ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 17:06

kaja wrote:jel govinda s alahom na nebu?
Ne jos, izgleda da je opet baniran.

Ali sve se da urediti. :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 18:05

nije franjo nego je francesco hrvat i srbin, pa nije valjda franjo totti nego je francesco totti.
daj s tim promjenama imena i lažima smiješni ste svi skupa.
pa tesla je srbin, dobro je stazić rekao sam, a nije otkrio toplu vodu...
a što se tiče terorizma ima ga, prisutan je, kako nije prisutan?
nije sve u životu ni crno ni bijelo, koliko i je za određeni prihvat toliko i nije jer je vidljivo iz svemira šta će nastat, a to je da će se europa pretvoriti u islam.
ako to nekome nije jasno, koji su to teški zaključci?
samo ono maltretiranje hrvatske policije, vrijeđanje ,uzimanje novca... ne znam baš, sve se prikazuje kako treba međutim ništa nije kako treba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 18:07

ko može osuditi orbana nakon svih ovih događaja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 18:46

kaja wrote:jel govinda s alahom na nebu?
malo biciklise..

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Eb80721c33a59ea83bd2415318fa82aa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 19:16

Regoč wrote:
Neve wrote:
metilda wrote:ja bih primila migrante
... da, kršćanski je primiti one koji su slabi i potrebiti, a to znači žene, djecu, starce i nemoćne
zanimljivo, ali upravo takvih je u dosadašnjim izbjegličkim kontigentima bilo najmanje
i tko je tu bio glup? Papa i Crkva? ne, nego državna politika koja ih je pozvala i primila
Nitko ne tvrdi da je Crkva pokrenula migracije, ali Papa svojim istupima podilazi "elitama" koje su za nju odgovorne. E, tu bi Papa trebal istupiti i osuditi kojekakve merkelice.

znam da zbilja zvučim naivno kad govorim na kršćanski način.. bila je na starom forumu tema "zašto su kršćani tako sladunjavi" :D ali ako nisi znao jedno od tjelesnih djela milosrđa je "putnika na stan primiti"... imali smo ovog ljeta marijansko hodočašće i župnik oglasio možemo li primiti hodočasnike na spavanje i hranu.. ja se odmah javila za 5 ljudi, ionako mi kuća zjapi prazna kad su djeca otišla ... i primimo mi njih, muž, ja i dvije kćeri koje su se usput rečeno pristojno obukle, kad ono dođe 5 mrga, sve branitelji možda i s PTSP-om a mi očekivali dečke ili cure... i ujutro nas jedan od njih pita jesmo li uspjeli zaspati.. ja onako spontano pitam a zašto ne bismo? a on odgovara: pa ipak je 5 nepoznatih muškaraca bilo u kući.. i ja se tek onda sjetim da smo možda ipak mogli imati malo podozrenja prema njima.. :D ... mislim da nas je papa Ivan Pavao jako preodgojio u smislu milosrđa .. makar moju obitelj jest... a to vidim i u cijeloj župi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 19:18

Roy_Bean wrote:ajde, pliz, dosta više s tim pizdarijama o metildi...
  :O oli je ovdi bila rič o meni? :D srećom da nemam puno vremena za net.. a inače se za dobrom kobilom velika prašina diže :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 19:34

metilda wrote:
Roy_Bean wrote:ajde, pliz, dosta više s tim pizdarijama o metildi...
  :O oli je ovdi bila rič o meni? :D srećom da nemam puno vremena za net.. a inače se za dobrom kobilom velika prašina diže :D
Rasprava i neslaganje je jedno no vrijeđanje je nešto drugo, puno pozdrava i svako dobro :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Sora 20/2/2017, 19:40

speare_shaker wrote:
Sora wrote:JEBEMTI, SVAKI DAN POTROSITE MILIJUNE RIHECI, KW STRUJE, MASTI, SVIJECA, SALA, PAPIRA . .. Na nista . 


Svaki dan puta milijardu bezveznih molitvi
Puta milijarda laznih rijeci 
Puta milijarda ludih ljudi ...
Jebote, vec bi bili svi na Marsu ..da se ne razbacuje taenergoja :cry

Isto ti ovo vrijedi i za religiju komunizma, samo se rituali, obredi i tradicije ponešto razlikuju.
A bogme i ponesto pravednost u raspodjeli dobara 
U ovim vjerskim drzavicama sve se uglavnom koncentrira u popovoj skrinjici 
A u komunizmu se dijeli pravedno 
Sve 
Koliko nas ne bi imalo fax da nije bilo socijslizma 
Koliko nas ne bi imalo stan 
Koliko nas ne bi proslo zdravo i veselo  razdoblje socijalizma 
Jebote , kak uopce mozes to udporediti :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 19:42

speare_shaker wrote:
Marx wrote:Lijepo piše "ko tebe kamenom ti njega kruhom" i to ovaj papa i radi.

Izvađeno iz konteksta vremena i okolnosti. To zapravo, skupa sa onom ljubite svoje neprijatelje, samo znači da se i svoje neprijatelje treba prepoznati kao ljude odnosno kao svoju potencijalnu braću, što u tadašnjem judaizmu kojega je Isus nastojao reformirati iznutra nije bio slučaj. Kao svoju braću, tadašnji židovi su smatrali samo druge židove.
Dakle, ne mrziti svoje sadašnje neprijatelje, jer je to ionako samo izvor stalnih ratova i nove mržnje i tako u krug, ali to ne znači odreći se prava na vlastitu samoobranu, ako bude neophodno.

Marx wrote:I ljubi bližnjeg svoga kao samog sebe.

2264 Ljubav prema samome sebi ostaje temeljnim načelom čudoređa.

Stoga je zakonito tražiti poštivanje vlastitoga prava na zivot.
Tko brani svoj život ne postaje krivac ubojstva, čak i kad je prisiljen nanijeti napadaču smrtonosan udarac: Ako netko braneći svoj život primijeni više nasilja nego je potrebno, njegov je čin nedopušten. Ako pak na napad odgovori odmjereno, obrana je dopuštena (...) I nije za spas duše nužno odreći se zakonite obrane da ne bismo druge ubili.
Čovjek je, naime, dužan skrbiti za svoj život više nego za tuđi.

http://www.hbk.hr/katekizam/iii/17-pre1.html
Poanta priče je da treba pomagati drugima. Šta su jadna djeca kriva što je rat ili oni obrazovani ljudi što bježe i traže neko sigurno utočište? šta sad treba milijun ljudi zabranit ulaz i proglasit ih teroristima jer je možda 1 od njih terorist?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Sora 20/2/2017, 19:42

kaja wrote:jel govinda s alahom na nebu?
 
Kad ti mislis u paklu peci bureke ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Sora 20/2/2017, 19:47

ajme covjece citam SPIRU I NE VJERUJEM OCIMA 
kaze covjek je dizan skrbiti za svoj zivot makar ubio drugog 
To je znaci vjerski duh krscana ? 
Ha ha 
I onda tvrdite da je islam nasilan .
Ako ovo nije nasilno. Nije nis. 

Ne skrbimo za svoj zivot ubijanjem halo SPIRO. 
MI branimo svoj zivot tako. Ako je izravno ugrozen. 
No o tome brine pravosude . Imamo pojam PREKORACENJA OBRANE . 
A TO ZNACI , NESTO DRUGO .NEGO TI VELIS SPIRO. 

UBIJANJE I OBRANA ZIVOTA NIJE ISTO. 
PO TEBI JEST.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Sora 20/2/2017, 19:48

Jebote religije .
Fuj

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 19:51

Sora wrote:Jebote religije .
Fuj
Jedino katolička religija mi se trenutno sviđa zbog ovog pape jer je čovjek pravi kršćanin i sad tek lažni vjernici pokazuju pravo lice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 19:55

tre911 wrote:
metilda wrote:
Roy_Bean wrote:ajde, pliz, dosta više s tim pizdarijama o metildi...
  :O oli je ovdi bila rič o meni? :D srećom da nemam puno vremena za net.. a inače se za dobrom kobilom velika prašina diže :D
Rasprava i neslaganje je jedno no vrijeđanje je nešto drugo, puno pozdrava i svako dobro :)
 hvala. :) meni je inače sve promaklo, navratim na forum par puta dnevno i ne pratim jer nemam vremena... vjerojatno je kic obrisao uvrjede...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 19:57

Sora wrote:kaze covjek je dizan skrbiti za svoj zivot makar ubio drugog

Negiraš opravdanost nužne samoobrane?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 19:59

mocni majmun wrote:nije franjo nego je francesco hrvat i srbin, pa nije valjda franjo totti nego je francesco totti.
daj s tim promjenama imena i lažima smiješni ste svi skupa.
pa tesla je srbin, dobro je stazić rekao sam, a nije otkrio toplu vodu...
a što se tiče terorizma ima ga, prisutan je, kako nije prisutan?
nije sve u životu ni crno ni bijelo, koliko i je za određeni prihvat toliko i nije jer je vidljivo iz svemira šta će nastat, a to je da će se europa pretvoriti u islam.
ako to nekome nije jasno, koji su to teški zaključci?
samo ono maltretiranje hrvatske policije, vrijeđanje ,uzimanje novca... ne znam baš, sve se prikazuje kako treba međutim ništa nije kako treba.
majmune pazi ovo cat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 19:59

Marx wrote:šta sad treba milijun ljudi zabranit ulaz i proglasit ih teroristima jer je možda 1 od njih terorist?

Jedan od milijun? Možda? Tebi su izgleda promakli neki recentni događaji. Moguće čak od 11. rujna 2001. godine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 20:02

speare_shaker wrote:
Marx wrote:šta sad treba milijun ljudi zabranit ulaz i proglasit ih teroristima jer je možda 1 od njih terorist?

Jedan od milijun? Možda? Tebi su izgleda promakli neki recentni događaji. Moguće čak od 11. rujna 2001. godine.
pa ne vjeruješ valjda da je stvarno bin laden srušio to? kako može avion se zabit i da neboder padne onako? trebalo bi bit tone i tone eksploziva postavljeno, a da uopće se takvo nešto pokuša avion bi se morao zabit od dole... to je već sve bilo isplanirano i pripremljeno da se počne rat u afganistanu isto kao što se 2003. išlo u iraq zbog nekakvog izmišljenog oružja koje nikad nije pronađeno
ne nasjedaj na budalaštine
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 20:02

Sora wrote:A u komunizmu se dijeli pravedno

Je, je, u skladu sa onom kako smo doduše svi jednaki, ali su neki ipak jednakiji od drugih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by BB-8 20/2/2017, 20:07

speare_shaker wrote:
Sora wrote:A u komunizmu se dijeli pravedno

Je, je, u skladu sa onom kako smo doduše svi jednaki, ali su neki ipak jednakiji od drugih.

primus inter pares...

_________________
Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Attach13 Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Guest 20/2/2017, 20:08


eto i trump je tvrdio da je nemoguće da je samo avion mogao srušiti WTC.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma - Page 8 Empty Re: Papa Fahrudin(Franjo):Nema islamskog terorizma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum