ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bitka za domovinski film

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by Guest Mon 20 Feb - 18:37

debotoijusto wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja bih to odjebao skroz mile mi majke. Kakvo financiranje filmova alo? Pa gdje to ima jebote. Nemas para? Snimaj amaterski,nezavisni tko te jebe. Radi film svojim parama, reklamiraj pa ili ide ili ne ide. Sve to treba razjebati lijepo  Bitka za domovinski film - Page 2 1f621

razumin te
ja bi odjebao sport

I ja isto.

Lesinarenje obicno. Drzava mora omoguciti mladima uvjete za razvoj, gradovima eventualno dvorane i ostalo. Financiranje profesionalnog sporta? Sportova i klubova?

Neka odjebu svi skupa. Skupljaj clanarine pa se financiraj,prodaji karte itd,... slazemo se :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by Guest Mon 20 Feb - 18:42

Komjunisticki menthalitet..sve drzava mora platiti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by darth_vader Mon 20 Feb - 19:07

Uhljebi na aparatima...kvaziumjenost koju ne mogu nigdje prodati ovi žele prikazati kao državni interes prvog reda... Samo zbog razjebavanja istih glasovao bih za Hasu doživotno....
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by aben Mon 20 Feb - 19:11

MaximusDecimusMiridije wrote:
debotoijusto wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja bih to odjebao skroz mile mi majke. Kakvo financiranje filmova alo? Pa gdje to ima jebote. Nemas para? Snimaj amaterski,nezavisni tko te jebe. Radi film svojim parama, reklamiraj pa ili ide ili ne ide. Sve to treba razjebati lijepo  Bitka za domovinski film - Page 2 1f621

razumin te
ja bi odjebao sport

I ja isto.

Lesinarenje obicno. Drzava mora omoguciti mladima uvjete za razvoj, gradovima eventualno dvorane i ostalo. Financiranje profesionalnog sporta? Sportova i klubova?

Neka odjebu svi skupa. Skupljaj clanarine pa se financiraj,prodaji karte itd,... slazemo se :)
dojćete vi pomalo na moje, 

od kulture i športa, samo je korok do prosvjete i zdravstva..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by debotoijusto Mon 20 Feb - 19:27

aben wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
debotoijusto wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja bih to odjebao skroz mile mi majke. Kakvo financiranje filmova alo? Pa gdje to ima jebote. Nemas para? Snimaj amaterski,nezavisni tko te jebe. Radi film svojim parama, reklamiraj pa ili ide ili ne ide. Sve to treba razjebati lijepo  Bitka za domovinski film - Page 2 1f621

razumin te
ja bi odjebao sport

I ja isto.

Lesinarenje obicno. Drzava mora omoguciti mladima uvjete za razvoj, gradovima eventualno dvorane i ostalo. Financiranje profesionalnog sporta? Sportova i klubova?

Neka odjebu svi skupa. Skupljaj clanarine pa se financiraj,prodaji karte itd,... slazemo se :)
dojćete vi pomalo na moje

od kulture i športa, samo je korok do prosvjete i zdravstva..

nikad
prije bi bio hrdjava kantica od graha , 850g. ,  da me svi sutiraju ulicom  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by dijagram Mon 20 Feb - 19:28

Filmasi imaju pravo na "svoj" novac.
Borit ce se zas njega svim sredstvima.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by aben Mon 20 Feb - 19:41

debotoijusto wrote:
aben wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
debotoijusto wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja bih to odjebao skroz mile mi majke. Kakvo financiranje filmova alo? Pa gdje to ima jebote. Nemas para? Snimaj amaterski,nezavisni tko te jebe. Radi film svojim parama, reklamiraj pa ili ide ili ne ide. Sve to treba razjebati lijepo  Bitka za domovinski film - Page 2 1f621

razumin te
ja bi odjebao sport

I ja isto.

Lesinarenje obicno. Drzava mora omoguciti mladima uvjete za razvoj, gradovima eventualno dvorane i ostalo. Financiranje profesionalnog sporta? Sportova i klubova?

Neka odjebu svi skupa. Skupljaj clanarine pa se financiraj,prodaji karte itd,... slazemo se :)
dojćete vi pomalo na moje

od kulture i športa, samo je korok do prosvjete i zdravstva..

nikad
prije bi bio hrdjava kantica od graha , 850g. ,  da me svi sutiraju ulicom  :D
za sa si protiv financiranja crikve i športa, jedno dvi godine hasana hanasabegovića i ustaške kulture, zazivati ćeš ukidanje kulture, mark my words, rusty

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by Guest Mon 20 Feb - 19:44

MaximusDecimusMiridije wrote:Šta bi još ministarstvo obrane trebalo napraviti?

Jebote.....MINISTARSTVO OBRANE se treba baviti obranom, nabavkom opreme za vojsku I TO JE KRAJ. 

Na ministarstvu obrane trenutno su....troškovi gašenja požara,spašavanja planinara,medicinski transport,radovi pošumljavanja i probijanja puteva,nadgledanje granice,nadgledanje obalnog pojasa,..... sve redom aktivnosti za koje bi trebale postojati posebne službe. A ti bi im još šiknuo troškove snimanja filmova?
Pa i u americi vojska pomaže pri snimanju ratnih filmova.
Zašto tako ne bi u hrvatskoj?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by Guest Mon 20 Feb - 19:47

pismejker wrote:Komjunisticki menthalitet..sve drzava mora platiti..
Pa ko će drugi platit, neće valjda Gavrilović uložit pare za snimanje ratnog filma, a prijeko je potreban da se snimi već jednom kvalitetan ratni film.
Kako su Srbi snimili Lepa sela lepo gore? I u Jugoslaviji kad se snimio onaj film Okupacija u 26 slika... U takve filmove država ulaže pare, a narod snima i glumi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by vuksadinare Mon 20 Feb - 20:11

.....pobojala se ekipa ostati bez znacajnih 'medjunarodnih nagrada'...ala..'surdulicka klisura'...'kosancicev venac'...'behar'..i slicno ako ce glumit u filmovima o domovinskom narodu...narocito koji govore pozitivno o hrvatskim braniteljima...kako ce onda navojec i drugi glumiti u srpskim i bosanskim filmovima i serijama...o tome se radi..pa nece 'zvijezde' spast samo na hrvatsku ako vec ne mogu u hoollywood ili bar u francuaki film onda je dobra pozicija u 'regionu'...to ne jebe gorana visnjica koji ce glumit gotovinu..njega misljenje 'regionskih' filmadzija i publike ne zanimaju ni kojekakve 'prestizne' nagrade ala 'kosancicev venac'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by marcellus Mon 20 Feb - 20:12

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja bih to odjebao skroz mile mi majke. Kakvo financiranje filmova alo? Pa gdje to ima jebote. Nemas para? Snimaj amaterski,nezavisni tko te jebe. Radi film svojim parama, reklamiraj pa ili ide ili ne ide. Sve to treba razjebati lijepo  Bitka za domovinski film - Page 2 1f621

amen.

_________________
Bitka za domovinski film - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by marcellus Mon 20 Feb - 20:13

debotoijusto wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja bih to odjebao skroz mile mi majke. Kakvo financiranje filmova alo? Pa gdje to ima jebote. Nemas para? Snimaj amaterski,nezavisni tko te jebe. Radi film svojim parama, reklamiraj pa ili ide ili ne ide. Sve to treba razjebati lijepo  Bitka za domovinski film - Page 2 1f621

razumin te
ja bi odjebao sport

apsolutno sport ne treba financirati iz budžeta

_________________
Bitka za domovinski film - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by vuksadinare Mon 20 Feb - 20:16

...sto mislite kad bi debela ksenija marinkovic dobila ulogu u srpskom filmu da mora recimo glumit vesnu bosanac u filmu o vukovaru...NIKAD ne bi dobila ulogu..ali zato uvijek glumi zenu koju perfidno maltretiraju gle cuda branitelji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by debotoijusto Mon 20 Feb - 20:31

vuksadinare wrote:...sto mislite kad bi debela ksenija marinkovic dobila ulogu u srpskom filmu da mora recimo glumit vesnu bosanac u filmu o vukovaru...NIKAD ne bi dobila ulogu..ali zato uvijek glumi zenu koju perfidno maltretiraju gle cuda branitelji


ksenija kao bosanac
odlicna bi bila , nema bolje
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by vuksadinare Mon 20 Feb - 20:33

....goran navojec(prije cetri godine):'Da ne dobijem uloge u u regionalnim filmskim i serijskim projektima mogao bi u polusali reci da bi kruha gladan bio'

..tsss...zaradis ti navojec pinku od reklama,zabavnih emisija a bormes i od hr filmova i serija u svakom drugom filmu ili seriji glumis..prodavaj ti te fore nekom drugom...nego ti se digne kad dobijes nagradu 'dani vase ladackog' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by Guest Tue 21 Feb - 7:26

vuksadinare wrote:....goran navojec(prije cetri godine):'Da ne dobijem uloge u u regionalnim filmskim i serijskim projektima mogao bi u polusali reci da bi kruha gladan bio'

..tsss...zaradis ti navojec pinku od reklama,zabavnih emisija a bormes i od hr filmova i serija u svakom drugom filmu ili seriji glumis..prodavaj ti te fore nekom drugom...nego ti se digne kad dobijes nagradu 'dani vase ladackog' :)
Dobio je uloge, ali ne zaboravimo da je uvijek glumio ustašu u kojem god filmu da je glumio, a nakon četveroreda ni jednu drugu ulogu nije ni zaslužio. Taj film naciste i ustaše pokazuje kao žrtve i jadnike.
U svakoj normalnoj državi bi takav film bio zabranjen.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by vuksadinare Tue 21 Feb - 7:33

Marx wrote:
vuksadinare wrote:....goran navojec(prije cetri godine):'Da ne dobijem uloge u u regionalnim filmskim i serijskim projektima mogao bi u polusali reci da bi kruha gladan bio'

..tsss...zaradis ti navojec pinku od reklama,zabavnih emisija a bormes i od hr filmova i serija u svakom drugom filmu ili seriji glumis..prodavaj ti te fore nekom drugom...nego ti se digne kad dobijes nagradu 'dani vase ladackog' :)
Dobio je uloge, ali ne zaboravimo da je uvijek glumio ustašu u kojem god filmu da je glumio, a nakon četveroreda ni jednu drugu ulogu nije ni zaslužio. Taj film naciste i ustaše pokazuje kao žrtve i jadnike.
U svakoj normalnoj državi bi takav film bio zabranjen.
...pusti price...glume oni za lovu...pa bio sam vrag....nego jasna ej tu racunica...uostalom to su neformalno priznali glumci i neki redatelji prije nekoliko godina kad su ih pitali bili glumili u ratnom filmu o domovinskom ratu npr.bitka za vukovar ili oluja...rekli su..'..film je film..no i to nosi neke probleme..ako bi glumili npr.gotovinu,blagu zadru i jos neke junake vjerojatno vise ne bi ili rijetko dobili angazmane u srbijanskim filmovima...ne tvrdimo 100% tako da bi bilo ali ipak tu postoje i određeni problemi..na ovim prostorima povijest se tumaci na razlicite nacine..a gluma je uz ljubav ipak i posao'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by vuksadinare Tue 21 Feb - 7:36

..realno vrlo rijetko glumci iz hrvatske ili iz ove regije naprave neku znacajniju međunarodnu karijeru poput visnjica,zrinke cvitesic i jos mozda ponekog koji uzgred su dobro placeni pa ne ovise poglavito financijski o ovim prostorima...maximum karijera glumaca iz hrvatske i 'regiona' su ovi prostori...i tu se vaze svaka uloga...pogotovo sto se tice ratnog filma
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by Guest Tue 21 Feb - 8:55

Marx wrote:
pismejker wrote:Komjunisticki menthalitet..sve drzava mora platiti..
Pa ko će drugi platit, neće valjda Gavrilović uložit pare za snimanje ratnog filma, a prijeko je potreban da se snimi već jednom kvalitetan ratni film.
Kako su Srbi snimili Lepa sela lepo gore? I u Jugoslaviji kad se snimio onaj film Okupacija u 26 slika... U takve filmove država ulaže pare, a narod snima i glumi.
Ma futjka me se cije ce biti pare,mogu i drzavene i privatne.Ono sto je bitno,je stvar da film mora zaraditi NOVAC.Srbi snimili....pa eto,mortate i vi??
Kreativnost u MP6...Pogled na istu stvar iz drugog ugla..jako zanimljivo..
ako dosad niste nasli para,vremena i ostalog...Uostalom,bolje onom Cro-teamu,da se daju pare i da naprave odlican FP Šuter u kategoriji Battlefielda ili Armed Assault-a,
I tu su Srbi otisli Daaaavno korak naprijed,napisali sami vlastiti MOD...


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by Guest Tue 21 Feb - 8:56

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by Guest Tue 21 Feb - 8:58

vuksadinare wrote:..realno vrlo rijetko glumci iz hrvatske ili iz ove regije naprave neku znacajniju međunarodnu karijeru poput visnjica,zrinke cvitesic i jos mozda ponekog koji uzgred su dobro placeni pa ne ovise poglavito financijski o ovim prostorima...maximum karijera glumaca iz hrvatske i 'regiona' su ovi prostori...i tu se vaze svaka uloga...pogotovo sto se tice ratnog filma
Ivana Miličević je ostvarila izvanrednu karijeru, a pričao sam s njom preko FB-a dok još nije postala toliko slavna pa mi je rekla da ni ne zna pričat hrvatski, brat joj je preveo moj upit pa sam se dopisivao na engleskom s njom.
Pitao sam da kako je može neki dobar glumac iz HR uspjet u americi, rekla mi je da je bitno da zna engleski govorit sa američkim naglaskom, da ima talenta i poneku vezu i to je to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za domovinski film - Page 2 Empty Re: Bitka za domovinski film

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum