ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eric ljudina!

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by bafalo 21/2/2017, 23:23

cantona je jednom prilikom došao do tribina i umjesto pušite kurac demoni razvalio navijače za razliku id svih ostalih blefera

bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by Guest 22/2/2017, 08:11

desert_fox wrote:Sada sam psihopata.... pa sada lazem.... gubi se srpce.... osim kad admine preko pp upozorava na nacizam....dobiva odjeb od njega a javno govorio kako bi me zvao u svatove svoje jer me cijeni
....Boze dragi koji karakter


ponovo lazes, smrdljivi udbasu. nikada se preko PP-a nisam zalio bilo kome, pogotovo kicu-to ti i sam moze potvrditi... lazes kao vucic. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by Guest 22/2/2017, 08:12

bafalo wrote:cantona je jednom prilikom došao do tribina i umjesto pušite kurac demoni razvalio navijače za razliku id svih ostalih blefera

zamisli sta bi bilo da mu se u facu unese gaycmar, pique, alba ili buskec? 
usadio bi ih u travu veliki eric... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by Guest 22/2/2017, 09:13

I onda dodje Vinnie Jones, polomi Erica, i ovaj bude kuco ka mala curica, lol...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by muckodjubre 22/2/2017, 09:20

I onda dođe đo šimunić i polomi i vinniea i erica i sulejmanija gratis

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Eric ljudina! - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Eric ljudina! - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Eric ljudina! - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by Guest 22/2/2017, 09:30

I onda dodje Lukica, sve ih druka za šaku dolara koje kasnije opere na Maldivima...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by muckodjubre 22/2/2017, 09:38

I onda dođe messi i radi krađe ga osude na zatvorsku kaznu od 22 mjeseca

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Eric ljudina! - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Eric ljudina! - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Eric ljudina! - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by muckodjubre 22/2/2017, 09:39

I onda dođe hajduk plati suca za "posteno suđenje" pa messija puste iz zatvora...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Eric ljudina! - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Eric ljudina! - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Eric ljudina! - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by Guest 22/2/2017, 10:07

muckodjubre wrote:I onda dođe hajduk plati suca za "posteno suđenje" pa messija puste iz zatvora...

Opet ti Hajduk stavljaš u usta, nije ti bio dosta onaj nokaut jučer, prekjučer nakon čeg si na onoj tamo temi udrija lagano po čmrljici

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:Od dolazenja do maminja i dinama dosli do hajduka koji je ostao duzan sucim...sreca da je males imao imunitet u ime hajduka

:D :D :D
Kako ne voliš činjenice i voliš insinuacije.

1. Činjenica je da je Širić bio Mamićev suradnik koji je uživao njegovu podršku u samom HNS-u.
2. Činjenica da je Širić osuđeni kriminalc zbog primanja mita.
3. Činjenica da Mamić nikad nije osudio potez i odrekao se Širića, naprotiv rekao je da nebi nikad prijavio takav kriminal sve mu vruči žarač u guzicu guraju.
4. Činjenica da je Hajdukov predsjednik Maleš u suradnji s USKOM razotkrio sudačku mafiju unutar HNS-a, mafiju koja je od njega tražila novac za pošteno ili "pošteno" suđenje.
5. Činjenica da su odgovarali samo Širić i Djedović (ovaj zadnji priznao sam) dok nitko drugi od čitave hobotnice nije odgovarao. Tebi na razmišljanje dali su Širić i Djedović djelovali sami ;)

Sve ovo gori su činjenice. A to što ti tvrdiš da je Hajduk ostao dužan sucima, to je samo insinuacija, ne činjenica koja NIKAD nije dokazana. Naravno da nećemo moči vjerovati riječima jednog osuđenog kriminalca (Širić) koji je ionako samo htio izvući što više novca od predsjednika Hajduka pa je pričao o nekim starim dugovima. Kriminalcu se ne može vjerovati ma koliko bi ti to htio Basketball  Basketball  Basketball  Basketball

:lell
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by muckodjubre 22/2/2017, 10:21

U biti hajduk dio plati a dio na teku tj.ostane duzan...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Eric ljudina! - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Eric ljudina! - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Eric ljudina! - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by Guest 22/2/2017, 10:35

Kak demica kad ga našamaraš napiše ovako kratak post svojih izmišljotina :D :D
Mogu i ja napisati da ti plačaš crncima (pola keš, pola u teku) da ti ga guraju u guzicu, ali nemam baš argumente za to ko ni ti ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by Guest 22/2/2017, 10:37

fridrih_niche wrote:I onda dodje Vinnie Jones, polomi Erica, i ovaj bude kuco ka mala curica, lol...
:D


niche-cergarski bot... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by Guest 22/2/2017, 10:37

muckodjubre wrote:I onda dođe đo šimunić i polomi i vinniea i erica i sulejmanija gratis


i onda dodje batica mirkovic i sve ih redom kastrira... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by Guest 22/2/2017, 10:56

Bracala wrote:
fridrih_niche wrote:I onda dodje Vinnie Jones, polomi Erica, i ovaj bude kuco ka mala curica, lol...
:D


niche-cergarski bot... Basketball
Nalipim ti video kad budem u mogućnosti...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by muckodjubre 22/2/2017, 11:13

Bracala wrote:
muckodjubre wrote:I onda dođe đo šimunić i polomi i vinniea i erica i sulejmanija gratis


i onda dodje batica mirkovic i sve ih redom kastrira... Basketball
Mudoštip...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Eric ljudina! - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Eric ljudina! - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Eric ljudina! - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by bafalo 22/2/2017, 14:55

i onda dođe amper i prekine zajebanciju sa ultraozbiljnim postom od 20km

_________________
Eric ljudina! - Page 3 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by FRANK 22/2/2017, 18:16

Bracala wrote:
desert_fox wrote:Sada sam psihopata.... pa sada lazem.... gubi se srpce.... osim kad admine preko pp upozorava na nacizam....dobiva odjeb od njega a javno govorio kako bi me zvao u svatove svoje jer me cijeni
....Boze dragi koji karakter


ponovo lazes, smrdljivi udbasu. nikada se preko PP-a nisam zalio bilo kome, pogotovo kicu-to ti i sam moze potvrditi... lazes kao vucic. Basketball
Jedino si ti ovde poznat ka lazov srbine turske krvi..... cinkaros najveci.... pozdravlha te ekipa iz jasenovca. Kad tad ce se za vas opet to otvorit.... a sad trk placi kicinju da te Vredan.... cinker

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by Guest 22/2/2017, 18:17

desert_fox wrote:
Bracala wrote:
desert_fox wrote:Sada sam psihopata.... pa sada lazem.... gubi se srpce.... osim kad admine preko pp upozorava na nacizam....dobiva odjeb od njega a javno govorio kako bi me zvao u svatove svoje jer me cijeni
....Boze dragi koji karakter


ponovo lazes, smrdljivi udbasu. nikada se preko PP-a nisam zalio bilo kome, pogotovo kicu-to ti i sam moze potvrditi... lazes kao vucic. Basketball
Jedino si ti ovde poznat ka lazov srbine turske krvi..... cinkaros najveci.... pozdravlha te ekipa iz jasenovca. Kad tad ce se za vas opet to otvorit.... a sad trk placi kicinju da te Vredan.... cinker

eh, sto ne zavrsi na ovcari-stoko ciganska...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by FRANK 22/2/2017, 23:01

Vracena je ovcara ne plasi se.... mirna dusa zbog toga

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by darth_vader 23/2/2017, 09:15

muckodjubre wrote:I onda dođe đo šimunić i polomi i vinniea i erica i sulejmanija gratis
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by darth_vader 23/2/2017, 09:23

Bracala wrote:
muckodjubre wrote:I onda dođe đo šimunić i polomi i vinniea i erica i sulejmanija gratis


i onda dodje batica mirkovic i sve ih redom kastrira... Basketball

Partizanovac i Juventin...Taj nenamjestenu utakmicu u karijeri valjda nije odigrao... cheers
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Eric ljudina! - Page 3 Empty Re: Eric ljudina!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum