ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa marks sere

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 20:03

speare_shaker wrote:
pismejker wrote:Siroti narod nije procijenjen kao potentan za razmnozavanje,i kreiranje mlade radne snage za moderne svapske radne-logore..

Pa nije poanta u uvozu radne snage nego u uništavanju autentičnih evropskih nacija i stvaranju nekog neprirodnog i nefunkcionalnog multi-kulti melting pota u kojem će uvijek kipjeti.
Ukratko, poanta je u uništavanju autentične Evrope kako bi se izbacila iz utakmice kao konkurencija homogenijim i jačim igračima na svjetskoj sceni.

Zanimljivo je npr. kako nikome ne pada na pamet pritisnuti Japan da bi primio milijune izbjeglica čija se kutura i radne navike drastično razliku u odnosu na Japance pa je zbog toga njihova asimilacija u japansko društvo praktički nemoguća.
Poanta je u tome da su Japanci vrlo samosvjesna nacija, za razliku od većine evrospkih naroda danas.
Zašto?
Jer su se Evropljani uglavnom odrekli svojih judeo-kršćanskih korijena, a nisu u tom procesu izgradili neki svoj orginalni identitet pa pribjegavaju starim i već odavno otrcanim multi-kulti formulama koje su u Evropi kao prostorno-vremenskom kontinuumu država-nacija dugoročno osuđene na propast.
Samo je pitanje vremena i okolnosti.

Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by marcellus 14/2/2017, 20:04

inače postoji i knjiga "papa marx I"

https://en.wikipedia.org/wiki/Marx_the_First


Pope Marx, a very liberal Catholic, plans to make many radical changes to Catholic teaching, practices and doctrines. Stephen, who opposes these planned changes, is now serving as the Vatican's Secretary of State so that the Pope "can keep his eye on him."


baš

_________________
Papa marks sere - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 20:04

kaja wrote:pa neka se stornja onda u juznoameričku prašumu..

Nije samo do njega. Konklava ga je izabrala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 20:06

speare_shaker wrote:
speare_shaker wrote:
pismejker wrote:Siroti narod nije procijenjen kao potentan za razmnozavanje,i kreiranje mlade radne snage za moderne svapske radne-logore..

Pa nije poanta u uvozu radne snage nego u uništavanju autentičnih evropskih nacija i stvaranju nekog neprirodnog i nefunkcionalnog multi-kulti melting pota u kojem će uvijek kipjeti.
Ukratko, poanta je u uništavanju autentične Evrope kako bi se izbacila iz utakmice kao konkurencija homogenijim i jačim igračima na svjetskoj sceni.

Zanimljivo je npr. kako nikome ne pada na pamet pritisnuti Japan da bi primio milijune izbjeglica čija se kutura i radne navike drastično razliku u odnosu na Japance pa je zbog toga njihova asimilacija u japansko društvo praktički nemoguća.
Poanta je u tome da su Japanci vrlo samosvjesna nacija, za razliku od većine evrospkih naroda danas.
Zašto?
Jer su se Evropljani uglavnom odrekli svojih judeo-kršćanskih korijena, a nisu u tom procesu izgradili neki svoj orginalni identitet pa pribjegavaju starim i već odavno otrcanim multi-kulti formulama koje su u Evropi kao prostorno-vremenskom kontinuumu država-nacija dugoročno osuđene na propast.
Samo je pitanje vremena i okolnosti.
Ne mogu pritisnuti Japan,jer Japan zabranjuje Islam na svojem teritoriju.Zestoki su nacionalisti i rasisti,tako da islamdžije ne bi dugo tamo izdurali,sto u privatnim relacijama,sto po pitanju radnih navika i opcenito tempa rada..
Europa je stara Kurwa,i sve primna,sto joj se gurne medj bedra..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 20:06

speare_shaker wrote:
kaja wrote:pa neka se stornja onda u juznoameričku prašumu..

Nije samo do njega. Konklava ga je izabrala.

I da, on je iz Argentine, gdje baš i nema prašuma. Prevladavaju pašnjaci (pampasi).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by kaya 14/2/2017, 20:06

pismejker wrote:
jastreb wrote:
pismejker wrote:
jastreb wrote:
speare_shaker wrote:

Da. Svi griješe pa tako i katolici. Griješiti je ljudski.
 Pravi katolik nikad neće opsovati Boga. Ne kažem da se nekome ne može izletjeti,ali ako netko u jednom danu opsuje Boga po 50 puta,taj nije nikakav kršćanin.
Meni se Bog nikad u ni u najvecoj ljutni ne nadje u psovci..
Ni meni.
Tja,nit sam se kretao u takvom drustvu,nit su me tome u obitelji ucili..
vidi se vi niste iz hrvatskih obitelji
u njima je normalno da se baka moli a deda kaže jednom dnevno bogtejebo...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by marcellus 14/2/2017, 20:07

evo zašto mediji nisu voljeli starog papu, nije bio komunist, strašno

Papa marks sere - Page 3 929c76b1996b939673ba7c6b5ff7562f

_________________
Papa marks sere - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 20:07

kaja wrote:
pismejker wrote:
jastreb wrote:
pismejker wrote:
jastreb wrote:
 Pravi katolik nikad neće opsovati Boga. Ne kažem da se nekome ne može izletjeti,ali ako netko u jednom danu opsuje Boga po 50 puta,taj nije nikakav kršćanin.
Meni se Bog nikad u ni u najvecoj ljutni ne nadje u psovci..
Ni meni.
Tja,nit sam se kretao u takvom drustvu,nit su me tome u obitelji ucili..
vidi se vi niste iz hrvatskih obitelji
u njima je normalno da se baka moli a deda kaže jednom dnevno bogtejebo...
pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 20:07

Yehudi wrote:Fol 98% zemlje su katolici

sada me zanima kome su oni odani - Papi - ( kao navodno uvijek od stoljeća....8 )

ili kome to?

To je interesantno opcenito kod nase vjere. Naime ukoliko se jedan smatra dijelom K.Crkve....pravila su jasna. Nema sta pojedinac propitkivati i tako to :D . Medjutim to vrijedi dok god papa govori ono sto je srcu drago. U trenutku kad skrene s toga...adio. Vjernici po potrebi. Tradicija,vjera,domovina.....pickematerine. Bla bla bla. Preseravanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by marcellus 14/2/2017, 20:09

a pazi taj isti autor Kyle Murphy sad ne govori o čovjeku koji razgovara s nevidljivim prijateljem na oblaku nego baca drkicu na papa sranju

http://guprogressive.com/republicans-rethinking-social-justice-issues/

The inspirational Pope Francis I is making waves in American politics. Over the past year, the popular Pope has brought the issues of poverty and human dignity to the forefront of Catholic life and international news. An advocate of liberal immigration laws and welfare programs that recognize of human dignity of every individual (regardless of their birthplace or inheritance), the Pope has become very popular among liberal Catholics.

_________________
Papa marks sere - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 20:09

MaximusDecimusMiridije wrote:
Yehudi wrote:Fol 98% zemlje su katolici

sada me zanima kome su oni odani - Papi - ( kao navodno uvijek od stoljeća....8 )

ili kome to?

To je interesantno opcenito kod nase vjere. Naime ukoliko se jedan smatra dijelom K.Crkve....pravila su jasna. Nema sta pojedinac propitkivati i tako to :D . Medjutim to vrijedi dok god papa govori ono sto je srcu drago. U trenutku kad skrene s toga...adio. Vjernici po potrebi. Tradicija,vjera,domovina.....pickematerine. Bla bla bla. Preseravanje.
PUJ..!!! PUJ..!!! 10 Oče vaša i 20 helou Marija..i klečanje na kuruzi..  :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 20:11

speare_shaker wrote:
speare_shaker wrote:
kaja wrote:pa neka se stornja onda u juznoameričku prašumu..

Nije samo do njega. Konklava ga je izabrala.

I da, on je iz Argentine, gdje baš i nema prašuma. Prevladavaju pašnjaci (pampasi).

I da, on je Argentinac talijanskog podrijetla. Prije posljednje konklave se puno špekuliralo o tome kako će za papu sigurno biti izabran neki Talijan. Pa to se zapravo i dogodilo, ali je konklava ocjenila kako je argentinski Talijan zapravo najbolji Talijan od svih Talijana.
Ukratko, konklava je ocjenila kako je Evropa okrenula leđa kršćanstvu pa je zato konklava okrenula leđa Evropi, ali ne u potpunosti i bez mogućnosti povratka njenim kršćanskim korijenima, jer je za papu izabrala baš jednog argentinskog Talijana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 20:15

jastreb wrote:
pismejker wrote:Meni se Bog nikad u ni u najvecoj ljutni ne nadje u psovci..
Ni meni.

U vašem odnosnu prema Bogu nema strasti tako tipične za autentično kršćanstvo. Vama Bog nit' smrdi nit' miriši.
Opsuj Boga pa se onda iskreno pokaj i traži oprost, to je kršćanski antiflegmatični mentalitet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 20:17

speare_shaker wrote:
jastreb wrote:
pismejker wrote:Meni se Bog nikad u ni u najvecoj ljutni ne nadje u psovci..
Ni meni.

U vašem odnosnu prema Bogu nema strasti tako tipične za autentično kršćanstvo. Vama Bog nit' smrdi nit' miriši.
Opsuj Boga pa se onda iskreno pokaj i traži oprost, to je kršćanski antiflegmatični mentalitet.

Po Isusu, one koji nit' smrde nit' mirišu će Bog ispljunuti iz svojih usta, jer su mlaki, nisu ni vrući ni hladni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 20:17

speare_shaker wrote:
jastreb wrote:
pismejker wrote:Meni se Bog nikad u ni u najvecoj ljutni ne nadje u psovci..
Ni meni.

U vašem odnosnu prema Bogu nema strasti tako tipične za autentično kršćanstvo. Vama Bog nit' smrdi nit' miriši.
Opsuj Boga pa se onda iskreno pokaj i traži oprost, to je kršćanski antiflegmatični mentalitet.
Vi ste onako buntovni likovi poput Deana Winchestera,koji onako emotivno dijeli pridjeve angelima i samom Bogu... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 20:21

MaximusDecimusMiridije wrote:To je interesantno opcenito kod nase vjere. Naime ukoliko se jedan smatra dijelom K.Crkve....pravila su jasna. Nema sta pojedinac propitkivati i tako to :D

Zapravo je upravo obrnuto od toga da baš ne kažem dijametralno suprotno.
U KC vrlo veliku važnost ima upravo neprestano teologijsko propitkivanje, koje doduše često zna preći i u obično špekuliranje, ali zato postoje temeljne dogme i čvrsti okvir službenog nauka KC izvan kojega se ne ide ako želiš ostati unutar KC. Ako ne želiš, široko ti polje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 20:23

pismejker wrote:Vi ste onako buntovni likovi poput Deana Winchestera

Moguće, neću to isključiti, makar zaista ne znam tko je Dean Winchester.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 20:25

speare_shaker wrote:
pismejker wrote:Vi ste onako buntovni likovi poput Deana Winchestera

Moguće, neću to isključiti, makar zaista ne znam tko je Dean Winchester.
A lik iz jedne onako pomalo simpa serije Supernatural..no vrlo opustajuca ikomicna..Ono lik sa bratom protjeruje unistava demone,spasava ljude,a asveukupno izgleda vrlo komicno,..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by Leviathan2 14/2/2017, 20:29

jbte svetac, jos to gledas,
presisali su i santa barbaru

_________________
Papa marks sere - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 20:30

pismejker wrote:A lik iz jedne onako pomalo simpa serije Supernatural..no vrlo opustajuca ikomicna..Ono lik sa bratom protjeruje unistava demone,spasava ljude,a asveukupno izgleda vrlo komicno,..

Dakle, vrlo živopisan i strastven lik. Nije baš kao sveti Petar, ali nije ni daleko od njega. Da, to je prilično izvorno kršćanski. :)
Doduše, vjerujem da bi ti ovo korisnik melkior puno bolje objasnio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 20:31

Leviathan2 wrote:jbte svetac, jos to gledas,
presisali su i santa barbaru
ehhhh.treci puta gledam,jer ima puno sezona,a bas ne bi turentao tu u svabiji..dobrih serija sve manje..cekaju jos BONES(2x) i NAVY CIS(3x)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 3 Empty Re: Papa marks sere

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum