bilo jeftinije poslovati...

kad primjene tu svoju teoriju u praksi, onda prc. :^0:


pa opet u krug, ne mogu ljudi shvatiti u čemu je problem, ne mogu gledati van svog svjetonazora, robuju ideologiji i ponavljaju iste greške jer ne mogu naučiti na njima, izgubili su mogućnost logičkog razmišljanja :D:

problem je što je ljigina vlada, čujem kako je zovu titanic, umjesto nastavka smanjivanja troškova države povećala državni proračun za 6 milijardi kuna.

dakle, nije riječ ni o kakvoj primjeni teorije u praksu. tu je priču odradio Milanović, kakav god da je bio, jer je njegova vlada srezala proračun u svom mandatu upravo za onoliko koliko su sad k+ ministar marić i mmf minstrica dalić opet povećali.

tko tu koga jebe?
kako to da u povoljnijim uvjetima vlada povećava proračun, umjesto da barem zadrži dosegnuto stanje i da razliku ulaže u investicije, obrazovanje i nova radna mjesta?

ili ne znaju, ili su vlada sa zadatkom spašavanja Todorića, Sanadera i ostalog hdz ološa koji je lopovlukom doveo državu na rub...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Empty Re: Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU

Post by Guest 24/2/2017, 21:51

bla bla bla... sve neki KATASTROFIČARI  a u hrvatskoj plaće rastu, živi se i ima se više nego ikad prije. turizam ruši rekorde.ali jebiga samo se trubi kako ovdje ne valja,a to samo se naši političari igraju tako da glasujete ili glasate upravo za njih jer eto oni će vam dati bolji život
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU - Page 3 Empty Re: Ako vlada RH-a ne krene u reforme Hrvatska će biti najsiromašnija članica EU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum