ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by RayMabus Sun 29 Jan - 23:36

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Ti PZO sistemi se kupe , izvadiš pare i kupiš ....nije to avion pa da košta masu para.

Kosta i PVO, jer da ne kosta, mi bi ga imali.
NATO udarao sa preko 10km a mi nismo imali cime da odgovorimo.
Kazu BUK je sistem srednjeg dometa 22km, znaci mi ni polu srednjeg dometa.
Kosta a avione i ako kupis, tako brzo tehnologija napreduje da posle nekog vremena radari postanu zastareli.
Skupi i realno se ne isplate.
PVO se uvek isplati.
Ma ok al to su PZO sistemi , raketa pa punjenje tj domet , ima glavu u kojoj su senzori za metu , imaš radare koji prate nebo .....mislim jednostavna je to stvar samo je pitanje para.

RayMabus

Posts : 176073
2014-04-11


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Serbinho-3 Sun 29 Jan - 23:36

RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:Koga bole tuki za Ewa-u, generalno sam rekao da Trica rasteruje ljude, jer ne kapira da ne moraju svi da misle kao on.
Zivi i pusti druge da zive ili zivot je toliko kratak i prelep da bi ga tracio sa Tricom.
IMaš opciju ignore. Meni sad nije na ignore al je bio tjedan dana il tako nešto oko Božića i Nove godine.

Nije baš da moraš citat icije postove ako neželiš.
Ja i ne obracam paznju, briga mene za Tricu, nego sto divlja po forumu a ljudi se uvrede, smore i odu.
Ako imas nesto reci, reci, ali ako se svodi na vulgarno vredjanje, postedi nas.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26450
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Serbinho-3 Sun 29 Jan - 23:38

Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:Koga bole tuki za Ewa-u, generalno sam rekao da Trica rasteruje ljude, jer ne kapira da ne moraju svi da misle kao on.
Zivi i pusti druge da zive ili zivot je toliko kratak i prelep da bi ga tracio sa Tricom.
to je tvoje viđenje, jer vas svakodnevno otkriva u permanentnim lažima koje dolazite ovamo servirati.
svoje tvrdnje vam redovito i argumentira, što ti nije jasno? da vam se ne da zaglupljivati? navikni se na to.
Izadjite negde zajedno.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26450
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by RayMabus Sun 29 Jan - 23:39

Ground Biscuits wrote:
Serbinho-3 wrote:
Dobre stare Neve,dobro su odigrale svoju ulogu 1999,medjutim od tad je proslo vec dosta godina i treba nabavljati nove igracke.
Tako nešto ....u bii se radi o modernizaciji PZO VS i to je sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176073
2014-04-11


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Serbinho-3 Sun 29 Jan - 23:39

RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Ti PZO sistemi se kupe , izvadiš pare i kupiš ....nije to avion pa da košta masu para.

Kosta i PVO, jer da ne kosta, mi bi ga imali.
NATO udarao sa preko 10km a mi nismo imali cime da odgovorimo.
Kazu BUK je sistem srednjeg dometa 22km, znaci mi ni polu srednjeg dometa.
Kosta a avione i ako kupis, tako brzo tehnologija napreduje da posle nekog vremena radari postanu zastareli.
Skupi i realno se ne isplate.
PVO se uvek isplati.
Ma ok al to su PZO sistemi , raketa pa punjenje tj domet , ima glavu u kojoj su senzori za metu , imaš radare koji prate nebo .....mislim jednostavna je to stvar samo je pitanje para.
Nemaju nasi ni za akumulatore a kamoli nesto vise.
Kad sam video da Bugari imaju S300 a mi nemamo, sve je jasno.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26450
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by RayMabus Mon 30 Jan - 0:06

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Ti PZO sistemi se kupe , izvadiš pare i kupiš ....nije to avion pa da košta masu para.

Kosta i PVO, jer da ne kosta, mi bi ga imali.
NATO udarao sa preko 10km a mi nismo imali cime da odgovorimo.
Kazu BUK je sistem srednjeg dometa 22km, znaci mi ni polu srednjeg dometa.
Kosta a avione i ako kupis, tako brzo tehnologija napreduje da posle nekog vremena radari postanu zastareli.
Skupi i realno se ne isplate.
PVO se uvek isplati.
Ma ok al to su PZO sistemi , raketa pa punjenje tj domet , ima glavu u kojoj su senzori za metu , imaš radare koji prate nebo .....mislim jednostavna je to stvar samo je pitanje para.
Nemaju nasi ni za akumulatore a kamoli nesto vise.
Kad sam video da Bugari imaju S300 a mi nemamo, sve je jasno.
Pa kažem : samo je pitanje para a ono kad sve zbrojiš oduzmeš ti sistemi pzo obrane srednjeg dometa i nisu nešto ekstra skupi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176073
2014-04-11


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by RayMabus Mon 30 Jan - 0:08

Kad smo vec kod para vojni rok u Hr koji se uvodi : ljetnja vecernja škola.


Neće biti skupo
A gdje će se služiti vojska? Pa ništa lakše - u postojećim vojnim objektima, u trenutno praznim državnim zgradama kojih ima mnogo. Tako ročnici ne bi odlazili daleko od svojih kuća. Zgrade će trebati tek nešto malo dotjerati, preurediti sanitarne čvorove, ubaciti krevete...
Budući da je riječ o vrućima ljetnim mjesecima, neće se trošiti na grijanje, a ni oprema i odjeća vojnika neće biti zahtjevna. U svakom slučaju, bit će znatno jeftinija od zimske jer nema džempera, jakni... Financijski bi to bilo jako povoljno, otpali bi prigovori o pustim "bačenim" milijunima, a moglo bi se dobiti jako puno.

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/465927/slobodna-dalmacija-otkriva-koliko-ce-trajati-obavezni-vojni-rok-u-hrvatskoj-a-i-sto-sve-ceka-mlade-rocnike
RayMabus
RayMabus

Posts : 176073
2014-04-11


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Guest Mon 30 Jan - 1:16

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Ti PZO sistemi se kupe , izvadiš pare i kupiš ....nije to avion pa da košta masu para.

Kosta i PVO, jer da ne kosta, mi bi ga imali.
NATO udarao sa preko 10km a mi nismo imali cime da odgovorimo.
Kazu BUK je sistem srednjeg dometa 22km, znaci mi ni polu srednjeg dometa.
Kosta a avione i ako kupis, tako brzo tehnologija napreduje da posle nekog vremena radari postanu zastareli.
Skupi i realno se ne isplate.
PVO se uvek isplati.
Domet Neva je bio preko 10 km,nevidljivi je srusen sa 13 km,ali ne radi se o tome,nasu pvo su unistili britanci sa plutajucim raketama pred sam kraj rata,to su rakete koje padobranom polako padaju i skeniraju teren za radarske signale i aktiviraju se ako ga detektuju i uniste radar,ako nebi detektirale nista bezopasno bi pale na zemlju bez da se aktiviraju,zivo me zanima jeli se neko potrudio da nadje te rakete i da se ispita ta tehnologija ...ili da to damo Rusima da urade.Buk ima domet 22 km po kosoj uzlaznoj putanji da,pravolinijski 35 km.Avijacija se isplati itekako,no za Srbiju ce najveci izazov biti obuka pilota .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Guest Mon 30 Jan - 9:38

Serbinho-3 wrote:Koga bole tuki za Ewa-u, generalno sam rekao da Trica rasteruje ljude, jer ne kapira da ne moraju svi da misle kao on.
Zivi i pusti druge da zive ili zivot je toliko kratak i prelep da bi ga tracio sa Tricom.
Ti si izrazito glupo stvorenje, ja nikome ni majku ni sestru ni djecu ni rodbinu ne diram, a to što vi ne možete podnositi takvu vrstu komunikacije vaš problem i odraz mentalnog zdravlja. Uostalom otkud ti ideja da će vam se dozvoliti da lažete i serete protiv RH u svakom drugom postu koji napišete? I da nastavim, smisao foruma i jeste trzanje i prepucavanje, branjenje svojih pozicija itd. Ako to ne kužiš onda si zalutao ne samo na ovaj forum nego na sve gdje budeš bio ili već jesi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Guest Mon 30 Jan - 9:40

RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:Koga bole tuki za Ewa-u, generalno sam rekao da Trica rasteruje ljude, jer ne kapira da ne moraju svi da misle kao on.
Zivi i pusti druge da zive ili zivot je toliko kratak i prelep da bi ga tracio sa Tricom.
IMaš opciju ignore. Meni sad nije na ignore al je bio tjedan dana il tako nešto oko Božića i Nove godine.

Nije baš da moraš citat icije postove ako neželiš.
Točno, ti si meni zato stalno na ignoru, imaš svoj život i svađaš se sam sa sobom i zaboli me lijevo mudo za to. piši brate što želiš i koliko želiš što se mene tiče, ja te obične preskačem čim vidim da si krenio u svađu i raspravu sam sa sobom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by RayMabus Mon 30 Jan - 14:25

tre911 wrote:
RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:Koga bole tuki za Ewa-u, generalno sam rekao da Trica rasteruje ljude, jer ne kapira da ne moraju svi da misle kao on.
Zivi i pusti druge da zive ili zivot je toliko kratak i prelep da bi ga tracio sa Tricom.
IMaš opciju ignore. Meni sad nije na ignore al je bio tjedan dana il tako nešto oko Božića i Nove godine.

Nije baš da moraš citat icije postove ako neželiš.
Točno, ti si meni zato stalno na ignoru, imaš svoj život i svađaš se sam sa sobom i zaboli me lijevo mudo za to. piši brate što želiš i koliko želiš što se mene tiče, ja te obične preskačem čim vidim da si krenio u svađu i raspravu sam sa sobom.
Pošteno ...popijo jednu karlovacku crnu kupio još pet ....plan mi je opit se danas ispred kompa ...tako da se pripremi za preskakanje za sat dva he he he
RayMabus
RayMabus

Posts : 176073
2014-04-11


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Guest Mon 30 Jan - 14:35

RayMabus wrote:
tre911 wrote:
RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:Koga bole tuki za Ewa-u, generalno sam rekao da Trica rasteruje ljude, jer ne kapira da ne moraju svi da misle kao on.
Zivi i pusti druge da zive ili zivot je toliko kratak i prelep da bi ga tracio sa Tricom.
IMaš opciju ignore. Meni sad nije na ignore al je bio tjedan dana il tako nešto oko Božića i Nove godine.

Nije baš da moraš citat icije postove ako neželiš.
Točno, ti si meni zato stalno na ignoru, imaš svoj život i svađaš se sam sa sobom i zaboli me lijevo mudo za to. piši brate što želiš i koliko želiš što se mene tiče, ja te obične preskačem čim vidim da si krenio u svađu i raspravu sam sa sobom.
Pošteno ...popijo jednu karlovacku crnu kupio još pet ....plan mi je opit se danas ispred kompa ...tako da se pripremi za preskakanje za sat dva he he he
cheers  ajde živ bio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Guest Mon 30 Jan - 22:14


[size=42]POGOĐEN SADUDIJSKI RAZARAČ: Jemenska mornarica zatvorila Crveno more!


19:18   30.01.2017.
9 коментара

[/size]

Podeli na Fejsbuku
 [url=https://twitter.com/intent/tweet?text=POGO%C4%90EN SADUDIJSKI RAZARA%C4%8C: Jemenska mornarica zatvorila Crveno more!&url=http%3A%2F%2Fsrbin.info%2F2017%2F01%2F30%2Fpogodjen-sadudijski-razarac-jemenska-mornarica-zatvorila-crveno-more%2F&via=srbininfo][/url]
Objavi na Tviteru
[url=https://twitter.com/intent/tweet?text=POGO%C4%90EN SADUDIJSKI RAZARA%C4%8C: Jemenska mornarica zatvorila Crveno more!&url=http%3A%2F%2Fsrbin.info%2F2017%2F01%2F30%2Fpogodjen-sadudijski-razarac-jemenska-mornarica-zatvorila-crveno-more%2F&via=srbininfo][/url]  

Brodovi jemenske ratne mornarice napali su saudijski ratni brod u vodama zapadnog priobalja, saopšteno je iz Jemenske armije.
lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Saudijski-razarac-u-jemenskim-vodama-yamanyoon



[size]
Операција је уследила након неколико упозорења изречених броду саудијске ратне морнарице.
Јеменске снаге тврде да је у прецизном ракетном удару, након пажљивог прорачунавања његовог кретања у Црвеном мору, саудијски брод који опслужује 176 чланова посаде тешко оштећен.
Јеменска војска упозорила је неколико пута саудијке снаге да не користе међународне пловне путеве како ви вршиле ракетне нападе на цивилне циљеве у Јемену. Ово је, наводи се тек први одговор, а свако даље гранатирање са ратних бродова из Црвеног мора биће жестоко кажњено.
Истовремено, цивилни бродови који плове овим водама обавештени су на којим фреквенцијама треба да правовремено контактирају ратне власти Јемена и обавесте их о свом кретању.

Izvor: Pravda[/size]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Guest Mon 30 Jan - 22:23

Čestitke Jemeskoj Armiji na dobrom pogotku  cat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Serbinho-3 Mon 30 Jan - 22:43

Usao ja u lift na Malpensa Aerodromu sa njihovom posadom, Saudia Airlines.
Lakse ih preskociti, nego zaobici.
Mali, masni i crni, zdepasti, kratkonogi.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26450
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Guest Mon 30 Jan - 22:44

ko da se kupaju u nafti  cat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Serbinho-3 Tue 31 Jan - 7:31

Ko da su izasli iz nafte :)

Kako li im samo one tetke zdepaste, prodju izmedju redova...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26450
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300" - Page 7 Empty Re: lon 'BUK' i osam 'migova', tema je i S-300"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum