ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by vuksadinare 20/2/2017, 10:45

epikur37 wrote:
metilda wrote:
marcellus wrote:
Marx wrote:
tre911 wrote:
Pa  da, papa je vrhunski kad ga hvale komunisti, pederi, islamisti, pravoslavci, ateisti...sve sam katolik do katolika.
Hvali ga svako normalni čovjek koji nema pretenzije prema drugim vjeroispovjestima i rasama. I homoseksualci su ljudi.
samo ga ne hvali ni jedan katolik, jer ako si katolik onda ti nisu sve vjere iste...

evo, ja ga hvalim jer pokušava smiriti tenzije koje vode u ww3

A čemu vodi njegovo trpanje mujama u Europu?
mozda ejdnog dana bude glavni imam za europu... :)

vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by vuksadinare 20/2/2017, 10:47

ovako..papa franja..mi vise djeluje kao zena u muskom tijelu...izgleda kao muskarac zivi kao zena.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by epikur37 20/2/2017, 10:51

Kršćanstvo je iznimno plemenita religija dok je nadahnuće, moralni korektiv, tradicia, osnovna vrijednost...

Međutim, čim se preslikava u aktivnu politiku i fundamentalizira je već problem.

A to je Papa Franjo.

Sva sreća pa je u kršćanskoj civlizaciji sekularnost ustaljena a i imanentna.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by catabbath 20/2/2017, 10:51

vuksadinare wrote:ovako..papa franja..mi vise djeluje kao zena u muskom tijelu...izgleda kao muskarac zivi kao zena.. :)

Nosi haljine.

_________________
Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by vuksadinare 20/2/2017, 10:51

catabbath wrote:
vuksadinare wrote:ovako..papa franja..mi vise djeluje kao zena u muskom tijelu...izgleda kao muskarac zivi kao zena.. :)

Nosi haljine.
...ne nosi on nista..lik je agentura
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 11:20

epikur37 wrote:
metilda wrote:
marcellus wrote:
Marx wrote:
tre911 wrote:
Pa  da, papa je vrhunski kad ga hvale komunisti, pederi, islamisti, pravoslavci, ateisti...sve sam katolik do katolika.
Hvali ga svako normalni čovjek koji nema pretenzije prema drugim vjeroispovjestima i rasama. I homoseksualci su ljudi.
samo ga ne hvali ni jedan katolik, jer ako si katolik onda ti nisu sve vjere iste...

evo, ja ga hvalim jer pokušava smiriti tenzije koje vode u ww3

A čemu vodi njegovo trpanje mujama u Europu?

evo ti jedan citat o tome kako ondašnji židovi nisu bili raspoloženi prema pokrajini Galileji odakle je potekao Isus:

Zar može nešto dobro doći iz Nazareta?!
U Isusovo vrijeme ta imena i mjesta nisu imala baš lijep prizvuk.  Mjesta koja su ovdje spomenuta nisu ni po čemu bila posebna, baš naprotiv svima su bila mrska. Nazaret se u Bibliji ne spominje ni jednom do ovoga dijela evanđelja. Prorok Natanael kaže: Zar može nešto dobro doći iz Nazareta?! Nazaret je zapravo jedno malo naselje u pokrajini Galileji. Stanovnici su bili u ekstremnom siromaštvu. Kao i cijela Galileja, koja je k tome bila poznata i po svojim agresivnim i nasilnim stanovnicima. Poznati hebrejski povjesničar za njih kaže: Galilejci su ratoborni od malih nogu. Nije bila nastanjena samo pobožnim Židovima nego i poganima, čak i prorok Izaija je naziva poganska Galileja.  U cijeloj Bibliji Galileja je spomenuta 6 puta. Galilejci su imali nesreću da nisu govorili ni dobar aramejski, govorili su jednu vrstu narječja. Zapravo su često puta bili nazivani kao „glupi Galilejci“. Sjećate se scene u kojoj Petar bijaše optužen da je  Isusov prijatelj. Kad mu je jedna od sluga rekla: „I ti si Galilejac, tvoj naglasak te izdaje!“

Tako papa ne naziva muslimane mujama nego ih promatra kao djecu Božju. Uostalom, ja volim gledati kako se muškarci muslimani klanjaju Bogu... nađi mi jednog katolika koji će u sebi smoći toliko poniznosti da se pet puta dnevno pokloni svome Stvoritelju. :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 11:21

catabbath wrote:
vuksadinare wrote:ovako..papa franja..mi vise djeluje kao zena u muskom tijelu...izgleda kao muskarac zivi kao zena.. :)

Nosi haljine.

srećom si promijenio avatar i nick.. ali u se ostaješ napolica.. :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by catabbath 20/2/2017, 11:31

metilda wrote:Tako papa ne naziva muslimane mujama nego ih promatra kao djecu Božju. Uostalom, ja volim gledati kako se muškarci muslimani klanjaju Bogu... nađi mi jednog katolika koji će u sebi smoći toliko poniznosti da se pet puta dnevno pokloni svome Stvoritelju. :P

Ovo je tvoj ideal muškarca. Priznaj da te seksualno uzbuđuju obrezani divljaci. Normalne žene uzbuđuje Mr.Gray dok tebe uzbuđuju divlji obrezani vjerski fanatici :)

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Kurdish_female_fighter_beheaded_by_ISIS_jihadi-002
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Regoč 20/2/2017, 11:40

marcellus wrote:
Marx wrote:
tre911 wrote:
Marx wrote:Čim smeta desničarima znači da je dobar. I u pravu je sve što je rekao. Najbolji papa do sad.
Pa  da, papa je vrhunski kad ga hvale komunisti, pederi, islamisti, pravoslavci, ateisti...sve sam katolik do katolika.
Hvali ga svako normalni čovjek koji nema pretenzije prema drugim vjeroispovjestima i rasama. I homoseksualci su ljudi.
samo ga ne hvali ni jedan katolik, jer ako si katolik onda ti nisu sve vjere iste...
Ne postoje vjere, postoji samo vjera - kršćanstvo; sve su drugo zablude. Kršćanstvo u njegovoj cjelovitosti čuva samo Katolička Crkva.

_________________
Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Regoč 20/2/2017, 11:43

Franjo može i treba djelovati s poštovanjem naspram svakoga čovjeka, ali praviti se sliepim na džihad koji je na djelu može ili idiot, ili petokolonaš.

_________________
Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Regoč 20/2/2017, 11:45

catabbath wrote:
metilda wrote:Tako papa ne naziva muslimane mujama nego ih promatra kao djecu Božju. Uostalom, ja volim gledati kako se muškarci muslimani klanjaju Bogu... nađi mi jednog katolika koji će u sebi smoći toliko poniznosti da se pet puta dnevno pokloni svome Stvoritelju. :P

Ovo je tvoj ideal muškarca. Priznaj da te seksualno uzbuđuju obrezani divljaci. Normalne žene uzbuđuje Mr.Gray dok tebe uzbuđuju divlji obrezani vjerski fanatici :)

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Kurdish_female_fighter_beheaded_by_ISIS_jihadi-002
Nemoj Metici pripisivati što nije rekla. Ovakvim upisima ispadaš primitivac i agitpropovac. Ako imaš argumenatah, opovrgni ono što piše.

_________________
Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by marcellus 20/2/2017, 11:48

metilda wrote:
marcellus wrote:
Marx wrote:
tre911 wrote:
Marx wrote:Čim smeta desničarima znači da je dobar. I u pravu je sve što je rekao. Najbolji papa do sad.
Pa  da, papa je vrhunski kad ga hvale komunisti, pederi, islamisti, pravoslavci, ateisti...sve sam katolik do katolika.
Hvali ga svako normalni čovjek koji nema pretenzije prema drugim vjeroispovjestima i rasama. I homoseksualci su ljudi.
samo ga ne hvali ni jedan katolik, jer ako si katolik onda ti nisu sve vjere iste...

evo, ja ga hvalim jer pokušava smiriti tenzije koje vode u ww3

u ww3 vode upravo oni koje papa podržava, neoconsi i soroščad koji silom pokušavaju izazvati atomski rat s rusijom

_________________
Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by marcellus 20/2/2017, 11:48

i naravno oni koji trpaju muje u europu, što je zalog budućeg krvavog rata kojeg ne bi bilo da su ostali u svojim pećinama u afganistanu

_________________
Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Stanojko 20/2/2017, 11:50

Dobar je Njofra... pirat

_________________
Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by epikur37 20/2/2017, 11:51

metilda wrote:
epikur37 wrote:
metilda wrote:
marcellus wrote:
Marx wrote:
Hvali ga svako normalni čovjek koji nema pretenzije prema drugim vjeroispovjestima i rasama. I homoseksualci su ljudi.
samo ga ne hvali ni jedan katolik, jer ako si katolik onda ti nisu sve vjere iste...

evo, ja ga hvalim jer pokušava smiriti tenzije koje vode u ww3

A čemu vodi njegovo trpanje mujama u Europu?

evo ti jedan citat o tome kako ondašnji židovi nisu bili raspoloženi prema pokrajini Galileji odakle je potekao Isus:

Zar može nešto dobro doći iz Nazareta?!
U Isusovo vrijeme ta imena i mjesta nisu imala baš lijep prizvuk.  Mjesta koja su ovdje spomenuta nisu ni po čemu bila posebna, baš naprotiv svima su bila mrska. Nazaret se u Bibliji ne spominje ni jednom do ovoga dijela evanđelja. Prorok Natanael kaže: Zar može nešto dobro doći iz Nazareta?! Nazaret je zapravo jedno malo naselje u pokrajini Galileji. Stanovnici su bili u ekstremnom siromaštvu. Kao i cijela Galileja, koja je k tome bila poznata i po svojim agresivnim i nasilnim stanovnicima. Poznati hebrejski povjesničar za njih kaže: Galilejci su ratoborni od malih nogu. Nije bila nastanjena samo pobožnim Židovima nego i poganima, čak i prorok Izaija je naziva poganska Galileja.  U cijeloj Bibliji Galileja je spomenuta 6 puta. Galilejci su imali nesreću da nisu govorili ni dobar aramejski, govorili su jednu vrstu narječja. Zapravo su često puta bili nazivani kao „glupi Galilejci“. Sjećate se scene u kojoj Petar bijaše optužen da je  Isusov prijatelj. Kad mu je jedna od sluga rekla: „I ti si Galilejac, tvoj naglasak te izdaje!“

Tako papa ne naziva muslimane mujama nego ih promatra kao djecu Božju. Uostalom, ja volim gledati kako se muškarci muslimani klanjaju Bogu... nađi mi jednog katolika koji će u sebi smoći toliko poniznosti da se pet puta dnevno pokloni svome Stvoritelju. :P


Nda, ti si iz drugog filma.

Zato je važno da oko ovih stvari prvenstveno odlučuje politika a ne vjera, još manje Crkva.

Politika će osigurati Europu da bi vi i dalje mogli uživati u fantazmagorijama.

Inače će bit situacija da će osvajač doći i nabiti tvoju ljubopitljivost na kolac...pa ti onda zazivaj nebo.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Regoč 20/2/2017, 11:52

marcellus wrote:i naravno oni koji trpaju muje u europu, što je zalog budućeg krvavog rata kojeg ne bi bilo da su ostali u svojim pećinama u afganistanu
Ne zaboravimo i one koji rade na izumiranju europskih, kršćanskih narodah promičući feminizam, abortuse, permisivnost i neodgovornost.

_________________
Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 11:52

metilda wrote:
tre911 wrote:
Marx wrote:
tre911 wrote:
Marx wrote:Čim smeta desničarima znači da je dobar. I u pravu je sve što je rekao. Najbolji papa do sad.
Pa  da, papa je vrhunski kad ga hvale komunisti, pederi, islamisti, pravoslavci, ateisti...sve sam katolik do katolika.
Hvali ga svako normalni čovjek koji nema pretenzije prema drugim vjeroispovjestima i rasama. I homoseksualci su ljudi.
je baš, komunisti su normalni ljudi :DDD
Nego jel papa poglavar katoličke crkve ili poglavar komunista pedera, islamista, ateista....
ne razumijem čemu ovakvi napadi na papu... vjerujem da ti poznaješ Evanđelje pa se referiram na tvoj post jer Marc ga baš i ne poznaje... ali papa Franjo se još ni u jednoj izjavi nije ogriješio o nauk KC... svaki čovjek je stvorenje i dijete Božje a sam Isus je rekao da će "nas" (samoproglašene pravednike) bludnice i carinici preteći u kraljevstvo nebesko... papa Franjo se drži milosrđa kao temeljnog načela Isusovog nauka...
Papa Franjo nije antikrist kako ga se pokušava predstaviti no zasigurno ne razumije političke relacije  i živi u oblacima. Neće on osjetiti islamski mač nego oni koji budu otvorili vrata muslimanima po zagovoru pape. Bludnice i carinici će svakako preteći farizeje ali kad se obrate, papa ih ne potiče na obraćenje čak naprotiv. No kako rekoh ovaj papa je ljubitelj, komunista, ateista,homoseksualaca,islamista...a to se nikada u povijestiu nije dogodilo. Nije KC opstala i narasla zato što se prilagođavala drugima nego zato što su drugi prihvaćali nauk crkve, crkva je skinula teret pedofilije,lopovluka korupcije..u svojim redovima otkako je došao papa Franjo no reci iskreno zašto mas mediji više o tome ne pišu ili misliš da je  to sve zaista iskorjenjeno? Ono što je za mene misao vodilja je " ti si Petar, stijena i na toj stijeni sagraditi ću crkvu svoju i vrata paklena neće je nadvladati" dakle rat za crkvu je najavljen od samog Isusa Krista a trenutno je svi vole i nema nijedne kritike na njen račun osim kritike koje dolaze unutar same crkve a to ipak gledajući sa strane jako puno znači.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by epikur37 20/2/2017, 11:53

Pap Franjo je trebao ostati redovnik, nadam se da neće još dugo obnašati dužnost.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by catabbath 20/2/2017, 11:54

Regoč wrote:Nemoj Metici pripisivati što nije rekla. Ovakvim upisima ispadaš primitivac i agitpropovac. Ako imaš argumenatah, opovrgni ono što piše.

Molim lijepo. Rekla je da uživa gledati vjerski ufurane muškarce koji se 5x dnevno klanjaju Alahu za razliku od papaka kršćana katolika koji to ne rade. Sigurno se i navlažuje dok ih gleda. 

E sad pogledaj bilo koji propagandni uradak islamske države i viditi ćeš upravo takve tipove koji Metildicu uzbuđuju ;)


Last edited by catabbath on 20/2/2017, 11:57; edited 2 times in total (Reason for editing : 3333)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Regoč 20/2/2017, 11:58

catabbath wrote:
Regoč wrote:Nemoj Metici pripisivati što nije rekla. Ovakvim upisima ispadaš primitivac i agitpropovac. Ako imaš argumenatah, opovrgni ono što piše.

Molim lijepo. Rekla je da uživa gledati vjerski ufurane muškarce koji se 5x dnevno klanjaju Alahu za razliku od papaka kršćana katolika koji to ne rade. Sigurno se i navlažuje dok ih gleda. 

E sad pogledaj bilo koji propagandni uradak islamske države i viditi ćeš upravo takve tipove koji Metildicu uzbuđuju ;)
Uživa gledati njihovu pobožnost, seksualnu konotaciju si ti tomu dal. A osobito nije napisala da uživa gledati one koji glave sieku.

_________________
Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by catabbath 20/2/2017, 12:03

Regoč wrote:Uživa gledati njihovu pobožnost, seksualnu konotaciju si ti tomu dal. A osobito nije napisala da uživa gledati one koji glave sieku.

Tako ti je to kod žena, sve je povezano sa seksom. Doma ima sigurno muža, dobrog i poštenog i mirnog vjernika ali taj joj je dosadan pa potajno mašta kako je iskorištavaju divlji muslimanski invaderi. Rezači glava su pravi vjernici koji se klanjaju 5x dnevno u pauzi rezanja glava te su kao takvi sasvim izvjesni u njenim morbindim vjersko-seksualnim maštanjima B-)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 2 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum