ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

obvezni vojni rok

Page 24 of 25 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Go down

obvezni vojni rok

obvezni vojni rok - Page 24 Vote_lcap53%obvezni vojni rok - Page 24 Vote_rcap 53% 
[ 19 ]
obvezni vojni rok - Page 24 Vote_lcap47%obvezni vojni rok - Page 24 Vote_rcap 47% 
[ 17 ]
 
Total Votes : 36
 
 

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by Guest 12/2/2017, 20:39

deda wrote:
tre911 wrote:
Zbog animoziteta koji imaš prema kršćanstvu cijeli si se izobličio

izobličio? :^0
radi se jednostavno o ruganju glupostima, jer se tome i treba rugati s koje god strane ideološkog spektra da idijoti dolaze
u konačnici nije problem u glupostima koje propovejda kršćanski nauk, nego u niskom IQ naivca

Točno, radi se zapravo o sprdanju. No, evidentno je kako se ti ovdje zapravo sprdaš sa vlastitim konstrukcijama odnosno vlastitim distorziranim intepretacijama kršćanskog odnosno službenog nauka Katoličke Crkve, a ne tom nauku samom, jer isti u svojoj aktualnoj verziji sa tvojim intepretacijama i nema puno veze.

Guest
Guest


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by veber 12/2/2017, 21:07

maggie13 wrote:
Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:
Leviathan2 wrote:
veber wrote:
draga!
kada dođem u imotski odemo do metkovića na žabe. znam odličan restoran.
odvedi je na puzeve :D
to možete vas dvojica geek geek
nisi probala, ;D
i ne bih..:-S
Pozovite na nesto drugo ;-)
kozlic ispod peke?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by Trinity 12/2/2017, 21:17

danni1 wrote:
Triny wrote:
dijagram wrote:
Triny wrote:
Noor wrote:

vjerujem da to tako izgleda iz tvog kuta i da bi ti baš to bio motiv da imaš uvjete. no, ne razmišljaju ipak baš svi tako.
Naravno da razmišljaju, samo računaju kad imaju prve uvjete za mirovinu.
Ne razmisljaju,upravo suprotno.
Godinama se tjera ljude van,a oni se bore ostati i muvaju na sve nacine.
Razlog je jednostavno puno veca placa nego mirovina.
Evo i zena ce raditi jos 7-8 godina do pune mirovine iako je mogla prije pet godina  biti umirovljena.
I imat će  45 kad ode u punu mirovinu?
Frendica i muž joj , oboje 40+, ove godine idu u mirovinu, zdravi i jaki ko bikovi, već si traže fuš.
Ako ih zdravlje posluži, još će 30-40 godina biti u mirovini.
Koliko će ljudi morati raditi sve te godine za njihove mirovine? 10? 20?
Pa jbga oni su radili dok su ovi studirali 10g. Red je da se vrati.
I dok su radili nisu zarađivali, nego trošili tuđe. Nema se njima šta vratiti.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by veber 12/2/2017, 21:23

Marx wrote:Kakav jebeni Rambo... Arkan je bio i ostao moj idol. On je bio bitniji od Miloševića i Tuđmana. Živo mu se jebalo šta misli amerika i šta misli rusija. Imao je svoju vojsku i njegovih 10 godina života vrijedi ko da živiš 1000 godina jer prođeš sve šta čovjek može proć u 1000 godina. Imao je svoju banku, vojsku, vlast, moć, najljepše žene, nikog se nije bojao i njegova je bila uvijek posljednja.
Glupi narod guta priču da je on ubijen, a zna se da je i dan danas živ jer zna previše i da ga je bilo ko smaknuo pale bi glave i u americi i u srbiji.
jebote koliko srba na ovom forumu.

inače tvoj ljubljeni je dobio metak u oko. za svaki slučaj. ni mater ga nije mogla prepoznat.
smaknule ga vojne službe.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by michaellcmacha 12/2/2017, 21:23

biti vojnik nije posao... naime radi se o pozivu kojem nije svatko dorastao.... kad nastupi zlo doba Bogu i vojniku se klanjamo, kad zlo doba prođe Boga zaboravimo, a vojinka ne poštujemo,... jbg to je tako svugdje pa zašto bi si mi umišljali da bi kod nas trebalo biti drugačije...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by Guest 12/2/2017, 21:34

michaellcmacha wrote:a vojinka ne poštujemo

Vojnika možda i ne, ali vojsku, zanimljivo, ipak da.
Barem ako je vjerovati ankatama koje se svako malo provode u Hrvatskoj. Na prvom mjestu povjerenja u institucije je HV, na drugom najčešće Crkva i onda dalje od prilike do prilike i od ankete do ankete.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by Guest 12/2/2017, 21:40

michaellcmacha wrote:biti vojnik nije posao... naime radi se o pozivu kojem nije svatko dorastao.... kad nastupi zlo doba Bogu i vojniku se klanjamo, kad zlo doba prođe Boga zaboravimo, a vojinka ne poštujemo,... jbg to je tako svugdje pa zašto bi si mi umišljali da bi kod nas trebalo biti drugačije...

evo, Triny je živi primjer i na žalost, nije jedina. i nju treba u prve redove, nek skviči.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by michaellcmacha 12/2/2017, 21:41

speare_shaker wrote:
michaellcmacha wrote:a vojinka ne poštujemo

Vojnika možda i ne, ali vojsku, zanimljivo, ipak da.
Barem ako je vjerovati ankatama koje se svako malo provode u Hrvatskoj. Na prvom mjestu povjerenja u institucije je HV, na drugom najčešće Crkva i onda dalje od prilike do prilike i od ankete do ankete.
to je u stvari floskula.... govorim isključivo iz iskustva... u jeku rata i borbi civili su se natjecali na svakom koraku i u svakoj prilici ne bi li se dodvorili vojniku u prolazu, kafiću, trgovini ili najčešće na cesti su znali i okrenuti se od svog pravca da bi vojnika prevezli kud treba... već tamo nakon priznanja pa nadalje skoro sve do bljeska vojnik je odjeban i uglavnom ignoriran... da bi ga ta bljesak i oluju glorificirali svi segmenti društva a već od jeseni pa na ovamo ko vas jebe razno razni tigrovi, gromovi, kune, pauci i ini drugi.... ne možeš poštivati instituciju vojske a da ne poštuješ integralni dio bez kojeg vojske ne bi ni bilo....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by Guest 12/2/2017, 21:41

Marx wrote:Kakav jebeni Rambo... Arkan je bio i ostao moj idol. On je bio bitniji od Miloševića i Tuđmana. Živo mu se jebalo šta misli amerika i šta misli rusija. Imao je svoju vojsku i njegovih 10 godina života vrijedi ko da živiš 1000 godina jer prođeš sve šta čovjek može proć u 1000 godina. Imao je svoju banku, vojsku, vlast, moć, najljepše žene, nikog se nije bojao i njegova je bila uvijek posljednja.
Glupi narod guta priču da je on ubijen, a zna se da je i dan danas živ jer zna previše i da ga je bilo ko smaknuo pale bi glave i u americi i u srbiji.

pa koliko si ti bio star kad je Arkan još bio živ i postao ti idol?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by Guest 12/2/2017, 21:45

michaellcmacha wrote:ne možeš poštivati instituciju vojske a da ne poštuješ integralni dio bez kojeg vojske ne bi ni bilo....

A očito možeš, bar do neke granice. Makar je jasno da je to evidentna kontradikcija, ali ljudi znaju biti kontradiktorni, rekao bih posebno Hrvati. No, jasno je kako ankete ipak ne lažu, jer bi anketnim agencijama u stanju u kojem se nalaze bila vrhunska poslastica objaviti kako Hrvati nemaju nikakvog povjerenja u HV kao instituciju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by veber 12/2/2017, 21:52

Noor wrote:
Marx wrote:Kakav jebeni Rambo... Arkan je bio i ostao moj idol. On je bio bitniji od Miloševića i Tuđmana. Živo mu se jebalo šta misli amerika i šta misli rusija. Imao je svoju vojsku i njegovih 10 godina života vrijedi ko da živiš 1000 godina jer prođeš sve šta čovjek može proć u 1000 godina. Imao je svoju banku, vojsku, vlast, moć, najljepše žene, nikog se nije bojao i njegova je bila uvijek posljednja.
Glupi narod guta priču da je on ubijen, a zna se da je i dan danas živ jer zna previše i da ga je bilo ko smaknuo pale bi glave i u americi i u srbiji.

pa koliko si ti bio star kad je Arkan još bio živ i postao ti idol?
dojenče

srećom mu je idol smaknut metkom u oko da ne bi bilo zabune.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by Guest 12/2/2017, 22:27

veber wrote:
Noor wrote:
Marx wrote:Kakav jebeni Rambo... Arkan je bio i ostao moj idol. On je bio bitniji od Miloševića i Tuđmana. Živo mu se jebalo šta misli amerika i šta misli rusija. Imao je svoju vojsku i njegovih 10 godina života vrijedi ko da živiš 1000 godina jer prođeš sve šta čovjek može proć u 1000 godina. Imao je svoju banku, vojsku, vlast, moć, najljepše žene, nikog se nije bojao i njegova je bila uvijek posljednja.
Glupi narod guta priču da je on ubijen, a zna se da je i dan danas živ jer zna previše i da ga je bilo ko smaknuo pale bi glave i u americi i u srbiji.
pa koliko si ti bio star kad je Arkan još bio živ i postao ti idol?
dojenče
tak nekak
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by Guest 13/2/2017, 03:25

michaellcmacha wrote:biti vojnik nije posao... naime radi se o pozivu kojem nije svatko dorastao.... kad nastupi zlo doba Bogu i vojniku se klanjamo, kad zlo doba prođe Boga zaboravimo, a vojinka ne poštujemo,... jbg to je tako svugdje pa zašto bi si mi umišljali da bi kod nas trebalo biti drugačije...
Biti VOJNIK je da držiš oružje u rukama i nosiš uniformu i osjećam se kao najmoćniji čovjek na svijetu. Meni samo da daju da čuvam magacine ja bi bio sretniji čovjek od bilo kojeg milijardera na svijetu, a životni san mi je otići negdje u rat. Bio sam u lovačkom društvu i najviše volim gledat kad ubijem životinju i gledat je dok umire kako joj nestaje život u očima. ...Ostaje samo tupi pogled, a mene to ispuni adrenalinom. To mogu shvatit samo lovci koji su hladnokrvni jer takvi moraju biti jer bi inače pucali čim nešto šušne i bili opasni za druge lovce. Ja sam apsolutno smiren nakon par čašica medenice, jer me slatko smiruje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by Guest 13/2/2017, 03:32

veber wrote:
Noor wrote:
Marx wrote:Kakav jebeni Rambo... Arkan je bio i ostao moj idol. On je bio bitniji od Miloševića i Tuđmana. Živo mu se jebalo šta misli amerika i šta misli rusija. Imao je svoju vojsku i njegovih 10 godina života vrijedi ko da živiš 1000 godina jer prođeš sve šta čovjek može proć u 1000 godina. Imao je svoju banku, vojsku, vlast, moć, najljepše žene, nikog se nije bojao i njegova je bila uvijek posljednja.
Glupi narod guta priču da je on ubijen, a zna se da je i dan danas živ jer zna previše i da ga je bilo ko smaknuo pale bi glave i u americi i u srbiji.

pa koliko si ti bio star kad je Arkan još bio živ i postao ti idol?
dojenče

srećom mu je idol smaknut metkom u oko da ne bi bilo zabune.
Arkan je navodno ubijen u prošlom stoljeću 2000. godine, a ja sam tad išao u osnovnu školu. I kao običan osnovnoškolac rekao sam da je to laž da je ubijen, a učenici oko mene nisu znali ni tko je Arkan.
I Givi mi je idol, al Arkan je ipak Bog za svih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by Guest 13/2/2017, 03:34

Svako sam sebi bira idole i uzore, nekome je idol ili uzor otac, majka, neki glumac/glumica, sportaš/ica... Meni je Arkan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by Guest 13/2/2017, 03:39

On i Givi su face i to su prave alfe kako bi svaki muškarac trebao biti, a ne ko neki metroseksualci i bilderi koji su danas uzori klincima.
Pa nisu mi valjda Saša Tin i Kedžo trebali bit uzori pored živućeg Arkana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by veber 13/2/2017, 07:47

tvoj idol je ipak smanut.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by vuksadinare 13/2/2017, 07:51

Marx wrote:Svako sam sebi bira idole i uzore, nekome je idol ili uzor otac, majka, neki glumac/glumica, sportaš/ica... Meni je Arkan.
znaci uzori su ti krimosi i ubojice tajnih sluzbi..interesantno..plus ratni zlocinac
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by debotoijusto 13/2/2017, 11:18


"ULOŽITE PRIZIV SAVJESTI, pronađite negdje potvrdu da imate slabu krv kao naš predsjednik Plenković, ili da imate loš vid kao naš drugi predsjednik (Sabora) Božo Petrov. Odselite u neku pristojno uređenu zemlju, idite u Irsku, učinite bilo što, samo ne primajte oružje u ruke! Ni od koga, ni u čije ime. Pogotovo ne u ime podrške sveopćoj histeriji novonastalog patvorenog domoljublja. Domoljublje se nosi u srcu. Ne o ramenu.

Veteranka sam Domovinskog rata i s gnušanjem promatram perfidiju političkog rukovodstva u Hrvatskoj koja sve glasnije zaziva i opravdava nove žrtve u nekom fantomskom budućem obrambenom ratu. Iz dana u dan pokušavaju mladima pod olinjalim motom domoljublja, časti i čega sve ne, nametnuti teret obaveze svete obrane nečega što je krvavim Domovinskim ratom već odavno trebalo biti obranjeno i osigurano - sloboda, mir i blagostanje", napisala je na Facebooku veteranka domovinskog rata, inženjerka Vesna Grgić, a njena je objava, kojom se obraća mladima te proziva vladajuće, u kratkom roku prikupila više od tisuću lajkova.

Iza Vesne je, prema Registru branitelja, ukupno 1066 dana u borbenom sektoru. Tih je 1066 borbenih dana, kaže veteranka, proteklo u čestim agonijama kašlja i teškog gušenja, zbog astme s kojom je ona, bez premišljanja, krenula u rov.

"Zanima me da li Hrvatska država, u slučaju rata, može uopće računati na branitelje koji su zdravi i mladi prerano umirovljeni? Jedan od takvih je, primjerice, potpredsjednik Hrvatskog sabora, Milijan Brkić. Bi li osobe slične Milijanu Brkiću išle ponovo u rat, obzirom da su iznimno dobro unovčile svoje sudjelovanje u Domovinskom ratu?

Sigurna sam da hrvatskom državnom rukovodstvu ne pada na pamet računati na nepotrebno umirovljene osobe kao što je Milijan Brkić!", kaže Vesna Grgić.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by Guest 13/2/2017, 11:49

Kažem vojni rok nije problem, da se radi o tome da služiš normalnu državu i narod. Poput Švicarske. Ili God Emperor Trumpa. 
Ovako služiš kvislinge pa onda ako si sa kvislinzima , kvisling si i sam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by vuksadinare 13/2/2017, 11:52

Pinochet wrote:Kažem vojni rok nije problem, da se radi o tome da služiš normalnu državu i narod. Poput Švicarske. Ili God Emperor Trumpa. 
Ovako služiš kvislinge pa onda ako si sa kvislinzima , kvisling si i sam
..imali smo izbor hasana,esih..ali jbg kumice s placa i dame hoce one koji govore pet jezika i 'izgleda ka'k bog' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

obvezni vojni rok - Page 24 Empty Re: obvezni vojni rok

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 25 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum