ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by Guest 2/2/2017, 22:16

dawson wrote:Išao bi ja s Vucinom ali mi anemija neda  tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 1f602

društvena pravila su samoporažavajuća, zabranjuju ubijanje u ratu
ubiješ neprijatelja i onda moraš na ispovjed svećeniku jer si počinio grozno djelo zbog kojeg ćeš u pakao

Guest
Guest


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by darth_vader 3/2/2017, 06:38

Riplex wrote:Nabijem im nakurac uhljebe i diplomate i ostalu gamad. Ne ratuje se zbog toga. No kada ti index ogdaja ekipu... rezultati ne mogu biti drugačiji


Ne sekiraj se...ne može ni Index toliko crniti neke stvari, koliko su se iste pretvorile u tamnu tvar koja, već ima nezaustavljivu gravitaciju...Index je samo jako loš glasnik jednog sistema koji je u sustini itekako držao skale ovima koji su nas doveli u predvorje crne rupe, ali nikako i uzrok tog stanja/sranja...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by Guest 3/2/2017, 06:49

mocni majmun wrote:A interesantno kako nitko ne bi branio španjolsku, pitam se di su oni proveli ankete, u baskiji ili kataloniji
u Vandaluziji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by jastreb 3/2/2017, 07:36

Ja bih branio svoj prag,ali više ne bih nasjedao na fore tipa "Rijeka se brani u Lici".

Kad se približe Novom Vinodolskom ili Vrbovskom,ili pak s druge strane Istri i Učki,onda sam tu.

U Slavoniju,Podravinu ili Baranju ne bih išao,a kamo li u BIH.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by Kermit 3/2/2017, 07:41

jastreb wrote:Ja bih branio svoj prag,ali više ne bih nasjedao na fore tipa "Rijeka se brani u Lici".

Kad se približe Novom Vinodolskom ili Vrbovskom,ili pak s druge strane Istri i Učki,onda sam tu.

U Slavoniju,Podravinu ili Baranju ne bih išao,a kamo li u BIH.
Šta bi išao u Baranju, pa to je Mađaraska
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by jastreb 3/2/2017, 07:47

asilovski wrote:
jastreb wrote:Ja bih branio svoj prag,ali više ne bih nasjedao na fore tipa "Rijeka se brani u Lici".

Kad se približe Novom Vinodolskom ili Vrbovskom,ili pak s druge strane Istri i Učki,onda sam tu.

U Slavoniju,Podravinu ili Baranju ne bih išao,a kamo li u BIH.
Šta bi išao u Baranju, pa to je Mađaraska
Kakva Mađarska??? Vi u Baranji kad idete kopati ispod zemlje nailazite samo na srpske kosti.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by Kermit 3/2/2017, 07:49

jastreb wrote:
asilovski wrote:
jastreb wrote:Ja bih branio svoj prag,ali više ne bih nasjedao na fore tipa "Rijeka se brani u Lici".

Kad se približe Novom Vinodolskom ili Vrbovskom,ili pak s druge strane Istri i Učki,onda sam tu.

U Slavoniju,Podravinu ili Baranju ne bih išao,a kamo li u BIH.
Šta bi išao u Baranju, pa to je Mađaraska
Kakva Mađarska??? Vi u Baranji kad idete kopati ispod zemlje nailazite samo na srpske kosti.
žute koske od Pećuja pa do balatona to je sve srpska zemlja heheheh
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by darth_vader 3/2/2017, 07:49

Kad se zarate Srbin i Mađar oko hrvatskog teritorija...  :coffee
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by vuksadinare 3/2/2017, 07:53

budale...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by vuksadinare 3/2/2017, 08:01

asila u elementu :)

https://www.youtube.com/watch?v=VJTizrixq6Y
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by jastreb 3/2/2017, 08:09

vuksadinare wrote:asila u elementu :)

https://www.youtube.com/watch?v=VJTizrixq6Y
Meni je zapovjednik na ratištu bio iz Čeminca. Porijeklom Zagorac.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by Kermit 3/2/2017, 08:17

jasambrend wrote:Kad se zarate Srbin i Mađar oko hrvatskog teritorija...  :coffee
čak je i naziv mađarski, da nije bilo Karađorđevića i I. sv. rata teritorij bi bio sa maticom, ali no

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 300px-BARANYA
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by Kermit 3/2/2017, 08:18

zanimljivo je isto tako da je Baranja sada uz Baniju, Korudun i Slavoniju danas jedan od najzapuštenijih djelova ne samo države nego EU
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by vuksadinare 3/2/2017, 08:20

znas ti ovog sa youtube priloga asila?...ti si baranjac ako se ne varam
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by Kermit 3/2/2017, 08:20

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:asila u elementu :)

https://www.youtube.com/watch?v=VJTizrixq6Y
Meni je zapovjednik na ratištu bio iz Čeminca. Porijeklom Zagorac.
doseljenici iz 1945.g. to su sve bila mađarska i švapska sela, sada se ponovno prazne Branjina ti sada ima 100 st. od 1200 prije 10 gopdina, Beli se prepolovio, i sva ona sela uz granicu Batina, Podolje, Gajić, Draž...to za 10 godina više neće biti sela de facto
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by Kermit 3/2/2017, 08:21

vuksadinare wrote:znas ti ovog sa youtube priloga asila?...ti si baranjac ako se ne varam
nemoj me vrtijeđati heheh
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by vuksadinare 3/2/2017, 08:22

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:znas ti ovog sa youtube priloga asila?...ti si baranjac ako se ne varam
nemoj me vrtijeđati heheh
zasto?....mozda ti ej to susjed.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by jastreb 3/2/2017, 08:22

asilovski wrote:zanimljivo je isto tako da je Baranja sada uz Baniju, Korudun i Slavoniju danas jedan od najzapuštenijih djelova ne samo države nego EU
Kordun se oporavlja. Ljudi porijeklom sa Korduna  čak iz Slavonije dolaze na svoju djedovinu na kojoj nisu nikad prije bili i ondje započinju novi život.

jedan moj poznanik iz SB ,radi u Đakoviću,porijeklom je od Slunja,i vratio se u to selo,napravio kuću sa apartmanima i od sezone(blizina Plitvica i Rastoka) zarađuje ko beg.

Vojnić,Vrginmost,Slunj,a naročito Topusko doživljavaju renesansu. Istina,daleko je to od prijeratnog,ali nešto se kreće. Također i Lika je dosta napredovala (osim Lapca,avetinjski praznog Gračaca,Srba i Zrmanje)
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by Kermit 3/2/2017, 08:23

jastreb wrote:
asilovski wrote:zanimljivo je isto tako da je Baranja sada uz Baniju, Korudun i Slavoniju danas jedan od najzapuštenijih djelova ne samo države nego EU
Kordun se oporavlja. Ljudi porijeklom sa Korduna  čak iz Slavonije dolaze na svoju djedovinu na kojoj nisu nikad prije bili i ondje započinju novi život.

jedan moj poznanik iz SB ,radi u Đakoviću,porijeklom je od Slunja,i vratio se u to selo,napravio kuću sa apartmanima i od sezone(blizina Plitvica i Rastoka) zarađuje ko beg.

Vojnić,Vrginmost,Slunj,a naročito Topusko doživljavaju renesansu. Istina,daleko je to od prijeratnog,ali nešto se kreće. Također i Lika je dosta napredovala (osim Lapca,avetinjski praznog Gračaca,Srba i Zrmanje)
moguće, Baranja se seli u Njemačku
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by jastreb 3/2/2017, 08:23

asilovski wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:asila u elementu :)

https://www.youtube.com/watch?v=VJTizrixq6Y
Meni je zapovjednik na ratištu bio iz Čeminca. Porijeklom Zagorac.
doseljenici iz 1945.g. to su sve bila mađarska i švapska sela, sada se ponovno prazne Branjina ti sada ima 100 st. od 1200 prije 10 gopdina, Beli se prepolovio, i sva ona sela uz granicu Batina, Podolje, Gajić, Draž...to za 10 godina više neće biti sela de facto
Moje je predviđanje da će vrlo brzo i to oživjeti. Cijene nekretnina će pasti i to će mnogi iskoristiti. Evo najbolji primjer ti je Gorski kotar,koji je upravo na taj način procvjetao.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by vuksadinare 3/2/2017, 08:25

..pa sve vise cvjeta seoski turizam u baranji...cak iz godine u godinu sve vise turista..ali treba delati...0-24...najlakse otici u svabiju odradim radno vrijeme aj bok..ali opet vise ovi zarade a na svom su
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

tko bi ratovao za svoju zemlju danas? - Page 5 Empty Re: tko bi ratovao za svoju zemlju danas?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum