ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 7 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by Guest Mon 6 Feb - 17:35

RayMabus wrote:Mislio sam polagat u Hr ...skupo mi je to polaganje u Švabiji ...papi lova.
Pa zato rekoh dobra ideja..u svabiji je jako skupo..

Guest
Guest


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 7 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 17:36

Kako se kaže grad na švabski ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175657
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 7 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 17:38

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Mislio sam polagat u Hr ...skupo mi je to polaganje u Švabiji ...papi lova.
Pa zato rekoh dobra ideja..u svabiji je jako skupo..
Pa planiram to ....nije samo radi Švabije nego to mogu radit i do pemzije u Hr a traži se a nije fizikala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175657
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 7 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by Guest Mon 6 Feb - 17:39

RayMabus wrote:Kako se kaže grad na švabski ?
STADT
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 7 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 17:40

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Kako se kaže grad na švabski ?
STADT
A baš sam pogleda na google ...a jel se baš čita tako od slova do slova ili ?

Stadt bus.

Ide svetac u stadt tražit pičoke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175657
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 7 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by Guest Mon 6 Feb - 17:43

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Kako se kaže grad na švabski ?
STADT
A baš sam pogleda na google ...a jel se baš čita tako od slova do slova ili ?

Stadt bus.

Ide svetac u stadt tražit pičoke.
cita se: ŠTADT,mada se D uglavnom pojede..

Nemam sto trazit,nakon fakulteta,otisao do Rujke na rucak i jeb,i sad doma u nirvani uzivam...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 7 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 17:46

ŠTAdT ...ok možda kad se par puta cuje kako netko to izgovara ti uđe uho i postane normalno.

Rujka radi u stadt i kozohebi je vrebaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175657
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 7 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by Guest Mon 6 Feb - 17:47

RayMabus wrote:ŠTAdT ...ok možda kad se par puta cuje kako netko to izgovara ti uđe uho i postane normalno.

Rujka radi u stadt i kozohebi je vrebaju.
A nece Rujke sa Kozojebima,tesko uopce i da ista hoce sa drugim europljanima,ja eto,zahvaljujuci svojoj ...dojmljivosti,nekako uspio,ali i to uz muke Hisusove..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 7 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 17:58

OK ha ha ha ...samo ucim rijec stadt.

Zagreb je veliki stadt a Split je selendra .....na Mediteranu he he he
RayMabus
RayMabus

Posts : 175657
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 7 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by Guest Mon 6 Feb - 18:02

skini se neki oflajn translator na smurtfoun i drndaj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 7 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 18:03

pismejker wrote:skini se neki oflajn translator na smurtfoun i drndaj
Polako nije nigdje priša ....ovo sad sam pita jer sam shvatija da neznam kako se kaže grad a to je bitna imenica za komunikaciju.

Zamisli dođem u Švabiju i neznam pitat di je ( neki ) grad ?

Doduše neznam ni sad al bar znam kako se kaže stadt.

Kaže googole worin il wo ist
RayMabus
RayMabus

Posts : 175657
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 7 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum