ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eric ljudina!

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Eric ljudina! Empty Eric ljudina!

Post by jalnirajko 19/2/2017, 19:24

http://www.tportal.hr/kultura/film/462982/Zvijeza-filma-Anka-ric-Cantona-dolazi-u-Zagreb-na-premijeru.html
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by FRANK 19/2/2017, 19:30

Najveci igrac u povijesti Uniteda.. kad je izdajnik prelazio u Real ..preko razglasa na traffordu su mu pustili rijeci neprikosnovenog kralja uniteda
KAD UMREM ZELIM DA ME POKOPAJU NA OLD TRAFFORDU..
JOS I DANAS NAVIJACI NAJVECEG ENGLESKOG KLUBA VICU UUUUAAAAA CANTONAAAAA

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by darth_vader 19/2/2017, 22:50

Opet neko regionsko sranje od filma...Eric kurtoazno jede govna ko i svi kad ih zaskoče naši dosadni novinari s glupim pitanjima...Ko komarci su...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by End 19/2/2017, 23:59

klošar i lopov
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by Guest 20/2/2017, 08:52

gledaj i plači, kljuse cigansko, prljavo. takvog šmekera i legendu čerga ciganska nikada nije mogla da dovede u svoje redove. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by vuksadinare 20/2/2017, 09:12

Bracala wrote:gledaj i plači, kljuse cigansko, prljavo. takvog šmekera i legendu čerga ciganska nikada nije mogla da dovede u svoje redove. Basketball
bogami vas dobise u nisu...no da en dobiju sve dobio im baklju u glavu nekakav klupski funkcioner :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by sat2 20/2/2017, 10:43

jasambrend wrote:Opet neko regionsko sranje od filma...Eric kurtoazno jede govna ko i svi kad ih zaskoče naši dosadni novinari s glupim pitanjima...Ko komarci su...
:cru
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by Guest 20/2/2017, 15:11

Bracala wrote:gledaj i plači, kljuse cigansko, prljavo. takvog šmekera i legendu čerga ciganska nikada nije mogla da dovede u svoje redove. Basketball
Sad je Eric (kojeg obozavan btw.) veća legenda i smeker i od Maradone...
Ajde neka, tvoja objektivnost je legendarna...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by Guest 20/2/2017, 17:19

vuksadinare wrote:
Bracala wrote:gledaj i plači, kljuse cigansko, prljavo. takvog šmekera i legendu čerga ciganska nikada nije mogla da dovede u svoje redove. Basketball
bogami vas dobise u nisu...no da en dobiju sve dobio im baklju u glavu nekakav klupski funkcioner :)

mica radovic dobio baklju u glavu. nema veze sa zvezdom, covek je igrao kosarku pre i bio gradski f-ner.
prva zena mu je poginula pre 25 godina, stariji sin pregazio dete kolima, mladjeg sina oteli zbog picke kreteni, maltretirali ga, sekli ziletom i pisali po njemu 3 dana...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by Guest 20/2/2017, 17:20

fridrih_niche wrote:
Bracala wrote:gledaj i plači, kljuse cigansko, prljavo. takvog šmekera i legendu čerga ciganska nikada nije mogla da dovede u svoje redove. Basketball
Sad je Eric (kojeg obozavan btw.) veća legenda i smeker i od Maradone...
Ajde neka, tvoja objektivnost je legendarna...
:D

koji je trag maradona ostavio u cergi, osim sto je lobovao diku stojanovica i karao real na bernabeu? :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by Guest 20/2/2017, 20:04

Sve si reka u pitanju...
:D
Btw. nikakve tragove nisi spominja u prethodnom postu, samo si aludira da je United dovodija veće legende...
Na tvoju žalost, to nije točno..
Jer Barcinih bar 10 legendi su veće nego ijedna iz Uniteda...
Jedino bi Best i Eric mogli doc blizu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by kic 20/2/2017, 20:05


Eric the king
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by Guest 20/2/2017, 20:49

fridrih_niche wrote:Sve si reka u pitanju...
:D
Btw. nikakve tragove nisi spominja u prethodnom postu, samo si aludira da je United dovodija veće legende...
Na tvoju žalost, to nije točno..
Jer Barcinih bar 10 legendi su veće nego ijedna iz Uniteda...
Jedino bi Best i Eric mogli doc blizu...
;)

law, robson, charlton, SIN, rooney, vidara-sve kurcevi od igraca... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by Guest 20/2/2017, 20:51

Za Maradonu, Cruyffa, Messija, Ronalda i Ronaldinha su teška kurcina...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by FRANK 20/2/2017, 21:16

Ajde Niche ne seri uza svo duzno postovanje gore navedenima reci da su Bobby Best Eric Giggs i ostala elita kurcine mislim moze samo reci amatercina svi oni koje je naveo tzv. Srbin su istinske legende izuzev Vidare na kojem je Messi usao u besmrtnost. Mada je i Vidara ipak je igrao za 3 europska prvaka izuzev one tragedije u sinteru. Bio je kapetan najveceg engleskog i najveceg bez dileme Srpskog kluba.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by scorpion 20/2/2017, 21:16

Eric ljudina! 98ae78150fa2368bd0bcf76c4fbf5297

Najjača reakcija poslije gola ikad

_________________
Eric ljudina! 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by FRANK 20/2/2017, 21:19

scorpion wrote:Eric ljudina! 98ae78150fa2368bd0bcf76c4fbf5297

Najjača reakcija poslije gola ikad
Neprikosnoveni kralj i Bog najveceg engleskog kluba Manchester Uniteda. Niti jedan igrac uniteda a i sire pa cak se usudim reci na cijelom svijetu nije imao toliki autoritet niti dosegao status ali doslovno Boga. Cadt i Ronaldu i Bobbyu i Giggsu i Pallisteru i Schmeichelu...ma cast svima do poda ali samo jedan je vjecni KRALJ MANCHESTERA A TO JE ERIC THE KING CANTONA

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by scorpion 20/2/2017, 21:26

desert_fox wrote:
scorpion wrote:Eric ljudina! 98ae78150fa2368bd0bcf76c4fbf5297

Najjača reakcija poslije gola ikad
Neprikosnoveni kralj i Bog najveceg engleskog kluba Manchester Uniteda. Niti jedan igrac uniteda a i sire pa cak se usudim reci na cijelom svijetu nije imao toliki autoritet niti dosegao status ali doslovno Boga. Cadt i Ronaldu i Bobbyu i Giggsu i Pallisteru i Schmeichelu...ma cast svima do poda ali samo jedan je vjecni KRALJ MANCHESTERA A TO JE ERIC THE KING CANTONA
Bio sam premlad da ga gledam, šteta. CANTONA->BECKHAM->CR7 kakav niz sedmica Bože dragi

_________________
Eric ljudina! 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by FRANK 20/2/2017, 21:29

Ja sam ga gledao..... covjek je hodajuca zivuca svetinja

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by FRANK 20/2/2017, 21:30

Dapace zahvaljujuci njemu i sad se sisam kao on i uvik nosin uzidgnutu kragnu.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Eric ljudina! Empty Re: Eric ljudina!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum