ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ uvodi vojni rok

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty HDZ uvodi vojni rok

Post by RayMabus 9/2/2024, 19:14

De odjebi

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/anusic-objavio-tko-ce-sve-sluziti-vojni-rok-to-ce-biti-iskustvo-za-cijeli-zivot-bez-laptopa-i-ekrana-15426202
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by RayMabus 9/2/2024, 19:32

Seronja.

Šalje mi vojnike kao topovsko meso za interese Amerike u Irak a tamo im je još 2020 godine irački parlament izglasao rezuluciju da idu ća.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t56650-sabor-odobrio-sudjelovanje-hrvatske-u-nezakonitoj-okupaciji-iraka

Sad ćeš letiti od tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by RayMabus 9/2/2024, 19:44

Digli su mi tlak nenormalno ( totalni popizditus san dobija kad san to vidija ) 15.12.2023 kad je pri kraju godine HDZ izglasao slanje hrvatskih vojnika u Irak a to je da se Plenkovic dodvori anglosasima a isti me jebu s Komšićem u BiH.

E neš brajkane.

Sad će dobit izgon pa anglosasi ako im se stoji nezakonito tamo njihova stvar al ti nećeš nego se povuci u Kuvajt ( tamo ste zakonito ) i dovuci mi te tenkove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by debotoijusto 9/2/2024, 19:48

Postoji i priziv savjesti, što znači da osoba koja se na njega pozove, ne mora služiti vojni rok. Zato, kaže ministar, "treba poraditi na motivaciji".




"Od spavanja na vrijeme, neimanje laptopa uz sebe, puštanja loših navika i prihvaćanja dobrih navika. Ne bih rekao da će ih to odgojiti, ali ta iskustva i pristup će im svakako pomoći za život pred njima.









polaznicima sretno a HDZ-ovcima ugodni priziv savjesti zelim
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


darth_vader likes this post

Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by RayMabus 9/2/2024, 19:58

OSINTdefender
@sentdefender
·
Objavljeno: prije 11m

Snage koje podržava Iran navodno su pokrenule raketni napad na američku patrolnu bazu unutar plinskih polja Conoco u istočnoj Siriji, s nekoliko eksplozija koje su se navodno čule iz unutrašnjosti baze.

https://twitter.com/sentdefender/status/1756026439986536673
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by T. 9/2/2024, 20:06

RayMabus wrote:OSINTdefender
@sentdefender
·
Objavljeno: prije 11m

Snage koje podržava Iran navodno su pokrenule raketni napad na američku patrolnu bazu unutar plinskih polja Conoco u istočnoj Siriji, s nekoliko eksplozija koje su se navodno čule iz unutrašnjosti baze.

https://twitter.com/sentdefender/status/1756026439986536673
okupator nema zaštitu međunarodnog prava...
smije ga gađati tko god hoće i čime god hoće...

_________________
HDZ uvodi vojni rok Unname11
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

RayMabus likes this post

Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by vuksadinare 9/2/2024, 20:20

Ajd konacno..po meni 6 mjeseci minimum ali bolje ista nego nista.. vec gejevi wokovci pickice bi se vadile na priziva savjesti.. mozda i bolje vise stete nego koristi nije vojska za svako naročito za one koje vire ispod suknji ili hodaju u štiklama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by RayMabus 9/2/2024, 20:38

Višegrad, objavljeno prije 16 minuta:

Netanyahu je naredio izraelskoj vojsci da počne pripremati evakuaciju 1,2 milijuna civila iz grada Rafa u blizini granice između Egipta i Gaze.

Kopnena invazija na grad je neizbježna jer se IDF tamo sprema likvidirati 4 bataljuna Hamasa.

Udri BiBi.

pirat Basketball lol! :^0 :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by debotoijusto 9/2/2024, 20:39

vuksadinare wrote:Ajd konacno..po meni 6 mjeseci minimum ali bolje ista nego nista.. vec gejevi wokovci pickice bi se vadile na priziva savjesti.. mozda i bolje vise stete nego koristi nije vojska za svako naročito za one koje vire ispod suknji ili hodaju u štiklama
malo je 6 -  godinu minimalno a mornarica 18 mjeseci , putovnicu zabranit dok se ne odsluzi dug domovini
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by vuksadinare 9/2/2024, 20:45

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Ajd konacno..po meni 6 mjeseci minimum ali bolje ista nego nista.. vec gejevi wokovci pickice bi se vadile na priziva savjesti.. mozda i bolje vise stete nego koristi nije vojska za svako naročito za one koje vire ispod suknji ili hodaju u štiklama
malo je 6 -  godinu minimalno a mornarica 18 mjeseci , putovnicu zabranit dok se ne odsluzi dug domovini
:tu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by catabbath 9/2/2024, 20:52

Boriti ću se za Bruxelles istum žarom kao šta se HDZ bori protiv korupcije i kriminala

_________________
HDZ uvodi vojni rok Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Hoholo Mudovski likes this post

Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by RayMabus 9/2/2024, 20:56

Danski ministar obrane upozorio je da bi Rusija mogla zaratiti s NATO-om za samo tri godine.


Eksplozivna najava danskog ministra: ‘Imamo nove informacije, u roku 3-5 godina doći će do testa članka 5‘

HDZ uvodi vojni rok 9k=
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by YekeYeke 9/2/2024, 21:10

Longi gdje su ženske u ovome ?
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 619
2019-05-13


Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by RayMabus 9/2/2024, 21:13

YekeYeke wrote:Longi gdje su ženske u ovome ?
To pitaj Anušića. Pa nisam ti ja ministar obrane RH nego general galaktičke konfederacije najvišeg ranga. Nemoj mene takve gluposti pitat. Imaš Anušića ( HDZ ) pa njih pitaj takva pitanja.

Recimo pitanja ( ta koja ćeš mene pitat ) poput: Ako Srbija i Hrvatska vračaju vojni rok gdje tu onda Komšić i armija BiH ?

Sendvić pajdo ( BiH u sendviču između Hrvatske i Srbije ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by RayMabus 9/2/2024, 21:46

Islamski otpor u Iraku najavio je da će nastaviti i eskalirati svoju kampanju protiv američkih i koalicijskih vojnih snaga u Siriji i Iraku, nakon uzvratnih zračnih napada američkih zračnih snaga prošlog petka i napada dronom u srijedu na glavni grad Iraka Bagdad koji je rezultiralo je smrću Abu Baqira al-Saadija i Arkana Al Alaywija, obojice visokih zapovjednika na terenu u milicijskoj skupini Kata'ib Hezbollah koju podržava Iran.

https://twitter.com/sentdefender/status/1756056136992670121

:popcorn
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by darth_vader 10/2/2024, 00:13

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Ajd konacno..po meni 6 mjeseci minimum ali bolje ista nego nista.. vec gejevi wokovci pickice bi se vadile na priziva savjesti.. mozda i bolje vise stete nego koristi nije vojska za svako naročito za one koje vire ispod suknji ili hodaju u štiklama
malo je 6 -  godinu minimalno a mornarica 18 mjeseci , putovnicu zabranit dok se ne odsluzi dug domovini

Nesrićo, ne trolaj Vučinu   :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by Hoholo Mudovski 10/2/2024, 06:22

RayMabus wrote:Danski ministar obrane upozorio je da bi Rusija mogla zaratiti s NATO-om za samo tri godine.


Eksplozivna najava danskog ministra: ‘Imamo nove informacije, u roku 3-5 godina doći će do testa članka 5‘

HDZ uvodi vojni rok 9k=

O čemu se radi? Uskoro će trebati uskakati u Ukrajinsko blato jer Ukrajina nema više koga mobilizirati? Lijepo od Plenkovića što je napokon našao smisao i budućnost našoj mladosti da ne bježi u Njemačku. Inače vojni rok kod nas uvodi premijer koji ga je izbjegao i to smrdi do neba...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4053
2023-08-31


darth_vader likes this post

Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by mentalitet 10/2/2024, 06:42

Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Danski ministar obrane upozorio je da bi Rusija mogla zaratiti s NATO-om za samo tri godine.


Eksplozivna najava danskog ministra: ‘Imamo nove informacije, u roku 3-5 godina doći će do testa članka 5‘

HDZ uvodi vojni rok 9k=

O čemu se radi? Uskoro će trebati uskakati u Ukrajinsko blato jer Ukrajina nema više koga mobilizirati? Lijepo od Plenkovića što je napokon našao smisao i budućnost našoj mladosti da ne bježi u Njemačku. Inače vojni rok kod nas uvodi premijer koji ga je izbjegao i to smrdi do neba...
Koliko ja znam u Poljskoj je vec 2.000 tisuce hrvata ,cekaju ko napeta puska da zagnoje rusku zemlju kao njihovi pradjedovi..Ne pratim vec godinama Hrvatsku jer mi vise nije zanimljivo. pa i ne znam tko je tko ali zasigurno znam da su lopovi i kriminalci koji su vise opljackali tu majusnu zemljicu od bilo kojeg neprijatelja.Neka vam je dragi Bog na pomoci.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by Hoholo Mudovski 10/2/2024, 06:57

Nova vremena, novi ljudi ...
HDZ uvodi vojni rok Gf7nkz10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4053
2023-08-31


Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by Joža 10/2/2024, 09:28

Hoholo Mudovski wrote:Nova vremena, novi ljudi ...
HDZ uvodi vojni rok Gf7nkz10

Po mjeri Fuka i Skeje. Prevladavaju SS-ovci, najodaniji nacizmu i Hitleru.


Ali sve su to europske vrijednosti.

Sad zamisli npr. Zokija da dođe među njih i pita ih: 

Gdje su vaši djedovi bili 1941-45.?  drunken

Gotovo, invazija na ono malo Hrvatske što je ostalo.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2452
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

HDZ uvodi vojni rok Empty Re: HDZ uvodi vojni rok

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum