ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa marks sere

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by BB-8 14/2/2017, 19:47

@svetac - kad si pravi katolik... :W

BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by marcellus 14/2/2017, 19:48

kaja wrote:nadam se da za sljedećeg papu neće izabrati nekog iz svemira ili afrike, jer bi se mogao baviti gorućim pitanjima za europu  poput -kako pobjeći  tigru i kako se obraniti od udava, monsunskih kiša i ubijanjem albino ljudi od strane plemenskog poglavice. nije ni da papa marks ima pametnije teme..

ne papa marks sere o rušenju zidova iza 12 metara visokih zidova vatikana u kojem btw nema muslimana i izbjeglica, ono "radite što vam propovijedam ne ono što ja radim"

_________________
Papa marks sere - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by BB-8 14/2/2017, 19:49

speare_shaker wrote:
jastreb wrote:Pravi katolik nikad neće opsovati Boga. Ne kažem da se nekome ne može izletjeti,ali ako netko u jednom danu opsuje Boga po 50 puta,taj nije nikakav kršćanin.

Pravi kršćanin će tri puta iste noći zatajiti Krista, a onda će se gorko pokajati zbog toga. Dapače, to će učiniti prvi među svim kršćanima.
Dakle, ključni pojam je ovdje iskreno pokajanje uz traženje oprosta, ali ti to kao lažni kršćanin svakako ne možeš znati.

upravo tako...iskreno pokajanje je kljuc...

_________________
Papa marks sere - Page 2 Attach13 Papa marks sere - Page 2 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by marcellus 14/2/2017, 19:49


_________________
Papa marks sere - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 19:49

kaja wrote:gorućim pitanjima za europu

Evropa je okrenula leđa kršćanstvu pa više nema pravo tražiti neku vrstu prvenstva prilikom izbora pape.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by kaya 14/2/2017, 19:50

marcellus wrote:
kaja wrote:nadam se da za sljedećeg papu neće izabrati nekog iz svemira ili afrike, jer bi se mogao baviti gorućim pitanjima za europu  poput -kako pobjeći  tigru i kako se obraniti od udava, monsunskih kiša i ubijanjem albino ljudi od strane plemenskog poglavice. nije ni da papa marks ima pametnije teme..

ne papa marks sere o rušenju zidova iza 12 metara visokih zidova vatikana u kojem btw nema muslimana i izbjeglica, ono "radite što vam propovijedam ne ono što ja radim"
papa marks misli da je vođa sindikata u argentini, lupa gluposti i čudi me da nije još otrovan..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 19:51

Dread_Pirate_Roberts wrote:
speare_shaker wrote:
jastreb wrote:Pravi katolik nikad neće opsovati Boga. Ne kažem da se nekome ne može izletjeti,ali ako netko u jednom danu opsuje Boga po 50 puta,taj nije nikakav kršćanin.

Pravi kršćanin će tri puta iste noći zatajiti Krista, a onda će se gorko pokajati zbog toga. Dapače, to će učiniti prvi među svim kršćanima.
Dakle, ključni pojam je ovdje iskreno pokajanje uz traženje oprosta, ali ti to kao lažni kršćanin svakako ne možeš znati.

upravo tako...iskreno pokajanje je kljuc..
Jel to ono svake nedjelje,kaxe kaze-Ispovijed-pokajanje iskreno..gdje mladjahne djeve idu skruseno priznati svoje mladalacke grije,pa onda hajmo nanovo,resetirane memorije...??? :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by kaya 14/2/2017, 19:51

speare_shaker wrote:
kaja wrote:gorućim pitanjima za europu

Evropa je okrenula leđa kršćanstvu pa više nema pravo tražiti neku vrstu prvenstva prilikom izbora pape.
nije u pitanju niti kršćanstvo nego poznavanje prilika u europi a ovaj ih pozna ko pokojni idi amin
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 19:52

kaja wrote:
speare_shaker wrote:
kaja wrote:gorućim pitanjima za europu

Evropa je okrenula leđa kršćanstvu pa više nema pravo tražiti neku vrstu prvenstva prilikom izbora pape.
nije u pitanju niti kršćanstvo nego poznavanje prilika u europi a ovaj ih pozna ko pokojni idi amin
ne budi naivna Kajo,itekako dobro zna..Vatikan ima jednu od zescih obavjestajnih sluzbi,a sve ovo,ovaj cirkus je interesno potaknut..neko fila ogromne pare da skrsi krscanstvo u Europi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 19:54

pismejker wrote:Siroti narod nije procijenjen kao potentan za razmnozavanje,i kreiranje mlade radne snage za moderne svapske radne-logore..

Pa nije poanta u uvozu radne snage nego u uništavanju autentičnih evropskih nacija i stvaranju nekog neprirodnog i nefunkcionalnog multi-kulti melting pota u kojem će uvijek kipjeti.
Ukratko, poanta je u uništavanju autentične Evrope kako bi se izbacila iz utakmice kao konkurencija homogenijim i jačim igračima na svjetskoj sceni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by kaya 14/2/2017, 19:55

pismejker wrote:
kaja wrote:
speare_shaker wrote:
kaja wrote:gorućim pitanjima za europu

Evropa je okrenula leđa kršćanstvu pa više nema pravo tražiti neku vrstu prvenstva prilikom izbora pape.
nije u pitanju niti kršćanstvo nego poznavanje prilika u europi a ovaj ih pozna ko pokojni idi amin
ne budi naivna Kajo,itekako dobro zna..Vatikan ima jednu od zescih obavjestajnih sluzbi,a sve ovo,ovaj cirkus je interesno potaknut..neko fila ogromne pare da skrsi krscanstvo u Europi..
ne zna on ništa, ne pomažu obavještajne službe kad je on pao s druge planete
kao da mene stave u zimbabve i sad mi obavještajne službe nešto kažu. možeš misliti što bi mi to pomoglo
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 19:56

kaja wrote:nije u pitanju niti kršćanstvo nego poznavanje prilika u europi a ovaj ih pozna ko pokojni idi amin

Poznaje on Evropu jako dobro, ali je kvaka u tome da ju jednostavno ne podnosi i ne prihvaća ovakvu kakva jest.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by marcellus 14/2/2017, 19:56

kaja wrote:
marcellus wrote:
kaja wrote:nadam se da za sljedećeg papu neće izabrati nekog iz svemira ili afrike, jer bi se mogao baviti gorućim pitanjima za europu  poput -kako pobjeći  tigru i kako se obraniti od udava, monsunskih kiša i ubijanjem albino ljudi od strane plemenskog poglavice. nije ni da papa marks ima pametnije teme..

ne papa marks sere o rušenju zidova iza 12 metara visokih zidova vatikana u kojem btw nema muslimana i izbjeglica, ono "radite što vam propovijedam ne ono što ja radim"
papa marks misli da je vođa sindikata u argentini, lupa gluposti i čudi me da nije još otrovan..

kajo čudo je da onaj prošli nije bio otrovan, ali bio bi vjerojatno da se nije povukao

previše se borio za ideju pa se crkva našla na udaru

otkad je ovaj nitko ne spominje pederluk, pedofiliju i vatikansku banku, prema tome u vatikanu kardinali mogu mirno spavat

_________________
Papa marks sere - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by kaya 14/2/2017, 19:57

marcellus wrote:
kaja wrote:
marcellus wrote:
kaja wrote:nadam se da za sljedećeg papu neće izabrati nekog iz svemira ili afrike, jer bi se mogao baviti gorućim pitanjima za europu  poput -kako pobjeći  tigru i kako se obraniti od udava, monsunskih kiša i ubijanjem albino ljudi od strane plemenskog poglavice. nije ni da papa marks ima pametnije teme..

ne papa marks sere o rušenju zidova iza 12 metara visokih zidova vatikana u kojem btw nema muslimana i izbjeglica, ono "radite što vam propovijedam ne ono što ja radim"
papa marks misli da je vođa sindikata u argentini, lupa gluposti i čudi me da nije još otrovan..

kajo čudo je da onaj prošli nije bio otrovan, ali bio bi vjerojatno da se nije povukao

previše se borio za ideju pa se crkva našla na udaru

otkad je ovaj nitko ne spominje pederluk, pedofiliju i vatikansku banku, prema tome u vatikanu kardinali mogu mirno spavat
a i to što kažeš, moguće da im ovaj glupender paše..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 19:57

speare_shaker wrote:
pismejker wrote:Siroti narod nije procijenjen kao potentan za razmnozavanje,i kreiranje mlade radne snage za moderne svapske radne-logore..

Pa nije poanta u uvozu radne snage nego u uništavanju autentičnih evropskih nacija i stvaranju nekog neprirodnog i nefunkcionalnog multi-kulti melting pota u kojem će uvijek kipjeti.
Ukratko, poanta je u uništavanju autentične Evrope kako bi se izbacila iz utakmice kao konkurencija homogenijim i jačim igračima na svjetskoj sceni.
Preduvjet ovom tvojem je upravo ono sto sam ja rekao..Ukri nisu,Arapi jesu prepoznati kao grupa koja je sklona populacijskom boom-u,a to je preduvjet....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by kaya 14/2/2017, 19:58

speare_shaker wrote:
kaja wrote:nije u pitanju niti kršćanstvo nego poznavanje prilika u europi a ovaj ih pozna ko pokojni idi amin

Poznaje on Evropu jako dobro, ali je kvaka u tome da ju jednostavno ne podnosi i ne prihvaća ovakvu kakva jest.
pa neka se stornja onda u juznoameričku prašumu..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by marcellus 14/2/2017, 19:58

kaja wrote:
marcellus wrote:
kaja wrote:
marcellus wrote:
kaja wrote:nadam se da za sljedećeg papu neće izabrati nekog iz svemira ili afrike, jer bi se mogao baviti gorućim pitanjima za europu  poput -kako pobjeći  tigru i kako se obraniti od udava, monsunskih kiša i ubijanjem albino ljudi od strane plemenskog poglavice. nije ni da papa marks ima pametnije teme..

ne papa marks sere o rušenju zidova iza 12 metara visokih zidova vatikana u kojem btw nema muslimana i izbjeglica, ono "radite što vam propovijedam ne ono što ja radim"
papa marks misli da je vođa sindikata u argentini, lupa gluposti i čudi me da nije još otrovan..

kajo čudo je da onaj prošli nije bio otrovan, ali bio bi vjerojatno da se nije povukao

previše se borio za ideju pa se crkva našla na udaru

otkad je ovaj nitko ne spominje pederluk, pedofiliju i vatikansku banku, prema tome u vatikanu kardinali mogu mirno spavat
a i to što kažeš, moguće da im ovaj glupender paše..

pa normalno da im paše, slatkorječiv je, nekonfliktan, i štiti crkvu kao instituciju a ne katoličanstvo kao ideju. Da radi potonje morao bi se sukobiti s higijeničarima političke korektnosti od ljubitelja kozojeba do pederskog lobija, onda bi se crkva našla na udaru

_________________
Papa marks sere - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by jastreb 14/2/2017, 19:58

pismejker wrote:
jastreb wrote:
speare_shaker wrote:
jastreb wrote:Zar to katolici rade???

Da. Svi griješe pa tako i katolici. Griješiti je ljudski.
 Pravi katolik nikad neće opsovati Boga. Ne kažem da se nekome ne može izletjeti,ali ako netko u jednom danu opsuje Boga po 50 puta,taj nije nikakav kršćanin.
Meni se Bog nikad u ni u najvecoj ljutni ne nadje u psovci..
Ni meni.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by marcellus 14/2/2017, 19:59

on je pacificirao crkvu ko i plenković HDZ, ovakvi uškopljeni nisu opasnost za nikog i mogu se posvetiti svom poslu, krađi

_________________
Papa marks sere - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 20:00

jastreb wrote:
pismejker wrote:
jastreb wrote:
speare_shaker wrote:
jastreb wrote:Zar to katolici rade???

Da. Svi griješe pa tako i katolici. Griješiti je ljudski.
 Pravi katolik nikad neće opsovati Boga. Ne kažem da se nekome ne može izletjeti,ali ako netko u jednom danu opsuje Boga po 50 puta,taj nije nikakav kršćanin.
Meni se Bog nikad u ni u najvecoj ljutni ne nadje u psovci..
Ni meni.
Tja,nit sam se kretao u takvom drustvu,nit su me tome u obitelji ucili..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by Guest 14/2/2017, 20:03

speare_shaker wrote:
pismejker wrote:Siroti narod nije procijenjen kao potentan za razmnozavanje,i kreiranje mlade radne snage za moderne svapske radne-logore..

Pa nije poanta u uvozu radne snage nego u uništavanju autentičnih evropskih nacija i stvaranju nekog neprirodnog i nefunkcionalnog multi-kulti melting pota u kojem će uvijek kipjeti.
Ukratko, poanta je u uništavanju autentične Evrope kako bi se izbacila iz utakmice kao konkurencija homogenijim i jačim igračima na svjetskoj sceni.

Zanimljivo je npr. kako nikome ne pada na pamet pritisnuti Japan da bi primio milijune izbjeglica čija se kutura i radne navike drastično razliku u odnosu na Japance pa je zbog toga njihova asimilacija u japansko društvo praktički nemoguća.
Poanta je u tome da su Japanci vrlo samosvjesna nacija, za razliku od većine evrospkih naroda danas.
Zašto?
Jer su se Evropljani uglavnom odrekli svojih judeo-kršćanskih korijena, a nisu u tom procesu izgradili neki svoj orginalni identitet pa pribjegavaju starim i već odavno otrcanim multi-kulti formulama koje su u Evropi kao prostorno-vremenskom kontinuumu država-nacija dugoročno osuđene na propast.
Samo je pitanje vremena i okolnosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa marks sere - Page 2 Empty Re: Papa marks sere

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum