ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by michaellcmacha 28/1/2017, 09:29

pizzon wrote:
michaellcmacha wrote:
pizzon wrote:to sve nije bitno,
bitno je:
da mi se nesto javlja da cemo
vrlo brzo sjabati sve ono pozitivno
sto samo nabrali podrskom trampu
u kampanji.
srpski narod je podrskom trampu, 
masovnom,
dao odgovor na mnoga pitanja,
ali sumnjam da ce to imati odjeka,
kod onih koji te ne zele da prihvate.
e al ti stvarno nisi čist... nemoj se ljutiti ali tebi fali neka duga u glavi.... u kojem dijelu crne rupe između tih ušesa svojih si došao na pomisao da će bilo tko a pogotovo osobno američki predsjednik valorizirati nešto što si ti sam sebi umislio.... ;)))
vidis kako ja ne mozgujem od tome 
zasto je kolinda prala hrvatsku pred
trampovom inauguracijom u americi.
i zasto su hrvati ogromnom vecinom
bili za hilari, kao i siptari i balije.
sad, gledate listom da se presaltujete.
hrvate ogromnom većinom boli kurac za trumpa.... jer imaju prečih životnih problema ... inače tebi za informaciju hrvatska je partner SAD-u u zajedničkoj vojnoj alijansi i nema potrebe za ikakvim prešaltavanjem.... mi jedino što trebamo raditi je polako se pripremati da vas sataremo u slijedećem srazu, i u konačnici da netko od hrvatskih komandosa uzme vučiću onaj s-300 i odnese ga doma sineku da se igra..... ;)

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Guest 28/1/2017, 11:43

Belgijanci: Hrvatska?! Thank you, but no thank you
Dolazak u Hrvatsku je moja najveća životna greška, kaže Luis Peters u Bilicama kod Šibenika.
IZVOR: TPORTAL SUBOTA, 28.01.2017. | 11:12
lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 646307841588c71ae1ff90855719414_w640
Belgijancima se dopala Hrvatska pre devet godina. Nekoliko puta pre su je obišli, vole more, hteli su da plove, pada odluka. Lusi poznaje ljude još od rata. Radio je u vazduhoplovstvu NATO. Bilo mu je jasno, kaže, da je sistem prilično slomljen, ali vezala ga je neka čudna spona za te krajeve. 
http://www.b92.net/biz/vesti/region.php?yyyy=2017&mm=01&dd=28&nav_id=1224857


evo, covek lepo napisao da je kao pripadnik nato aviatike upoznao hrvatsku i hrvate !
tako ste pobedili deo sopstvenog " pucanstva "
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by michaellcmacha 28/1/2017, 11:50

ma krivo si čoveka razumio... on je bio nato pilot u kampanji protiv srbije.... a hrvatska mu se svidjela radi mora i fine hrane..... ne može nešto biti sopstveno, ako samo po sebi to nije.... niti se oni smatraju našima niti ih mi smatramo našima....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Eroo 28/1/2017, 11:50

"Hrvatska traži od Luisa i Elke 79.000 kuna PDV-a na brod koji je čovek kupio još 2001. i u čijim papirima piše da je na njega već plaćen PDV u Belgiji..."

Porez je morao platit, jer HR tada nije bila u EU.
Sve u skladu s važećim propisima države u kojoj bi da živiš.
I još nešto, jedna lasta, pa čak ni dvije (2 belgijanca), ne čini proljeća. 
Plus, zašto ovo uopće zanima vas Srbe? :)
Eroo
Eroo

Posts : 74846
2016-07-22


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by michaellcmacha 28/1/2017, 11:52

ma njih inače ne zanima niš hrvatsko al ponekad im se omakne....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Guest 28/1/2017, 11:55

michaellcmacha wrote:ma krivo si čoveka razumio... on je bio nato pilot u kampanji protiv srbije.... a hrvatska mu se svidjela radi mora i fine hrane..... ne može nešto biti sopstveno, ako samo po sebi to nije.... niti se oni smatraju našima niti ih mi smatramo našima....
to krekeci svojoj babi
nato je lupao lokalne srbe
u hrvatskoj i bosni
o politikcom angozovanju
nato vs loklnih srba i sbije,
to je tek poseban odeljak
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Serbinho-3 28/1/2017, 11:55

Isto ti je i u Srbiji Pizzon, samo ljudi ne iznose svaku vest u javnost.
Imamo neku vikendicu u blizini BGD, dokumenti o vlasnistvu overeni u Sudu za vreme SFRJ, sve cisto i uredno.
Slepac neki, ratni zlocinac iz HR hoce da mazne put, jer nema prilaz svom dvoristu automobilom, muva po Sudu seoskom van BGD, gde sudiju ne zanimaju dokumenti o vlasnistvu, vec misljenje svedoka, koji nemaju nikakve veze sa pricom a vlasnik koji je prodao, mrtav decenijama.
Ako krenem sa pricama iz Srbije i ostali, napisala bi se knjiga ovde.
Balkan je to, Alan Ford State, zato ljudi i beze, jer nema zakona, drustvo nije uredjeno, svako radi sta mu se radi i tumaci zakon ka mu se tumaci i onda dolazi do vatrenih obracuna.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26466
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Eroo 28/1/2017, 12:00

Ništa, ali apsolutno ništa nije bilo urađeno. Nema vode, nema struje, nema grejanja, nema podova, nije legalizovana. Dogovorili smo se ranije s agencijom i vlasnikom i pisalo je u ugovoru da će nam kaucija biti vraćena u dvostrukom iznosu ukoliko nas ne dočeka dogovoreno stanje stvari. Odlučio sam da odustanem od kupovine i kupim neku drugu kuću, ali me sused upozorio da nikada neću videti svoju kauciju ukoliko to učinim. Vlasnik ne samo da nije sproveo legalizaciju, nego nikada nije ni priložio papire da se pokrene postupak. Bilo mi je čudno još u vreme kada smo mu plaćali kauciju. Agencija je na moje oči dala novac vlasniku u ruke. To se nigde ne radi. Bilo gde u Evropi, da kupujete kuću, kaucija ostaje kod notara dok se ne ostvare uslovi i konačna prodaja. '


Neviđeno!
Koja nepismena seljačina...sve nešto kao na neviđeno. :)
Kupiš kuću na neviđeno, doseliš se s kamionom i stvarima u drugu državu,
bez da bi imao sve plaćeno...Nije on taj koji može reći da nešto s kupljenom
kućom ne štima, za to postoje firme, koje će isto uraditi za vas. 
To nešto košta, naravno. 
Za to vrijeme je u Belgiji i čeka da se stvari i formalno urede.
Eroo
Eroo

Posts : 74846
2016-07-22


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Serbinho-3 28/1/2017, 12:05

Eroo wrote:"Hrvatska traži od Luisa i Elke 79.000 kuna PDV-a na brod koji je čovek kupio još 2001. i u čijim papirima piše da je na njega već plaćen PDV u Belgiji..."

Porez je morao platit, jer HR tada nije bila u EU.
Sve u skladu s važećim propisima države u kojoj bi da živiš.
I još nešto, jedna lasta, pa čak ni dvije (2 belgijanca), ne čini proljeća. 
Plus, zašto ovo uopće zanima vas Srbe? :)
Ima pravo na povracaj poreza u Belgiji, mada, ako je HR postala clan EU, nisam siguran da isti mora platiti jer HR nije bila clan 2001.
Trebao je da kontaktira neke, koji se time bave, svakako ne gubi, jer dvostruko oporezivanje ne postoji, donekle.
Inace na Balkanu propise ne znaju, BGD aerodrom, policija mi pravi probleme jer putujem sa ITA licnom kartom.
Sve po propisu, ali on kaze da ako sam i nas drzavljanin, moram da imam i Srpski pasos pri meni.
Balkan je to, ne treba covek samo da se nervira i pukne, vec da smeje, kako mi rece jedan tamo u MUP cekaonici, jer je tako uvek i na svakom cosku, pa da ne puknes, ti se smej.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26466
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Eroo 28/1/2017, 12:08

Englezi zadnjih godina kupuju seoska imanja u sjeveroistočnom dijelu Sovenije.
Sve ide po propisima i bez zastoja, jer Englezi najprije prouče zakone države i u skladu 
s time se ponašaju. Kuće obnavljaju u skladu sa lokalnom arhitekturom, odnosno odobrenim
projektima. No, to su ipak Englezi...
Eroo
Eroo

Posts : 74846
2016-07-22


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by RayMabus 28/1/2017, 12:16

Riječ je o dva diviziona sistema Buk i osam letjelica MiG-29 koji bi trebali Srbiji biti isporučeni tokom naredne godine čime će, uz rusku donaciju aviona istog tipa po sličnom principu, sistem protivzračne odbrane Srbije biti značajno unaprijeđen i moderniziran.

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/bjelorusija-jaca-zracnu-odbranu-srbije
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Serbinho-3 28/1/2017, 12:19

Mora i BUK na remont, tako sam procitao pored Migova.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26466
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by RayMabus 28/1/2017, 12:26

Serbinho-3 wrote:Mora i BUK na remont, tako sam procitao pored Migova.
Nikog nije brige jer ce vas gađat Tomahavcima ....nemoraju vas uopce napadat avionima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Serbinho-3 28/1/2017, 12:30

Pa i za Tomahawk ima odgovor.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26466
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by RayMabus 28/1/2017, 12:31

Serbinho-3 wrote:Pa i za Tomahawk ima odgovor.
Nemaš . prekratka ti je relacija.

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Myugo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by RayMabus 28/1/2017, 12:35

Svi se mediji navili oko ove vijesti :

http://www.index.hr/vijesti/clanak/bjelorusija-besplatno-naoruzala-srbe-protuzracnim-oruzjem-i-migovima/946978.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by epikur37 28/1/2017, 12:38

Pa solidno naoružanje za njihovu zonu djelovanja i neuralgije sa šipcima i bošnjacima.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Serbinho-3 28/1/2017, 12:38

Nasi su obarali Tomahawke.
Imaju Ruje oruzje i za to.
Usput taj NATO je jedino kroz Srbiju iskoristio momenat krize Rusije, tj. lose politike Gorbacova da udari iz svih snaga po Srbiji, koja nije mogla da odgovori.
Hiljade Tomahawka, 1350 aviona, kasetne bombe, osiromaseni uranijum, krsenje Zenevske konvencije na koju se usput pozivaju.
To je Zapad, to je NATO, koji vise i ne postoji.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26466
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by RayMabus 28/1/2017, 12:45

epikur37 wrote:Pa solidno naoružanje za njihovu zonu djelovanja i neuralgije sa šipcima i bošnjacima.
Ha ha ha pa ovi nemaju niti jedan avion ......šta da obara taj BUK onda ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by RayMabus 28/1/2017, 12:52

Šipci i Bosanci nemaju niti jedan avion ....znaci ti s tim BUKom moš samo obarat NATO avijaciju a onda si naheba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Guest 28/1/2017, 14:06

Mozete isto tako izvuci iz muzeja oklope i nazvuke od Hoplita i vrske koplja. Samo treba drvo zamjeniti. Otprilike ce isti efekt imati u modernome ratu :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 3 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum